Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2014.08.13. 15:41:48
Én megmondom őszintén,hogy egyszer sem írogattam az ÜSZ-re még és ezután sem fogok. A múltkor is csak itt a fórumon írtam kétszer meg,hogy a rendszer benyelt pár őskövemet. De túlléptem ezen és ezután is,mivel valamiféle kalkulált veszteségként fogom fel avagy bug,számteches malőr,hiba szóval Murphy törvénye alapján.
Erre a minieventre is ma akadtam rá,hogy felül rányomtam az ikonjára....a hírekben később olvastam csak róla,hogy mi is ez.

U.i: Én nem jegyzem meg/fel,hogy éppen mennyi PP-m,CSP-m,ilyen-olyan italom van meg egyebek (kivéve talán csak az LE-t,de azt mindig gyorsan elköltöm erre-arra),csak játszo/gato/m.
Dátum: 2014.08.13. 13:49:22
Jó és ötletes ez a minievent! Pláne a hozzám hasonló karaktereknek akik például nem vesznek részt a BU-ban meg nem csinálják a VT-t sem. Minden itteni cuccot tudok hasznosítani (építési tégla,lila ital,napkristály),csak a kútkiégetőt nem,mivel nem vagyok prémiumos (szóval lélekkút kisütés,kiégetés). De attól dobja a rendszer ezt is persze.
Dátum: 2014.08.03. 17:28:36
Nagyon egyszerű. Törölje mindenki a karakterét a V2-ről,azután regéljen be mindenki a V1-re,V3-ra vagy V5-re. Az üzemeltetőknek tiszta (kétszeres) haszon!

Minden az őskőről (pénzről) szól!
Dátum: 2014.07.30. 22:30:03
Pár nappal ezelőtt beírtam ide,hogy a Rendszer egy napi ajánlatba betett csomag árát 3 db őskövet elnyelt/benyelt (csomagot nem adta meg,nem kaptam értük). Nem a kevés számon volt akkor sem a hangsúly hanem az elven. Csak jelzem,hogy nem volt ÜF meg egyebek. Már le@arom. Az a tudat nyugtat,hogy előfordulnak még technikai malőrök,hibák az oldalon. Ennyi.
Dátum: 2014.07.30. 22:24:20
Nekem ilyen gondjaim nem lesznek soha a Bolygó Ura piramisának megcsinálásában (momentán a többi eventben sem) Max. két-három szint azután game over avagy stoptábla.
Úgyhogy az esélytelenek nyugalmával játszom tovább. No para,stressz meg egyebek.
Dátum: 2014.07.24. 23:49:43
Nem kaptam meg az irtóztató csomagomat,a mai napi ajánlatba van benne ez. A három őskövet viszont levonta a rendszer.
Gyorsgomboknál volt,de ne az a lényeg,hanem,hogy hűlt helye van!
Dátum: 2014.07.19. 11:21:38
Még csak azt kellene,semmi egyéb!
De voltam vele egy szövetségben még régebben.

Én nem troll vagyok hanem ogre,hombre!
Dátum: 2014.07.19. 10:55:59
Szintlépésnél vadászzsákmány: 39 087 LE egy 140+-os szintű karinak. Ez maga a vicc! Vadászatból és portyázásból a többszöröse jön össze ennek.
A másik téma a platina. Múltkor írtam,hogy maradt még 2 db,errefel innét-onnét lett immáron 9 db,amit semmire nem lehet használni. Limlom,kacat,stb. Kivehetnék már ezt a platinát az üzemeltetők. Zavaró na!

U.i: Nem akarok politizálni,de a T. Fejlesztői Gárda is olyan,mint a jelenlegi kormány. Egyik kezével ad a másikkal meg el is vesz.
Az arány nem mindegy,hogy melyik-melyik %-an ebben a tekintetben.
Ja és még hozzáfűznék annyit a vadászzsákmánnyal kapcsolatban,hogy -10 CSP leó ugyebár,mert úgy működik. Tehát jelen állás szerint a CSP sokkal értékesebb,mint az LE.
Dátum: 2014.07.15. 15:53:34
Nincsenek csatlósaim,de még familiárisaim sem és nem is lesznek soha. Éppen elég a harcoló állatokat felszerelni ezzel-azzal (de nem mindig ám). Na ez van. Ki miből tud építkezni/játszani elv rúlz.Úgyhogy a fentebb írt tárgyak hiába fognak nőni így vagy úgy,de továbbra is kacatok/limlomok lesznek ilyenformán. Lapozzunk túl ezen most már!
Dátum: 2014.07.15. 14:23:09
Nekem maradt még 3 db platinám,egy vagonnyi csatlóskristályom meg ugyanannyi csatlóseledelem. Ezek mind ott fognak megkövülni az idők végezetéig,hacsak nem lesz átváltás/megváltás kiégett őskövekre?!
Dátum: 2014.07.14. 22:49:51
Amúgy is a sok számítógépezés rontja a szemeket,ha szín,ha ilyen-olyan védő,szűrő,stb.
MÁS: Na még ilyen sem volt! Le akartam veretni a karimat egy nagyobb szintű karakterrel,de azt írta ki,hogy nem támadható,mert nincs elég életpontja. Gondoltam megpróbálom ugyanezt egy másik karakterrel is. Ugyanaz volt a vége! Mi a szósz/szösz? Már ennyire nincsen támadható CP,vagy nagyon izzásban van az oldal úgymond.

U.i: Na majd valaki majd csak leveri a végén,hogy tudjak vadászni nyugodtan.

A harmadiknál megoldódott ezenirányú ingerienciám avagy kérdés. Pihi hát.
Dátum: 2014.07.14. 11:43:37
Eddig vagyunk 76-an. A kvízt is lehet újból csinálni,mint mindent. Talán jobb is ez így!
Dátum: 2014.07.14. 11:38:15
Vettük észre! Megy is már a csata rendesen. De még regisztrálhatnának többen rá.
Dátum: 2014.07.02. 22:58:48
Na ez se semmi ám! -1 kiégett őskő!
Dátum: 2014.06.30. 21:14:25
A két V4-es esemény közül a szövetségi jobb szerintem egy kicsivel talán mint a 60-as szintű indulós. De csak egy hangyányival/gyűszűnyivel. A létszám úgy néz ki,úgy tűnik kb. 200 induló játékosra/karakterre redukálódik már csak mostanság.
Szóval a tapasztalatok hasonlóak ebben a kérdésben.
Szerintem a fejlesztők szüntessék meg mindkétfajta V4-es eventet és jöjjön majd a beharangozott új (szövetségi/horda) világ az legyen a javitott V4version.
Dátum: 2014.06.26. 23:29:18
Minden csak hagy halmozódjon fel hegyekben (platina,kiégett őskő,csatlóskristály,csatlóseledel),mert csak az őskő az Isten (azaz reinkarnálódásában a píz)!

U.i: Minden út,fejlesztés csak ide/erre vezet!
(Minden út Rómába vezet (vagy pusztulásba) mondás elvén szabadon lefordítva)
Dátum: 2014.06.25. 11:24:24
Több mint 200 eddigi győzelemből két sárga és két kék dukátital pottyant.
Dátum: 2014.06.25. 11:20:02
Eddigi landragoros "hozadékok": italok (gyógy-varázs-dukát /sárga és kék/),sisakszilánk/ok. Térkapus cuccok nyema.

De homályosn dereng,hogy volt már egyszer-kétszer csatlóskristály és csatlóseledel is nyereményként pluszba az LE mellé.
Dátum: 2014.06.02. 11:03:36
Majd nagy valószínűséggel kaptok V4-ek meg V5-ök valamiféle kompenzációt,meg valami szövegfélét a Hírekben (és nem itt a Fórumon) az üzemeltetőktől,hogy mi volt a baj. Mint általában mindig.

U.i: Addig meg szerintem nyugiba.
Dátum: 2014.06.01. 22:47:41
Hm,itt a V3-on minden működik. Még a V1-nek és a V2-nek kellene ide bejelentkeznie,hogy ott mi a helyzet.
Jelen állás szerint V4 és V5 technical and communication breakdowns.
Kapcs.ford.