Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - IceCold

Oldal: 12345678
Dátum: 2015.08.24. 20:34:36
Ebben nem értünk egyet, de azért szép a fórum, mert különböző vélemények vannak.

Számold át. Van 25 tag akik napi 10 ütést igényelnek minimum. Kezdesz 250 PP elosztásával és minden nap minimum annyit kell szétosztanod (mivel annyi a minimum, hogy kielégítsd a tagok ütésigényét). A 6. körben 0,08%-ot fog érni egy ütés és ebben még nincsenek benne a 6. nap győzelmei. Amennyiben ugyanúgy 250 győzelmet tudtok felhasználni, akkor 16,6 % tudtok a térképen variálni.

A 3 tagú szövi, napi 30 ütéssel számolva: A 6. körben 0,66%-ot ér egy ütés. Amennyiben ugyanúgy 30 győzelmet tudtok felhasználni, akkor szintén 16,6 % tudtok a térképen variálni.

Tehát százalékot ugyanolyan könnyen tudsz egy kis létszámú szövivel variálni, mint egy nagy létszámú szövetségnél, viszont a melléütés esélye sokkal alacsonyabb. Főleg ha egy jó társaság jön össze, akik átlátják, hogy érdemes betartani az utasításokat.
Dátum: 2015.08.24. 14:03:14
Amennyiben felvesznek jobban jársz ha már most átlépsz. A kút mérete a belépés időpontjától számít, így minél hamarabb vesznek fel annál kisebb kutat kell feltöltened. Illetve az építési energia is jobb ha az új szövetségben gyűlik amíg eléred a 10. szintet, mert szövetségből kilépve az építési energia elvész, ha pedig az előző szövetségbe építed bele, akkor csak egy része érvényesül az új szöviben.

"Szövetség váltás esetén az eddigi építésed 80%-át vagy a Lélekkút csatlakozási méretét viszed át az új szövetségbe, ha az kisebb."
Dátum: 2015.08.24. 13:49:38
V1 SZB Aktív Rubin horda:

Zsu szövetsége Lélekkút: 1.075.435
Maximus Lélekkút: 1.398.820
Midgard Lélekkút: 1.546.961

V1-en nincs építési átlag, tehát csak a kutat kell feltöltened és használhatsz minden épületet.

Vagy indítasz egy új karit, mert Gyémánt hordából van ilyen pici kúttal rendelkező is, aki aktív az SZB-ben:

Fortune Lélekkút: 4.209

Persze azért előbb írhatsz nekik levelet, hogy felvesznek-e ha indítasz egy gyémánt hordás karaktert.
Dátum: 2015.08.24. 13:43:01
Nézd ez a szervezéstől függ. Napi 30 győzelemmel ugyanúgy lehet variálni a térképet mint napi 300 győzelemmel. Ha mindenki pontosan azt teszi ami ki van írva, egy 3-4 aktív taggal rendelkező szövetség bármikor megver egy 15-20 taggal rendelkező szövetséget.
Dátum: 2015.08.24. 13:10:02
Tudod az a gond, hogy kritikának fogod fel, pedig rengeteg jó tanács van a beírásokban.

Mindenesetre ha szeretnéd, hogy valaki segítsen a kérésedben, akkor nem árt azt is leírni, milyen horda tagja vagy.
Dátum: 2015.08.24. 12:57:45
A kis szövetségek amúgy is nagy előnyben vannak SZB szempontjából. Sokkal könnyebb nyerni egy 3 aktív taggal rendelkező szövetségnek, mint egy 15-20 aktív taggal rendelkező szövetségnek.

Inkább emelném a 3 aktív tagra vonatkozó követelményt, minthogy csökkenteném.

V6-on különben van olyan karakterem, aki SZB-t használ, és nincs szövetségi bónusza, nincs semmi gond a nyeréssel. Annyival még kiegészítem, hogy nem is szükséges nyerned az SZB-ben, hogy megkapd a tokeneket. Akár 10 vesztes csatával (lustaság zálogával 5 vesztes csatával) is megkapod a tókeneket.

Azt pedig a többiek is írták, hogy energiatéglákkal, nagyon egyszerű feltölteni a kutat. Közben támadsz az SZB-ben, és elhiheted, minél több vesztes csatád lesz (ha csak azokból szerzed a tókeneket), annál erősebb lesz a karaktered.
Dátum: 2015.08.23. 20:51:43
-----
Dátum: 2015.08.14. 10:45:47
Amennyiben emeltétek a szövetségben a Bűvös kunyhó szintjét vagy éppen most léptél be egy olyan szövetségbe ahol van Bűvös kunyhó, akkor attól is lehet kevesebb mint max ÉP-je az állataidnak. A Bűvös kunyhó csak a max ÉP-t növeli, ezért az állat aktuális ÉP-je csak gyógyítás/szintlépés után lesz maxon.
Dátum: 2015.05.04. 11:04:47
Itt a fórumon a minievent leírásában ez szerepel:

Őskő mester
Használj el legalább 2 őskövet!
időtartam: máj. 4-19.
jutalom: 2 életkehely, 2 kék mytokronit

A játékban viszont ez:

Őskő mester
Költs el egyszerre legalább 1 őskövet! (kivéve az eseményhez kapcsolódó csomag megvásárlása)
jutalom: 1 életkehely, 2 kék mytokronit

Persze az jó ha kevesebbet kell költeni a minieventre, de ez azt is jelenti, hogy nem 148 darabot lehet összeszedni a feladatokkal, hanem 132 darabot.
Dátum: 2015.04.29. 17:24:29
Akkor ide is beírom: A szervercsere első nagy hibája: A karakterek felszerelés nélkül kerültek át (megvan minden felszerelés, csak semmi nincs bekészítve). Így most aki szeretne bárkit leverhet, mivel hiába van valakinek x tulajdonsága, fegyver és varázslat nélkül könnyű préda. Én nem használom ki a bugot, mert nem tartanám fair módszernek, remélem mások is így gondolkodnak.
Dátum: 2015.04.29. 17:22:25
A szervercsere első nagy hibája: A karakterek felszerelés nélkül kerültek át (megvan minden felszerelés, csak semmi nincs bekészítve). Így most aki szeretne bárkit leverhet, mivel hiába van valakinek x tulajdonsága, fegyver és varázslat nélkül könnyű préda. Én nem használom ki a bugot, mert nem tartanám fair módszernek, remélem mások is így gondolkodnak.
Dátum: 2015.04.27. 15:30:26
Talán érdemes lenne a napi hírek között feltüntetni, hogy elindult a 60-as V4, mert jelenleg 4 karakter van toplistában, pedig többen regisztráltak. Előző héten nem indult, most meg nem volt róla értesítés. Nekem sem jutott volna eszembe a mai indulás, ha a szövitársam, nem jelzi felém.
Dátum: 2015.04.20. 13:47:54
Megkérdeztem Ügyfélszolgálaton:

Szia.

Az előregisztráció elindult, a v4 jövő hét hétfőn indul.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Dátum: 2015.04.20. 07:58:12
Indul ma a 60-as V4, vagy melyik nap számíthatunk a kezdésre?
Dátum: 2015.04.18. 03:31:00
Ez tényleg nagyon jó fejlesztés és köszönet érte!

Viszont a V5-V6-on még a régi rendszer szerint van az aukciós ház, ha lehet ott is jó lenne átállítani, és ha már úgyis változtatnak, akkor a rendszeridőt is próbálják meg szinkronizálni a többi szerverrel, mert nagyon bosszantó néha a különbség.
Éppen elég random van a játékban. Személy szerint a képesség véletlenszerűsége, nem arra buzdít, hogy több követ költsek a myto képességekre, hanem arra, hogy egyáltalán ne költsek rá.

A 65. szintes szintkorlátot sem értem. V6-on a 49-es karim turbózót kereskedelemmel látja a 65-ös felszereléseket. A sisakszilánkba kerülő relikviát nem, de a többit meg tudná venni, így akár a mytokronit észlelést is használhatná, de nem teheti a szakértelem szintkorlátja miatt.
Átolvastam a részletes leírást, egy kérdés merült csak fel bennem. Ezt írtad:

"Az első képesség mindenképpen a tudás, a továbbiak véletlenszerűek."

Azzal nincs is probléma, hogy az első képesség a tudás, mivel a többi szintje a tudáshoz kapcsolódik. Viszont a véletlenszerű képesség választás utána nagyon rossz módszer. Például valakinek van 300 mytokronit valamelyik színűből, a többiből meg csak pár darab, akkor elég kellemetlen ha a véletlen mondjuk csak a hetedik utazásra adja be azt a képességet amit tudna fejleszteni a játékos.

Miért nem lehet kiválasztani az asztrális utazás után, hogy melyiket szeretné a játékos?

Másik kérdés ami felmerült bennem, ha már egy csatlósnak van valamilyen képessége, pl. kincskeresés, akkor aktív marad a következő asztrális utazás közben is a képesség, vagy olyankor semelyik képessége nem működik.
Dátum: 2015.03.31. 15:05:52
Nagyon jó ötlet a csapatjátékot erősíteni.

Egy plusz ötlet. Többszemélyes kaland ÖV-s mintára.

Követelmény:

Egy új szövetségi épület - Kalandtorony

Leírás: Minden felépített szint után van 0,5% esély többszemélyes kaland találására, minden 5. szint után egyel több többszemélyes kalandban vehetsz részt naponta (1-es szintű épületnél, napi 1 többszemélyes kalandban vehetsz részt). Az épület max. szintje 20. Ekkor napi 5 többszemélyes kalandban vehetsz részt és 10% esélyed van többszemélyes kalandot találni.

Maximum 10 többszemélyes kalandot találhatsz egyszerre, egy többszemélyes kalandot bármikor eldobhatsz.

Többszemélyes kaland elvállalása:

Miután találtál egy többszemélyes kalandot, megadhatsz x karakterszámot vagy nevet, ekkor a teljes karakterlapod lementésre kerül (mint a bajnoki viadalnál). Minden többszemélyes kalandban minimum 2 maximum 5 végzetúr vehet részt. Minél többen vesztek részt egy kalandban, annál nehezebbek a próbák/ellenfelek. A meghívott karakterek egy értesítést kapnak, ahol vállalhatják vagy elutasíthatják a felkérést. Amennyiben vállalják, akkor az ő karakterlapjuk is mentésre kerül. Amikor minden meghívott karakter válaszolt a felkérésre a többszemélyes kaland végrehajtódik.

Ha sikeresen végrehajtjátok a kalandot, akkor minden résztvevő jutalmat kap (talán érdemes lenne az epikus kaland jutalmak szerint díjazni).
Dátum: 2015.03.30. 13:35:16
V2-ön most vásároltam ősköves gyógyitalt és nem számolta.
Dátum: 2015.03.16. 12:42:02
Én is így jártam, de Miklós szerint nincs igazunk:

Idézet: Miklós - 2015.03.13. 15:15:27
A mini-eventnél is a vadászós küldik napi 10-30 csp-ből megoldhatók, a portyázósak jóval kevesebből. Ráadásul azért lehet szerezni vadászat és portya italt is, szóval én nem érzem ilyen feszítettnek azért a tempót.


Update: Az egyik világon sikerült 31 vadászatból összehozni.
Oldal: 12345678