Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2011.04.12. 09:18:43
Már elég alkalommal vásároltam ösköveket,az elején 2x hibásan küldtem be a kódot figyelmetlenségböl,pedig 100%-ig meg voltam gyözödve arról hogy nem hibáztam.Beírtam nagy fennhangon hogy miért nem kapom meg az ösköveket?1
Erre jött a válasz szerényen,udvariasan hogy milyen számról küldtem az sms-t.Megadtam a karakterszámomat,melyik világon játszom a telefonszámot is amiröl az sms ment.Megint válaszoltak,közölték hogy elírtam az üzenetet,de mivel elküdtem az sms-t így fizettem érte korrigálták az én hibámat és 1 napon belül megkaptam az ösköveket.
Azóta sokkal jobban odafigyelek és egyszer sem adódtak problémák,mindíg idöben és hiánytalanul azt a szolgáltatást kapom amiért befizettem az aktuális összegeket.
Dátum: 2011.04.12. 08:56:34
A napokban levadásztam rengeteg Csp-t,a kvízkérdésekre rendszeresen válaszolok.Kvíz besorolást viszont 100 kérdésböl alig-alig kapok,míg a szövetségi társaim a szövi fórumán egymás után írják,hogy milyen hamar megszerzik a kvízmedálokat.100-150 helyes besorolásuk van alkalmanként.
Na már most engem az érdekelne én miért kapok ilyen kiugróan kevés kvízbesorolási lehetöséget??????????????
Kezd kicsit elegem lenni az ilyen balszerencsékböl,legalább 3000 CSP óta tart ez a dolog amíg a társaim már 5-8 kvízmedállal büszkélkedhetnek én azt a utcsó néhány darabot alig tudom megszerezni a 2. medálhoz mert nem kapok ugyanannyi lehetöséget mint a többiek......szinte semmit!!!!!!!

Miért ez az óriási külömbség? (Kivételezésnek is vehetné az ember az ilyesmit.)
Dátum: 2011.04.10. 16:30:40
.
Dátum: 2011.04.10. 15:51:28
Na hagyjuk a hivatalos szöveget az igaz amit mondasz van olyan aki átveszi...de ennek 50 öskö az ára azt hiszem. Az aki megunja a kariját annak kell kifizetnie a tranzakciót stb.Tisztában vagyok ezzel és te is azzal amröl én beszélek.....ne ködösíts,nem ma jöttem le a falvédöröl.Részemröl a téma lezárva.
Dátum: 2011.04.10. 14:51:10
Mitöl legális az hogy a megunt karaktereket a szövetség többi tagja építésre használja,mert a régi gazdája átadta a kódokat?
Te most viccelsz,ez kimeríti a multizás fogalmát asszem.
Dátum: 2011.04.10. 14:43:11
A szkúner egy hajó,a "sznúker" bár kiejtés szerint írták le,az egy játék/sport ki minek veszi.A kérdés jó csak a helyesírásilag rossz,nincs helye a kérdések között de nem azért amit te írsz.
Dátum: 2011.04.09. 14:06:22
Végre elkezdenek rendet rakni a JV-k.Én örülök ennek még ha ezért nem is leszek népszerü.
Dátum: 2011.04.07. 14:25:55
Nem semmi,mire elég ez az összeg a szinteden?
Dátum: 2011.04.07. 08:59:54
Idézet: Coronita - 2011.04.04. 23:07:03
Arra nem gondolsz, hogy aki elol van valoszinuleg egyaltalan nem erdekli a LE/TP arany?

Amugy pont ez a LE/Tp szamolgatas ami nagyon karos a jatekra nezve es ugy latom ezt Miklos is kezdi felismerni. Pont ennek a szamolgatasnak az eredmenye az, hogy mindenki igyekszik elkerulni a szintlepest, ami egy VICC.... nem tudnek kapasbol masik jatekot mondani, ahol igy van!

Az lenne szerencses, ha egy olyan rendszert alakitanatok ki, ahol csak es kizarolag azt nezik az emberek, hogy hogy bir a karakter sok LE-t szerezni es nem menekulne a TP-tol...


Pont ezért nem akar senki sem gyorsan szintet lépni,mindenki a lehetö legtöbb LE-t facsarja ki az adott szinten ahol tartózkodik.Ezért keményen fejleszteni kell hogy döljön a lélekenergia.Szerintem minden lehetöség adott arra,hogy a többség okos fejlesztéssel elérje amit szeretne a játékban.Az már más kérdés kinek mennyire jön össze,A végzetúr wikis webhelyén rengeteg információ található,a Fórumon pedig megszámlálhatatlan infó tapasztalatmegosztás van,semmi más teendöje nincs a karaktereket irányító személyeknek mint olvassanak.Ha valamit nem értenek a játékban a tapasztalt társak sokat segíthetnek...már ha fogják magukat és veszik a fáradságot hogy megkérdezzék öket akkor ök segítenek is.
Senki sem lesz profi elsöre,sok tanulás és tapasztalat kell hogy sikeres legyen az ember a játékban és egyéb területeken.
Dátum: 2011.04.07. 08:14:25
Elgondolkodtató.....azért ekkora szintugrások kicsit erösek lennének.Szintröl szintre többet vadászik mindenki,föleg ha a szakit is fejleszti közben,aki pedig nem fejleszti (van rá példa böven) az pedig kevesebbet szerez,így nehéz lenne egy átlagot kiválasztani.Arról meg ne is beszéljünk a Beho-nak mennyi bevételkiesése lenne ebböl....kihagyott szintek=nem megvásárolt prémium felszerelések stb-stb.
Ha gyors fejlödésre vágysz regelj be a V5-re vagy indulj az 50.szintröl induló V4-eken,nyerj meg egy kategóriát és vidd át egy általad kiválasztott világra az adott lehetöségek közül.
Dátum: 2011.04.04. 22:02:15
Hmm,jó pár V4-en indultam eleinte a top 10-ben voltam LE diffben EH nélkül..sok volt a pancser.Mostanában egyre kevesebb van belölük arra nem gondolsz hogy egyesek megtanultak védekezni az ellen hogy leszedjék öket a hozzánk hasonlóak?

Hol vannak azok az idök amikor 5 nullás összegeket lehetett rabolni...az már csak a multizóknak megy.
Dátum: 2011.03.30. 13:24:00
Köszönöm.
Dátum: 2011.03.30. 12:11:49
Meddig kapnak bónuszt az 5-ös világon az újonnan indult karakterek?
Már 41.szinten vagyok és még mindíg +12 TP-t kapok a vadászatokra igaz az LE is bónuszt kap de a gyorsabb szintlépés miatt "kevesebb" állatot fogok be,az adott szinten kevesebb kérdésre válaszolhatok és így kevesebbet is sorolhatok be.Most már igazán jó lenne ha normál összegeket kapnék mindenre.

Idöarányos a bónusz vagy a szinteket nézi a program? Ha az elöbbi 1-2 hónapig inaktivitásba vonulok inkább és az ösköveket is csak akkor veszem majd meg.
Dátum: 2011.03.26. 20:19:53
Osztom a véleményedet.
Dátum: 2011.03.15. 17:49:44
Tölem mindíg kapnak a lepontozottak egy 10-est.
Dátum: 2011.03.15. 12:00:27
A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér.
Dátum: 2011.02.26. 14:16:52
Idézet: BaalCain - 2011.02.25. 00:30:50
A sötét korszak az az időszak, amikor a Beho úgy dönt, h aktuális játék fejlesztése és események követése, értelmes kidolgozása helyett minden energiájukat beleölnek egy másik félig kész játékba, ami hátha megint pár évre leköti uazt a kemény magot.

Aki többet akar tudni a sötét korszakról érdeklődjön a káosz galaktika és az ősök városa játékok kedvelőinél.


Az új játék messze más színvonalat képvisel mint a VU,legyen itt bármi hiba még messze felülmúlja bármelyik hasonló játékot.Az itteni keménymag sorra törli az új játékban a regelését mert messze alulmúl mindent amit vártak töle újdonság gyanánt.
Törölni kéne itt az összes inaktív karaktert,bármilyen jó is rajtuk küldizni csak helyet foglalnak.
Dátum: 2011.02.26. 09:14:56
Az hogy ismétlödik vagy sem engem nem érdekel,az zavar hogy 10 kérdést besorolok aztán nuku besorolás...........
Szerintetek ez mire jó,minden nap alktívan játszom ha összejön a spórolt csp neki szoktam ugrani a besorolásnak,rászánva azt az egy órát.Aztán had szóljon az 50 vadásztonkénti LE gyüjtés ott sem kell lennem csak 2-3 óránként.Így meg 10 vadászatonént leshetem a besorolási lehetöséget.
Csoda hogy nem tetszik?Szerintem nem leszek ezzel egyedül.........
Dátum: 2011.02.26. 08:44:08
Állítsátok vissza a kvíz besorolást,épp elég sok idöt elvesz csak nem hiszitek azt hogy több száz csp elvadászását végig fogom ülni a gép elött hogy be tudjam sorolni az összes kérdést?????!!!!!!!!!

Gratulálok az ötletgazdáknak! (10 besorolást enged,aztán amíg le nem vadászom addig nem sorolhatok újra.) Az egész szövi "dühöng".
Dátum: 2011.02.26. 08:41:34
Állítsátok vissza a kvíz besorolást,épp elég sok idöt elvesz csak nem hiszitek azt hogy több száz csp elvadászását végig fogom ülni a gép elött hogy be tudjam sorolni az összes kérdést?????!!!!!!!!!

Gratulálok az ötletgazdáknak!