Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2011.02.21. 19:43:57
Halljuk,halljuk!

A leírásban is szerepel a 3 hetet 2 világ is túllépte.Hacsak nem az új játékban való részvétel a sötét korszak.........

(Erös kritikákat hallok vissza.)
Dátum: 2011.02.20. 18:54:08
Igazad van.
Dátum: 2011.02.20. 18:52:35
Okozott sebzésed: 1572974
Támadások száma: 1104
Győztes támadások: 1088
Elájult állatod: 1
Építések: 1685

Reggel még ellövöm amim van,utána aztán nem érdekel az event.Nem voltak tartalékaim mert naponta aktívan játszom szinte sosincs tartalékom ehhez képest sokat csapkodtam szerintem.
Szó ami szó volt alkalmam tapasztalni hogy az elmúlt egy héten erösen ellenállnak a xenók nem rajtunk múlott hogy nem fejeztük be,múlt héten még óráról órára látszott valami eredmény ez a hét tiszta szívás volt.Minden baró amúgy csak jó lett volna lecsapni öket.
Holnap még 100 gyözelmet produkálok de utána ha tovább üthetjük sem érdekel,lehangoló ez a szándékos visszafogás amit a V3-on velünk müveltek az event közepe óta.
Dátum: 2011.02.20. 09:44:00
Idézet: Hlegba - 2011.02.18. 18:51:36
Üdv!
Emlékeztek nemrég írtam, hogy sok kapu pont kell a 7 tárgyas küldihez.
Azt mondták várjak jópár küldit és jó lesz.
40 küldi után, tényleg jobb lett, már nem 20 kell a küldihez.
Most 31! kellett.
Azért ez már tényleg durva...
Van akinek meg 15-18-ból megvan és röhög a markába jóval alacsonyabb szerencsével.
Ez már tényleg gyalázat.
Akkor miért írjátok ki, hogy segít a magasabb szerencse, ha nem igaz?
Vagy ez csak béta tesztes szivatás?


Ha sürün szeretnél térkapus tárgyakat kapni építs rendszeresen kiégett ösköveket,nem elég a magas szerencse próbáltam eleget úgy.Viszont az "öreg rókákat" faggattam miként ontja a térkapu a relikviákat az k. öskö építését javasolták és ez bejött nem csak nálam hanem a szövim minden tagjánál akik megfogadták a tanácsot.
Azt hozzáteszem hogy a V5-ön ez nem jön be ott érthetelen módon még ezen módszerrel is viszonylag kevés relikvia esik ki az egész szövetség panaszkodik emiatt.
Dátum: 2011.02.20. 09:08:40
A külömbözö világokon a xenók erösítése/gyengítése valamiféle taktika lehet.
A V5-ön az utcsó Xenók épje látványosan lecsökkent a legutolsónak a 25%-i épje lement jó egy óra hossza alatt más szerveren (V3) ennyi csökkenéshez már majdnem 24 óra kell............no comment.

Nos ha a 3 hét a toplista lezárására szól és további 3 hétig ütheti azon 2 szerver ahol nem fog sikerülni (így a 6 hét amit olvashatunk megállja a helyét) akkor azok a szerók erölködés nélkül le fogják verni a szörnyeket úgy hogy továbbra is rohamosan fejlödnek az állataik és nem fog órákig tartani a csp-k ellövése.
Akkor most kik is fognak jobban járni,azok akik leölték idöben a Xenókat vagy azok a szerverek amiket látványosan "visszafogtak" a játékvezetök?............
Dátum: 2011.02.19. 18:11:15
Ez tetszett!
Dátum: 2011.02.19. 17:48:50
15. Brztlan, az irtóztató 65.13 % Feltöltve 89%-ról 65%-ra majd 24 óra alatt....optimista vagy.


5. Dg-kleothon, az iszonyatos 89.06 % Feltöltve
Dátum: 2011.02.19. 17:45:43
Legyen igazad,de tegnap óta szinte "alig" csökkent az épje a jelenleginek....eltelt majdnem 24 óra. KB 89% állt sokan csapkodjuk mégsem látszik nagyon rajta és erösen közeledik a hétfö reggel.
Dátum: 2011.02.19. 17:33:46
Nem kell sok? Hétföig nem lesz meg,de nem baj ha tovább kell ütni öket legalább az állatok profitálnak és továbbra is villámgyorsan megszabadulok a csp-töl.Nem kell órákat a gép közelében lenni.
Nem is idegeskedem rajta,csak nyerünk a dolgon.Már ha hétfö 10.00 után is üthetjük öket amíg ki nem nyúlnak.
Dátum: 2011.02.19. 11:14:18
Ezeken már túlvagyunk tapasztalom magam is,nem erre voltam kíváncsi.
A legközelebbi eventen mindkét variánst kipróbálom a térkifordító italokkal már csak kíváncsiságból is mert nem kaptam kielégítö választ.
Te mint említetted VF-s vagy szintén,mennyi a tapasztalatod van az EH terén az eventel kapcsolatban,mert ugyanis az érdeklödésem ebben az irányban megy tovább mint azt a hsz-ben olvasható is.Tehát nem kell ismételgetni hogy miért éri meg a VF-nek,hanem miért éri meg az EH-soknak a TP és az LE a PP-ért......Mert paraszti józan éssel ha csak az EH-ért járó összeget kapják és ez mellett X mennyiségü TP-t már nem is hangzik olyan jó bulinak az az LE.
Jó felé kapizsgálok,tehát csakis VF-el járnak jól az eventezök?
Dátum: 2011.02.19. 10:57:12
Megérte köszi,a Vf pedig a fele tp-re van kitalálva,maxos kreatívom van ez mellett az is portya szaki tehát ez is egy indok lenne hogy kapjak LE-t a PP-ért is.De mindegy nem akarok ebbe jobban belemenni Küldik állatok szempontjában okosabb lettem válaszaitok által.
Az EH portya szaki oksa,a fent említett Kreatív szintén az tehát nekem ez még fura,hiszen az EH-ok is "pörgetik a küldiket" ha már kapnak LE-t a PP-ért arra kíváncsi lennék mennyi TP társul minden egyes eventen ellött PP-hez?Valamiért jól járnak az LE-vel,nem véletlenül kapják meg az EH-miatt...ez az amit nem osztott meg még itt senki sem velünk.
Dátum: 2011.02.19. 10:29:39
Ez nem elhanyagolható érdemi válasz. +10pont

Mire vége lesz 1000 gyözelem felett járok majd,állatok szempontjából megérte.Az elsö kérdésem megválaszolva,köszönöm.
Dátum: 2011.02.19. 10:05:21
Jól lepontoztátok,nem mindenki jár még az ismételhetö küdiknél,speciel még én sem.
A 0TP,0LE-s PP-nek csak az állataim látják hasznát én nem profitálok semmit sem belöle.
(Ha csak az állataim által fejlesztett szakikat nem veszem profitnak.)

1.Tehát engem is érdekelne ha valaki még nem "pörgeti a küldiket",annak mi a haszna belöle a karaktere szempontjából föleg hogy a kisebb szövikben kicsi a kennel szintje.
2.Miért kap az EH-s LE-t?

3.Ha lehet nem LEPONTOZNI kéne,ha valaki KÉRDEZ hanem VÀLASZOLNI és nem "kérkedni" a magunk sikereivel ami nem válasz a feltett kérdésre.Ha érdemit nem tudsz hozzászólni akkor ne fikázd le a tapasztalatlanabbat...........
Dátum: 2011.02.18. 13:01:52
Idézet: McMad - 2011.02.18. 10:59:30
Passz. Olyan felvetés is volt a JV részéről (ha jól emlékszem), hogy lezárják X idő után az eredményeket és csak a verés marad addig, amíg ki nem nyúlik mind, de épeszű ideig engedve elnyúlni a szitut. Utána nyereményosztás. Majd a JV-k megmondják.
Egyébként érdekes, hogy V3 sokáig vezetett leölt Xenóban és Csapdatöltésben a többi szerver előtt. Elsőnek töltöttük fel pl. az összes Csapdát. Nem is volt "Xenófeltámadás" 1 sem V3-on. Az eddigi hírek alapján viszont per pillanat, hogy-hogy nem, de tökutolsónak végző szerver lesz. Az utóbbi napok Xenóamortizációját figyelve hétfőre kizárt V3-on a befejezés. Van ilyen, de az előzményeket is figyelembe véve kissé "furcsa"...


Több mint furcsa.........
Dátum: 2011.02.17. 12:21:21
Ez igaz,én is 6 hétröl tudtam mert amíg el nem kezdödött arról volt szó.tegnap elött világosítottak fel hogy 3 hét.Ezt nem is néztem amikor indult,ha bukta is lesz az az idöközbeni változtatások miatt lesz mert ha ugyan úgy megy mint az event elsö felében már elfelejtettük volna az egészet...legalább is a V3-on tuti vége lenne már egy ideje,most amilyen "szívósak a dögök" több 10000 gyözelem kellene a maradék 3 szörny ellen.(alsó hangon)
Ha így marad bukta lesz,ha visszagyengítik öket akkor sikeres lesz csak a JV-n múlik az egész.......
A mayák ismerték az európai naptárt?Vagy hogy lett ez kiszámolva,nézöpont kérdése hányadik világvége amiröl már olvastam lehetne akár a 100. is......

Bár nagyon nem illik a topic témájához ez az egész.
Dátum: 2011.02.16. 16:58:17
Akármi lesz az event vége mindenki jól járt,én személy szerint tuti.Piszok gyorsan el tudtam löni a csp-ket némileg több jött LE-ben ez böven fedezte a löttyöket,sok állatot fogtam be.A harcoló állataim sebzést alig-alig kapva fejlödtek mint a güzü,már csak ezért is megérte bár már kicsit uncsi hogy ennyire látványosan szívósak a kis xenók,kevesebbet verek beléjük mint a nálam 60-70 szintel magasabban levö szörnyikékbe.Ne húzzátok már az idöt ide azokat a jutalmakat.....

Azt meg nem értem minek kellett ezekkel a lassításokkal bevárni azokat akik nem tüsténkedtek az elején.Mindenkinek adott olvasni a fórumot,aki az event közepén értesül a szövetségi társai beszélgetéseiböl és akkor kezd kapkodni az megérdemli hogy kisebb jutalmat kapjon.Miért kell mindenkit hagyni felzárkózni jutalomban a többiekhez?Ahogy elindult az event jó kis tempó volt,túl nagy féket vágtatok be kedves JV-k.
Dátum: 2011.02.12. 18:28:01
Egy darabot sem kaptam,pedig 600 gyözelem felett vagyok én is.
Dátum: 2011.02.12. 17:15:02
Ha nem sikerülne leverni,elöugrana a föld mélyéröl egy ösöreg galakti fömufti és egy ösi varázslattal elpusztítja a még életben lévö xenokat......... Megmenekülne minden galekti... (+ a JV-k is a galektik haragjától.)
Dátum: 2011.02.12. 17:07:04
Csak azért nehogy hamar vége legyen.....pedig nem kevésbé ütjük öket aktívan.Az egész szerver (V3) azért hajt hogy mi nyerjünk elsöként a többi szerver elött az eventben.Az aktivitás nem csökkent csak furcsa módon a kis szörnyek szívósabbak mint a nagyok.......
Vajon miért van ez? Ne máááááá!

Kicsi a bors de erös!