Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2011.02.18. 19:50:53
Hányadik évfordulóját ünnepeljük Liszt Ferencnek?

200
210
150
100

Mikor?

Hoppá, bocsi, most látom, hogy az előbb volt.
Dátum: 2011.02.09. 09:51:56
Hát V3-on részemről befejeztem most, hogy kimúlt a legnagyobb. 48-as vagyok, de a 135. szintű xenót simán levertem. A 400 csatát megcsináltam az első nap, hogy nehogy lemaradjak azért, mert erős nyanyust kell ütni. Erre tessék. Eddig legalább elvoltam, edzettem az állatkáimat (vadász vagyok, jól jött ). De most már nem szeretném elvenni a kisebbek elől a csaták lehetőségét.
Dátum: 2010.09.26. 22:22:06
Mi az egyetlen legális drog?
Speed
Marihuána
Rush
Kokain

Hol?
Dátum: 2010.09.26. 17:08:22
Mit csinálnak a bakatorral?
megünneplik
megisszák *
vállon átvetve viselik
kis lapokra vágva árulják

A Bakator egy szőlőfajta. A Bakator bort lehet meginni.

Ki anyukád és apukád gyermekének a testvére?
a mikulás
az a fránya biztosítási ügynök:D
unokatestvéred
te *

vagy a testvérem, vagy egy másik testvérem......
Dátum: 2010.09.25. 19:55:35
Mikor volt a Rákóczi féle szabadságharc?
1848-49
1708-11 *
1939-45
1514-20

1703-1711
Dátum: 2010.08.18. 10:23:45
Hogyan halt meg Sámson?

lezuhant egy szikláról
az istenek végeztek vele
megmérgezték
felesége elárulta *

Mi jellemzi egy rendszer rendezettségi fokát?

Hőmérséklet
Entrópia *
Nyomás
Entalpia

Milyen rendszer?
Ha megelégszenek evvel az egy csapással, akkor még kijöhetünk az egészből nyereséggel. De ha még egyet küldenek, akkor már szerény számításaim szerint nem. V3-on játszunk, itt a csapás ugyanakkora, viszont háborúban túrót sem lehet nyerni. Ezért próbálkoztunk erősebb (nagyobb) szövivel. A háborút elveszíteni egy dolog, megint más, hogy simán megnyerjük, de sokat bukunk rajta. (Nem érzem túl igazságosnak, de hát ismét tanultam valamit.)
Köszönöm a választ, nem jó a hír. Nekünk nincs citadellánk, összességében gyengébb szövi vagyunk (jóval), de úgy néz ki a háborút megnyerjük, mert a szintünkön lévő 4 karakterüknek csak szakértelmeik vannak, erejük, felszerelésük nulla. Erre megsértődtek. Pedig nálunk is van olyan, akit ők simán legyőznének, de még egyszer sem támadták meg. Azt hiszem, nem háborúzok többet, mert ez így nagyon gáz. Gyenge szövit támadni nincs értelme, nem nyerünk vele semmit. Az erős pedig simán kicsinál csak citadellával. Ez nem tetszik.
Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne: Egy adott szövetség tudja-e ellenünk egymás után többször használni a citadellát? Kicsit aggódom, mert háborút indítottunk ellenük, erre ők nem támadnak, viszont ránk dobtak egy csapást. Félek, hogy ha semlegesítem, újra küldik.

Légyszi, gyorsan válaszoljon valaki, mert nem tudom, mit tegyek!

Köszönöm!
Dátum: 2010.07.28. 13:38:40
Erre nem is gondoltam. Nekünk még nincs kínzókamránk. Ez az egy fickó valamiért nagyon szeret engem. Egy ideje minden nap visz. Mások nem szoktak, mert a szintemen elég erős karakter vagyok, de ő sokkal erősebb nálam. Egyszer így is megszabadultam, de szinte azonnal visszapakolt. Szerintem szobadísznek tart engem (tény, hogy jól mutatok )
Dátum: 2010.07.28. 12:43:25
Idézet: Endyr - 2010.07.28. 12:38:49
termeszetesen csak ha at lett veve. hisz o csak akkor szerzi meg.

egyebkent eszembe jutott, h nem mindenbol. az ajanlasabol nem kapsz semmit.


Szuper köszönöm!
(Én vagyok a kamrában, most már nagyjából állandóan, és szeretném levakarni a kedves rajongómat. Hátha elfelejt, ha nem kap értem semmit. )
Dátum: 2010.07.28. 12:35:33
Idézet: Endyr - 2010.07.28. 12:13:00
mindenbol


És a küldis és kvízes LE a járó után megy, vagy csak ha át is lett véve?
Dátum: 2010.07.28. 12:07:48
Sziasztok!

Szeretném tudni, hogy a kínzókamra a bekaszlizott vadászatából ad-e csak LE-t, vagy portyából, küldetés teljesítésből, kvízből kapottból is?
Dátum: 2010.07.17. 12:55:03
Régen a lókereskedők borsot fújtak a ló farka alá. Miért?

Régen a lókereskedők heves vérmérsékletű lovat varázsoltak még egy „lusta gebéből” is ezzel a trükkel.
Szegény állatok. Ez pokolian csíphet, és ez már az állatvédők ügye!
Én szeretem a csípős ételeket, de ilyen trükkről még soha nem hallottam.
Mert így a ló kimutatta a foga fehérjét.
Dátum: 2010.07.15. 23:02:44
Igen, a V3 volt. Köszönöm a válaszodat, megkérdezem mélben, mert még mindig nem tiszta a számítás módja.
Dátum: 2010.07.15. 22:26:02
Bocsi gyerekek, a "Kérdezz, és mi válaszolunk" szöveg csak ide érvényes? Két fórumon is tettem fel kérdést már régebben, de senki nem válaszol.
Úgy látszik, tényleg túl nagy kérés volt. Egy hónap alatt nem tudott senki válaszolni.
Dátum: 2010.07.10. 22:39:57
Sziasztok!
A kvízkérdések írásával kapcsolatban lenne felvetésem, illetve a visszakereshetőséggel kapcsolatban. Én elég sokat írtam már, bár csak 17. szintű vagyok. Nagyon zavar, hogy az utolsó néhány kivételével csak a kérdést látom és a helyes válaszok arányát. Néha kíváncsi lennék a részletekre, főként, hogy hányan válaszoltak és hogyan. Értem én, hogy nem foglalhat sok helyet, de nem lehetne úgy megcsinálni, hogy rákattintok és mutatja a részleteket? Lehet, hogy nem nagy dolog, de nekem tetszene.

Bocsi, ha nem jó helyre írtam, ezt találtam a legmegfelelőbb topiknak.
Dátum: 2010.07.09. 11:31:06
Mi a "Borsodi Sör" szlogenje?

Az élet habos oldala
A világ legjobb söre
Az élet buborékos java
Iszol vagy vezetsz

Reklám.
Dátum: 2010.07.05. 10:56:32
Idézet: Hanem - 2010.07.05. 10:35:30
Idézet: Kvnoemi - 2010.07.04. 22:02:30
Milyen gyógyszati célja van a kannabisz hatóanyagának?

reflexjavító
Megszűnteti az impotenciát
lázcsillapító
tumorgátló, tumormegelőző

A tumorgátló, tumormegelőzőt adta meg helyesnek.
1. Egyik sem igaz, max. fájdalomcsillapításra alkalmazható.
2. Felháborít, hogy ilyesmit bármilyen formában szóba lehet hozni. Beszéljük tele a fiatalok fejét marhaságokkal?

Ezt kérlek sürgősen töröljétek!


1. Gyógyászatilag leginkább antibiotikus hatása van, sok kisebb megbetegedésnél kiválthatná a különböző vegyszereket amiket olyan marha biztonságosnak és jónak tart mindenki. Nem azt mondom hogy legalizáljuk, hanem, hogy mindennek meg van a maga tere az orvoslásban és mindent lehet rossz célra használni. Én a McDonald's-t és a hasonlókat tiltanám be, mert az elhízás rengeteg betegség forrása.
2. Felháborít rengeteg dolog, többek között, hogy korlátokat szab bárki bármilyen formában a szólásszabadságnak. Minek dumálnak bele az öregek mindenbe?
(Bocsi kicsit flame lett)

Viszont a kérdés valóban pontatlan.


Én alapvetően nem vagyok háborgó típus. A szólásszabadságnak viszont igenis szabjunk határt! Nem hinném, hogy hamis infókkal kell tömni az amúgy nagyon is befolyásolható emberek fejét. Elég rossz következményei lehetnek, ha naivan elhiszik, hogy a kábítószerek, vagy akár csak egy fajta kábítószer gyógyítja a rákot. Ez nem szólásszabadság, hanem felelőtlenség és butaság!