Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2011.06.14. 15:34:13
Hm,nem rossz. Ezt a változatot,a kihíváshegyeket,lélekpontos verziót még nem hallottam. Na ki is próbálom.....holnap mondjuk.
Mára már nincs elég CSP-m erre,csak PP-k vannak,100 db körül.
Dátum: 2011.06.14. 14:41:36
Okés. Ezt is vettem. Gyűlik az infó.
Momentán meg az 50.-ik szinttől még mindig ugyanaz a 10 kaland díszeleg. Nem tudtam egyet sem megcsinálni belőlük azóta sem.
Kész megfeneklés avagy zátonyrafutás ezekkel. Egy szó,mint száz! Erősen tolni kell fel a tulajdonság és a szakértelempontokat.
Most ezek az elsődleges prioritások és nem a felszerelés (fegyver,páncél,varázslat,pajzs,lábelli,meg az ilyen-olyan tárgyak/gyűrűk,amulettek,nyakláncok,fókuszkristályok,relikviák,egyebek/ ).
Ezért is nem neveztem többek között a térképes eventbe,kihagyom. Majd a következő eseményre (a bajnoki viadalt és a kvízolimpiát kivéve ugyebár) ami lesz.
Dátum: 2011.06.14. 14:33:13
Emberek! A tippem a térképes event győztes csapataként a következő: A katarinások fognak nyerni. MÁR MOST felvéstem ide ezt az esemény előtt cirka-cirkulum 19 és fél órával. Mégpedig úgy,ahogyan azt tegnap is írtam,hurrikánszerűen.

Én egyik világban sem neveztem be erre az eseményre karaktereimmel (többszöri átgondolás,dilemma után sem),de természetesen bőszen és árgus szemekkel fogom követni az események alakulását az elejétől a végéig az itteni és a szövetségi fórumok topicjaiban együttesen.
Dátum: 2011.06.14. 13:43:13
ól rájt! tankjú!
Dátum: 2011.06.14. 12:59:50
Idézet: Viszok009 - 2011.06.14. 12:45:50
A Xeno háborúból pl lehetett/lehet szerezni:

Lélekgyémánt
13800 Lélekgyémánt
Jutalom átvétele


Okés. Majd megnézem,hogy él-e még ez az opció/lehetőség.
Dátum: 2011.06.14. 11:59:38
A következőben lehetne ilyen event talán,hogy a Lélekgyémántok Utáni Hajsza. Lebonyolítása,a kristályhordások verésével vagy az epikus illetve entitás szörnyekkel ugyanúgy. De ha a lélekkufárt és a négy kufárnőt is bevonják melléjük az még jobb talán.
A sztori történetét ki kellene agyalni ehhez (háttértörténete az eseménynek,hogy miért is).
Vagy titkos kutak Ghalla világában amelyekből lélekgyémántok csordogálnak és csak egy nap egy bizonyos időben nyílnának meg csak,utána visszazárulnának,na egyszerre persze nem sok folyna,jönne ki ezekből a felszínre,de talán jobb a lélekgyémánt bányák vagy még esetleg a barlangok név ide. Ez meg cselekvéspontos vadászatokkor,így leprogizva. Ne csak mindig kiégett őskövet találjon a kósza,kószáló.
Vagy esetleg a Császári Kincstárba való behatolás lopódzással és lopással a trezorból ezekből kalandosan.
Dátum: 2011.06.14. 11:40:28
Nekem kellene sok lélekgyémánt és aranydukát is.
Hogyan lehet szert tenni rájuk?
Utóbbit még csak-csak tudom munka az aukciósnál CSP/k-ért vagy tárgyak eladása ugyanott mind aranydukátokért.
Előbbinél csak a kalandok teljesítésénél van rá mód kizárólag,hogy lélekgyémántokat kapjon az ember?????

Akkor van nagy szívás,ha a karakter nem tud haladni a kalandokkal egyszerűen, így nuku sehonnét lélekgyémánt.
Dátum: 2011.06.13. 10:42:38
Akkor azoknak szerencsés akik a hármas világban a vegyes műfajt (portyázást és vadászatot is) csinálják az elejétől kezdve igenis.
A szövimben nekem is írták páran,hogy hagyjam a portyázásokat és csak a vadászat,de akkor jól döntöttem,hogy még sem.
Még akkor is ha portyázásokkor lófitty LE vagy éppen semmi nem jön össze,folyik be.

Amúgy sem annyira békés ez a békésnek beharangozott hármas világ a többitől.
Helyesbítést kell az előző hsz-emhez esz/közölnöm.
Nézzük csak pusztán a legutóbbi eventek győztes csapatait:
Térkép I.- erikások
Kufárok Csatája- mariettások

A logika most azt diktálná,hogy a katrinások győzzenek a végén az eventben hurrikánszerűen avagy elsöprő győzelemmel.
Az ágnesesek meg megint a titkos talonban.

Végezetül momentán meg a karakterek csapatbeli létszáma dönti majd el,hogy a négy kufárdáma közül melyiknek lesz a csapata a nyerő.
De remélem kiegyensúlyozottabb lesz az event azzal,hogy nem lehet ide-oda váltogatva beállni azaz egyik csapatból a másikba az elejétől a végéig az eventnek.
Én szerintem meg nem az ő csapata lesz a befutó mégegyszer. Tippelve az event előtt szerintem kétesélyes a győztes csapat kiléte. A katarinások vagy a mariettások győznek majd.

Ha meg tévedtem hát ennyi vagy annyi.
Az ágneselők meg amolyan fekete bárányok,befutók....fogadások nélkül Tehát meglepit ők is okozhatnak éppen.
Dátum: 2011.06.09. 21:15:18
Már szinte tiszta tőzsdén érzem magamat.
Eladok-veszek ezt-azt. Nagy és megy a piac avagy kufárkodás ezerrel.
Eddig relikviákat nem lehetett eladni a lélekkufárnak?
Na van még mit tanulnom.
Aranydukátokért a relikviákat mozgalom tetszik éppen,csak no any relic még.
Dátum: 2011.06.09. 16:19:04
T. Wágner úr Piszkos Fredet hol hagyta? A szokott helyen a kikötŐben? Rejtőnél? Írhattam volna inkább révet (hogy oda érünk-e a topicban) vagy dűlőt (hogy arra visszük-e az eventes ügyet).

Hukk. Már megittam két sert.
Erre meg is kell ám. Másként nem lehet kibírni ezt.
Dátum: 2011.06.09. 15:36:30
Nagyon frappáns. Igaz,hogy én a vasfokozatút javasoltam tegnap,de a platina sem rossz.
Ilyenformán mindenki szája be van fogva.


Azért csak jókat írok....néha.
Dátum: 2011.06.08. 22:40:16
Nem lehet lecserélni a kufárnőket így a relikviákat sem másra.
Slussz-passz. Ez van.
Részt venni,indulni pedig lehet. Pláne,ha van jópár multizós kari,meg csak úgy szimplán több világba regélt be az emberfia.
Dátum: 2011.06.08. 21:23:01
Vagy pedig kellene egy negyedik fokozat is. Gyémánt és kristály nem lehet,mert ilyen hordák vannak a játékban ugyebár. Javasolnám a vasat....már csak az idő vasfoga miatt is új díjazási fokozatként.
Na most már iszkiri a fórumról,mára legalább is.

U.i: Köszönöm az eddigi lepontozásokat ma is.
Dátum: 2011.06.08. 21:06:28
Na én kigyűjtöttem az eventek díjait,jutalmait:

1. Lady Alvariel medáljai: arany-ezüst-bronz fokozatban

2. Landragór bebörtönzése: Landragór medálja, x db (pontosan 10) aranydukát (az aukciókhoz licitálásra)

3. Xenó háborúk: gyűrűkbe,nyakláncokba,amulettekbe való ilyen-olyan fókuszkristályok, x,meghatározott ideig(tehát nem véglegesen) bónusz a küldetések LE-re, x,meghatározott ideig(szintén nem örökre) bónusz a kapott AF pontokra, térkifordító ital, lélekgyémántok, fertőzés csökkentésére vagy növelésére 1-2-3-4 %-nyi bónusz, a kufár vászon-gyapjú-selyem-bársony öve, +10-20-30-40% kereskedelemmel x,meghatározott ideig szóval nem örökre

4. A kufárok csatája: arany-ezüst-bronzfokozatú díjazás ezekkel a tárgyakkal,relikviákkal meghatározott %-kal: alku lánca, hatalom kürtje, fejlődés öve, AF pajzs, szerencse nyaklánca, tudás tőre),végzet medál

5. Térkép: arany-ezüst-bronzfokozatú díjazás szintén és szintén ugyanazokkal a tárgyakkal,relikviákkal majdnem,de azok körét mégis szűkítve valamicskét és szintén %-on meghatározva:
alku lánca,tudás tőre, fejlődés öve, hatalom kürtje,végzet medál

Nem nehéz belátni,hogy a sokszínűség,változatosság kapcsán a xenó háború viszi el a prímet a'la jutalmazás,díjazás kapcsán mindenképpen toronymagasan.

Jól lenne majd anno a fináléban a Császár bukásánál is a minél több választható díj,jutalom akár nem csak tárgyakban (kristályok,relikviák,medálok,aranydukátok,egyéb tárgyak,stb.) nyilvánulna meg hanem címekben-ilyen-olyan titulusokban ami az adott karakterek karilapjára felkerülne örökre.
Tehát a bajnoki medálokon kívűl.
Dátum: 2011.06.08. 20:15:44
Én gyengének találom a díjakat (1-2-3%-nyi ez-az). A legjobb az egészben a végzet medál,de komolyan. Vicces,de mégis.
Talán ha más tárgyakat,relikviákat raknának be az üzemeltetők,vagy löknének a százalékokon valamicskét,csak egy hangyányit,gyűszűnyit. Például lenne 2-3-4% (bronz-ezüst-aranyfokozat). Nagyobb ösztönző erő lenne. Kíváncsi leszek mennyi karakter vesz részt majd ebben az eventben is.
Ilyen-olyan ősköveket majd bolond lennének betenni bármelyik eventbe is. Az egyik,hanem az egyik fő bevételi forrásuk a relikviák mellett,jól fizetős dolog. Érthető is ez. Ilyen-olyan fókuszkristályokra vagy egyébb kövekre viszont lehet akadni ugyebár az aukciókon és a térkapuzásoknál. Ez utóbbit is esetleg bele tehetnék az eventbe.
Ja és ez nem a toronyóra lánccal az bezzeg kellene-elv volt csak egy szimpla vélemény.
Dátum: 2011.06.08. 19:17:04
Na megvan ám a gyógyír erre úgymond. A hármas világban lévő karaktremmel nem fogok részt venni a térképes eseményben,az ötös világban lévővel viszont igen. Olcsóbb,gazdaságosabb. Tehát meglátom mégis milyen lesz ez az event. Am I witty?
Dátum: 2011.06.08. 19:01:23
Aha. Szóval még ez is,hogy mindennap elteltével emelkedik a nevezési díj összege. Akkor meg pláne,dönteni kell mihamarább,mert 15.-én már lehet,hogy 100 000 lesz az LE. Nem lehetne részletekben befizetni? Csak vicc volt!
Drágulás itt is ott is akárcsak IRL. Na hiába. Ez van.
Dátum: 2011.06.08. 18:51:06
Hm-hm. Nekem mondjuk megérné benevezni erre a térképes eventre,mert egy szál relikviám sincsen. Ráadásul a Rendszer engedné,hogy a négy kufárnő bármelyikéhez csatlakozzam. Az előző ilyenen nem neveztem be amúgy. CSAK azt a 29 000 LE belépési díjat (mind a négynél ugyanannyi ez) sokallom rá kissé. MERT abból a mennyiségből fejleszthetném a karakteremet is éppenséggel (tulajdonságpontok,szakértelmek,felszerelések) szépen. DE a nagyobbik baj az AZ,hogy ha összegyűjtöm az errevalót,akkor elszedik tőlem simán portyázásokkor 15.-e 10 óráig akár százszor is. Ez ám a dilemma tehát. Erősen filózok rajta,hogy induljak-e ezen az eventen tehát. Van még egy hét haladék erre,hogy igen vagy nem momentán még.