Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gamer01

Dátum: 2013.10.14. 11:32:11
Az 50-es napi limit változni fog 65-re?

Egy magasabb napi limit jobban tetszene. 70 vagy még magasabb.
Dátum: 2013.10.12. 15:06:06
A problémád nagyon egyszerű, a V5-ön valaki más játszik/ játszott már ezzel a karakternévvel ezért is írja, hogy foglalt. Minden világon külön-külön vannak a karakternevek.
Razak - 2. szintű végzetúr 12471 regszámmal, emiatt nem sikerül.

Idézet: Little Richie - 2013.10.12. 14:47:49

- ha két medált nyerek lady alvarielnél (mindkettő ezüst), miért csak az egyik bónuszát kapom meg?
- van olyan lehetőség, hogy egyszerre több állatot is idomítsak?
- ha az idomításom elég magas, hogy azonnal beidomítsak egy állatot akkor is kell fél órát várni a semmire?

Hogy elég legyen egyre figyelni, van olyan aki 2-3 kategóriát is megnyerhetne, ha akarna. Legközelebb különböző medálokat szerezz.
Nincs
Igen, de a fél óra lecsökkenthető 7,5 percre.
Dátum: 2013.09.15. 11:30:54
Javaslom akkor az operát próbáld ki.
Dátum: 2013.09.15. 10:47:04
Miért nem adod el a fókuszkristályokat dukátért? Ha megteszed, akkor nem látnád ezt a felhívás. És nem kapnál tönkrement relikviát sem.

Igaz, mivel nincs AH, ezért a dukát nem megoldás. A testidőre kétlem,hogy bevezetnének valami mást. Az FK-t is el lehet adni a kufárnál .
Dátum: 2013.09.08. 17:34:25
Egyáltalán nem mindegy, hogy levegőt venni sincs időd mert állandóan bevernek 15% alá.

Ez én nem így látom, aki költ egy kevés LE-t magára, bármennyire legyen gyenge könnyedén megoldhatja, hogy tudjon játszani. Az biztosan zavaró, ha sokan támadnak, de aki tudja a módját, annak nem okozhatnak gondot.

Ami az összevonást illeti, én nem támogatom. Mivel a mostani helyzetemet rendesen megbonyolítaná, ráadásul az egyre kevesebb szabadidőm miatt, még túlzottan tenni se tudnék ellene.
Dátum: 2013.09.05. 13:41:50
1. Nem nagyon érné meg neked, hivatalos képlet nincs.

2. Az állataid nem sérültek, ha jól gondolom csonterősítést használtál. Ekkor az összes állatod maximális ÉP-je több lett, de az valós Ép-je nem. Ezért tűnhetett úgy mintha sérültek volna.
Dátum: 2013.08.30. 23:49:35
Értesítést akkor kapsz, ha belépsz a játékba


Ez a V5 esetén nem fedi a valóságot. Amióta külön szerverre költözött a V5, azóta nem láttam az események között. Mindig másik szerverre való belépésnél látom.
Dátum: 2013.08.26. 20:36:06
Nem a legjobb helyen keresgélsz. Kocos elég jóféle irányított.

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=hirek&sub=hirarchivum#hirek

Boldog .........

Remélhetőleg az 5. is vidáman fog telni
Dátum: 2013.08.25. 17:25:51
Akkor a random kicsit kifogott rajtad. Az állatnak is van védekezése ezért lehet olyan, hogy az ellenfeledet sebzed, de az állatot nem találod el. Ha sokszor előfordulna kérdezz rá az ügyfélszolgálaton. Jobb lett volna a másodlagos varázslat szakértelem, a másodlagos támadással is megoldható.

Mod1: A védekezés annak az esélyét növeli, hogy az állatodat az ellenséges végzeturak nem fogják tudni másodlagos támadással eltalálni. A tulajdonságokat a szörny alap- és tapasztalati szintjének összege, illetve a felszerelése befolyásolja.

Ha te támadsz akkor a karakter védekezése nagyobb, mint amikor ő támad rád, lehet ez az oka. Kérdezz rá az ügyfélszolgálaton.
Dátum: 2013.08.25. 15:41:15
A másodlagos varázslat és a másodlagos támadás szakértelemre mennyi pontot tettél?
Érdemes támadáskor turbózni a másodlagos varázslatot. Mivel az állatnak is van védekezése ezért lehet olyan, hogy nem találod el. A 39-es szinten lévő szikraeső segítene a küldetés teljesítésében, ha eléred.
Dátum: 2013.08.25. 11:11:32
Holnap 10 órától lesz a nevezés Kufár csatára?


Pénteki ígéret szerint, igen. Holnap kezdődik. A második részt paszolom.

Holloo
Amikor ő támad engem, akkor szépen tudom sebezni az állatát, viszont amikor én támadok, akkor egyáltalán nem sebződik az állata. Meg tudná valaki mondani, hogy mi lehet ennek az oka?

Sok minden lehet, látni kellene a csatát, ki-mikor mentette a varázslatot és a találatokat.
Ellenfelednél nem található meg ez a relikvia?
Asztrális védőburok
Ha portyázás során megtámad valaki, állataid 50%-kal kevesebbet sebződnek.
Dátum: 2013.08.22. 20:17:22
Láttam már, hogy az feltámasztás esszencia használatával dobott különleges esszenciát. A legbiztosabb, ha az ügyfélszolgálatnál rákérdezel. Nagy az esély rá, hogy a randomot okoló választ kapod.
Dátum: 2013.08.17. 11:18:17
Szia

Amikor a csata leírását olvasod, akkor "Ellenfeled állatai 60 életpontot sebződtek" ezt a sort látnod kell a varázslat sebzés után.
A küldetéshez kell állatsebző varázslat, esetleg másodlagos varázslat szakértelem. Ami a legfontosabb, hogy akire rátámadsz annál legyen állat.
Ha mind megvan nem lehet gondod a küldetés teljesítésével 10 portyából.
Dátum: 2013.08.16. 17:04:47
Ha 15-nél lenne ugyanez, akkor csak egy ingyen kattints egyet kapod a LE-t ism küldi lenne


Ez nagyon nincs így, az előttem hozzászólok már leírták miért. Azért tartanám lényegesnek a 15 kalandhelyet, mivel a játék egy idegesítő elemétől szabadulnánk meg, ami csak a játékkedv rombolására jó.
Dátum: 2013.08.14. 16:18:38
Nálam az egyik kaland neve félkövér kiemelést kapott, ha jól sejtem ez lenne az epikus kaland.
Dátum: 2013.08.11. 23:20:25
Szerintem is az a félórás frissítés az oka. Rengeteg idő, hogy akár valaki látatlanul is befusson. Amíg a progi engedi az építést( tehát nem a kész csapdát jelenti) addig nincs lezárva a verseny, ezért is veszélyes a 10. hely. Ezt saját károdon most biztosan megtanultad. Az ügyfélszolgálat biztosan válaszolni fog. Az építésért a jutalom végzetmedál, amit 60 templomkristályból átváltható. Semmi kára nem származott a karakterednek, szerencséd ugyanúgy növekedett. A szövetséged kútja is növekedett közben. Ha az épületbe építed, akkor lenne pár + szint. Elhiszem, hogy nem jó dolog éppen hogy lecsúszni a biztosnak hitt jutalomról, de emiatt egy karaktert feladni, nem a legjobb döntés.
Dátum: 2013.08.11. 11:54:53
Már meg is válaszoltad a kérdésedet, mivel az nem különleges. Egy relikvia segítségével már 4 esszenciából bármikor kaphatsz. Igaz, a hűségszilánkhoz nincs köze.
Dátum: 2013.08.06. 19:56:41
Szia

A szerencsénél látható számláló nem számítja a +% adó tárgyakat. Azt látod mennyit kell még építeni. Mivel a szerencsénél nem csökkentés van, hanem hatékonyság növelés másképp tudod letesztelni. Megnézed mennyit mutat, majd 1000 LE építés után megnézed mennyi lett. Azt fogod látni, hogy a +%-al többet számolt el.
Dátum: 2013.07.27. 08:28:48
Tenyleg V5-on a konsti eleve butitva van, ugye? Es azt meg le is tizedeli a fa?


Így van, a V5 egyik legnagyobb mágiájával, 28000 LE körül építek a fába VP-ből. Ami kb 1 Csp LE beépítése.
Dátum: 2013.07.27. 08:23:33
Szerintem a szinted miatt.
Az első hsz-ből:
9-19 (kategóriánként): MAX 1
20-34: (kategóriánként): MAX 2
35-46: (kategóriánként): MAX 2
47-61: (kategóriánként): MAX 3
62-79: (kategóriánként): MAX 3
80-100: (kategóriánként): MAX 3
101-124 : (kategóriánként): MAX 4