Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2011.11.02. 14:59:29
CSP-böl nem müködik a portyás küldetés! Próbáld meg PP-böl... tuti sikerülni fog!
Dátum: 2011.11.02. 14:43:26
Na mára hagyom az eventet a fenébe,már az EH-ra is csak 50LE/TP jön... maxos portya szakik mellett. Na majd ha helyre (vissza) piszkálják akkor vissza jövök. Remélem nem szaladnak el a Xeno királynök.
Dátum: 2011.11.02. 14:32:32
Nem csak úgy megnött a darabszám a szövi lapján, 10 csatán belül jött nekem 5 darab.
Dátum: 2011.11.02. 14:20:35
Megtörtént,azóta kaptam 5 darabot.
Dátum: 2011.11.02. 14:02:24
Nem a kufárok csatájára gondolsz? Na az tényleg EH paradicsom volt... Ez olyan amilyen,csak az a baj amit a küldiért kapok a +TP miatt olyan mintha nem is plussz jutalom lenne. Így hát a pp-s küldiket a végzeturakra fogom tartogatni,a Xenókon kész szívás... nem találnak a kritikusok. Az állataim több kritikust érnek el mint én.
Dátum: 2011.11.02. 13:27:09
Mc nem csak hogy hullámzik de 60%-ról állandóan visszaugrik az épjük 90% fölé. Ma már harmadszor láttam a V5-ön minimum. A mi dögünk egyszer már le lett volna csapva az tuti,az epikus nem regenerálódik ilyen hamar.

Na de csúnya is lett volna 3 óra hossza alatt lecsapni egy Xeno-t...
Dátum: 2011.11.02. 12:41:27
.
Dátum: 2011.11.02. 12:29:40
15pp-n vagy és a random dobálja az elöbb írta Cras... nekem is ez volt a bajom.
-----------------------------------
Más:

Él az a szövetségi küldetésünk hogy találjatok X db anomáliát... 150 db gyözelem után egy darabot sem kaptam,azt írtátok hogy az eventen lehet találni ilyet a szöviben az event alatt senki sem kapott még,csak az eventen kívüli tevékenységért! Miért nem találunk az eventen?
Dátum: 2011.11.02. 12:08:41
Még 1x köszi, de nem dobom el a pp-t ezért,majd lesz valahogy. Azért ha meg tudom választani az ellenfeleimet a portyán a Xenon nem kéne hogy a random kiszedje a zsebemböl a LE-t!

Igazságtalan!
Dátum: 2011.11.02. 11:57:35
Köszi. Pedig nagyon szoktam ügyelni arra hogy mindíg maxott kapjak a kritikusért és általában a magasabb szintüeket püfölöm mert azok nem fekszenek ki... Erre a Xenókon meg copok a kritikus küldin!!
Dátum: 2011.11.02. 11:47:46
Jah és felváltva tolom a küldiket csp-set és pp-set egyaránt. Amíg nincs meg a maxos jutalmam nem támadok VU-kat... meg az event alatt általában nem is fogok csak a napi kamra mennyiséget.
Dátum: 2011.11.02. 11:44:38
Köszi a választ...

Gondolod hogy 1 pp-t is a játékosokra pazarlok a Xeno event alatt???? 100LE/tp szakítok minden Xenón nem fogom szivatni magamat és mivel a xenó azonos szinten van akkor minek jön különbözö TP mennyiség mintha -10 szintel kisebbeket támadnák???

Kutya legyek ha értem?!

BARÀTY ??
Dátum: 2011.11.02. 11:36:51
PP-s ismételhetö küldetés!!!!

Okozz kritikus ütést 60 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!
Küldetés állapota: Küldetés teljesítve! Jutalom átvétele (9.120 LE, 0 aranydukát, 5 kristálypont és 85 TP)


18000LE-t kellett volna kapnom a +20%-s nyakláncommal!!! Na nehogy már a Xenóra ugyan az legyen mint a rendes portyán!

Ez így fog maradni???
Dátum: 2011.11.01. 19:42:46
Nekem tetszik a játék egy-két kisebb újítás néha van az nekem elég. Sokan annyi mindent javasolnak hogy olyan "bonyolult" lenne a játék hogy csak na. Sokszínü lenne de már egész más jelleget kapna a dolog.

Ha valami változás kell azt az élszöviknél kellene csinálni,ugyanis náluk van az hogy "uncsi" a játék mert mindenük megvan és nincsenek már kitüzendö céljaik.

Új lehetöségek? X millás kút felett a 100+ szintüeknek esetleg,a többit nem kéne megkavarni mert csak erösebb lesz az aki nagyobb szöviben van és még gyengébbek a kis szövetségek tagjai.
Dátum: 2011.11.01. 11:27:13
436? Nem semmi,nem lehet véletlen az alacsony részvétel. Nem fiatal a játék,kinek van kedve elsö szintröl indulva küszködni meg idegeskedni? 100. szint közelében nyomul a többség,inkább az 50. szintröl induló szerver mint a mostanin kínlódni. Minden tiszteletem a fanatikusoké, vagy inkább a részvétem?
Dátum: 2011.10.11. 05:47:01
Tudom hogy idézést kapnak,de a kérdésben behívó szerepelt ezért íram azt. Ez a keveredés dolog még nem tiszta de hogy nyugodt legyek újra el fogom olvasni a könyvet.
Dátum: 2011.10.10. 20:41:09
Miröl írsz,ki itt az önzö? Biztos hogy a jó csatornára kapcsoltál?
Dátum: 2011.10.10. 20:37:22
Most volt egy kérdés hogy ki kapott behívót "A Köszívü ember fiai" címü regényben.
Bejelöltem a "helyes választ" Edmund von Baradlayt erre meg ezt írja:

"A helyes válasz a következő lett volna: Eugen von Baradlay."

Na kérem szépen Ödön (Edmund) kapta a behívót csak Jenö (Eugen) ment el helyette. Az admin minek fogad el ilyen kvízt, arról meg nem is beszélek minek írnak ilyet ha nem ismerik a regényt?!
Kötelezö olvasmány volt,erröl minden magyarnak illene tudni hogy Jenö magyarázta félre a neveket ("Mi ezt kérem jobban tudjuk"...) hogy a testvére helyett mehessen a törvényszék elé...
Dátum: 2011.10.10. 20:01:22
Na ez kafa,asszem a katakomba huszárokat ha nem maradnak pirosak kénytelen leszek kirakni a szöviböl. Kicsit rosszul érint minket hogy az ö kalandrészüket is nekünk kell betolni.
Azok is beleszámítanak a küldibe akik katakombákban vannak? Eddig azt hittem hogy azokat nem számolja be.
Akkor egész pontosan csak a piros színüeket nem veszi figyelembe a progi a küldiknél?
Dátum: 2011.10.10. 19:53:11
Az is egy támpont Cras... de egy kicsit tág fogalom,Klarinét és az elötte kérdezö egy pontosabb idöt szerettek volna tudni. Mivel Miklós hsz-e és Biri topicja nem fedik pontosan egymást a kezdési idöpontban jogos a kérdésük.
Ha Miklós ígérete az igaz (miért is ne lenne) akkor már most álljon neki mindenki spórolni,mert a Lamgrador is Miklós ígéretéhez híven indult +1 hét csúszással fejlesztések miatt.