Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bodzso

Oldal: 12
A barna myto is elérhető lessz asztrálszilánból ill asztrális kincsből vagy csak sajtolás útján lehet megszerezni?
Én a mostani állat kinézetnél kicsit hiányolom, hogy nem mutatja az állat alapszintjét (mármint hogy hanyas szinten fogtam be) persze ez nem fontos mert ha akarom a szakikból ki tudom számolni csak én egy kicsit hiányolom.Familiárisoknál 1-2szer azért jó volt látni ha nagyon lehagytam szintben.
Dátum: 2015.05.21. 18:48:04
Üdv!
Mivel már több embertől is hallotam hogy a toppos klánok zömének már megvan a 35-ös Energiakristályosító és aki nem vesz állandóan tömérdek őskövet annak sok kiégettje feleslegessé válik és mi értelme olyat gyűjteni amit nem tud semmire felhasználni. Így lenne egy olyan ötletem hogy az Energiakristályosító maximális szintjét kitolhatnánk 55-ig, azaz kapna plusz 20 szintet, de hogy ne legyen unalmas tolni és hogy ne csak kiégettet kapjunk érte megint így lehetne pl: hogy 35-ös szinttől szintenként adna 2.5% kedvezményt a csatlósok képességeinek fejlesztési költségére.
A végére az 50%kedvezmény soknak tűnhet de az 55-ös szint is elég magas de mire bármelyik klán is fullosra felhúzná már több 100-ba fog kerülni a fejlesztés még a kedvezménnyel is.(Márha folyamatosan fejlődik.)
Dátum: 2014.10.20. 19:43:05
A vadászat erősítése tényleg jó lenne, (de ha lehet akkor ne a portya kárárra).
Mondjuk nálam már sokat lendítene a vadászaton ha lenne olyan vadászós küldetés az ismételhetők között amit megtudok csinálni kb 50 CSP-ből(Xeno nem számít mivel az csak eseményen lehet) és nem pedig 300-ból.
Dátum: 2014.08.28. 09:58:21
ez is remek amikor 30-31-32 TP-t kapok arra mind ugyan annyi LE jár bezzeg ha csak 28 tp-t kapok akkor majd 600LE-vel kevesebbet kapok most akkor hogy számolja pontosan?
vagy van egy maximális LE mennyiség mai fölött nem lehet kapni? Mondjuk az se világos hogy ha alap beálítttságúak a klónok miért ugrál a TP ami érte jár?
Dátum: 2014.08.27. 19:47:02
Nem azért de ha bárki tényleg utánaszámol egy EH-s nak eddig kb 200-210 LE-re jött ki egy TP és egy vadászat kb 50LE/tp-re. Ha nem vadászik és támad akkor kb 150LE/TP.
Ha vadászik és támad együtt kb 100LE/tp.Egy VF-es alapjáraton kap 100LE/TP.
Nekem már 70-es az EH-m af képességek és egyéb relikviák miatt és így kapok annyit mint egy olyan akinek csak van simán egy 50-es VF-je,és emelellet ha akarnak mostmár ők is közel 100LE/tp-t kapnak ha a bajnokságon is részvesznek.Szóval kevesebb befektetés árán a vf-es elhúz fejlődésben a térkapu miatt.
(Ezek a LE-k nem 50-es EH-ra vannak számolva és 100-as szintű karakterre szól.
Dátum: 2014.08.27. 19:20:28
Remek v2-őn majdnem fullon vagyok csp-vel és ott valamiért kaptam majd 600 eseménypontot v3-on ahol ma toltam el az összes cspm 0eseménypontom van de még szerezni sem tudok mivel most toltam el az összes cspm és csak utána rakták be ezt a változtatást.
Ennek a változtatásnak amúgy semmi értelme nem volt pláne ílyen behozatallal.EZ az esemény a portyát erősítené hogy legyen kire portyázni erre megint vadászni kell hozzá.Annyi ilyen event van ahol vadászni kell ahhoz ,hogy megérje portyázni is ,erre most megint beraktak mégegyet .
Én nem értem ha valami jó miért kell elrontani?
Dátum: 2014.07.24. 09:26:37
Hány lába van egy póknak?
6
8
néha 7
16


8-ra böktem rá erre
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: 16

imádom az ilyeneket csak tudnám ki hagyja ezeket jóvá,nem tom látott-e már pókot de sztem biztos becsukta közben a szemét.
Dátum: 2014.07.17. 09:35:08
Melyik szakértelemnek nincs maximális szintje?

szívóság
lopás
tanulás
valóságformázás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Ja az a speciális réteg aki játszik a játékkal elképesztő hogy ilyet visszadobnak.
Imádom ezeket ha már 1 ember nem tudja rá a választ akkor speciális kérdés ,ha az is tudja akkor már túl könnyű.
Dátum: 2013.06.16. 09:32:18
v5-ön én is kettő medált kaptam de csak az egyikért kaptam plusz Tö-t. Szóval annyira plusz juttatás nincs viszont az jó kérdés hogy ahol két különböző nyertes van ott kitől veszik majd el a bajnokit.
Dátum: 2011.10.09. 09:37:58
Csak arra lennék kíváncsi mért van az hogy az összes kérdés amit beírok azzal jön vissza hogy ehhez a kérdéshez speciális tudás kell.Mert ha van ilyen akkor a jelenlegi kvízkérdések felét simán ki lehetne venni nagyjából azokat amikre már valaki nem tudja a választ akkor ahhoz már speciális tudás kell.
Speciális tudás kel nem mindenki néz már meséket.
Egy mese szereplője kerestetik: Maja, a...?
Ehhez is speciális tudás kell nem mindenki jártas az operában.
Ki a Hovanscsina és A szorocsinszki vásár c. operák zeneszerzője?

Sztem az a kérdés semmivel nem nehezebb mint az előző kettő.
Milyen kocsi nem található az NFS Most Wanted című játékban?
Melyik kocsi nem szerepel az NFS MostWanted című játékban?
Nissan Skyline
Aston Martin DB9
Ford GT
Mercedes CLK 500

Ezt visszadobták azzal hogy csak egy speciális kör tudna rá válaszolni.Szerintem Google-val bárki ígyis szinte minden kérdéshez kell használni.
De ezt a kérdést meg simán bent hagyják amikor szerintem az enyémre többen tudnak válaszolni mint erre segítség nélkül.Mert ugyebár ezt nem csak egy speciális kör tudja megválaszolni?
Michael Jackson - Thriller című albuma mennyi példányban adták el?
45M
105M
90M
65M
A Föld (bolygó) hány %-a szárazföld?
18%
24%
36%
29%

Afrika országai közül melyiknek nincs tengerpartja?
Nigéria
Benin
Kongó
Mali

Szerintetek valamelyiket elfogadják mert eddig 100-ból 100-at visszaküldtek hogy csak egy speciális kör tudna rá válaszolni nem mintha a kérdések 50%-át én is csak segítséggel tudnám megválaszolni szóval azokat is ki lehetne törölni mert azokat is csak speciális emberek tudják megválaszolni.
Oldal: 12