Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2011.05.29. 08:33:31
Jól tippeltem a gólok számát illetően (3:1), jól is szavaztam (Barcelona) na és azt is jól éreztem,hogy nem lesz hosszabítás meg tizenegyesrúgások.
Megtenni viszont nem tettem meg ezt a meccset tippmixen.

Az MU ezen a meccsen sehol nem volt. A felivelgetős focival nem értek semmit az angolok. Rooneytól várták volna a csodát elől.
A katalánok végig a kezükben tartották a meccset és teljesen megérdemelten nyertek a végén.

Pedig azért hazai környezetben (Wembley) többre kellett volna menniuk az ángliusoknak ennél valamivel azért.
Én nem nézem a meccset,mert van jobb programom is. Amúgy én is semlegesként 3:1-et tippeltem a Barcelona javára rendes játékidőben. Semmi hosszabítás,semmi tizenegyes párbaj.
Hajrá Kassai!
Dátum: 2011.05.28. 20:03:30
Gyanús ám a dolog. Ellenőrizni!
Dátum: 2011.05.28. 12:48:03
Egyik csapatot sem kedvelem,szóval nem vagyok a drukkeruk,mivel én a kisebbnevű hajtós,szívós csapatokat részesítem előnyben az elitbajnokságok közül a spanyolban és az angolban mindenképpen a "nagyokkal" szemben. A spanyol bajnokság két fős befutóra redukálódik le évről évre (Barcelona vagy a Real Madrid),az angolban is kezd unalmassá válni az MU egyedüli hegemóniája egy hosszú idő után pláne meg.
A többi elitbajnokságban (olasz,német,francia,portugál) viszont vannak nagyobbnevű klubcsapatok is a kedvenceim közül azért.
Visszatérve a topichoz híven egykis kitérővel,szerintem a Barcelona nyer rendes játékidőben (szóval nem lesz hosszabítás,tizenegyes párbaj) 3:1-re ami a góltippet illeti.
Szavazatomat is így a katalánokra tettem.
Dátum: 2011.05.28. 10:48:31
Na most mondtad ki a slusszpoént.
A V5 a legjobb az eddigi öt közül. Netalán lesz még x vagy y a négyzeten számú világ is a játékban?
Meg momentán,hogy a V3 ezzel az AF-képességgel megszívta írta itt valaki.
Akkor most mindenkinek be kell regélni egy-egy karaktert mind az öt világba,de izibe!
Azután jöjjön a világok harca vagy a világszemléletekké akár.
Dátum: 2011.05.28. 10:30:24
Ó megmég milyen AF-képességek nem kellenének még ugyan?
Avagy toronyóra lánccal. Szolgáljuk ki a magasabb szintű karaktereket elv rúlz ne talán?
Erre az AF-képességre egyértelműen nemmel szavaztam a bőrkeményedéses AF-fel szemben.
Amúgy sem nagyon érint,mert mikor lesz az én karakterem 100-as szintű avagy 100-as szög?
Talán soha.
Most fog gondolom jönni az a rész,hogy ha az én tehenem megdöglött,dögöljön meg a mássé is. Nem erről van szó egyáltalán.
Csak már így is ki vannak szolgálva mindenben az erősebb,össztulajdonságú meg nagy szakértelemmel bíró karakterek.

Lassan itt is az lesz,mint a világban IRL. Van egy elit a többi meg a futottak kategóriája. Kezd nagyobb rés nyílni avagy szakadék tátongani a karakterek/játékosok között.

Itt egy (ellen)vélemény hát Birka. Azért van a fórum,hogy mindenki elmondhassa meglátásait a topicokban a játék ilyen-olyan részeiről ugyebár.
Végezetül ha akarnak valamit be vagy kivenni a játékból a fejlesztők úgyis megcsinálják nem igaz?
Dátum: 2011.05.28. 08:56:42
Mi a szösz? Na szavaztam én is errre az AF-képességre.
Bőrvastagítás talán jobb szó lenne erre,mivel a bőrkeményedés inkább bőrgyógyászati téma.
Meg vannak ugyebár olyan kifejezések,hogy van bőr a képén,vastagbőrűkém,stb.
Dátum: 2011.05.25. 22:36:31
Szerintem olyan kellene a láthatatlanságnál,hogy ne is lássa senki az éppen azonlévő karaktereket semmilyen listán (toplista,támadási),max. csak a szövije tagjai,de aki nincs egyik klánban sem annál ott vagyunk ezzel ahol. Csak ha kijöttek alóla és hipp-hopp egyszerre előtűnnek a semmiből amolyan meglepetés gyanánt.
Szó szerint váljanak láthatatlanná,köddé azon időre tehát.
Dátum: 2011.05.25. 22:08:50
Nem ér ez a pihenési 10% védelembónusz,meg a láthatalansági 15% bónusz vagy szint szer akármennyi is,mert nem ér semmit szinte a támadókkal szemben. Már mióta mondom. Ha valakikre rászállnak és itt megint mindenki a gyengébb kariknál nagylegénykedik ugyebár csak az meg vilinger ugyebár emberek,hiába is állítják az ellenkezőjét itt páran a fórumon. Az ábra mást mutat gyakorlatban,játékban.
Mert pihenéskor és láthatatlanságban a karakter ugyanúgy egyedül van,a támadók meg kari plusz három-négy állattal attakolnak így simán beütik. Még ha egy állat a karakter mellé áll az is lófitty,mert jól leverik a gazdája karakterével egyetemben. Az meg nem lehet,hogy ne gyakorlatoztassuk,kennelezzük a moncokat megint csak ugyebár avagy pihiztessük őket,mint a karaktert is (gyógyítás,regenerálódás),tehát kinn hagyjuk prédának mindet belőlük.


Valamit a támadás és védelem százalékokkal,bónuszokkal igazán tehetnének a fejlesztők. Mindig nem lehet katakombákba sem bemenekülni ugyebár,mivel akit erősen szorongatnak,csépelnek amikor előjön két hétig megint nem menekülhet be oda a karija.
A lótuszt sem ér a védelem itala se,meg a gyógy illetve varázsitalok is fogynak raklapszámra csak.
De hol van minderre a LE????
Dátum: 2011.05.25. 19:06:00
Legalább mindenki láthatja,ha csak részben is(nem egy egész nap csatajelentés termése ugyebár) egy szövetségben,hogy melyik szövitársukat,kik,honnan és hányszor támadják be. Ha már a segítőkéz szolgálat nem vagy csak egészen gyéren működik,visszacsaphatnak azoknak érte.
De a sajátjukat mindenkinek azt nem láthatják még a szövibelieik sem by támadásügyileg,szóval nincs meg a visszonosság elve azért azaz egyoldalú.

Legvégső soron meg ott a hadüzenet meg a klánháború.
Dátum: 2011.05.25. 16:39:47
Csokit vagy csalunk.
Akár Halloweenkor.

Végzet Medál lesz. Tegnapi hozzászólás, No35 -ös hsz. by Craslorg.
Dátum: 2011.05.25. 16:35:19
Most a felsoroltakon kívűl erősen nézegetem a szövetségeket is. Hova férnék be,vennének majd fel.
Nem tudom,hogy van-e valamiféle kimutatás világonként,hogy összesen mennyi rubin,smaragd,zafír,gyémánt klán/szövi van,de én úgy vettem észre itt a V5-ben a legtöbb a gyémántos hordabeli.
Na most már tényleg ne offoljuk szét ezt a topicot,mivel diamond-osoknak/diamantosoknak van fenntartva,létrehozva ugyebár.

U.i: De ahogy látom itt is elharapódzott a szövialapítási láz afféle divatként,sikként avagy elmebajként.
Dátum: 2011.05.25. 16:20:42
Prémiumtagság egy hétre letudva. Utána itt is megy az őskövek vásárlása majd ezért-azért. persze,természetesen
A gyors,látványos fejlődés éppen szemet szúrhat ám és az nem túl jó azoknak akik még nincsenek valamilyen szöviben.
A negyedik szint meglesz még ezen a héten akkor.
Dátum: 2011.05.25. 15:58:25
Hol vannak még a szakértelmek? Ilyen alacsony szinten? Kénytelen az ember a tulajdonságaira gyúrni azaz a tulajdonságösszpontra.
Amazok majd később,nem tudom hanyadik szinten jönnek majd be,mint az állatok és a kalandok is. Marad még sokáig így a vadászat meg a portyázás.
Küldetés három eddig már letudva azért. Győzelem-vereségarány avagy pillanatnyi állás: 6:10

Ja és az Egyébre rákkatintva csak a Térkép és a Kufárok Csatája látható,azok eredményei.
Dátum: 2011.05.25. 08:50:21
Na emberek tegnap megvolt a bekezdés a V5-ben. Eddig öt győzelem,öt vereség portyázásban. Második szintre lépés.
Még ott nem vagyok tagja egyik szövinek sem. Szokom,figyelem a dolgokat meg tallózom.
Dátum: 2011.05.24. 21:34:03
BACK!
Én is észrevettem,hogy egyre erősödnek az epikus és entitás szörnyek.
Előbbiekhez még egyhez sem volt szerencsém,a szövinkben max. három-négy az epikölő kari a többiek max. csak besegítenek szerényen a levadászásukban ezeknek nameg persze licitálnak a kincseskamrába elhelyezett kincsikre,tárgyaikra. Szerencsére nálunk nincs vita,hari,duli-fuli,marakodás,hogy ki kapja meg az éppen aktuális kincset. Van egy ilyen topic létrehozva,hogy ez a tárgy éppen neki kellene,minimális licitet beír vagy amennyit éppen gondol az adott tárgyért érte és már viheti is ,még a licitálási idő sem oszt és szoroz.(persze annak idejét ki kell várni a játékrendszer szerint,de biztos lehet az illető benne,hogy nem csaklizza el egyik szövitársa sem előle a hőnáhított kincsestárgyat azaz nem licitálja felül) Legközelebb mások azután megint mások kapják az ilyen kincseket,szóval amolyan körforgás szerint,mindig más,szövetségbe tartozó emberke karaktere kapja azt meg és nem mindig ugyanazok,mert ez belviszályhoz vezethetne,esetleges szövetség szakadáshoz,felbomláshoz.
Az entitásoknál meg ugyebár 15-öt kell legyűrni ahhoz,hogy lehessen választani a hátrahagyott avagy korrupciós kincsekből valakinek először. Ott van ugyebár az opciós beállítás,hogy eggyel,kettővel vagy hárommal magasabb szintű entitás moncnak essen neki az emberfia az előzőhöz képest. Én a fontolva haladás útját választom,szóval bőven elég az eggyel magasabbik a karakteromnak mindig.
Így is sok idő a legyőzése. A tárgyak,felszerelések meg tényleg nem sok % bónuszt adnak ezekhez sem.

Plusz a regenerálódás,gyógyítgatás. Elárulok annyit,hogy a karim 50-60-as szint között található jelenleg.
Dátum: 2011.05.24. 20:29:30
Okés. Vettem az adásokat,tippeket. Most már el.
Fel kell készülni a nyitányra a másik világban.
Dátum: 2011.05.24. 20:02:29
Én is a közelharcot szeretem karakterben is.
Nem a hókusz-pókuszos dolgokat avagy varázslat,mágia. Ezért van a karakteremnek mindig nagyobb szintű fegyvere és plusz még nagy kritikus sebzése és elnyelése,mint varázslata,varázslat sebzése és varázslat elnyelése.
A V5-ben most lehet,hogy létrehozok egy varázsló-mágus karit próba-cseresznyeképpen.

Azután összehasonlítom a két stílust,műfajt. De az nem azt jelenti majd éppenséggel,hogy smaragd hordabeli leszek.
A rubin harcos jellemű,a smaragd varázslós jellemű,a zafír a kettő ötvözete valahol,a gyémánt meg a szélsőséges azaz se ide,se oda.
Dátum: 2011.05.24. 19:51:41
Aha. Most már értem. Danke schön.
Akkor a másik karakteremmel előjövök,kijövök a Végzetúr karakterpiacra úgy éjféltájt stílusosan,mert a kezdést is meg kell adni ugyebár. Utána már úgyis,mindjárt holnap lesz.

Hajrá,uccu neki akkor az ötös világnak is! Addig kinézek valami jó fantasy-s karakternévnek valót valahonnét.
Dátum: 2011.05.24. 19:38:47
Csak nem fog összeomolni a Végzetúr játék egy év múlva kb.?
A Mágia Mesterei is,jó meg a Sárkányölő,egyéb játékok by Beholder.