Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2019.03.18. 21:39:43
No igen, kiderül: de a régi időkben, ennél sokkal, de sokkal kevesebb csalásért is ment a végleges bann. Pl, amikor a kreativ aff. végtelenségét "tanulmányozta" két játékos oda-vissza.
Mivel ugye, akkor még ez nem volt korlátozva. Azóta lett.
Dátum: 2019.03.18. 21:17:54
Én sem ismerem a felejtés mechanizmusát, függetlenül, hogy van némi pont rajta. De évek óta nem felejtettem el szakértelmet, szóval részemről tiszta a történet.
Én azt mondom, mehet a levesbe mindkettő. Nem kár érte.

Spellatrix; Ez így olyan, mintha azt mondanád, hogyha fizetsz, akkor mindent megtehetsz, akkor sem lesz bajod. Ejnye-bejnye és csáo. Morálisan könnyű, pénznyelést nézve nehéz döntés. Minden csak nézőpont kérdése.
Dátum: 2019.03.18. 20:59:43
Engem csak az érdekelne, hogy mi a büntetés azon kívül, hogy ez így "összecsalt" dolgok elvileg le lesznek vonva.
Mert 1-2 nap zárolás+levonás nem nagy bünti, főleg, hogy a jelek szerint tudatosan volt kihasználva.
Dátum: 2019.03.18. 20:56:09
Elengedő csp itallal megtolva nem lehetetlen.
Dátum: 2019.03.11. 19:57:43
Idézet: LanMaffia - 2019.03.11. 17:40:22
Szerintem egyébként a játékvezetés kb. mindent hajlandó megválaszolni, ha az megfelelően alá van támasztva. Meg persze kell némi pr is, mert az se mindegy ki mondja és hogyan.


Ugye tudod, hogy erős, habár valós kijelentés?
Hogy nem mindegy, hogy és mit mondd Miklóséknak arra vonatkozóan, hogy változtatni kellene?
Mindig olvastam néha-néha olyan felhangokat, hogy Te vagy a szürke eminánciás Miklós mögött, a hang a fülben, de ezek után..., ki tudja. Lehet mindennek van valami valóságalapja?

Igazad van, az én esetem tényleg az, ahogyan írod.
Épp ezért mondtam, hogy nem engem kell nézni, amikor kampányolok. Magamért is tettem, értelemszerűen, hiszen minden szentnek maga felé (is) hajlik a keze, nem kell a mellébeszélés. De ettől függetlenül nem magamért "álltam ki" ide elsősorban, hanem a globális többségre való tekintettel.
Ezt higgadtan persze másképp esik leírni nekem is, mintsem indulatoktól fűtve, de ez mindenki más szemszögéből is így van.
És azért kellene most átgondolni ezt az egészet, még időben, mielőtt még beüt a gebasz. Hiszen akkor már hiába a tűzoltás, ha a társaság fele megcsömörlött. Akar a fene úgy és akkor már maradni.
Nincs ez velem sem másképpen: jelenleg én is ott tartok, valahol, hogy megfáradtam.
Tényleg.
Szeretem, szerettem a játékot és még akár 20 évig is elpötyögnék itt, mert miért ne?
Ha valami leköt és szereted csinálni, akkor nincsen(ek) időkortlátok.
De azért mégis, ahogyan írtam, van bennem egy erős ellenérzés emiatt és ez rányomja a bélyegét az utóbbi napokra. Már nem olyan kedvel lépek fel ide a fórumra, vagy be a játékra, mintsem előtte volt. Tudom, hogy ÉN hiába kampányolok akármi ellen vagy mellett, nem vagyok a "hang".
És ezért nem szólal fel lassan már senki más sem: Beletödőrés. Közöny, Érdektelenség. Ez a jövő.(?)
Gondolom - de persze ezt nem tudom - ilyen lehet az is, amikor naponta rommá vernek és esélyed sincs rá, hogy elháríts (Figyeled, milyen szép a felvezetés? )
Mert ott vagy a zsákutcában és várnak rád páran, ahonnan már nem tudsz visszafelé menni, csak előre. Be közéjük.
És akkor van a 2 lehetőség (ami minden egyes helyzetben megvan, olyan nincs, hogy nincs): megszokod, vagy megszöksz.
Dátum: 2019.03.11. 15:54:19
A baj az, hogy szélmalom harc megy itt, semmi más...
Teljesen mindegy, hogy ki melyik oldalon "elmélkedik", nem lesz változás. Épp ezen merengtem ma munka közben, hogy az évek alatt egy dolog volt mindig állandó. De szó szerint: ami egyszer el lett döntve, azon változtatva nem nagyon lett. Legalábbis pozitív irányba. Per pill legalábbis ilyet nem tudnék mondani, de nerfet azt annál többet.

Idézet: Dozer - 2019.03.10. 19:36:35
Hát te aztán egy méretes idióta lehetsz...

Ez igen. Ezért megérte megírnod egy hsz-t, plusz ennyivel lerendezni azt, amit én is kifejtettem és látszólag nem értesz belőle egy kukkot sem. Fair enough.

Lan; Respect a mostani hsz-ed stílusa miatt, sokkal jobban átjött, mintsem az előtte lévők, amiket most, ha nem bánod, nem idéznék vissza szó szerint tőled.
OFF:
Pedig megmondom őszintén, volt gondolatom ma, hogy tőled és még a fentebbi kolléga hsz-ből csinálok magamnak "troll" komment montázst, hogy minden faxságra istant tudjam lövöldözni. De már nincs ehhez sem kedvem. Ez persze itt kivételesen jó.
OFF END
Igen, javarészt magamra vezettem le a dolgokat, igen, igaz. Ám azért, mert a karakterem extrém eset, mégis azt mondom, hogy még én is, ha egyszer ideérek, értelmetlenné fog válni minden, amiért keményen megdolgoztam.
Ellenben, csendes szerény véleményem az, hogy a szinthuszárságért annyira nem kellett megdolgozni. És itt nem kellenek a részletek, hogy miből-merre-hogyan kellett TP termelni.
Az (is) egy út és mód volt a fejlődésre. Ennyi.

Jól mondja Gamer:
Idézet: Gamer01 - 2019.03.10. 20:21:40

Elég csak a toplistát megnézni melyik karakterben van több LE, ezt nem lehetlesz kompenzálni semmivel.
Mivel nem mindegy, hogy az út végtelen és soha nem találkozok velük vagy a zsákutca végében ott várnak.

Erről van szó.
Eddig nem volt zsákutca. Én is ennek fogom fel a szintmaximumot. És én is azért vittem a saját stílusomat, mert nem volt. Ha tudtam volna a kezdetektől, hogy lesz/van, akkor eleve nem így játszottam volna, ahogyan eddig éveken keresztül tettem.
És most váltani pedig...butaság lenne, szimplán.

Valamint, ez a játék a LE körül forog, bármely oldalról vagy irányból is nézzük. Ebből fejlődik mindenki. 400-n minden forrásból többet termelsz és jobban fejlődsz,mintsem alatta bárki, függetlenül attól, hogy mennyi etap-al is indult a régebbi kezdés miatt.
Ezt pedig nem lehet mellébeszélni.


Idézet: LanMaffia - 2019.03.10. 20:33:25

Hát szerintem Larz a saját környezetében pont olyan, aki simán tudja gyalulni a többieket Mégsincs ezzel semmi baj.


De Larz nem azért gyalulja le a környezetét, mert TOP lassításban van vagy pedig MAXIMUM LE-t termel. Hanem azért, mert rengeteg őskővel - mondjuk ki, így van - valamint egyedi játékstílusban játszik. Ennyi. De nem toporgok egy helyben, megvan a napi rutin a cselekvésekre.
Tudnék pontos adatot is mondani, de a topicra és a beszélgetésre nézve nem releváns, ahogyan eddig sem volt.

Érdekes minta, amit Tamarinai felhozott, de mintha rémlene valami ellenvetés pár hsz-el ezelőttről. Csak éppen már nem érdekel, hogy kitől.
Dátum: 2019.03.10. 19:24:22
Igazán jó azt látni, hogy ami lényegtelen vagy félinfó, abba nagyon öröm belekapaszkodni és trollkodni, de ami ténylegesen meg van kérdezve, arra bezzeg nincs válasz, megy a sunnyogás és lapítás. Tipikus.
Sem akkor, sem pedig akkor.

Idézet: Paco - 2019.03.09. 20:03:19

Aztán, a 400-as szint. Elveszel a sorok között, nem feltétlenül én vagy Ómen a lényeg.
A lényeg az, hogy 400-as karakterek versus újonnan érkezők.


Ez megvan?
Nem Én vagy Ómen a lényeg, mégis ezen rúgdalózik mindenki; Dozer+Lan+Miklós is, meg aki még akar.
Függetlenül attól, hogy igen, zavar.

De erre, függetlenül attól, hogy leírtam, jöttek az "okos" hozzászólások, látva, hogy mennyire megy az értelmezés. Az okoskodás az igen, de az értelmezés már kevésbé.

Idézet: Spellatrix - 2019.03.09. 20:45:15
[...]gyorsabban lépem a szinteket mint te nélküle. 8-10 év, de lehet még keveset is mondtam mire eléred azt a szintet, hogy egy 400as megcsaphasson. Az utóbbi néhány évben ahány játékos abba hagyta vagy törölt, így 10 év múlva valószínűleg már csak Lan fog játszani singleplayer módba


Idézet: LanMaffia - 2019.03.09. 20:46:27
Szerintem te ezzel a játékstílussal egyáltalán nem vagy mérvadó. No offense, de szerintem te nem hogy 400, de 300-as szintű sem leszel soha.


Örülök, hogy ilyen jövőbelátó játékostársak vannak, bár mint fentebb írtam, vannak fejlesztésre szoruló skillek. Értelmező olvasás, például. Javaslom, előbb ott kertészkedni. Bár hozzá kell tennem: no offense. Azt hiszem így szokás errefelé.
Mod.:Valamint szeretném ÉN eldönteni, hogy mennyi idő alatt érek fel arra a szintre, nem kérek tipp-mix és hasonló becsléseket. Köszönöm.

Idézet: Unr34l - 2019.03.09. 22:00:51
Ómen01-et meg ne bántsátok

Ómen-t nem bántottam eddig sem, ez után sem terveztem. Nem vele van a gond, hanem a fejlesztés menetével, és a gondolatomat más is megfogalmazta már:
Idézet: Gloria - 2019.03.09. 22:22:56

Ez a szintkorlátos dolog Miklósék lustaságának a manifesztációja, mert ugye a tárgyakat el kellene készíteni ami a magasabb szintekhez tartoznak, ha minden maradt volna a régibe' és ahogy a karakterek szintje emelkedik újabb és újabb tárgyakat kellene kreálni.



Dozer; a szétdarabolt részemre csak 'futtában' reagálok; megnézted, hogy nincs inspirátorom, mégis megkérdezted, hogy mennyit kapok? Szerinted?
Idézet: Dozer - 2019.03.09. 10:18:27
PACO! Elmondanád nekem, hány CSP-T kapsz (kapnál) naponta inspirációból V1-en azért mert Ómen 400-as, te pedig csak 140-es??? Tudom neked láthatóan nincs de tételezzük fel [...]

Egy kedvenc idézete erre:
"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

Aztán arra, hogy mit csinálsz 400-n majd...ahogyan látom, dráma tagozatot végzel.
Persze, nyílván kell emelgetni meggyőzőkészséget, térképkeresés, irányított vadászatot,stb., de ezek triviális skillek. Nem hiszem, hogy fő eleme lenne a mindennapoknak. Tehát ismétlem, nem kell a púder és a spongya.
Valamint, apropó, ha már szóba hoztad az erőltetést: akkor ennyi erővel meg is magyarázhattad volna, hogy akkor mit is kell, nem? Vagy oda már erőlködni kellene?

Tudás fája: így van, nálunk nincs ekkora tudás fája.
Ám, én nem is azt mondtam, hogy máshol sincs.
De nyomattad nagy "hanggal", hogy mivel TE ennyit kapsz, ezért ennyi és ennyi bónuszt kell kapni másnak is, nemde?Megvan még? (És csendben jegyzem meg, ideveszem neked a Feladatokat is)

Idézet: Dozer - 2019.03.09. 10:18:27

A példa: Szintlépés!
Mire te Ómen ütőtávjába kerülsz, kb. 240 szintet fogsz lépni. Mi történik szintlépéskor?

1. Gratulálok, a 352. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: 19 templomkristály, 38 Relikviaforgács, 19 hűségszilánk, +19 kritikus ütés, +19 kritikus varázslat, 19 Kisebb vadászzsákmány, 19 Platina, 19 aranydukát, 18 Sorsjegy, Energiakristályosító: +69 kiégett őskő, Védelmező ereklye: +1 védelem itala

2. Szintfeladatok: LE-vel, TP-vel és jutalommal.

Összegezzük egy kicsit: 240 szintlépéssel te kapni fogsz:
-Kb. 2880 kritütést és kritvarit INGYEN!!!
-Kb. 2880 platinát, amiből kb. 6 vermemben tudsz vásárolni nagyjából INGYEN!!
-Kb. 6500 relikviaforgácsot (Pár hasznos cucc kijön belőle szerencsekeréken)
-Kb. 3000 aranydukátot
-Kb. 3000 kiégett őskövet...stb

Szintfeladatoknál:
240*6*kb. 210k LE-t átlagban és 240*600k-t a végső jutalomnál átlagban.
Ez összesen: 446 Millió LE ugyancsak INGYEN!!!


Te, mert TE okos vagy, hiszen eme remek számolás is mutatja, azt mondod, hogy mivel TE ennyi kapsz, ezért másnak is ennyi kell kapnia. És mivel másnak is ennyi kell kapnia, akkor ekkora belőle a benefit mindenkinek, nem?
Függetlenül attól, ahogyan jeleztem, hogy ez nem igaz.
Tehát, igen, azért itt már "láttam" az erölködést igen. Kár érte, de engedd meg, hogy a Te szavaiddal éljek erre:
Idézet: Dozer - 2019.03.09. 23:48:54
ne is erőltesd légyszives...


Csak mert ez a mondásod, a saját dolgaidra is erősen visszavezethető. Hasznos tanács, valóban.

Idézet: Dozer - 2019.03.09. 23:48:54

Végezetül engedd meg, hogy reagáljak a hozzászólásodra úgy összességében: Minden egyes mondatod a saját játékstílusod alapján született. Nem globálisan nézted a problémát, csupán végignézted hogy TE mit csinálsz/mit nem csinálsz és ebből állítottál fel egy véleményt.


Pontosan így van. Mármint az a része, hogy a hozzászólásom nagy része saját magamra vonatkoztattam. Ez csak természetes, ki másra?
Más nevében nem beszélhetek.
De nagyon rég, egy régi-régi hozzászólásban azért, ez is megszületett, de nem győzöm idézni, mert SZÜKSÉGES!
Idézet: Paco - 2019.03.09. 20:03:19

Aztán, a 400-as szint. Elveszel a sorok között, nem feltétlenül én vagy Ómen a lényeg.
A lényeg az, hogy 400-as karakterek versus újonnan érkezők.


Ám ettől függetlenül, hogy nem beszélek más nevében, ésszel él az ember. Legalábbis ezt mondják. És nem kell ahhoz nagy logika, hogy lehessen látni, az valós. Függetlenül attól, hogy a szintemen tornázik mindenki. Ne engem nézz. Nézd a nálam sokkal gyengébb, de magasabb szintű karaktereket.
És szerintem mindannyian tisztában vagytok vele, hogy ez lesz, amit írtam, de nagy "okosan", "véletlenül" sem lett rá reagálva, csak úgy finoman besöpörve a szőnyeg alá:

Idézet: Paco - 2019.03.09. 20:03:19

De térjünk vissza az alap problémára, amit felvetettem:
Lesznek a 400-as karakterek, 40k+ TÖ-vel.
Minden csinálnak ugyanúgy, mint eddig, kapják a Tudás fája bónuszt is,mint eddig.
Nem lesz más dolguk, mint beütni az érkezőket, ami plusz LE.
Persze, most csak Ómen van fenn.
De majd lesz több.
És akkor megy majd a körbeverés, hogy aki a legerősebb, az bekamráz mindenkit és így lefelé gyűrűznek majd a beütések, egészen addig, míg a leggyengébb 400 majd a lentről érkezőket fogja terrorban tartani. Mert minden nappal ez fog menni - legalábbis a meglátásom és tapasztalatok alapján, amiket látok sokszor másokon a Támadás achívumban.

És a leggyengébb 400 is erősebb lesz - minden egyes nappal - mintsem a lentről érkezők.


Megsúgom, ez volt a lényeg. De mindez nem lett volna nehéz, ha nem csak olvasás megy azok részéről, akik trollnak kiáltva másokat trollkodnak, hanem értelmezés történik, sőt, mit több: reagálás arra, ami többször, több helyen is fel lett vetve.
Talán, erre kéne inkább reagálni és figyelmet szentelni, nem pedig a szintemnek, és a többinek.
Dátum: 2019.03.09. 20:03:19
Szia!

Nos, akkor íme a válaszom:

Idézet: Dozer - 2019.03.09. 10:18:27
Sziasztok
Nos visszaolvastam a hozzászólásokat s megpróbálok rá érdemben reagálni.

PACO! Elmondanád nekem, hány CSP-T kapsz (kapnál) naponta inspirációból V1-en azért mert Ómen 400-as, te pedig csak 140-es??? Tudom neked láthatóan nincs de tételezzük fel, hogy sokan megvették lélekkufárnál a kisebb inspirátort őskőért ok? Köszönöm a választ!


A válasz erre nagyon egyszerű és hidd el, tényleg.
NINCS inspirációm és nem is tervezem, hogy lesz.
Ebből kifolyólag NEM KAPOK semmi plusz csp-t sehonnan sem. Bár hazudok, de, kapok.
Naponta kapok +3-at->Ez a Fúziós gömb relikvia miatt van, ami mindenkinek elérhető 100 őskő ellenében.
Ám ezen kívül nincs extra csp, így a kérdésedre a válasz: Nulla. Azaz 0.

Aztán, a 400-as szint. Elveszel a sorok között, nem feltétlenül én vagy Ómen a lényeg.
A lényeg az, hogy 400-as karakterek versus újonnan érkezők.
400-on mit csinálsz?
Ugyanazt, mint előtte, annyi eltéréssel, hogy minden létező erőforrásból a szintmaximumnak megfelelő LE-t termeled. Ebből kifolyólag TÖ+kritek növelgetése lesz - véleményem szerint - az egekbe.
És ide érkeznek majd azok, akik lentről jönnek felfelé.

Idézet, hogy mennyit kapsz a Tudás fájából szintlépéskor. Ez mindig remek, de NEM igaz. Nem azért, mert hazudsz, félreértés ne essék. Hanem azért, mert ez az ÉRTÉK általánosságban NEM IGAZ!
Íme, én ennyit kapok minden szintlépéskor, jelenleg ->
"Gratulálok, a 140. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: 3 templomkristály, 5 Relikviaforgács, 3 hűségszilánk, +2 kritikus ütés, +2 kritikus varázslat, 2 Kisebb vadászzsákmány, 2 Platina, 2 aranydukát, 2 Sorsjegy, Energiakristályosító: +35 kiégett őskő, Védelmező ereklye: +1 védelem itala"


vs

az általad idézett:
Idézet: Dozer - 2019.03.09. 10:18:27

1. Gratulálok, a 352. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: 19 templomkristály, 38 Relikviaforgács, 19 hűségszilánk, +19 kritikus ütés, +19 kritikus varázslat, 19 Kisebb vadászzsákmány, 19 Platina, 19 aranydukát, 18 Sorsjegy, Energiakristályosító: +69 kiégett őskő, Védelmező ereklye: +1 védelem itala


Ennek több oka is van, de a legegyszerűbb az, hogy magasabb a Tudás fája nálatok, PLUSZ->
"Szintlépéskor a karakter jutalmat kap, melyek száma: <karakter szint> * <tudás fája szint> * <TOP szintlépés lassítás szorzó> / 400 felfele kerekitve"

Valamint, erre még ráfejelnék ezzel itt->
"- 400. szint: út a hallhatatlanság felé. Ha egy karakter eléri a 400. szintet, azzal elindul a halhatatlanság felé vezető úton. Ha a TP csíkja feltöltődik, akkor nem szintet lép, hanem +1% halhatatlanságot kap. A tudás fájából eredő szintlépés bónuszt ilyenkor is ugyanúgy megkapja. "


Ala Miklós.
Tehát a Tudás fája bónusz továbbra is elérhető lesz és marad a már 400-as karakterek számára is. Akik a maximális szint miatt, és az ebből eredeztethetően magasabb szövetség/szint/Tudás fája miatt a bónusz is magasabb, mintsem a lentebb lévőknek.
Így maradjunk annyiban, hogy nem látom azt a sok csemegét, amit Te kiszámoltál, én ennél jóval kisebb és mint említettem, a magasabb karakterek számára továbbra is elérhető Tudás fája bónusz miatt nem élveznek a kisebbek semmiféle vagy szinte elenyésző előnyt.

Szintfeladatok: nevetséges, még a gondolata is.
Soha nem vettem át, sem a LE-t, sem a TP-t. Tehát részemről ez is nulla, de biztosan vannak, akik élnek ezzel a lehetőséggel, bár sokat szerintem nem lendít egy karakteren sem.
De csak a kedvedért megnéztem:
120k LE/705 TP*6, valamint 360k. Huuuuu. Nem, köszi, kihagyom.
Sokkal jobb arányt hozok ki anélkül, mintsem ezeket összeszedném.


De térjünk vissza az alap problémára, amit felvetettem:
Lesznek a 400-as karakterek, 40k+ TÖ-vel.
Minden csinálnak ugyanúgy, mint eddig, kapják a Tudás fája bónuszt is,mint eddig.
Nem lesz más dolguk, mint beütni az érkezőket, ami plusz LE.
Persze, most csak Ómen van fenn.
De majd lesz több.
És akkor megy majd a körbeverés, hogy aki a legerősebb, az bekamráz mindenkit és így lefelé gyűrűznek majd a beütések, egészen addig, míg a leggyengébb 400 majd a lentről érkezőket fogja terrorban tartani. Mert minden nappal ez fog menni - legalábbis a meglátásom és tapasztalatok alapján, amiket látok sokszor másokon a Támadás achívumban.

És a leggyengébb 400 is erősebb lesz - minden egyes nappal - mintsem a lentről érkezők.
Szóval ez az én meglátásom.
Ha nem így van, akkor mondd el, hogy miben másabb a Te gondolatod, mit látsz, amit én nem veszek észre?
Köszönöm szépen.
Dátum: 2019.03.08. 18:16:00
Nem érzem azt, hogy én valaha is trollkodni jöttem volna ide a fórumra.
Amit leírtam, tartom magam hozzá és valósnak érzem annyira, hogy ne kelljen elnézést kérnem miatta, sem a stílusa miatt.
Ellenben, érdemben Te sem tudtál semmihez sem hozzászólni, csak körbehintetted "okosságokkal" a topicot, mint aki jól végezte dolgát.
Semmi értelmes kifejtés nincs azokra, amik fel lettek hozva.
Sem tőled, sem mástól.
Szóval ezek után kérlek, inkább maradj Te is magadnak. Ha majd érdemit is tudsz írni, akkor szívesen elbeszélgetek, veled is.

@ Miklós: A kérdésem csak annyi, hogy látod, a felvetett problémát azzal kapcsolatosan, amit leírtam pár hsz-el arrébb, vagy csak ignorálod ezt a részét? És nem feltétlen engem kell nézni - függetlenül attól, hoy engem is érint(ene) egyszer - hanem másokat sokkal hamarabb fog.
Értem itt a bebetonozódó karakter(ek) vs felfelé érkezők problémakörét.
Dátum: 2019.03.07. 11:58:56
Engem is érdekel mindkét válasz, de az official Miklósé jobban. Valamint az sem lenne rossz, ha visszavonnák ezt az át nem gondolt fejlesztést, mert így, ahogyan a szövetségemben is írták: lehet, hogy így páran tényleg halhatatlanná fognak válni 400-on, de hogy közben a játék pedig halottá, teljesen biztos.
Az sem gond, ha nem ért a saját játékához, de akkor kérjen ki egy-egy fejlesztés előtt a globál tömeget, hogy érdeklie-e egyáltalán, ne pedig az élő talis pár ember döntsön már százak sorsa felett? Mi ez, valami talis titkos társaság így? Nonszensz.
Amennyiben nem kapok értelmi választ/nem lesz változtatás, akkor rövidesen eladó/átadó lesz egy 100+ bajnokis karakter, ami később boxzsákként fog funkcionálni.
De 340-es szintig kb, addig van benne potenciál mindenképpen.
Dátum: 2019.03.07. 10:19:51
Idézet: MadDog - 2019.03.07. 10:05:53

Ez a változtatás 10 év után nekem túl radikális! Ha elejétől tudta volna mindenki, hogy 400as szint lesz a maximum amit elérhetsz akkor nagyon sokan másképp játszottak volna...


Ez és csak ennyi a lényeg.
Dátum: 2019.03.07. 09:44:08
Úgy látom van itt valaki, aki Miklós szószólója lett és szerinte, aki nincs legalább 300-as, nem ért a játékhoz.
Akkor légy oly kedves, Te (is) válaszold már meg, amit fentebb kérdeztem és utána elbeszélgethetünk.
De hogy ne kelljen keresned, segítek, hogy miről is van szó.
És szépen kérlek, fejtsd ki és magyarázd el. De azt, amiről szó van és ne a semmiről írj regényeket. Köszönöm.

Idézet: Paco - 2019.03.06. 14:31:12
Miklós, drága Miklós.
Néha komolyan kétségeim vannak afelől, hogy ismered-e valóban a saját játékodat.
Mindezt úgy, hogy tényleg nem akarok semmi rosszat mondani sem Rád, sem a játékra, elvégre tényleg itt vagyok a kezdetektől fogva és előtte pedig a Beholder.hu-n játszottam a Sárkányölővel, ahol szintén toplistás/dobogós karaktert sikerült összehozni.
A karakterem jelenleg 139-es szintű, lehelletnyi kell csak a 140-re.
A TÖ értékem jelenleg 17.146, ezzel a szintsávomat uralom jelenleg. A jelenleg a szintemen második legerősebb karakternek 3675 a TÖ értéke.
Szóval igen, eléggé sokat tettem érte, hogy itt legyek, ahol most vagyok és olyan erős legyek, amilyen jelenleg vagyok.

De visszatérve a maximalizált 400-as szintre, kérlek, engedd meg nekem, hogy levezessem neked, hogy mire is gondolok és miért merő blődség, amikor azt állítod, hogy ezzel az én malmomra hajtod a vizet.
Jelenleg a legerősebb karakter V1-en - én is itt vagyok - 46.046 TÖ értékkel bír.
Eddig nagyon jók vagyunk, mindenben erősebb, mert magasabb szintű.
Ám lássuk tovább: fogalmam sincs mennyit termel LE vadászat, térkapu, portya, SZB, és az összes LE termelő tevékenységből, de gyanítom, nem olyan rosszul.
Tehát, az értékei, ha lassan is, de biztosan mennek felfelé.
Ezzel szemben jövök én lentről, akinek szintén nő a TÖ értéke, de teszem azt, én elérem a 40.000-es TÖ-t 340-es szintre, ahol most Unr34l van - és neki is kicsivel van több TÖ-je, mint 40k - és MÁR MOST rommá veri a 400-as limitált karakter.
A kérdés adja magát: hogyan lesz ettől a lentebbről érkezőnek jobb?
Mivel, mitől?
Aki most "maxos", az tovább hízik, mert most már a lentről érkezők kamra bevétele is erősíteni fogja, ami azon a szinten már milliós tételeket is elérhet.
Szóval már most, egy erős karakter 340-es szinten be van alázva napi szinten a 400-as karaktertől.
Ez idővel hogyan fog megváltozni? Hogyan lesz esélye ezen fordítani?
Nem csak neki, hanem bárkinek is?
Mert amíg valaki szintén eléri ezt a 400-as szinten, addig gondolod, a már most elért karakter nem fog tovább erősödni?
De, fog, értelemszerűen.
Tehát be lesz betonozódva olyan szinten, hogy onnan már nem lesz ellenfele, és aki jön, az csak napi szinten az fogja látni, hogy egyre több és több olyan támadást kap majd, amire soha, semmikor sem lesz esélye kivédeni vagy éppen visszatámadni/kijönni a kínzókamrából.
Tehát egy végtelen ciklusú boxzsák szerepét fogja betölteni, amihez nem kevesen még fizetnek is érte keményen az őskövekkel.

Szóval kérlek, ha tévedek, akkor vezesd le nekem, hogy miben és hol tévedek, magyarázd el, hogy megértsem, hogy lenne esélyem a karakteremnek a szintsávjába érve az addigra jópár 400-as, kb 70-80.000-es TÖ-s karakterek ellen?
Kérlek, mondd el nekem.
Dátum: 2019.03.06. 14:31:12
Miklós, drága Miklós.
Néha komolyan kétségeim vannak afelől, hogy ismered-e valóban a saját játékodat.
Mindezt úgy, hogy tényleg nem akarok semmi rosszat mondani sem Rád, sem a játékra, elvégre tényleg itt vagyok a kezdetektől fogva és előtte pedig a Beholder.hu-n játszottam a Sárkányölővel, ahol szintén toplistás/dobogós karaktert sikerült összehozni.
A karakterem jelenleg 139-es szintű, lehelletnyi kell csak a 140-re.
A TÖ értékem jelenleg 17.146, ezzel a szintsávomat uralom jelenleg. A jelenleg a szintemen második legerősebb karakternek 3675 a TÖ értéke.
Szóval igen, eléggé sokat tettem érte, hogy itt legyek, ahol most vagyok és olyan erős legyek, amilyen jelenleg vagyok.

De visszatérve a maximalizált 400-as szintre, kérlek, engedd meg nekem, hogy levezessem neked, hogy mire is gondolok és miért merő blődség, amikor azt állítod, hogy ezzel az én malmomra hajtod a vizet.
Jelenleg a legerősebb karakter V1-en - én is itt vagyok - 46.046 TÖ értékkel bír.
Eddig nagyon jók vagyunk, mindenben erősebb, mert magasabb szintű.
Ám lássuk tovább: fogalmam sincs mennyit termel LE vadászat, térkapu, portya, SZB, és az összes LE termelő tevékenységből, de gyanítom, nem olyan rosszul.
Tehát, az értékei, ha lassan is, de biztosan mennek felfelé.
Ezzel szemben jövök én lentről, akinek szintén nő a TÖ értéke, de teszem azt, én elérem a 40.000-es TÖ-t 340-es szintre, ahol most Unr34l van - és neki is kicsivel van több TÖ-je, mint 40k - és MÁR MOST rommá veri a 400-as limitált karakter.
A kérdés adja magát: hogyan lesz ettől a lentebbről érkezőnek jobb?
Mivel, mitől?
Aki most "maxos", az tovább hízik, mert most már a lentről érkezők kamra bevétele is erősíteni fogja, ami azon a szinten már milliós tételeket is elérhet.
Szóval már most, egy erős karakter 340-es szinten be van alázva napi szinten a 400-as karaktertől.
Ez idővel hogyan fog megváltozni? Hogyan lesz esélye ezen fordítani?
Nem csak neki, hanem bárkinek is?
Mert amíg valaki szintén eléri ezt a 400-as szinten, addig gondolod, a már most elért karakter nem fog tovább erősödni?
De, fog, értelemszerűen.
Tehát be lesz betonozódva olyan szinten, hogy onnan már nem lesz ellenfele, és aki jön, az csak napi szinten az fogja látni, hogy egyre több és több olyan támadást kap majd, amire soha, semmikor sem lesz esélye kivédeni vagy éppen visszatámadni/kijönni a kínzókamrából.
Tehát egy végtelen ciklusú boxzsák szerepét fogja betölteni, amihez nem kevesen még fizetnek is érte keményen az őskövekkel.

Szóval kérlek, ha tévedek, akkor vezesd le nekem, hogy miben és hol tévedek, magyarázd el, hogy megértsem, hogy lenne esélyem a karakteremnek a szintsávjába érve az addigra jópár 400-as, kb 70-80.000-es TÖ-s karakterek ellen?
Kérlek, mondd el nekem.
Dátum: 2019.03.06. 10:10:11
Erről beszélek.
Ha téged, egy erős karaktert, aki szintsávjában erősnek mondhati, már le van gyalulva, akkor mire számítsanak azok, akik most jönnek felfelé?
Így tényleg nincs többé értelme semmiféle taktikai elemnek, semmiféle "kivárásnak". Minden mehet a levesbe.
És önthetem mázsaszám magamba a követ és süthetem kifelé a kutat naponta többször vagy csinálhatok többszáz küldetést - ami nagyobb idősávot is lefedhet - ha odafenn mindezt egy nap alatt semmissé tehető.
Arra meg végképp nincs humorom, hogy azért fizessek rengeteg pénzt egy játékba, hogy tudjam, mindezt a semmiért teszem.

Most sem azért fejlesztem és optimalizálom a karakteremet, mert azt akarom, hogy boxzsák legyen. Hanem azért, hogy senki se tudja leverni a szintsávjában és talán még fölötte sem. Ezért teszem bele az időt és a pénzemet a taktikai elemekbe, hogy mindenféle helyzetből a karakter számára legjobbat hozzam ki.
Számomra nem okoz az örömet, hogy "eddig" jó voltam, utána meg lehúzzam a rolót, mert eleve el van rendelve, hogy ez lesz. Nincs meg a lehetőségem sem, hogy ezen változtassak.
Ha ez tényleg így lesz, akkor ~ 11 év után tőlem is el lehet búcsúzni.
Ebben nem fogok asszisztálni.

Kieg.: Mielőtt még valaki azzal jön, hogy "ha nem tetszik, akkor el lehet menni köcsög, ne fenyegetőzzél", azoknak jelzem, hogy nem fenyegetek. Én kijelentem, hogy ez lesz. Pont. Nálam nincs appelláta, hogyha hülyének akarnak nézni.
Csak szeretném tudni, hogy mire számítsak.
Ha ez pedig kénytelen-kelletlen, de meg lesz erősítve a JV részéről, akkor utána én is megerősítem az én mondandómat.
Dátum: 2019.03.05. 18:00:20
Tehát ezzel elismered, hogy igazam van.
Nem rabol LE-t - szerinted - csak megver és elrak kínzókamrába, hogy még egy kis extrát hozzátegyek a mindennapokhoz.
És nem, eddig el lehet kerülni a szubplazmát, mert ki lehet kapcsolni.

Megmondom őszintén, nincs kedvem azért beletenni azt a rengeteg őskövet a karakterbe, amit eddig beletetettem, annak fényében, hogy tudom, amint egyszer oda felérek - függetlenül attól, hogy ez 1 vagy 10 év alatt lenne meg - akkor már el van döntve, hogy meg leszek verve.
Tökmindegy, hogy mit teszek, akkor is az lesz a vége.
Mert aki most fenn van, "max" LE-t termel és növekszik a végtelenbe és ez minden nappal csak tovább nyitja az ollót.

Ha ez a végcél, akkor nekem ehhez nincs humorom.
Dátum: 2019.03.05. 15:54:43
Idézet: Miklós - 2019.03.05. 11:31:41
hogy akkor a top kari majd ott ül, és "hízik" amíg a többiek utolérik. Aki elöl rohan, az felad sok olyan dolgot, amitől optimálisabban tud fejlődni, nézd meg a toplistában a TÖ-ket, nem feltétlenül van összefüggés a TÖ és a szint között.


Nekem egy kérdésem lenne, kiemelve ezt a részt: azt mondtad, hogy aki rohan, feladott sok mindent. De így, hogy már nem kell rohannia, mert szintkorlát van, akkor lényegében most mit is csinál majd? Esetleg "ül" és "hízik"?
Utána pedig hülyére pofoz mindenkit, akit beér a szintütési korlátba.
Nekem ez annyira nem tetszik.
Dátum: 2019.02.06. 18:52:19
Igen.
Dátum: 2019.02.05. 17:59:49
Ha ki tudod centizni, hogy pont ennyi legyen, akkor elég.
Ha nem, akkor közel (minimum) ennyi legyen és akkor teljesül a feladat.
Dátum: 2018.12.28. 18:47:32
Csak nagyon mélyen és fanatikusan hisznek a szeretetben, és most vezekelnek, amiért egész évben bántalmaznak benneteket.
Dátum: 2018.12.24. 15:53:28
Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!