Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kivert kutya

Oldal: 12
Dátum: 2012.07.07. 21:48:56
Írta: Azazel
Ma, 18:38:00 [Idézet ebből]
Csak kérdezem, mert néha figyelmetlen az emberfia, a feladat vége is oké?


Másképp honnan tudnám mennyin áll?
Az meg hogy közben nem csukhatom be a böngészőt, nem követelmény! Bármilyen hihetetlen, vannak olyan emberek, akik nem tudnak egész nap a gép előtt csücsülni....
Dátum: 2012.07.07. 17:37:16
A V5-ön nem működik a végzet temploma, a "Vadássz 50-et egyetlen napon ...." nevű küldit teljesítettem túl már kétszeresen, de 17-nél megállt a számláló. Kérem a hiba kijavítását és az adott küldetés teljesítettnek való jelölését!
Fogalmam sincs hova kellett volna írnom egyébként......
Dátum: 2012.05.16. 17:20:03
Talán annyi a köze, hogy a VU-n van onebip fizetési lehetőség. HA NEM MŰKÖDIK, TÁVOLÍTSÁK EL ÉS NE A JÓNÉPET SZ*PASSÁK!
Dátum: 2012.05.14. 17:23:18
Nem találtam erre topicot, így ide offolok kicsit... :

Az onebip rendszeren keresztül akartam őskőhöz jutni, meg is nyitottam az onebip oldalt és a megszokott módon küldtem is az SMS-t az onebip számlám feltöltéséhez. Semmi...... Aztán még egyszer küldtem az SMS-t. Megint semmi....
Ha a telefonszámlámon rajta lesz a 2 SMS ára, nagyon ideges leszek. Sokadik bosszantó dolog ez már, ha Miklós nem győzi egyedül, vagy a néhány segítőjével a megszaporodott feladatokat, akkor venni kell fel rá embert!!!
Dátum: 2012.04.17. 14:19:50
Idézet: Craslorg - 2012.04.17. 14:16:59
Talán abból, hogy ha nem volt ismert a jutalom, akkor eddig a játékosok 98%-a szempontjából mindig megérte (a maradék 2% pedig olyan extrém taktikán volt vagy olyan extrém jutalmat várt esetleg, ami már vicc kategória volt). Ahol ismert volt, ott pedig el tudtad dönteni, hogy megéri-e neked vagy sem.
Amennyiben mégsem fogja megérni, akkor Miklós szembesülni fog hirtelen megszaporodó törlésekkel és/vagy sokkal kevesebb bejövő őskővel, ezt pedig ő nem fogja akarni.


Nem tudom Te mennyire olvastad pl csak ezt a fórumot végig, de ez nekem nem 2%-nak tűnik...
Dátum: 2012.04.17. 13:53:45
Craslorg te nagyon okos vagy...
Igen, túloztam a 10-zel és be is ismertem. De a megtérülésről nem vagyok meggyőződve. Talán néhány rossz tapasztalat miatt? Vagy vitatod azt is, hogy párszor már többeknek csalódnia kellett, mert nem érte meg ez-az?
Sisakot meg persze lehet őskő nélkül, de ne dobjak már ki ~10K LGY-t! Feleslegesen!
Dátum: 2012.04.17. 13:28:11
Vásárolj új sisakot-Csak őskőért éri meg venni, azon kívül, hogy rengeteg LGY elmegy rá, úgy kő is kell.
Nevezz át egy állatot-prémium funkció
Szimuláció-őskőbe kerül szintén
Fókuszkristály a variba-őskőbe kerül szintén


Oké, nem tíz, de rengeteg felesleges van még ezeken kívül. Ha jól számoltam három szakin is fejlesztenem kellett 3-3-at, ami ugye tök felesleges és drágítja a többit, ráadásul a felejtést is csak ritkán tudja az ember használni, esetleg erre ki lehetne találni valamit.
Prémiumos cuccokat veszek, gradulátummal sajtolok, de ne kényszerítsen már senki arra, hogy prémium taggá váljak! Bár úgy állnék anyagilag és rajtam kívül az egész ország, hogy megtehessem...
Már a kerék is rabls, ha valaki kavicsért forgat, én hál' Istennek csak 2-szer követtem el ezt a hibát, arra se dobott lényegében semmit....
Legalább tudná a "paraszt", hogy mit lehet majd venni és mennyit a templomkristályból, mire jó a templom medál, stb....
TESZTELNI KÉNE A FEJLESZTÉSEKET a bekerülésük előtt, nem elnézést kéregetni folyamatosan, hogy félresikerült, "bugos, majd megcsináljuk, igyekszünk", stb..... Ígéretekkel tele a padlás és más is....
Dátum: 2012.04.17. 12:59:07
Nálam a 36 feladatból kb 10 csak őskőből megoldható. Ez rendben van így???? Szerintem nem......
Dátum: 2011.11.28. 13:25:27
Megkaptam a medált és is mindkét világra, köszönöm. A vonatjegy árából visszatérített kavicsok még nem jöttek meg és az aukción vett cucc sem, de nem vagyok türelmetlen
Dátum: 2011.11.27. 07:18:54


Nem volt rossz a tali, bár elég későn sikerült megtalálni a szövitársakat..... Lehet meg kellett volna beszélni, hogy egyenpólót vegyünk fel mi is? Miután sikerült összefutni párral közülük és javasoltam is egy Hello Kitty egyenpólót, tuti megtaláljuk egymást benne legközelebb
Dátum: 2011.11.23. 19:40:01
Minden hely betelt a pókerre? Kár, mert nem rég dőlt el, hogy tudnék menni.....
A helyszínen már semmi esély benevezni?
Dátum: 2010.11.23. 14:10:08
Jöttem hozzászólni én is. Ment egy 1-es
Nesze neked ingyenes böngésző játék kvízzel, meg ilyenek ....
Oldal: 12