Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2011.05.30. 12:01:14
Nekem még a jelenlegi 4 szerver is soknak tünik,minek még egy?
Dátum: 2011.05.28. 19:54:01
Köszi. Most már értem,de akkor minek kellett másodszorra is egy millára rakni? Két szövi is rommá verte öket a napokban...mire a többiek is elvernék öket visszapakolják 500 K-ra. Vagy kellett a "táp" az élszöviknek?
Dátum: 2011.05.28. 19:02:52
Más téma:

A V5-ön másodszor lett visszarakva a Kristály Szövetség kútja 1 millióról 500 K-ra. Miért ez az összevissza rakosgatás a toplistán,még az egy millás kúttal is elverték öket?
Dátum: 2011.05.28. 14:27:38
"Nemtom ki volta V5 marketingese fórumon mostanában, de igaza volt, bőven jobb világ mint az eddigiek..."

Dátum: 2011.05.27. 10:27:27
A cowboy odamegy az indiánhoz, aki épp birkát legeltet:
Cowboy: – Szia Indián! Beszélhetek a kutyáddal?
Indián: – Kutya nem beszélni.
Cowboy: – Szia Kutyus, mizujs?
Kutya: – Semmi különös. (Az indián teljesen elképed.)
Cowboy: – Ez az indián a gazdád?
Kutya: – Jaja.
Cowboy: – És jól bánik veled?
Kutya: – Nagyon jól. Kétszer megsétáltat, jó kajákat ad és heti egyszer elvisz a tóhoz játszani. (Az indián alig hisz a fülének…)
Cowboy: – Indián, beszélhetek a lovaddal?
Indián: – Ló nem beszélni.
Cowboy: – Helló Ló, hogy vagy?
Ló: – Királyul. (Az indián teljesen hitetlen arccal néz…)
Cowboy: – Ez az indián a gazdád?
Ló: – Ja.
Cowboy: – És hogy bánik veled?
Ló: – Egész jól, lovagol velem, lecsutakol és istállóban tart, amikor rossz az idő. (Az indián teljes sokkban.)
Cowboy: – Indián, beszélhetek a birkáddal?
Indián: – Birka hazudni…
Dátum: 2011.05.27. 09:08:57
Közben sikerült a döntelen,köszönöm a sok segítökész végzetúrnönek és végzetúrnak!
Dátum: 2011.05.26. 14:52:14
Visszaolvastam az összes hozzászólásodat,rengeteget kérdezel...ez nem is baj.Viszont ha az alább megadott wikis VU-s webhelyet átolvasnád figyelmesen,erre a sok kérdésedre símán válaszokat kapnál és nem kellene várnod az infóra.

A tevékenységek és a fejlesztés gombnál elöugró témákat ajánlanám elsösorban a figyelmedbe.
Dátum: 2011.05.25. 21:31:51
Nem rossz szövi,az akadémiát nem maxoljátok ki?
Dátum: 2011.05.25. 16:25:06
"Szemet szúrhat"

Mi történhet ilyenkor? 15% alatt senki nem tud töled elvenni semmit,felette meg nem kell LE-t tartani.

Még egy utcsó tanács,felejtsed el a fegyvervásárlásokat kb 20-25.szintig mert semmi perc alatt el lesznek avulva,kinövöd öket.Jah most bizti a küldetéseket hozod fel....nem vesztesz vele semmit ha késöbb kezded el nyomatni.
Dátum: 2011.05.25. 16:13:08
Mivel rengeteg tp-t kapsz,csupán be kell gyüjtened a csp-t plafonra,leütteted magadat,mehetsz vadászni és semmi perc alatt azon a szinten találod magadat ahol már szakizhatsz is.... (4.szint)
Én speciel elöször kiváltottam a gyorsításokat csp-böl,így többet tudtam betárazni és késöbb ki is lehet váltani azt a 600 csp-t amikor érdemes.(eventek) Ki kell majd váltani a prémet is és hirtelen pár nap alatt csuda nagyot lehet fejlödni.
Dátum: 2011.05.25. 12:34:31
A V5-ön kérnék segítséget döntetlenes küldetéshez. Thorwald 54.szint,gyémánt horda.
Elöre is köszönöm azoknak akik segíteni próbálnak,harmadszorra futok neki talán most sikerül. Eddig 4 dönci összejött az utcsó nem akar sikerülni sehogy sem.
Dátum: 2011.05.25. 12:02:33
Szakisgass,gyúrni ráérsz 20-30.szintöl is akkor Alvariel medált is szerezhetsz. Tanulmányozd az 5-s világ szabályait... a szakik cseppet külömböznek a többi világétól.Mielött be akarod tölteni egy szövi kútját legyen meg a szaki háttered hozzá. A kút betöltése nem elég az összes épületbónuszra,a szövetségi átlagépítés felét minimum el kell érni hogy 100%-ban használhasd az épületek bónuszait. Ez az akadémia miatt fontos hogy meglegyen,de legalább annyit el kell érj hogy a transzplantot meg az ultraspecet ki tudd fejleszteni. (Egyéb nyalánkságok mellett ami függ a karakterfejlesztési irányzatoktól.)
Dátum: 2011.05.25. 07:16:38
Csak aztán okosan, 100% plusszt fogsz kapni a TP-re és az LE-re is.... kicsit V4-es érzés lesz a fejlödés.
Dátum: 2011.05.22. 16:40:10
A V4 3x-s sebességgel fut a többi világhoz képest az öskövet ís így kapja az ember.Ha megnyersz egy kategóriát átviheted a karaktert egy másik világra. (Megjegyzem nem érdemes) Ha nem nyersz egy kategóriát sem és maradt ösköved,de nem akarsz a V4-en játszani többet akkor az ösköveidet szépen visszaosztják a normál sebességü világokon szabott árakhoz,kezelési költséget is számolnak fel az öskövekböl.Ami átkerül a másik saját karakteredhez a törölt V4-estöl,az a mennyiség egy nagy nudli és nem tápolás mert még kevesebbet is kap az illetö mintha a normál szerverek áráinak megfelelöen vásárolna ösköveket.
Dátum: 2011.05.19. 16:54:35
A V5-ön a SZELLEMÖLÖK szövetségbe 3 karaktert felvennénk 30.szintöl felfelé.
A szövetségi átlagépítés felét kötelezö minimum elérni,de ha többet épít valaki az nem hátrány.
A szakértelem háttér legyen meg a jelentkezöknek,erösen mínuszos LE diff kizáró ok felvételkor.
Kizárólag aktív játékosok jelentkezését várjuk.

Akit érdekel a dolog,priviben megkereshet a V5-s szerveren. (Thorwald)
Dátum: 2011.05.19. 16:11:34
Inkább hagyd meg a kövi V4-re nagyon nem jó átvinni másik világra mert erösen megcsappan a mennyiség.
Ha már ennyit vettél,akkor gondolom nem nagy érvágás az 5-ön is venni.
Dátum: 2011.05.18. 14:11:33
Ez lényegében majdnem ugyan az amit írtam. 10 pont
Dátum: 2011.05.18. 11:46:47
"pl. konkrétan kit támadsz"

Ezt nem értem,én konkrétan azokat szoktam támadni akiket legyözök.
Konkrétan azzal segítettem a csapatomat hogy amikor értesültem az event feltételeiröl prémet váltottam,elöre betáraztam pp-böl aztán nyomtam ezerrel.
Ennek eredménye 942 gyözelem,toplista 3.helyezés és 2.5 millió zsákmányolt LE. Vadász kari létemre taktikázás és elöre felkészülés nélkül hogyan érhettem volna ezt el?
Tartom a véleményemet,hogy a csapatverseny izgalmát a kufárváltás cseszte el.Sajnos a gondolatmenetedet nem tudom követni,így nem is tudok azonosulni vele.
További sikeres játékot kívánok neked!
Dátum: 2011.05.18. 11:24:14
Ha mindenki annál a kufárnál marad ahova beállt,akkor igenis lett volna verseny.Mivel az elsö órákban mindenki rohant az éppen vezetö kufár csapatába ezért lett a versenyhelyzet teljesen kilöve.
Taktika?
Mivel adott volt a lehetöség a váltásra,sokan kivártak melyik csapat húz el az elején,pp és ep veszteség nélkül rohantak a "favorit" csapathoz.Az event ezen része itt dölt el....
Ha nem lehetett volna kufárt váltani na akkor lett volna igazi verseny a kufárok között,mivel nem lehetett volna ide-oda váltogatni.
Szerinted a szerverek játékosai elöre megegyeztek hol lesznek? Egy részük biztosan,de kétlem hogy mindenki mindenkivel kommunikálna.Az lett volna a taktika hogy mindenki nyomatja ezerrel és lett volna értelme használni a nemeziseket is.Messze szorosabb verseny alakulhatott volna ki.

----------------------------
Még valami:

Mivel az esemény indulása után nem lehetett benevezni az eventre,mindenki csatlakozott valamelyik kufárhoz.Kétlem hogy mindenki egyböl annál a kufárnál maradt ahol volt nevezéskor.A fent leírt kivárásos taktika nem jöhetett volna létre ha nincs váltás.Ennyit erröl,ha átgondolod akkor belátod hogy igazam van ebben.
Dátum: 2011.05.18. 11:01:26
Meglett volna a csapatverseny is ha nem lehetett volna kufárt váltani,ezt nem nézve szuper jó kis event volt.