Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hettit

Oldal: 1
Dátum: 2012.04.08. 21:09:32
Nekem is hasonló gonjaim vannak az épitéssel,majd 9 millára szeretne levenni a lélekkút,egy fillérnyi épitésemet nem számolta be v4-ről,eddig ez nem igy volt:S
Én meg pont vadászom Vajon folytatja ilyenkor is?
Ennyiből az a 12 éves gyerek aki játszik a kérdések felét nem tudhatja, mivel nem tanult még a második világháborúról és egyéb hasonlókról például.Ő ilyenkor gondolom felmegy google-ra, na itt meg még van wiki is segítségnek.Na de tényleg mindegy, csak furcsa a specializált cuccot megkapni rá, mikor más játékkal kapcsolatos kérdéssel már találkoztam.Meghát ott az első kérdőív amit kitölt az ember első szinten, ahol arra kérdeznek rá melyik tulajdonságomtól függ hogy eredményes lesz-e a varázslatom, első szinten még senki nem varázsol, és a tulajdonságok mellett sincs feltüntetve mi mire jó, utána kell nézni.
Melyik szakértelmedet kell fejlesztened ha azt szeretnéd hogy állataid morálja lassabban csökkenjen?
Meggyőzőkészség
Inteligenskedvenc
Vezetőkészség
Sebgyógyítás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Hello!
Igazából csak az érdekelne hogy ez miért lett speckós kérdésnek titulálva, mikor evvel a Végzetúr nevű jűtékkal játszunk.
Dátum: 2010.06.29. 19:47:25
Nekem egy dolog nem tetszik, az entitás ütése. Minden támadás után karakterlap-legörgetés -megiszom az itókát-kattintok a szövetségre-kattintok az entitásra és ha 60szor ütöm egymás után akkor képzelhetitek mennyi kattintás és görgetés.
Megoldás talán az lenne ha az entitáshoz beraknának egy fület hogy megiszom a gyógyitalt vagy ki a baloldali menübe elhelyezni egy entitás fület amivel közvetlen oda jutok.
Dátum: 2010.05.12. 20:47:31
Köszi, nem kapok, csak idegesít, mert ahogy mondtam, ez nem ma kezdődött, a mai 100 csp csak a csúcsa volt ennek a 'Xar' szériának, ráadásul kalandgömb mellett..
Egyébként a varázslat témához annyit hogy tényleg nagyon fura olyan minta a harci részhez is hozzá nyúltak volna, de csak a sima portya részen, ott nem lehet úgy ütni, bent térkapuba meg entitásnál nem érezni változást... :
Dátum: 2010.05.12. 20:31:58
Eddig úgy voltam vele hogy minek írjak, mindent elmodtak elöttem, tenni nem tudok úgyse semmit, minek anyázzak.De a mai nap betette a kaput rendesen.Amikor hozzányúltak a vadászatokhoz LE ügyben, sztem mást is elb.sztak, eddig normálisan oszotta a kalandokat, nem sűrűn, hanem mondom NORMÁLISAN, és mióta ez a kavarás volt, alig talált, ezért ma reggel dühömben megvettem a kalandgömböt 6000 lélekgyémántért, holott cipőre gyúrtam, és mennyit talált több mint 100 csp-böl, meg támadásokból, na mennyit????? 1DB-OT.Igen, kő kemény 1DB-ot!!!!! Más, akinek nemhogy kalandgömbje nincs, de a szerencséje is kisebb stb szinte minden 3ikra talál egyet.
Én a játékélményért jöttem erre a szerverre, de nemhogy ezt a sz.rakodást levágják a LE-vel,elveszik az átlagkarik csepp esélyeit is, még kalandozni se lehet hogy szórakozz egy kicsit. Komolyat csalódtam a v4ben, pedig nagyon nagyon vártam, ezért nem is sajnáltam kavicsot rendelni, de áááááá én már lett.jom az egészet nem érdemel annyit ez az egész hogy felhúzzam magam rajta.
Oldal: 1