Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Neo26

Oldal: 123456
Dátum: 2016.09.02. 18:00:12
Amúgy nem semmi amire vágynátok.

Mivel a két bajnok aspiráns csapattal játszunk, pontosabban az Akadémiátok és az Ígéret födje.
Ha ti netán nyernétek is, nekem, nekünk az akadémiát, min 3. helyre kéne szorítani, az Ígéretet meg a 2.-ra.

Jelenleg utolsók vagyunk 6 pont hátrányba az Ígérettől és 8-ra az Akadémiától, szóval ez feladná a leckét akkor is, ha napi szinten benne lettem volna, nemhogy így.(Mondjuk akkor lehet másképpen alakult volna az első 3-om nap is.) Azon vagyok, hogy szoros legyen a vége, de ettől többet jelenleg nem ígérhetek.
Dátum: 2016.09.02. 17:37:32
Lazítsatok kicsit és ne ítélkezzetek.
Emlékszem mit mondtam és ezért cselekedtem is, pedig egyáltalán nincs és nem is volt kedvem intenzíven visszatérni a játékba, pláne nem az szb taktika készítéséhez. De az a furcsa helyzet állt elő, hogy a héten nálunk nem vállalta senki a taktika készítést és csak lazán vakon ütögetett volna minden társam. Így kénytelen voltam én elvállalni ennek a hétnek a taktika készítését. Eddig stimm?

Gondolom tudjátok a jelenlegi állást és ezért jöttök itt nekem a múltban tett ígéretemet emlegetve, mert azt hiszitek, hogy lefeküdtünk, vagy lefekszünk a héten. Pedig ez nem így van!
Annyit azért mondanék, 4 hónapot hagytam ki és ez kicsit soknak bizonyult jelenlegi állásunkat tekintve. Nem tudok semmit a csapatokról, éppen csak abból építkeznék ami napi szinten történik, de ez eddig erre volt elég. Nem adom fel, de én sem merem megjósolni, mi lesz a vége. 1 biztos! Taktikára üt a társaságunk és hogy küzdök. Egyébként még ti se várhatjátok tőlem azt, hogy 4 hónap kihagyás után már azonnal alakítsak egy olyat ami számotokra kedvező lenne. Én úgy gondolom, azzal, hogy elvállaltam a taktika készítést, azzal az ígéretemet teljesítettem. Hétfőn délben kiderül majd, hogy ez mire volt elég.
Dátum: 2016.08.31. 20:39:40
Idézet: Lelkes999 - 2016.08.30. 00:23:02


Én csak annyit kérek a 4 elsőt sorolják össze...

Sajnos most se fog megtörténni, pedig tetszene.


Á, az nem lett volna jó!
Hidd el, nekem így is tetszik a párosítás
Dátum: 2016.05.15. 19:42:06
Mindig tudtam, hogy Vicces vagy sasas, de ezen szakadtam a nevetéstől.

Oké, Leó. Várok!
Dátum: 2016.05.15. 17:06:33
Elég viccesek vagytok, leginkább az ócskaságokat áruló piaci petyis vénasszonyok esetéhez hasonlítanám a sztorit.

Leó, azóta is várom azt a privát üzit.
Dátum: 2016.05.14. 14:21:44
A kérdésedre a válaszom, igen Leó! Nyilván én is ezt tettem volna fordított esetben.
Amint azt te is láthattad, pontokba szedtem pár lehetőséget és még meg is védtelek némelyikben.

Nyilván akkor ismered annak a felvételi kérelemnek a körülményeit, hiszen te részese voltál és Don meg is említette. Idézem!
Idézet: Don Firenze - 2016.05.13. 07:16:41

No de menjünk tovább, Redlips...
Nem is tudom ki volt az ember, jah igen Te aki mindenáron át szeretett volna jönni hozzánk. Leoval elég sok levelet váltottatok, s ezt a beszélgetést Te kezdeményezted. Tetted volna azért, hogy kémkedj és megfigyelj minket, majd hazamenj örömmel, hogy tanultál valami.Újat.


Mivel főként a "mindenáron" kijelentése az ami egyértelműen elferdített, így nyilván támadható is és megítélhetően megkérdőjelezhető a én és a te becsületed is.
Én elhiszem, hogy tetszik neked ez a komikum amit Don olykor-olykor az összecsapásaik közötti időszakában itt bohóckodik.
Arra lennék kíváncsi, hogy akkor szerinted ez az kijelentése mennyire fedi a valóságot?
Egyet értesz vele, ha már téged is belekevert a mondókájába? Vagy valóságtól kissé elrugaszkodva helytelennek ítélnéd meg? Ha igen, akkor miért nem reagálsz/reagáltál rá? Tulajdonképpen a hallgatás is egyfajta beleegyezés. Én nem is szeretném ezt feszegetni tovább, de még nem válaszoltál.
Részemről ennyi amit neked el akartam mondani.... ha már reagáltál. A többit ha gondolod folytassuk priviben, mert ennek így nem sok értelmét látom.

Don, valamit azért mondanék ígérem rövid leszek és ezzel be is fejeztem ezt. Most! Egyenlőre.
Elismerem neked, hogy az Ász bohóca vagyok ha úgy akarom!
De te a V6 szerver és a Galaktikus birodalom bohóca címét már akkor elnyerted amikor megszűntél Jedi-nek lenni.
Végül idéznék neked egy részletet Federico Fellini-től egyik idézetéből. Erre!

"Szép, minden, ami előírásos, fenséges és kötelező. A csillogó flitteres ruhát öltött tökéletességnek ez a megtestesülése ingerli lázadásra a pojácát. Vonzza a csillogás, de a példakép elérhetetlen. Ezért a földre veti magát, becsinál, ordít, lázad, megbotránkoztat. Az ész gőgös kultusza csap össze az ösztönnel ... "

Nos, Don kezdjük akkor tiszta lappal?

Idézet: Lelkes999 - 2016.05.14. 12:35:55


K(rém) csak tud valamit, ha eléri, hogy mindenki komolyan vegye az szb - t ( poén...tudjátok )


Igen, én tudom és értelek nagyjából..... Igazad van, csak néha messzire megy amire semmi szükség nem lenne.

Őszintén mondom, hogy nagyon rég volt az hogy itt a nagy fórumon késztetést érezzek a felszólaláshoz, de Don kihozta belőlem is. Néha idegesít, de egyébként jókat mulatok ezen az egészen. Ettől függetlenül megkérdőjelezhetetlen, az amit elért vele, már amennyiben valóban ez a célja. A stílusán lenne éppen csiszolni való és akár gyémántként ragyoghatna.
Tulajdonképpen egyre többen fenik rátok a fogaikat, ez nyilvánvaló most is.
Dátum: 2016.05.14. 02:19:03
Kedves Don, bort iszol és vizet prédikálsz. Úgy látom, hogy az igazság elferdítésének és a magyarázkodásnak, valamint a rágalmazásnak a nagymesteri címére is hajtasz. Tőlem csillagos 5-öst kapsz ez tuti. Bár leginkább 1-es érdemelnél, de lásd kivel van dolgod.

Szerinted mennyire érdekel engem az, ha zárolnak ? Véleményt nyilvánítok, és ha kell olyan formában teszem, hogy érzed érezzétek, hogy súlya van. Azt is írtam, hogy vállalom a felelősséget minden szavamért, s nem bánom meg, mert igazam van.
Erről ennyit.
Én már elég rég vállaltam, hogy multiztam, bár a multizás annyit takart, hogy két szövetséget segítettem függetlenül. S nem farm karakterekkel haladtam előre, mint egyesek. Annak idején ezt hozta a sors, s ha ezt hozta tettem a dolgom. Megkaptam érte a büntetést.

Ha nem kérdezed akkor is tudom, hogy semennyire sem érdekel ez téged.
Nekem nem kell megmagyaráznod. Ha nem követnél el bűnt, akkor nem lenne szükség magyarázkodásra és büntetéssel sem terheltek volna.

No de menjünk tovább, Redlips...

Á, ezt ismerem, ilyenkor szoktál más irányból támadni, mert az előző próbálkozásaid kudarcot vallottak és következetlenek voltak. Most is kapálódzol csak nem veszed észre. De ezt már tegnap is leírtam, így csak ismételni tudom magam.

Nem is tudom ki volt az ember, jah igen Te aki mindenáron át szeretett volna jönni hozzánk. Leoval elég sok levelet váltottatok, s ezt a beszélgetést Te kezdeményezted.


Na de, Don? Mindketten tudjuk, hogy ez így ebben a formában nem igaz! De ezt szerintem Leó is tudja. Bizonyítani tudom, ha gondolod! De akár te is rácáfolhatsz erre az állításodra. Csak rajtad áll!
Először is, annyit elmondanék a tisztelt hallgatóságnak is, hogy a végzeturat a megnyitásának napjától játszom, az az majdnem 8 éve és ez idő alatt nem zároltak soha, valamint én még nem váltottam egyszer sem szövetséget, egyetlen karakteremmel sem. Így nincsenek beilleszkedési problémáim sem. Volt hogy töröltem karaktert és újrakezdtem, esetleg más szervert választottam.

Don, pontokba szedek neked pár variációt.

1.)Leóval privát üzenetet váltottam, amiről ha tudsz, az nem szép dolog, hisz privát beszélgetést folytattam. Ne érts félre Don, de annyi eszed nincs, hogy ilyennel ne gyere ki rágalmazni, mert a társaidat is magaddal rántod és belekevered őket is a hazudozásaiddal.

2.) Amennyiben Leó megosztotta a fórumotokon a jelentkezési kérelmemet, akkor húzd be ide nekünk és ítéljék meg a többiek, hogyan is történt valójában az a felvételi kérelem. De egyébként mindjárt elmondom neked.

3.) Ha csak Leó neked mondta el, akkor vagy te hazudsz, vagy mindketten hazudtok, amit kétlek, de valószínűleg már nem is tudjátok akkor bizonyítani sem. Én igen, mert megvannak azok az üzenetváltások még 3 hónap távlatából is.

Szóval, olvasd az én verziómat.

Igen az első szb győzelmünk Feb 8 után volt az Ász szöviben egy problémánk, amivel nem tudtam azonosulni és a távozás gondolata felmerült bennem. Ekkor ráírtam Leóra is a Hullaszag vezetőjére és volt Ász tagra, hogy 3 kiemelt szövetség van ahova szívesen átmennék, ők lennének az egyik. Abban az üziben megkérdeztem tőle, hogy fogadnának-e? De ezt ugyan így elküldtem az általam másik két kiszemelt szövetségen is 1-1 főnek. Majd Leó a válaszában, örült(jaj de jó, legalább lenne még egy taktikusuk stb.... úgymond "lobbizott" azért, hogy őket válasszam, elmondta "de leginkább csak negatív dolgokat közölt" a másik két szövetségről is az általa tapasztaltakból. "Mivel tudjuk róla, hogy végigjárt egy párat mielőtt megalapították a jelenlegi társaival a Hullaszagot." Erre az én válaszom az volt, hogy megvárom a többi szöviből is a visszajelzéseket és kell egy kis idő a döntésem meghozatalához.
Közben kaptam egy tömör kedves kis szerelmes levelet! Íme.

Küldő:
(k)Rém
Üzenet címe:
!
Dátum:2016.02.09. 21:51:18
Ma, 17:38:53
Nem tudod még de nagyon jó barátok leszünk.

Azt hiszem Beléd szeretem!

Választ erre nem küldtem.
Igaz Don? Biztos emlékszel még. "Ugyan így meg tudom nektek mutatni a Leó-s levelezést"
Nos, engem ez eléggé elrettentett. Ekkor azonnal eldöntöttem, hogy a Hullaszag kilőve a listáról és 1 hétig inaktivitásba vonultam. Majd Leo további válaszait már csak visszatérésem után olvastam, válaszul pedig csak annyit közöltem. Nem döntöttem még (ez terelés volt elismerem) és végül maradtam az Ásznál (Persze, itt már nem voltam őszinte Leóval, ezért húztam az időt és tereltem, mert nem akartam Dont áztatni előtte, viszont hazudozni sem voltam ezért hajlandó.

Érdekesen különbözik az amit Don állít, ettől. Az a mindenáron szó, leginkább az ami nem passzol nálam. Nem ítéllek el Don, csak épp nem tudok azonosulni veled, szerettem volna ha megérthettelek volna, de sajnos nem tudok veled beszélni normális ember módjára, egyszerűen nem találom a közös nevezőt. Csak azt nem tudom, hogy mikor változott az irántam érzett szereteted gyűlöletté, mikor tegnapelőttig 1 szót sem váltottunk. Most nyugodtan kövezzenek meg a társaim, annyit elmondok neked, hogy amikor az egész szövetségünk már téged szapult azért amilyen vagy, én még akkor is kiálltam melletted a fórumunkon, egészen két héttel ezelőttig amikor az utolsó összecsapása volt a két gárdának.

Tetted volna azért, hogy kémkedj és megfigyelj minket, majd hazamenj örömmel, hogy tanultál valami.Újat.
Szóval a gondok ott kezdődnek, hogy az ász a server legjobbjainak, legjobbja arra adja a fejét, hogy a rivális szövetségbe áttegye a székhelyét,s mint kakukkfióka a fészekben belülről gyengítsen minket.
Szóval, ha tisztességről és gerincről beszélünk,akkor Neked abban az esetben sem lenne...ha a helyi tescoban fél áron árulnák, s Neked lenne egy 90 % kuponfüzeted amit csak erre használhatnál fel.


Don, mivel ezt elve feltételes módban kezdted, így a te képzeleted szüleménye aminek alapja sincsen. Nincs mit mondanom erre.

Zárásként, azért hogy ezt a fejezetet senki ne felejtse el, ez az eddigi elért eredmény amikor a két csapat közül az egyik a másik fél előtt végzett.

Árral Szemben 4:1 Hullaszag Rt.

Csak tegyük rendbe a dolgokat, kezeljük helyén az eseményeket, s nem lesz itt kérem semmi gond.


Mire idáig eljutottam kicsit felment a pumpa, de itt valami megváltozott és inkább jót mosolyogtam az egészen.
Rendben van és ezt halál komolyan mondom!!! Benne vagy? De akkor nincs több pocskondiázás és hasonló hsz egy-egy összecsapás után. Én nem azt kérem, hogy ne szólj egy szót sem, csak tiszteld a másik felet, akár győz, akár veszít. Nos, bele is kezdek és lenne egy remek ötletem, kicsit talán még szórakoztató és vicces is lehet, de nem kell megsértődnöd. Megpróbálok korrekten fogalmazni, ha bántónak érzed, akkor írd le mi volt az ami nem tetszett.

Úgy vettem ki a szavaidból, hogy Star Wars fan lehetsz. Így van? Én pl. szeretem, de az új része szerintem az eddigi legrosszabb epizód.
Szóval, mivel eléggé elvakult és hataloméhes vagy, ráadásul agresszív és nehezen emészted a vereséget ezért neked(nektek) jobban passzolna a sötét oldal szerepe és ti lehetnétek a V6 Galaktikus Birodalma, mi pedig eljátsszuk a Lázadók szerepét. De akár cserélhetünk is, nekem mindegy.
Mától új alapokra helyeznénk ezt az egészet. Csak korrekt játék!!! Egyébként semmi értelme az egésznek. Íme az ajánlat.

Galaktikus Birodalom (Hulla)0:0 Lázadók (Ász)

Jó lesz így?

Ui: Próbálj meg kérlek higgadtan reagálni. Tisztában vagyok vele, hogy az elején én sem voltam teljesen az, ettől függetlenül ez lenne a kérésem.
Sokat gondolkodtam azon, hogy válaszoljak vagy sem, mert a társaimnak is megígértem tegnap, hogy nem folytatom, de teszek egy utolsó kísérletet, ha ez sem vezet eredményre, akkor feladtam és írhatsz bármit engem az sem érdekel, egyszerűen levegőnek nézem.
Dátum: 2016.05.12. 23:15:12
Don, éppen te beszélsz itt nekem tisztátlanságról, aki multizásba keveredik?
Így érthető, hogy miért fáj neked ha valakiket a tisztesség jelzővel illetnek meg!
A következetességedről meg csak annyit hogy most sem vetted észre mekkora fejest ugrottál a mély-vízbe, leginkább azt látom később jössz rá hogy nem tudsz úszni. Olyankor pedig elkezdesz eszementen kapálózni de hiába minden próbálkozásod. Dobjak egy úszógumit? Dobnék én szívesen, csak attól félek, hogy a kezedben lévő késsel még azt is átszúrnád a nagy kapálózás közben.
Dátum: 2016.05.11. 23:51:31
Zseniális ötlet, csak támogatni tudom!
Dátum: 2016.05.11. 21:06:22
Don, egyet értek Quellon Tegnap, 21:58:13-as hozzászólásában leírtakkal, még ha nem is mindenben, de hasonló véleményt alkotnék én is.

Viszont, pár részletre válaszolnék neked.
Idézet: Don Firenze - 2016.05.11. 06:36:58
A számok, a tábla engem igazol,


Milyen számok és tábla? Az exelre gondolsz? Azokat még bizonyítéknak sem fogadnák el sehol, jobban tennéd ha nem ítélkeznél alaptalanul. Mi tudjuk, az igazat és kész, tisztán játszottunk. Eleve a szeretett vezetőnk Ludmilla, sem tolerálja, hogy bárkivel összefogjunk más, mások ellen. Jól is van ez így, mert így tisztességes. Mellesleg megjegyzem neked, én pl. exel nélkül teljesen fejből nyomom az egész szb taktikát és így sem vertetek meg. Mi lenne ha segítséget is használnék?

no de visszakanyarodva, amikor Hann írta a taktikát akkor remek volt, nem volt semmi piszkos munka.

mist-nek van igaza, mert ez is olyan ellentmondásos mint sok más amivel érvelni próbálnál.
Nem is olyan régen még éppen Han-t gyaláztátok ugyanilyen vádakkal, most pedig egy másik taktikusunkat. Előbb-utóbb csak eljutunk odáig, ha minden taktikusunk haza küld titeket szépen lassan és csendben. De mennyi időnek is kellene eltelnie, hogy azt mond le a kalappal? Na lássuk csak! 3 hónap Han esetében, hogy más lett a véleményed. Mivel még öt taktikusunk van rajta kívül, az talán 1.25 év? Jé, megy ez nekem exel nélkül is.

@L6A6C6I
Nos a nagy mestert megidézve, mert nem úgy tűnik, hogy az Ásznak lennél a katonája, jobbára csak egy lízingelt bértollnokot látok, aki az árnyalatokat és a mit miért összefüggéseit nem látja...


Olvasd el kérlek figyelmesen a hozzászólásait, mert tisztán érthetően látszik, hogy nem Ász katona.

Egy kérdés még.

Ha akkora ász az Ász,akkor miért zakózott valójában az Akadémiától ? Válasz egyszerűbb, mint gondolnátok.Szóval a megoldás:
Mert jobbak voltak az Ásznál is.


Nyilvánvaló, nyertek és gratula az Akadémiátoknak így utólag is!
L6A6C6I már tegnap leírta, hogy ezt a kiírást nem vesszük komolyan, mert más cél vezéreli a társaságot. Ezt csak megerősíteni tudom. Az Ász nem zakózott, csak ott volt és játszott. Akit komolyabban veszünk mindenkor az a Hullaszag szövetsége és senki más!!! Most viszont kivívták ők is maguknak ezt a figyelmet, bár leginkább miattad van ez is, de mindegy.
Dátum: 2014.03.16. 10:22:02
Üdv!
Szintén nyertem a v2 bajnoki viadalon, de a plecsnit ès a vele jaro +tö bónuszokat nem kaptam meg. Valami hiba lehet, mivel senki nem kapta meg azok közül akiket eddig kérdeztem. Remélem mihamarabb javítjatok a hibat. Előre is köszi.
Dátum: 2013.10.28. 10:00:30
Sziasztok.

Nekem is törlődött a végzet templomában a lépj játékba 8 egymás utáni napon küldetésem, pedig már 7 megvolt, ma lett volna kipipálva a 8. is! A v1-en és a v2-es karakteremnél is pont ugyan ez az állás volt. Jó lenne ha javítanák a hibát.
Dátum: 2013.05.29. 15:31:56
Értem, köszönöm.
Ezt nem tudtam, akkor nem szóltam egy szót se.
Dátum: 2013.05.29. 15:25:33
Nem akarok Károgó varjú lenni, de Miklósnak volt egy ilyen hozzászólása.

Re: Landragór 2013 május
132. hozzászólás - 2013.05.08. 12:40:41

A fejlődés hatalmát is beraktuk a végső jutalomba.

Meg tudja valaki nekem mondani, hogy ez milyen relikvia, vagy egyáltalán kapott valaki ilyet a végső jutalommal?
Én sajnos nem kaptam, de ha egyszer megígérték, akkor mért nem kaptam meg?
Hu, ez most elég kényes helyzet. Ilyen hibát elkövetni!!!! Kicsit nevetséges.
Kíváncsi vagyok mit fognak csinálni, bár nekem mindegy, én mindenképpen első vagyok, ha megy tovább a szerver akkor is, de gondolom sokan lemaradhatnak így a helyezésekről, ha ez a vége! Főleg azoknak rossz akik most lőtték volna el a tartalékokat.
Dátum: 2010.09.24. 18:18:01
Én is pont ezen izgultam, mert az első körből csak az egyik van meg, de mikor a szövitársaimnak hullott most az első körös cuccból így megnyugodtam.
Ez így jó mert nem késtem le semmiről!
Dátum: 2010.09.23. 10:39:11
Én már kaptam egy bérletet, de kis szintű vagyok és le is cseréltem csizmára.
Előfordulhat, hogy a rendszer nem érzékeli mivel a bérlet már nincs meg és esetleg még egyszer kidobja transz. helyett a bérletet?
Mert ha igen akkor eléggé el leszek keseredve!
Oldal: 123456