Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Teking

Dátum: 2011.03.24. 17:52:55
ami epikus/entitás ellen működik az térkapuban is? mármint a bónusz
Dátum: 2011.03.24. 12:10:26
üdv! tudnátok segíteni? az epikus bónuszt adó tárgyak bónusza a térkapus és entitás csatákra is vonatkoznak vagy csak epikusra?
Dátum: 2011.03.23. 09:41:44
"Melyik gáz mérgező?
Oxigén
Széndioxid
Szénmonoxid
Nitrogén

Nagy mennyiségben mindegyik gáz mérgező, még az oxigén is."

ráadásul a széndioxid közvetlenül is mérgező, a nitrogén okozza a búvárbetegséget... az oxigén pedig elég erőtelesen mérgező nagyobb koncentrációkban. én is töröltetném!

még az odüsszeuszhoz írnám, hogy így valóban elég pongyola és a szám sem feltétlenül jön ki! kaland az iliász alatt lírt jó néhány kalandja? kaland a hazaérkezésést követő kalandja? mindenképp javítandó, mert ez így félrevezető!
Dátum: 2011.03.20. 18:54:12
szvsz a csiízt mindenki ismeri

a gond, hogy egy gyermeteg kérdés egyértelmű válasszal... kb 6éveseknek
Dátum: 2011.03.19. 14:30:06
Az emberi szervezet minek a lebontásával állít elő aminosavat?
zsír
szénhidrát
nukleinsavak
fehérje

hát ez elég szr kérdés. az emberi szervezet az esszenciális aminosavakon kívül mindegyiket szintetizálja, azaz képes szénhidrátból, zsírból és nukleinsavból, esetlg máshogy felvett mikroelemekből saját maga elkészíteni. ha a kérdés javítva lenne mi bomlik le aminosavakra, akkor boldogabb lennék (és helyes is lenne... mert így nem az!).

javítani!
Dátum: 2011.03.19. 11:13:42
Mi NEM szövegformátum?
.pdf
.doc
.jpg
.txt

nem vagyok egy nagyon hozzáértő, de a pdf nem csak szövegformátum, ha nem tévedek!
Dátum: 2011.03.16. 09:33:15
Melyik állítás nem igaz a farkasokra?
Nőstény testtömeg: 18–55 kilogramm
Testhossz: 1,3–1,6 méter.
Hím testtömeg: 20–80 kg
Életkor szabadban: átlag 8 év, fogságban: átlag 10 év

OK elismerem, hogy az utsó válasz a legszarabb de megint az a gondom, hogyválaszthatnánk egyértelműen jókat (pontosítás) vagy mondjunk egy fajt (pontosítás) vagy töröljük a francba!
Dátum: 2011.03.16. 09:15:32
elnézést ha kissé túlfűtött leszek, de 40kérdéses küldetésen vagtyok és mindegyiket 30 körül kaptam:

Melyik film nem trilógia?
Star Wars
Keresztapa
A Gyűrűk Ura
A Karib-tenger Kalózai

ezt speciel eltaláltam, de a Keresztapa és Karib tenger kalózai sem trilógia. eredetileg a star wars is... alapvetően elcseszett kérdés, ki kéne lőni!

Milyen állat bambi?

ez tette be a kaput. aki ismeri az eredetit (vagy veszi a fáradtságot egy francos wikipédiához) az tudja, hogy SZARVAS és nem ŐZ!!!!!
Dátum: 2011.03.15. 14:45:53
update, most már a +2t sem írja ki!
segítsetek!!!

idomítós küldetésen vagyok és ez sokat érne, ráadásul nemtom az IQ és egyéb plusszokat megkapom-e...
Dátum: 2011.03.15. 14:43:41
tegnap este kb 8 óta nem kapom meg a tárgyaim bónuszát. nehéz egy csomót mérni, de pl. kristállyal van +2 idomításom. 10es idomításom mellett meg is jelenik a +2, de csak 1000LEt tudok idomítani. sebgyógyítás dettó. mi ez?
Dátum: 2011.03.15. 08:02:19
Mivel táplálkozik a csincsilla?
ragadozó
növényevő
rovarevő
vérszívó

1. a csincsilla rágcsáló!
2. a felsorolt válaszok egy katyvasz, amiben rendszertani kategóriák és nonszensz meghatározások keverednek.
3. ezt a kérdést már rohadt sokat reklamálták, legalább 3x találkoztam vele itt a forumon, miért nem lehet javítani.

Körülbelül hány Celsius-fokon fagy meg a tengervíz?
0 C
-10 C
+2 C
-2 C

tengervíz -2- -5 fokon fagy be, sótaralomól függően elérheti a -10-et. én nem tennék fel olyan kérdést, amire nincs egyértelmű válasz...

Hol él a vakond?
Fák koronájában
Lakótelepi lakásban
Föld alatti járatokban
Vízben

igénytelen!

Melyik radioaktív elem az alábbiak közül?
Urán
Hidrogén
Kálcium
Vas


basszus! egyik sem rádioaktív! az izotópja rádioaktív!
Dátum: 2011.03.11. 12:00:52
azt hittem, talán van vmi 1szit +1 pont üy, és nem fél órás számolás...
Dátum: 2011.03.11. 11:59:26
hű de qrva bonyolult... köszi
Dátum: 2011.03.11. 11:37:29
üdv! a gyikben nem találtam, viszont az egész forumot nem olvastam el, bocsi, ha már volt...

meg tudná mondani valaki, hogy az állataim sebzése, elnyelése hogyan változik szintlépéssel? mindig eggyel nő mindkettő?
Dátum: 2011.03.10. 09:52:41
Melyik nem Tamási Áron regény?
Ábel Amerikában
Ábel a az erdőben
Ábel az rengetegben
Ábel az országban

1. a helyesírási hibák szerves részét képezik a kérdésnek?
2. a kakkktojás senkinek a regénye, tehát a kérdést jobban is fel lehetne tenni!
Dátum: 2011.03.07. 17:41:32
nem először fordul elő és kezd qrva zavaróvá válni, hogy nem tudok 3 állatot harcba vinni (hordázásom 30as). egy csata után el tudom vinni a 3. at is. mielőtt jönnek a szakértő kommentek leszögezném, hogy nem gyógylnak nem gyakorolnak (egyébként gyógyítás közben is tudnám vinni) egyszerűen, ahogy a 3.at vinnám, az első marad... ötlet?
Dátum: 2011.03.05. 07:55:14
Mit a jelentése a logisztika szónak?
szállítmányozás
kereskedelem
beszerzés
üzemeltetés

ez egy több sebből vérző kérdés, és ráadásul alpvetően rossz is. egyrészt MI a jelentése és nem MIT. msrészt a logisztika szó jelentése: anyagok, információk, személyek, energia rendszereken belüli és közötti áramlásának tervezése, szervezése, irányítása, ellenőrzése. ez nem szállítmányozás. és magyarul sem ezt jelenti! szóval törlést neki!!
Dátum: 2011.03.02. 10:15:53
valaki megmondaná, hogy msot hogyan és mennyit lehet besorolni? nekem tök véletlenszerűnek tűnik: tegnap egyszer sem sikerült, tegnapelőtt 2x6 db besorolást kaptam, ma 8-at. biztos van benne logika, de nem nagyon látom ráadásul jól jönne még az a pár kvízmedál
Dátum: 2011.03.02. 10:13:37
csak azt mondtam, amit te is: javítani kéne. maga a kérdés nem rossz. ráadásul még biológiában sem teszünk különbséget tengeri és óceáni lények közt. édesvizi és sósvizi van. amit a népnyelv etngerinek ír le (ilyen biológiában nincs) az a sósvizi, amik közül a kék bálna a legnagyobb (planktonokon stb. persze lehet vitatkozi ) szóval én is csak annyit mondtam, hogy javítsák az alábbik közülre és remek kérdés.
Dátum: 2011.03.02. 09:49:59
szirén=tengeri tehén

ezzel együtt javítandó