Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - KádárJános

Oldal: 1
Sztem hajoljatok meg Chuck Norris előtt. Ő lesz az én érzem ^^
Dátum: 2010.07.19. 14:53:34
Akkor miről szólt a panasznap? Ne szídjuk Álljunk elő egy építő javaslattal ha nics játszunk. Ha nem tetszik? Keressünk mást ami tetszik.ilyen egyszerű Am érdekes engem senki nem támad. De tényleg nem érdemes ezen veszekedni de így is odafigyelnek mindenre a JV-k (sztem) szal kár lépten nyomon a problémát keresni a game-ben mert jó
Dátum: 2010.07.19. 14:35:08
Portya karakter A ficsőr elvan keseredve s hetet havat összehord Ha nem tetszik menjen WoWozni, de van vadászkari ismim is és nekik is megy a jték Ez így eléggé élvezhető szal nem értem a srácot vannak hibáák de ez egy olyan része amin tud változtatni ha akar am meg 63.szinten tűnik fel neki???
Dátum: 2010.07.19. 14:32:42
Akkor használhatod ha szöviben vagy és fel van építve ill neked fel va töltve a lélekkút. A szövi oldalgombjai közt van olyan h kémkedés. Am vegzetur.wikidot.org asszem itt mindenmegvan
Dátum: 2010.07.19. 14:25:39
A WoW wegy MMO ez meg egy böngészős cucc nemtom a műfaj nevét :9 ÉS arról szól h egymást gyapjuk. Télleg tamagochizz vagy regelj teveclubbra ott tudsz fejlődni PoKnak lenni kicsit több időt és tudást igényel mint vadászgatni megsúgom ha NooB vagy és nek költpd el a LE-d így jártál Nem érdemes síránkozni igaza van Khronosnak legyél PoK
Dátum: 2010.07.19. 08:38:32
Aki békésen akar játszani miért nem vesz egy tamagochit vagy regel teveclubba???
Hát szerény véleményem szerint elvtársak megkéne dönteni a fináncoligarchiát hátat fordítani a nyugatnak és egy jbb világot építeni, a görögöknek is. Tehát egyszerűen úgyérzem h a bankrendszerre az a megoldás h magukkal játszuanak ne velünk. Vagy adóztassuk meg őket Am minden válságban megerősödnek a szélsőségek így itt is :D2/3-ad ide vagy oda A görögöknek és szte mindenkinek egy nemzeti diktatúra kéne hasonló a nemzeti szocializmushoz de nem összekeverendő Am bocs skacok jobbos komcsi vagyok ^^
Dátum: 2010.04.29. 16:47:51
Most a nevem ellentmond a dolgoknak (ami csak poénból az ami) de csak az antiglobalizáció és a nemzeti tőke megteremtése képes a mélyből kihúzni a nemzetet és sztem se nyugat felé, hanem másfelé kéne nyitni és teljesen egyetértek Miklóssal. Most itt a kétharmad kiszolgáljuk a nagytőkét hát ces't la vie, de eljöm még a várva árt szebb jövő.

"Ébredj magyar, mert termőfölded másoknak terem!" /Wass Albert!
Oldal: 1