Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tgmaster

Oldal: 123
Dátum: 2013.06.27. 08:37:38
Kössz.
Dátum: 2013.06.26. 16:38:14
Bocs, ha volt már, de nem találom. Ha turbózom a csapdakészítést 35-re, akkor hány százalék lesz az esély az állatelfogásra -- ha egyáltalán növexik még vhova?
Dátum: 2013.02.13. 14:22:10
Jé, véletlenszerű a 4 kufár sorrendje. Így talán van esély a kiegyenlítettebb eloszlásra
Dátum: 2012.12.29. 16:21:49
Kinek a nagy slágere: Hull az elsárgult levél?
Kóbor János
Kocz Zsuzsa
Szörényi Levente
Máté Péter

Koncz Zsuzsa
Dátum: 2012.12.29. 16:14:47
Melyik a legnehezebb állat?
Marha
Sertés
Fehér cápa
Cetcápa

És akkó hun van pölö a kékbálna és társai?
Dátum: 2012.11.20. 15:10:08
Hány része van a Horrora Akadva című filmnek?
Egysem
Kettő
Öt
Négy*

Már kész van az ötödik, sőt, sztem az alkotók a nyolcadikat is tervezik, pedig egy is bőven elég lett volna. Törölni!
Dátum: 2012.11.07. 18:07:19
Veronica Mars sorozat hány évadja jelent meg eddig?

Meddig? Meg egyébként is... törölni!
Dátum: 2012.08.08. 10:24:39
Nem tudom gyógyítani az állataimat. Kijelölöm őket, majd rábökök a gombra, és semmit nem reagál, nem ugrik fel a megszokott párbeszédablak. Ez azóta van, mióta vége a kufárnak.
Dátum: 2012.05.23. 10:10:53
Idézet: Gooby - 2012.05.23. 00:28:35
Mije nincs a Man szigeti macskának, a Manxnak?

farka
füle
szőre
karma

Borzalmas, hogy nyelvtani hibás kérdések bekerülnek. Nem akarok kukacoskodni, de elég fos a kvíz rendszer/szűrő.


Máskor a kvíz topikba. A "mije" pedig egyelőre pontos j-vel írandó, a kötőjel hiánya miatt pedig ne ordítsuk le egyből másról a fejdíszt.
Dátum: 2012.05.15. 14:36:07
Sztem rendszeresen találkozni itt-ott ezzel a kérdéssel, vagy legalábbis hasonlóval. Nekem spec. teljesen egyértelmű, hogy egy új-zélandi város a helyes válasz.
Dátum: 2012.05.03. 14:49:33
Melyik szín nincs a francia kártyában?
pikk
tök
kör
treff

Bocs, de ezt javítsátok ki, mert az én szemem nagyon szúrja. A szín neve kőr, semmi köze a magyar kör szóhoz, a francia cœur szó fonetikus átírása, ami már meghonosodott a magyarban, ezáltal a MHSZ-ban is megtalálható.
Dátum: 2012.02.08. 09:51:12
Melyik Magyarország legnagyobb barlagrendszere?

Baradla–Domica-barlangrendszer van megjelölve helyes válaszként, de nemrégiben változott a helyzet:

http://sportgeza.hu/sport/2011/12/12/ magyarorszag_leghosszabb_barlangja_budapest_alatt/
Dátum: 2011.11.10. 12:43:27
V5-ön véletlen 2x léptem be a térkapuba egymás után (azaz gyorsan egymásután 2x kattintottam rá a gombra).

Ma, 12:33 Tgmaster xenó matriárka Te nyerted a csatát. A jutalmad 1539 lélekenergia és 54 TP. Csata leírása
T
Ma, 12:33 Tgmaster káoszbajnok Te nyerted a csatát. A jutalmad 1539 lélekenergia és 54 TP. Csata leírása
T

2x vesztettem ÉP-t, térkapupontot, viszont csak 1x kaptam LE-t.
Dátum: 2011.10.17. 21:37:08
Nem világos számomra, hogy a térképkeresés szaki javítja-e a szinguláris anomália találás esélyét.
Ez egy verses mese, ami szórakoztató, de túl sok világnézetet meghatározó bölcsességet nem lehet belőle kihámozni. Ennek ellenére szerintem széles körben ismert, és szeretett történet. Mint ilyen, azért a háromszor is felsorolt nevek szvsz olyan elemét képezik a műnek, amire lehet emlékezni. Tudom, hogy közhely, de azért sokkal inkább rétegműnek számító könyvek sokkal lényegtelenebb részleteire kíváncsi számos kvízkérdés beküldője. Így továbbra sem értek egyet az elutasítással és az indokaiddal sem. Személyeskedésbe meg azért kezdtem, mert:
1. sz*r napom (értsd. estém, lévén éjszakás vagyok) volt
2. ls. 1. pont
3. "Arra emlékszem, hogy egy mesében szerepelnek..." -- Nem volt túl jó bevezetésnek ezzel az irónia súlya alatt roskadó mondattal indítani, rögtön kiverte a biztosítékot.
4. Lehet, hogy csak én gondolom így -- ez esetben elnézést --, de úgy tűnik, te (is) értékeled a kérdéseket, ebben az esetben nyilván neked fogom szegezni az aggályaimat, nem másnak.

Továbbá elegáns tud lenni egy rövid, de frappáns kérdés, nem kell mindig bekezdéseket írni. Ebben az esetben nem tartottam szükségét hosszasan ecsetelni a történet íróját, címét, megjelenésének az évét, a stáblistát és egyéb nyalánkságokat, mert kiguglizni ennyiből is ki lehet a választ, aki meg ennek nem érzi szükségét, az elboldogul ennyi információmorzsával is.
Nos igen, íme teljes életnagyságban:
http://www.rpotor.com/sunbalazs.html
Az már régen rossz, ha még a mese címét is meg kell említeni...
31 éves vagyok, azaz nem mostanában nézegettem diafilmet, meg az esti mesékből is kinőttem már, de azért a hét süntestvérre még emlékszem. Éppúgy, mint a Baradlay testvérekre vagy Sehall Selát Dömötörre, csakhogy most a tegnapiakból szemezgessek.
Nehéz gyermekkorod lehetett...
Eddig mindig felfogtam, miért nem fogadják el a kérdésemet, de most nem igazán fér a fejembe:

Ki nem tagja a családnak?

Sün Aladár
Sün Piroska
Sün Dorottya
Sün Elemér*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Dátum: 2011.03.14. 21:07:51
Szóval a kvízolimpia mindenkinek megy, csak nekem nem?
Dátum: 2011.03.14. 11:15:29
Nem indul el a kvízolimpiás applet, azaz miután indítanám az olimpiát, ezt az üzenetet kapom:

"A kvízolimpia jelenleg nem fut"
Oldal: 123