Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meszy86

Dátum: 2009.12.12. 20:42:17
Ez a játék nem arról szól, hogy te harcos vagy varázsló leszel. Ez arról szól, hogy fejlessz mindent. Ezt nem nehéz megérteni. Ahhoz, hogy ne gyengülj el kell a specializáció folyamatos váltása. Ha mindent kell fejleszteni akkor sűrűn kell váltani, tehát ősköért fogod ezt megtenni. Ami pénz nekik. Ez lenne a lényege a játéknak, nem a te szórakozásod.
Dátum: 2009.12.12. 19:07:33
Hát k....ra nem.

Azon gondolkodám vala,
cseréljek-e állatokat.
De a sebzésüket nem tudom
ezért ide írogatok.

Szóval pontosan nem lehet tudni, hogy van a sebzésük megéri cserélni állatokat, vagy nem. Semmivel nem kerültem előrébb. Szuper. Törlés lehet azt kéne tennem. Legalább az emlékezetemet megyek és iszok is valamit.
Dátum: 2009.12.12. 18:36:52
Oké, de akkor mindegy, hogy hányas szintű az állatom mind az alap mind a lépett szintje. Ez így nem jó valahogy. Ne, hogy már egy 5-s szintű állat annyit sebezzen mint egy 105-s szintű. És a találatra is van valami képlet?
Dátum: 2009.12.12. 18:15:52
Az állatok sebzésére most van valami képlet? Alapszinthez kötött sebzés, vagy most hogy van a sebzésük?
Dátum: 2009.11.30. 21:32:04
Hát ha ez így megoldható akkor tényleg kéne változtatni rajta.
Dátum: 2009.11.30. 21:27:19
De ha iszol italt mint ő akkor már hiába számolt. Akkor tud lerabolni, ha végigmegy az idő.
Dátum: 2009.11.30. 21:21:01
Nem értem a sírás lényegét. (Mármint akiket leraboltál)

Nem a te üzletedet akarom rontani, csak azt írom le amit én tennék ha így lerabolnának. Nem szoktam fórumot olvasni de most beleolvastam és tudtam írni megoldást ellene.

BlackJack ha iszol italt akkor nem lehet gond a leveretés. Azt nem írja ki a gömb mikor fogsz italt inni.
Dátum: 2009.11.30. 21:10:03
8 szintet még nem is sikerült lefelé támadnom. De nem is rájuk gondoltam. Hanem akik 1-3 szinttel vannak feletted. Ráadásul amúgy is van nálad LE ha támadni akarsz. Ilyenkor te is 15% alatt vagy, hogy ne raboljanak le. Tehát ha feljössz téged is lehet rabolni. Vagy esetleg sok LE pihensz??
Dátum: 2009.11.30. 20:50:55
A szintkorlát nem nyújt teljes védelmet. Nem is olyan régen még 15PP-re álltam háborúk miatt és tudtam rabolni. Nem azt mondom, hogy 50-60k rabolsz. De 5-6k biztos jönni fog tőle. Az azonos hordára nincs megoldás.
Dátum: 2009.11.30. 20:25:59
Én azt nem értem miért tart tovább leveretni magam mint az, hogy megtámadjanak.

Én azt szoktam csinálni, hogy bent vagyok az epikusnál lejárt a számláló az egér már a támadáson bal kéz F5 jobb kéz katt és már le is verettem magamat.
De ha valaki tutira akar menni akkor 2 ablakot nyit és egyikkel italt iszik a másikkal epiknél vereti magát és kész is van.

Amúgy én tuti azt tenném, hogy vadászat vége előtt 5 perccel mágikus gyógyulást használnék ezzel majdnem max ÉP-re kerülök és megtámadnám azt aki rendszerint lehúzkod. LE úgy is lesz nála; ti esetekbe Ricardo az. Persze ha gyengébb vagy nála akkor ez nem jó de nem hiszem, hogy mindenki gyengébb nála akit így lehuszkod.
Hát azért nem egészen mind az.

Büntető: -1csp védekezni nem lehet ellene. De nem is buksz vele semmit.
Kínzókamra: Veszteség ebben az estben sem ér. A kiszabadulás valószínűleg nem lehetséges.
Bénítás: Ez jó példa volt a tárgyak amik adnak védelmet ellene százalékosan sokkal kisebb mint amennyit találatra lehet összeszedni.
Lélekszívás: Ha nincs nálad LE akkor nem lehet elszívni semmit sem. Van védekezés ellene.
A pókok közül senki nem örül annak, ha rajta veretik la magukat az emberek. Lehet írni is nekik igen szokott jönni válasz is, hogy akkor majd kevesebbszer támadlak. De kaptam már olyat is, hogy azt mondta nem érdekel csak beírom a nevedet és rajtad veretem le magamat. Napi 2* támadást kaptam tőle 1 hétig. Majd abbahagyta.

Ha valaki rendszeresen portyázik biztos vagyok benne, hogy talál olyat akit le tud rabolni. Nekem is szokott fent akadni 1-1 nagyobb zsákmány.

A portyán változtatni szerintem felesleges. Olyan megoldást nem lehet találni amire mindenki azt mondaná, hogy így legyen. Tehát ne legyen változtatás és akkor nem lesz az, hogy ez is ennek, vagy annak kedvezett.
Tesóm tette fel ezt a kérdést:

Melyik költőnket ütötte el a vonat és halt bele?

József Attila
Ady Endre
Petőfi Sándor
Jókai Mór

A kérdés helyesírási hibákat tartalmaz. Ezt kapta vissza. Kimásolta wordbe és semmit nem találtat az sem. Erre elküldte még egyszer ugyan azt kapta vissza. Nem értette erre elküldtem én is és elfogadták. Akkor ez most, hogy lehet?
Dátum: 2009.11.25. 18:33:02
Én 6147-s számmal vagyok, 56. szintű. Akik előttem vannak szinte mind kisebb számmal rendelkezik. VF-m van már nem is tudom hány szint óta. Ha 30PP-s módszert jó ötletnek tartom, de a regszámot már nem.

Én konkrétan azért fejlesztettem ki a Vf-t mert kellett a több LE minden szinten. Csak így lehetsz bajnok többször is. Mostanra már meg elvernek felsőbb szintekről azért is kell. A probléma a nagy szintű portyákkal van. Amikor 7 szinttel magasabbról támadnak lefelé inkább ezt kéne csökkenteni és akkor lenne értelme elfelejteni a VF-t.

"A magasabb szintre azért kell törekedni mert ott egyre több minden elérhető" ez igaz, de csak egy szintig. 40. színtől már lehet kalandozni is ha jól tudom. Tehát jelenleg eléred azt a szintet utána már úgy sincsen semmi új.
Dátum: 2009.10.25. 17:31:07
Hisz a legvégén már többen is azt írták, hogy kapják meg a +1 epikust. Én úgy gondolom nagyon hosszú még a játék ahhoz, hogy itt az elején 1 epikus eldöntse az egészet. Tehát kapják meg azt az 1 epikust.


For the Diamond HT +1!
Dátum: 2009.10.25. 15:05:19
Most komolyan ezen a pár órán múlik az egész szerver? Kapjon a Khatifok +1 epikust és kész. Bár én a Diamondnak is adnék +1 szint hatalom tornyát hiszem így már nem teljes a dolog. Veszteség érte őket.
Dátum: 2009.10.25. 09:57:00
Mi nem kell a lángos készítéséhez?
liszt
tej*
olaj
élesztő

Aki egy kicsit is ért hozzá az tesz bele tejet. Törlés.
Dátum: 2009.10.24. 16:33:42
Melyik évben vonult vissza a kézilabda válogatottól Pálinger Katalin?


A válaszokra pontosan nem emlékszem, de 2008 volt a jó válasz. Pedig nem vonult vissza még tavaly. Törlés.
Dátum: 2009.10.14. 18:36:01
Mettől meddig uralkodott I Szent István?


Kétszer kaptam meg ezt a kérdést. Egyszer 997-től volt a jó a másiknál 1000 volt a jó. Ha lehetne töröljétek legalább az egyiket.
Dátum: 2009.10.12. 17:48:32
Mi a címe a Star Wars negyedik részének?
Egy új remény
A klónok háborúja
Az irodalom visszavág
A Birodalom visszavág


A 4. rész az a Csillagok háborúja. Ha a filmforgatási sorrendet nézem akkor meg a Bajlós árnyak a 4. Tehát nincs jó válasz.