Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Stoky

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.03. 20:38:58
Kitartás Mindenkinek!

Ebben a fél órában végig olvastam amit irtatok erről a nehéz politikai nem politikai kérdésről . Én csak azzal tudok egyetérteni aki szidja a sok bólogatós k...át . Nem lett volna szabad eladni itthon semmit se földet se gyárat se vállalkozást !! Én 25 éves (szemtelenül fiatal) MAGYAR állampolgár fizetem az adót fizetem a tb-t és fizetek nagyon sok mindent havi bér elszámolás szerint , csak azt nem értem aki elmegy a tescóba v. a madaras tescóba és azt mondja hogy hü de jó annak üzenem hogy menjen ki vidékre apajpusztára vagy bár hova éljen ott 1 évig mindenféle kényelmi szempontot hátra hagyva és ha utána is azt mondja hogy milyen jó az mennyen ki külföldre és élje tovább a szürke minden napjait . Mert mi magyarok vagyunk nekünk kell kimondani az utolsó szót a hazánk érdekébe.

További jó beszélgetést

Kitartás
Dátum: 2008.11.28. 21:20:10
Mi a Hexakosioihexekontahexafóbia?
állandó oktalan rettegés valamitől
a 666-os számtól való félelem
piszoktól és szennyeződésetol való félelem
a napsugártól való félelem

Ha valaki ezt ki mondja nekem háromszor egymás után gyorsan, az előtt le a kalappal! Amúgy jó a kérdés de én úgy tudom hogy van ennek egy rövidebb változata.

A hatalom kártyái "fejlődésével" melyik két isten tért vissza?
Elenios és Raia
Chara-Din és Rhatt
Sheran és Fairlight
Tharr és Leah

Ez a kérdés meg megint olyan ami sokan szerint spec..
Dátum: 2008.11.24. 19:56:27
Az alábbiak közül melyik nem tartozik az úgynevezett 'könnyű drogok' közé?
kokain
hallucinogén gombák
kannabisz
extasy
Ez azért gáz !
Dátum: 2008.11.16. 12:12:54
Hová "készült" a 100 Folk Celsius énekese, ahová a sós virsli és a sör miatt nem érkezett meg?
Miskolcra
Szekszárdra
Boglárra
Agárdra

Berúgni én is tudok csak nem sós virslivel.
Dátum: 2008.10.22. 15:50:35
Sziasztok !

ÉN a BattleKnight-on kaptam a linket és itt vagyok , fejlődök és portyázok!
Dátum: 2008.10.21. 17:14:22
Pontosan ez a fajta becsület hiányzik Magyarországról ! És nincs olyan ember aki ezt felhozná fejlesztési pontra.
Dátum: 2008.10.21. 17:06:58
Igen ! És Ezen nem csodálkozok hisz rengeteg olyan dolgot raktak ebbe a játékba ami a többiből nagyon is hiányzik! Végre van karakter háttér !!! ja és lehet gondolkodni a kérdéseken amiknek van értelmük !
Dátum: 2008.10.21. 16:56:13
Mert mindig van egy jobb !! És ezen nem lehet változtatni . Szoktál élő szerep-játékozni?
Dátum: 2008.10.21. 16:30:00
Sziasztok!

Én már vagy inkább soha nem is olvastam olyan vagyok mint a szivacs elmondják aztán már vágom is ,de most (ezelőtt 3 éve)megismertem az élettársam és az ő bátyát aki bevezetett a szerepjáték világába mai rengeteg írás és olvasással jár együtt . Na ilyenekre szívesen költök pénzt pl.: Mágus; Warhammer stb.
Dátum: 2008.10.21. 16:12:37
Üdv Néked Dicső Úr!!

Van mindenhez hozzá szólás és kérdés, de mi van akkor amikor úgy döntesz hogy fáradt vagy és elég volt mindenből !?
Jó tudom mindig mindenhez pozitívan , de olvasom a dolgokat és egy rész azt írja hogy "sokat látott ember vagy" de kérdem miben vagy leginkább tapasztalt a technikán kívül?
Oldal: 1