Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Corina

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.11.17. 14:35:23
Lehet nem jó helyre teszem, de szeretnék gratulálni a játékvezetésnek, hogy ezt meg lehet tenni büntetlenül, és emléket állítani a mai napnak. Mégis milyen dolog az, hogy a saját szövetségi társaim támadásával (konkrétan TP tömésével) fenyeget, ha vissza merem támadni. Eggyáltalán az ilyen miért nem tevét nevel, miért itt rontja a levegőt?

Ma, 14:10 Bryan1717 Korialstrasz Korialstrasz győzött

Ma, 14:10 Bryan1717 Istencsapása Istencsapása győzött

Ma, 14:09 Bryan1717 Vadparaszt Vadparaszt győzött

Ma, 14:09 Bryan1717 Gleil Gleil győzött

Ma, 14:09 Bryan1717 Corina Corina győzött

Ma, 14:09 Bryan1717 Odite Odite győzött

Ma, 11:55 Bryan1717 Phobosz Phobosz győzött

Ma, 11:55 Bryan1717 Vadparaszt Vadparaszt győzött

Ma, 11:55 Bryan1717 Stakina Stakina győzött

Ma, 11:54 Bryan1717 Thain Lard Thain Lard győzött

Ma, 11:54 Bryan1717 Firehand Firehand győzött

Ma, 11:54 Bryan1717 Korialstrasz Korialstrasz győzött

Ma, 11:54 Bryan1717 Istencsapása Istencsapása győzött

Ma, 11:53 Bryan1717 Gleil Gleil győzött

Ma, 11:53 Bryan1717 Corina Corina győzött

Ma, 11:17 Bryan1717 Czaki Czaki győzött

Ma, 11:06 Bryan1717 Thain Lard Thain Lard győzött

Ma, 11:06 Bryan1717 Phobosz Phobosz győzött

Ma, 11:06 Bryan1717 Korialstrasz Korialstrasz győzött

Ma, 11:06 Bryan1717 Corina Corina győzött

Ma, 11:05 Bryan1717 Firehand Firehand győzött

Ma, 11:05 Bryan1717 Istencsapása Istencsapása győzött

Ma, 11:05 Bryan1717 Vadparaszt Vadparaszt győzött

Ma, 11:05 Bryan1717 Gleil Gleil győzött

Ma, 11:05 Bryan1717 Stakina Stakina győzött

Ma, 10:22 Bryan1717 Phobosz Phobosz győzött

Ma, 10:22 Bryan1717 Firehand Firehand győzött

Ma, 10:22 Bryan1717 Dozer Bryan1717 győzött

Ma, 10:22 Bryan1717 Stakina Stakina győzött

Ma, 10:21 Bryan1717 Thain Lard Thain Lard győzött

Ma, 10:21 Bryan1717 Korialstrasz Korialstrasz győzött

Ma, 10:21 Bryan1717 Vadparaszt Vadparaszt győzött

Ma, 10:21 Bryan1717 Istencsapása Istencsapása győzött

Ma, 10:20 Bryan1717 Gleil Gleil győzött

Ma, 10:20 Bryan1717 Odite Odite győzött

Mindezt mert egy szövi társunk megtámadta, én csúnyán beszéltem és egy másik visszament.

.. és befejezzésnek idézet a karijáról:
November 17.
1.Kör......Odite
2.kör......Corina gyönyörű szavaiért
3.kör......Istencsapása

Gyertek csak, ráérek!
Minden körért 2x megyek....
Dátum: 2011.11.02. 14:59:37
Azt azért elárulhatná nekem valaki, hogy ha pp-ből támadom a xenot - mivel vf-en vagyok, csak az ismételhető küldetés bevételéért- akkor hogy-hogy csak az állataim sebeznek kritikusat, amikor meg csp-ből ami ugye nem számít bele az ismételhető küldibe akkor szinte minden ütésem kritikus.
Dátum: 2011.11.02. 10:57:50
16 támadást csináltam, váltottam mindkét kritikus küldi között, volt mindkettő de a küldetésnél nullát írt. Azóta viszont volt egy adatbázis hibám, ledobott, visszajöttem és úgylátom jóváíródott az összes elveszett köszönöm
Dátum: 2011.11.02. 10:39:28
Örömmel látom hogy az ismételhető küldik sem működnek úgy látom nem igazán az a cél, hogy minden energiánkat az eventbe fektessük
Valóban egy nagy nulla, csak arra van, hogy kitoljon azzal aki megkapta. Ma megcsináltam, a VP-m 73%a kellett hozzá, a végén levő csata vp ígényét már nem számoltam bele.
Szeretem a kalandokat, mert a jó kaland, - aláhúzva a JÓ - amellett, hogy olvasmányos, ötletes, folyamatosan mutatja, mit, hol kell fejlesztenem, ahhoz, hogy megfeleljek a szintemnek.
Annak viszont aki ezt készítette és annak aki elfogadta, a játékról való fogalma kimerül abban, hogy jól megszívatni a másikat. Félre értés elkerülése végett, nincs kifogásom a szivatás ellen sem, ha az ember a végén nevet egy jót, de ezen nem volt kedvem nevetni.
Egy szó mint száz, sok kellemes játékot kívánok nekik, és neked is, hogy sok ilyet kapjál
Ne mérgesíts nem kevés a mágiám, - sőt mondhatnám a szintemhez képest igen csak magas - csak épp így event idején meg amnúgy sem szokásom full vp-vel menni. Nem az dühít, hogy nem sikerült, hanem az hogy a készítője maximális jóindulata megtalálta méltó párját, abban aki elfogadta...
Én most szívesen javasolnék valamit, de a jómodor visszatart. Az előbb kicsit fenn akadtak a szemeim. Mégis milyen kaland ez?

197. szintű Szerencse próba: Szerencse: 260 + 22 = SIKERES!
194. szintű Szerencse próba: Szerencse: 260 + 3 = SIKERES!
Felhasználsz 1428 lélekenergiát. SIKERES!
Elhasználsz 1428 varázspontot. SIKERES!
Elhasználsz 1333 varázspontot. SIKERES!
Sajnos nincs elég varázspontod (1571 kellene), kudarcot vallottál.
Dátum: 2011.08.16. 16:16:26
Hát mert aki itt regelt az olyan okos, hogy tud matekolni nem figyelni kell számolni
.. valahogy rosszul érzem, hogy pont erről akarnak most minket leszoktatni?
Nem érdekel itt senkit az egyszerűség meg az ész érvek .. megszületett valami amit vagy benyelsz vagy nem.. itt célok vannak kérem amihez mi kicsik vagyunk és buták
Dátum: 2011.08.16. 15:50:20
Nem értitek a lényeget nem csak a vesztes portyákért jár a tp, hanem mindenkinek aki kicsit jobb karakterrel rendelkezik és kevesebb tp-ből megúszna egy küldetést. Mert hiszen támadhatsz te lefelé ha 30 portyából se jön össze a küldetésed (most csak a hasamra ütöttem) de ha már véletlen kihozod 15ből hát jól nézd meg kihez mész, vagy nyeld a tp-t mint kacsa a nokedlit. Majd csak utolér az a szerencsétlen aki állítólag a te árnyékodban nem tud fejlődni
Dátum: 2011.08.16. 15:30:02
Egyszer valaki azt mondta nekem, mindenki 1ről indul.. sokáig arra gondoltam micsoda seggfej, mert persze mindenki elkezdi valahol, de nem mindegy kik veszik körül, mert egész más úgy indulni, hogy veled hasonszórűekkel haladsz együtt vagy már várnak rád olyanok akik korábban kezdték és a te kontódra kívánják még erősebbre gyúrni a karaktereiket.. igen ám, de lassan az évek folyamán rájöttem, hogy a tehetség ott kezdődik, hogy bárki is vár, tudj alkalmazkodni a körülményekhez és el tudd érni amit szeretnél.
Én úgy gondolom (és ezt bátran mondhatom tavaly április 10én kezdtem nem az elsők között) aki nem tudta magát megvédeni a rá váró portyakarakterektől, aki nem tudta magát kiforrni, annak hiába akar bárki segíteni, vezethetnek be ilyen meg olyan büntető tp-ket azokból sose lesz jó karakter csak azoknak a kedvét veszik el, akik eddig küzdöttek és elértek valamit.
Dátum: 2011.08.16. 14:46:55
Ha senki nem érzi meg akkor minek? Nekem továbbra sem tetszik, de már írtam, egy szavam se lesz, ha ugyanezt az arányt megtalálom fölfelé támadvaLE bónuszban, kiegészítve a portya bevételét. Akkor azt mondom igen így nem sérültek az érdekem és jogosan várják el tőlem, hogy ne lefelé támadjak.
Dátum: 2011.08.16. 14:23:14
Levezetteük a felesleges energiáinkat.. örök kedvencem Don Quijote ma sokat tanulhatott tőlünk
Dátum: 2011.08.16. 14:03:44
Arra, hogy a játékosok többé ne számolgassák a tp-t és folyamatosan lépkedjék a szinteket felfelé, tudok egy nagyon jó módszert. Nem szint szerint kell portyázni, hanem képességek szerint.
Pillanatok alatt el fognak tünni a portyakarakterek meg a bubizók aztán majd mindenki más, velük a probléma is amit jelentenek az igényükkel, hogy élvezets játékot szeretnének
Dátum: 2011.08.16. 13:32:40
most elvannak foglalva az eventtel, az majd befogja a szánkat
Dátum: 2011.08.16. 12:40:31
Meglehet mint írtam már több soron kiderült, de gondolj bele mi lenne, ha mindenki ilyen stílusban reagálna a neki nem tetsző dolgokra. Reggel kinyitod a szemed már egy csomó atrocitás ér.. azzal telne az egész nap, hogy egymást küldjük a toalettre sikerélményekért.
Hidd, el úgy is lehet véleményt nyilvánítani, visszavágni (kihasználva nyelvünk adta lehetőségeket), hogy ne kapjon napokig levegőt és mégsem szerepel benne egyetlen „bennünket minősítő” alpári kifejezés sem

Bocs Yaksee én azért hiszek benne továbbra is, hogy megjegyzésed nem rosszindulatból született
Dátum: 2011.08.16. 11:35:44
Szerintem inkább poénkodott mint sértegetett, de lehet naív vagyok (ez már többször kiderült) nem kell, hogy tetszen a válasza, veheted sértőnek is, de azt másképp is meglehet mondani, mint ahogy most tetted nem akarok én senkit megbáántani, de nekem az ilyen hozzászólásoktól szokott elmenni a kedvem a fórum olvasásától.
Dátum: 2011.08.16. 11:11:54
Ne vedd magadra
Dátum: 2011.08.16. 11:00:22
úgy gondolom ezt a stílust azért mellőzhetnénk, azért mert ballábas vagy, attól még lehet értékelni a segítőkészséget másképp is.
Dátum: 2011.08.16. 10:08:06
Teljesen egyetértek veled én is későn kezdtem a játékot, hogy ne a becsukódó ajtókkal találkozzam. No egy kicsivel előtte azért, hogy legyen lehetőségem beleszagolni, hogy tudjam mit veszíttek.

Tetszik, hogy tanuljunk új módszereket érvényesüljünk az új körülmények között.

De kérdem én, mik azok a lehetőségek amivel többet kap az a most kezdő vagy nem régóta játszó játékos, hogy a régi módszerrel felerősített karakterrel fel tudja venni a versenyt?
Nézzük az oly gyakran emlegetett bubizókat, van köztük nem egy aki 59 es szintem magáénak tudhat 400 feletti IQ-t 2000 körüli TU pontokkal .. nem sajnálom tőle egészségére, de mondja meg valaki mi baja lesz, ha elveszik a bubit és még a levegőért is TP-t fog kapni? Semmi a többi ugyanúgy megkapja .. ő marad a giga a másik a középszerű..

Nem tetszik az újítás? Vajon miért?
Látom én aki lefelé támad, + TP-t kap mert ez dukál, de aki felfelé támad megkapja vajon azt a +LE-t hogy neki se legyen rosszabb a LE/TP aránya? Láttam a küldetésért kapott +TP-t, láttam nőni a 25%os bónuszt adó nyakéktől, de nem láttam ott a portya végén, az esetleges 0 LE/36TP mögött, hogy + 5040 LE bonusz
Ha látom, egy szavam se lesz
Dátum: 2011.08.16. 07:03:32
éjszaka hasadra süt a nap
Nekem is eszembe jutott a szintlépéssel kapcsolatban valami. Lehet, hogy aki lassan lép szintet annak ritkábban kell cuccot venni, de személyes tapasztalat, hogy ahol úgy megreformálták a játékot, hogy nem tud szinten maradni, csak ha semmit nem tesz, mert mindenért TP jár, naponta lép de ha kicsit aktívabb naponta többször, ott van a legkevésbé értelme cuccot venni.
A másik dolog, gyakran olvasom a 100 szint feletti új cuccok bevezetésének igényét. Fel van rá készülve a játékvezetés, hogy elég cucc legyen, vagy lesz első generációs meg másodgenerációs cucc, vagyis x szinttől kezdődően megjelenik újra a buzogány felturbózva..
Oldal: 1234567