Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sophiehun

Oldal: 12
okés, nem érdekel

elvesztette a VARÁZSÁT!
most szeretném hozzátenni, h szeretnék értékelő lenni! amíg lehetett értékelnem, sosem voltam szemét, csupán azért szeretnék értékelő lenni, hogy tudjam én milyen kérdéseket tehetek fel. mert azt is hozzá kell tennem, hogy zsinórban 26 kérdésem volt szar az értékelők szt és már igazából 2 napot gondolkozom mielőtt 1 kérdést felteszek, hogy ez vajon
- jó kérdés e?
- szerepel-e már a rendszerben?
- én mit szólnék ha kapnék egy ilyen kérdést?
- mit szólna egy 10 éves ha kapna egy ilyen kérdést?
- speciális kérdésnek minősíthetik-e?
- túl egyszerű kérdés lenne ez a többiek számára?
- vajon aznap szart-e már az értékelő és rajtam vezeti-e le a stresszt ebből kifolyólag?

Ja és ellenőrzöm 6x a helyesírásomat, mert az is hiba lehet.

Én lelkiismeretes vagyok, de már elég hervasztó hogy drukkolnom kell hogy elfogadják-e a kérdésem vagy sem. Többnyire nem, de sztem körültekintő vagyok.
Vagy minden rossz kérdés után visszakapom az elvesztett kérdésemet vagy én akarok értékelő lenni, hogy tökéletesen képbe legyek azzal, hogy ilyen bizony előfordulhat, mert valaki szivat vagy ne írhasson senki kérdést.
legközelebb odaírom, h 2009-ben... bár akkor mondjuk már tényleg speciális lesz...
köszönöm Ludovek

cirip: én sem tudom Piripócs melyik megyében van és mekkora a lakossága, de azért sztem a kettő között van különbség. elismerem, de azért az érettségi többször előkerül életedben mint Piripócs adatai...
góóóóóóóóóóóóóóóóógülllllllllllll... na vmi? mindenki ezt használja... simál kidobja ezt is, mint bmi mást!
Szeretnék magamnak és a 17 éves húgomnak is gratulálni, hogy mindketten olyan elit családból származunk, hogy már csak érettségivel is speciális érdeklődési körünk van!
Köszi az elismerést az értékelőnek!
Szeretném megtudni, h ez miért rossz válasz ezzel az indokkal:
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Az emelt szintű érettségin hány százaléktól lehet jelest kapni?

60% felett
40% felett
50% felett
20% alatt

Ezek szt az érettségi már speciális érdeklődésnek számít???

Szánalom!!!
Módosítsa már vki a kérdések értékelésének módját, mert ez nem normális...
Mondom, itt aztán lehetne törölni is ezt a fórum topikot. Semmit nem számít az amit ide írna bárki is. Az pedig, hogy engem leszólsz biztosan azért teszed, mert annyira ismersz engem. Gondoltam, amit "elsőnek" hallok a tévéében nem lesz gond és tudni fogják sokan.
De igazából jó lesz nektek az 1+1=2 típusú kérdés is.
Sajnálom, ha megmozgattam volna az IQ-ját pár embernek, ígérem többet nem fogom!
Fura, hogy ezzel szerinted igénytelen vagyok, de legyen, mert így meglesz a lelki békéd, kedves Sir NY.

Kedves Dell: neked pedig ismétlem nem dohányzom. Biztosan köompetens vagy itt a fórumon, ha még nyomon se követed az eseményeket.
Vagy esetleg alapműveltséghez tartozik az összes focival kapcsolatos kérdés??? nekem ne mondd!!! mi a beceneve x focistának nekem ezt miért kéne tudnom? én a jéghokit szeretem, mégse szivatom ezzel a népet. egyébként meg mi a bajod a híradóval? ha onnan szedek kérdést az miért szarabb, mint ez előbbi példák?
Budapesti vagyok és engem meg az nem érdekel hogy a világ ismeretlen falucskái melyik megyénkben találhatóak, de attól még utánanézek... mellesleg nem dohányzom, mégis tudom... ez amit mondtál egyáltalán nem érv, ráadásul rossz is...
ne haragudj de, ha te nem tudsz valamit szerintem előbb fordulsz a google-hoz...
gyanítom a többi játékos is gyakran használja
Hány szál cigarettát lehet szárazföldi átkelőnél Ukrajnából Magyarországra hozni (januártól) ?

20
40*
100
200

Itt a kérdés csak h teljes legyen a kép...

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Teljesen felesleges megkérdezni miért rossz a kvízkérdésed, ugyanis ha nem nullás IQ-val írsz kérdést, az tuti szar. Nekem már a 4. kérdésem rossz az elbírálók szerint és már kezd elegem lenni, hogy olyanokat fogadnak cssak el, hogy 1+1 az biztos, hogy 2?

Minimális értelemmel is meg lehet válaszolni a kérdéseket és attól, hogy a gyökér aki szerint rossz a kérdésem az azért van, mert ő nem tudja rá a választ. Ez a kvízrendszer úgy szar ahogy van!
Sziasztok!
Szeretném felhívni a figyelmeteket az egyik játékosra.
Deathreaper a neve és ffelháborít amit a profiljára tett ki:

"Hogyha valakinek a kérdését értékelnem kell az megszívta mert elsem olvasom a kérdést,hanem egyből az "Azonnal törlés"-t fogom választani!

Annak köszönd aki olyan buta h nem tud 2számot összeadni kivonni belöle egy tort számot...
Eddigi kérdéseid értékelései: 3 jó, 9 rossz, 1 törölni. "

Nem azért , de én kajak jelenteném az ilyen embert. Csak azért csinálja ezt, hogy más ne kajpon lélekenergiát é még BÜSZKE is rá!!!

Szaffi
Dátum: 2008.12.11. 15:56:29
Edie a csaj a Született feleségekből. De azért abban egyetértünk, ha Eddiere gondoltam volna, Chandler szobatársára, rá semmiképp nem mondhatjuk h főszereplő...
Dátum: 2008.12.11. 11:59:30
Szeretném megkérdezni,m hogy a kérdésem miért problematikus? Egyrészt ezen lélekenergiát buktam, másrészt pedig az a rengeteg évszámos kérdés miért jó, ha az én kérdésem nem? Nagyon örülnék a véleményeteknek a dologról és annak is, ha ez módosítható lenne és meglepnétek azzal, hogy a kérdésem jó kérdéssé minősülne át, ha erre van lehetőség
Köszönöm szépen
Szaffi

Ki nem szereplője a Jóbarátok c. sorozatnak?

Joey
Rachel
Ross
Edie

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Dátum: 2008.11.09. 23:28:05
de remélem az, hogy nem érkeztek meg a rendelt ősköveim akkor azért jó helyre írtam? vagy lendületből írjak inkább levelet?
Dátum: 2008.11.08. 21:38:13
Idézet: Byzon - 2008.11.08. 21:29:47
Miután belépett, elolvasta az üzenetedet, plusz ha valami nagyon specet kérdeztél, akkor esetleg még amíg utána néz. Ennyi. Szóval elég hamar.


köszi, értem, várok
Dátum: 2008.11.08. 21:36:46
az ősköveket is 'át kell vennem' vhol, vagy annak automatikusan kéne megjelennie a profilon?
Dátum: 2008.11.08. 21:26:28
mikor szokott az adminokól válasz is érkezni?
Oldal: 12