Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sandman010

Dátum: 2016.04.28. 13:32:38
A hiba kijavítva! Köszönet az üzemeltetőknek!
Na most már hajrá!
Dátum: 2016.04.27. 16:26:25
Hoppá AF pont módosítók: prémium szorzó sem jelenik meg nálam a bónuszoknál.
Nagy ám itt a baj! 26.-án regisztráltam a V4-re,nem semmi ez ám. Akárhány karaktert lekémkedtem mindnél volt szerencse meg AFPM is (momentán utóbbit engedi csinálni a rendszer,de a szerencse továbbra is nuku).
Dátum: 2016.04.27. 15:51:06
Akkor ha mások is panaszkodtak már erre,mi ez ha nem bug? Nem túlzottan bízok ám ebben a Segítség gomb-ban. Megy az idő a V4-en ám háromszoros sebességgel futva ugyebár. Mire megcsinálják,kijavítják....

Egy próbát azért megér ez is....talán.
Dátum: 2016.04.27. 15:48:22
Nem-nem. Lélekenergia ez ám mind.
Dátum: 2016.04.27. 15:43:19
Eddig 600 000 LE-t építettem (kerekített számadat),de semmi. Valami itt nagyon nem kóser.
Dátum: 2016.04.27. 13:00:11
Üdv!
A V4-en nálam nem jelenik meg a szerencse a tulajdonságpontoknál. Mi lehet a baj?
Dátum: 2016.02.01. 22:46:17
Nagyon muris a V4-es világ. Toronymagasan vezetnek a kristályosok. Még messze a vége ugyan,de nem gyengén meglepetés lenne,ha ők is nyernének a végén a többi szövetségnek meg nagy pofára esés avagy hopp-kopp.


U.i: Az már megszokott tendencia,hogy kevés regisztrált karakter feszül egymásnak.
Dátum: 2016.01.29. 12:32:59
Kufárok csatája event kanyec. Ma 10 órakor lett vége a kiírásnak megfelelően.
Dátum: 2015.11.16. 23:42:41
Én is szoktam őskavicsokat venni,de csak ritkán és nem is minden héten,hónapban legfőképpen meg mindennap. De egy idő után azért mégis bosszantó sőt már egyenesen frusztráló,hogy 95-98%-ban minden eventben sőt minden világon ugyanazok a karakternevek a top10-es listákon.
De én nyugodtan alszom nem úgy mint ezek a mániákus,megrögzött,megszállt játékos/karakterek.
Dátum: 2015.11.09. 12:22:51
Mivel nem volt megfelelő topic ide írtam be.
De a xenóhoz is kapcsolódik momentán. A játék abszolút az őskővásárlás,zabálás,falás irányába tolódott el (jó kell a lóvé ezerrel fejlesztők az so-so,csak éppen át kellene írni a főoldalt,hogy nem részben hanem szinte egészben kell az őskő ehhez a játékhoz a regisztrálók tudják mire számítsanak,2007 meg most 2015 tendenciái). Ha lettek minieventek és újítások ha nem. 95%-ban mindenhez őskő kell a játék minden területén. Ezzel megint a prémesek jártak/járnak jól. Akik csak néha-néha vesznek őskavicsot azok nem. Ilyenformán meg esélyük sincsen bekerülni a legjobb 10-be egyik minieseménynél sem akárhogy küzdenek soha (egy idő után ez játékélményromboló és jöhet akár a karaktertörlés például vagy a nagy közömbösség az eventekre nézve,vegetálás,stb.). A másik meg az volna,hogy a szövetségi bajnokság abszolút ki pontosabban leváltja a szövetségi háborúkat azzal a mondandóval,hogy előbbi többet hoz a konyhára,mint utóbbi. A xenóval kapcsolatban meg a leghamarább a V6-on lesz vége,mert ott a legerősebb xenókirálynő 85-ös szintű. Evidens hát. Végezetül tényleg sok,sűrű a menetrend úgymond,kellene szünet is (minievent nélkül),na persze megint csak a legelején leírthoz jutok vissza,kell a bevétel.
Dátum: 2015.11.04. 11:28:18
Oh,bakker. Ez az. Thanks.
Dátum: 2015.11.04. 11:06:13
Yoo,az lehet,hogy tényleg létezik csak éppen nálam nem jelenik meg a baloldali menüsorban (56-os szinten).
Dátum: 2015.11.03. 20:50:08
Üdv!
Ezen a világon mi értelme a csatlóseledelnek? Mivel nincsenek AF szakértelmek így zabálás sem.
Akkor mire fel? Haszontalan limlom,kacat.
Dátum: 2015.07.24. 11:11:19
Ezek a minievent-ek avagy hézagpótlók kezdenek túl egysíkkuvá válni. Ami a kútgerjesztőt és a kézikönyvet illeti a jutalmaknál. Nem érnek semmit mivel nem használhatók fel,számuk csak gyűlik egyre csak egyre következésképpen vackok,limlomok,kacatok.
Dátum: 2015.07.03. 21:50:25
Nincs most fenn a Hordák Harca topic,így kénytelen voltam ide írni ezt. Igencsak nem dobálja az event a hordatrófeát/hordatrófeákat. Tudva azt is,hogy ez az utolsó HH ugyebár. Így nagyon nehéz lesz még a legolcsóbb HH-s cuccot is beváltani,átváltani rá,ami ugyebár a relikviakupon (ára 25 hordatrófea),hát még esetleg a többieket (abszolút lehetetlen). Majd akkor megmarad a többivel (kehely,embléma,stb.) kacatnak,limlomnak örökre a karakter tárgyainál.
Ja,hogy lehet átváltani csatlóskristályra,csatlóseledelre,mytokronitokra? Ezekből már zsákszámra van,csak éppen nincsenek fétisek,csatlósok,evolúció.

U.i: Ez a játék a sci-fi felé megy a fantasy világ felől egyre inkább már csak,tendenciák.
Nem is beszélve a valós világról (pénzügy,gazdaság).
Dátum: 2015.06.23. 16:08:39
Tudva-tudva,hogy az őskő itt az Atyaúristen,a mindenre konvertálható,azért az üzemeltetők gondolhatnának a kispénzű játékosokra is,mondjuk a platinával,lehessen valamivel többet szert tenni rá,hogy szintén lehessen erre-arra beváltani.
Dátum: 2015.06.23. 16:05:29
Jó ez így,ahogy van. Boltok zárva vasárnap,itt meg a hétfő szöv. bajnoki ügyileg.
De őskövet mindig lehet venni!
Dátum: 2015.05.27. 12:27:13
Ez nagyon hatalmas volt. A küldetéseknél a válaszolj 30 kvízkérdésre hibátlanul, SIMÁN meglett,köszönhetően annak,hogy a nyomógomb elromlott a kvízkérdéseknél a mennyi egyjegyű prímszám van (a helyes válasz 4). Na én kihasználva ezt a technikai malőrt avagy hibát gyorsan harmincszor katt rá azután felhappoltam a küldetésért járó LE-t is meg a lemondok egy kvízkérdésről járó LE-t is.
Dátum: 2015.05.11. 17:41:45
Üdv!
Nem azért,de tökre mindegy,hogy milyen évszak minieventje van éppen. Már ami a sok hasznavehetetlen kútgerjesztőt és kézikönyvet illeti. Ontja a rendszer. A csatlóskristályokat és csatlóseledeleket szintén. Abszolút látható az utóbbi év/ek játékkoncepciója,evolúció,csatlós,zabáltatás,fétisek,mycotronitok. Abszolút állat/i,de tényleg!

U.i: az őskövek,prémiumozás meg már a megszokott kellékek ezekhez is erősen javallottan.
Dátum: 2015.05.07. 17:40:19
SMS-küldésnél őskövekért a megadott telefonszámra azt írja ki,hogy a megadott szám nincs a telefonkönyvben. Nem-e a 06 helyett 36-ot kell írni (országhívószám)?