Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvnoemi

Dátum: 2012.02.05. 21:52:03
Amúgy jobb is, ha csak a csata végén számolódik, mert így a krit. ütés és kábítás küldi működőképesebb. Kissé bosszantó, ha a csata elején elhullik az ellenfél, ezért nem lehet ráütni.
Dátum: 2012.02.05. 19:00:23
Megpróbálom lefordítani Lavender kérdését, bár nem biztos hogy jól értem.

Tehát amikor visszanézel egy csatát, a képedre kattintva látod a saját adataid egy részét. Itt szerepel a szerzett LE is. Gondolom az a probléma, hogy bejövő támadáskor Lavender nem az aktuális szerzett LE-t látta, hanem a napi kezdő adatait. Nyilván aznap már csatázott ő is, így változnia kellett volna az értéknek. A kérdés, hogy ha ez a támadó elvitte kínzóba, akkor az adott tényleges LE-től számított értékből részesedik, vagy az lesz a kiinduló adat amit a csatánál látott?

A válaszról fogalmam sincs, remélem a kérdést jól értelmeztem.
Dátum: 2012.02.03. 12:30:07
Tudom, tudom, csak türelmetlenkedek. Kivételesen tényleg érdekelne a dolog. Lásd 5 hozzászólással ezelőtt.
Dátum: 2012.02.03. 11:22:12
LA eredmények szigorúan titkosítva lettek? Kezdek bundára gyanakodni!
Dátum: 2012.02.02. 14:46:03
(Off: A fene hitte volna, hogy lenyomsz 20 kalandot egy nap alatt. Ott figyel nekem is 11, de nem nyúltam hozzá, gondolván nincs rá szükség. Ezt az életben nem fogom megbocsájtani neked! )
Dátum: 2012.02.01. 09:07:08
Úgy kell nektek! 5 %-os lélekkút növelős küldi?
Dátum: 2012.01.30. 14:26:10
Azért még az állatelfogást részleteznéd? Csak a vadászatkor befogott állat számít? Az autosajtolt is? Esetleg a térkapu nem számolódik ide?
Dátum: 2012.01.29. 13:16:41
Gondolom ez így csak és kizárólag V4-re érvényes, ott is csak az alap LE költésre, mert máshol nem lehet "egyszerre sokat" fejleszteni szakin. Ugye jól értem? (Mert hogy egy pár percig néztem, hogy miről is beszélsz. )
Dátum: 2012.01.26. 12:04:18
Elvileg lehetne, de lennének hátrányai. A védekezőnek vannak bónuszai, ezért úgy könnyebb lenne győzelmeket gyűjteni. Ráadásul a fáradtság sem érvényesülne, ez további előny. Mindezek felett egy erős karinak nem is kéne strapálnia magát hogy a gép előtt üljön, kiosztaná a feladatot a rabszolgáknak, ő pedig néha benézne, hányadik a ranglistán. Összességében nekem nem nagyon tetszene ez a felállás.
Dátum: 2012.01.26. 06:38:03
Ebben igazad van, de akkor PP-t is vonni kéne. Az élbolyban a PP a szűk keresztmetszet, és ezt nagyon ki lehetne használni. Pityuka üttetné magát egyfolytában gyengébb haverjaival, és irgalmatlan mennyiségű nyert csatát zsebelne be.
Dátum: 2012.01.25. 10:42:08
Nem tudom, számolódik-e bejövő támadáskor a győzelem, de ha igen, az nagyon csúnya lenne. Elképesztő előnyt lehetne vele szerezni lebeszéléses alapon. Ha az eseménypont levonódik, az szerintem csak bug lehet, tényleg érdemes volna leellenőrizni.

(És a klónomra én is kíváncsi vagyok, ha valaki összefut vele kérem szóljon! Köszike! )
Dátum: 2012.01.25. 10:34:27
Idézet: DurLaDur - 2012.01.25. 07:58:19

Ha netalán tán, egész véletlenül, valaki olyan is olvassa aki illetékes, akkor ezt a kérdést törölje!


Nem vagy semmi! Gondolod, ha parancsba adod akkor megteszik? Amúgy lefelejtetted a végéről a szükséges "mert különben...." szöveget.

(Látom, a lepontozás is megy. Talán bántóan fogalmaztam? )
Sebaj, cuki pofák vagytok! Örömmel olvasgatlak titeket.


A topic címéből következtetve úgy néztem be ide először, hogy tuti csak csajok szólalnak meg itt. Ezzel szemben...

Nagyon jópofák vagytok, kéne nektek nyitni egy főzőcske rovatot is!
Hékás, ne bánkódj!

Örülj, hogy időben kiderült, mielőtt komolyabb következményei lettek volna.
Örülj, hogy csak "enyhébb" verzió, ezzel gond nélkül együtt lehet élni, csak meg kell szokni.
Örülj, hogy máris jobb bőrben vagy.

Munka pedig előbb-utóbb lesz, ha igazán akarod.

Csak pozitívan!
Dátum: 2012.01.23. 20:51:19
Miklós, neked tudnod kéne. Ha egy vállalkozásnál az alkalmazottak minimálbért kapnak, szétlopják az egész céget és nem érdekli őket, hogy az aztán csődbe megy. Lenyúlják amit tudnak, aztán rövid úton lelépnek. Ha a lopható javak felülmúlják a jutalékot, akkor egész biztosan így van. Csak a tulajdonost érdekli a profit. Ilyen szempontból is vállalkozásnak tekinthető az állam, a tisztségviselők az alkalmazottak, és ugye túl sok a tulajdonos, ezért valójában egy sincs. Én úgy gondolom, hogy ha a tisztségviselők igazán jól meg lennének fizetve, akkor lennének érdekeltté téve, hogy hosszú távon jól dolgozzanak.

(Annyira nem akartam ebbe a topicba beleszólni, légyszi ne mondjatok olyat amitől kényszeresen szövegelek. )
Dátum: 2012.01.23. 09:15:33
Ha én azt tudnám! Az utóbbi időben többször utálatos reakcióid voltak a hozzászólásaimra. Az én szegény, gyenge lelkem pedig mindig elpityergi magát ettől.
Dátum: 2012.01.22. 23:25:40
Szerintem a Hasznos energiák az EH-ra hat, a kapott LE-nél pedig csakis az EH számít. Az nem lényeges hogy mitől, csak az hogy ténylegesen mennyi. Az energiamesternek pedig semmi köze az egészhez.
Dátum: 2012.01.22. 22:37:02
Az EH számít.
Dátum: 2012.01.22. 22:30:32
Egyik AF sem befolyásolja. A kapott LE csak a szinttől, az EH-tól és a gyémánt horda tagságtól függ. És persze, hogy hová ütsz. Más tudtommal egyáltalán nem játszik.