Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: 2019 Végzetúr szülinapi akciók
kedvencJack BauerFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2019 Végzetúr szülinapi akciók
21. hozzászólás - 2019.09.24. 21:05:58
Ezer köszönet a szülinapi ajándék kompenzációért!
Pontszám: 9.12
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2019 Végzetúr szülinapi akciók
22. hozzászólás - 2019.10.08. 00:42:45
Nem tudom ki van az ügyfélszolgálaton, de utoljára október 4-én kérdeztem hármat.
Baraty mintha eltűnt volna...

Mindegy, a második kérdésem az volt meddig lesznek bent az akciós tárgyak: -nagyobb mytokronit csomag, Csatlóskristály csomag, szüreti kosár, irtóztató csomag!?
Költésben ott vagyok a topban, de a születésnapi akció már majd három hete elkezdődött.
Meddig tartjátok bent a fenti csomagokat? Elég nagy tápok, amit befizettem már lassan nullára csökkentem. Lesz még Végzetúr befizetési akció, karácsonyi befizetési akció sorolhatnám.
Van akinek egyáltalán nincs erre kerete, lassan én is kifutok a 25 ezres befizetésemmel (amivel betápoltam rendesen). Napi több mint 100 őskő költés már nem éri meg számomra, ha a végtelenségig bent maradnak a csomagok inkább veszek egy új vesét magamnak karácsonyra.

Az én olvasatomban azt jelenti ha már itt kell ezt közzétennem:
-Nincs ügyfélszolgálat.
-Van ügyfélszolgálat, de meg van kötve a keze, válaszra sem méltat.
-Van ügyfélszolgálat, és akinek van pénze az szórja nyugodtan csak ezt nem vágja hozzám nyíltan.

Google keresés első találat: Végzetúr: Szerepjáték-ingyenes online fantasy játék
A hozzászólást Xinx módosította 2019.10.08. 00:44:35-kor
Pontszám: 7.65
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2019 Végzetúr szülinapi akciók
23. hozzászólás - 2019.10.08. 06:39:05 (Válasz Xinx #22 hozzászólására.)
Szüret - jutalmak oldal:

Hátra van: 3 nap, 17 óra, 21 perc
A jutalmak átvehetők 2019. Október 11.-ig.

Pontszám: 5.89
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2019 Végzetúr szülinapi akciók
24. hozzászólás - 2019.10.08. 10:23:03
EMTyb

Köszönöm, hogy figyelmeztettél a szüret minievent jutalmainak átvételi határidejére. Semmi köze nincs a Végzetúr születésnapi költési akciójához.
Pontszám: 8.93
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2019 Végzetúr szülinapi akciók
25. hozzászólás - 2019.10.08. 11:21:44 (Válasz Xinx #24 hozzászólására.)
Szerintem csak az ÜSZ problémádra refklektált

Nekem válaszolt az ÜSZ, de leginkább azt, hogy továbbítják a fejlesztőnek. Majd talin ezeket mindet megbeszéljük
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.58
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2019 Végzetúr szülinapi akciók
26. hozzászólás - 2019.10.09. 06:56:37 (Válasz LanMaffia #25 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2019.10.08. 11:21:44
Majd talin ezeket mindet megbeszéljük


Én javasolnám, hogy legyen felvetve, hogy legyen egy értelmesebb ügyfélszolgálatos, mintsem Dikó.
Ő az eltelt 11 év alatt lényegében potyázott a pozícióban, de érdemi munkát 99%-ban nem végzett. A maradék 1% az, amikor véletlen beletrafált a megoldás(ok)ra.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.96
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2019 Végzetúr szülinapi akciók
27. hozzászólás - 2019.10.19. 01:50:43
EMTyb, egy hete lejárt a szüret jutalom átvétel de a tápok még mindig bent vannak.

Paco, én szívesen elvállalnám az ügyféleszolgálatos szerepet, talán többet tudnék nyújtani, minthogy továbbítom a fejlesztőknek! Dikóval semmi bajom, általánosságban igaza van ám a backupokat visszanézni nem kis idő, viszont átpasszolni a felelősséget másra már csúnya dolog.

Lan, neked szerencséd volt. István válaszolt. Én írtam az ügyfélszolgálatra, Baratynak, Miklósnak de semmi. Lassan két hónapja. Úgy eltűntek, mint Whiskys a rendőrök elől.
Valószínűleg igazad van, a találkozón meg lesz beszélve a dolog és pár nap múlva ki lesz javítva.
Mindjárt vége a Végzet vermének és jön a Sörfesztivál. Nem emlékszem, hogy ott volt -e valamilyen speciális csomag, bár kellett valamilyennek lennie.
Én el tudnék költeni napi 100 őskövet, amint írtam az már nekem sok, a prémiumot éppen hogy kifizető játékosoknak meg jó nagy tápelvonás.
Kezd olyan érzésem lenni a játék becsődölt. Ne legyen igazam! Mint a piramisjátékoknál, még szedjük be a pénzt...

PS: Induló V4-re is berakjátok a szüreti kosarat?
Pontszám: 8.94
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2019 Végzetúr szülinapi akciók
28. hozzászólás - 2019.10.19. 10:37:31 (Válasz Xinx #27 hozzászólására.)
Próbáltam jóhiszemű lenni, de úgy néz ki szimplán hanyagság.
Pontszám: 6.34
Oldal: 12
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!