Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2012.04.10. 08:55:29
2 db A támadás itala- Ezt kapok kihíváskor is és totál semmi szükségem rá.
7 db Dukátteremtő varázstekercs- Elmegy,bár nem nagyon érdekel.
12 db A vadászat itala-Bár ez sem egy kirívó nyeremény, de ezzel legalább "meg vagyok elégedve".
8 db Kisebb portyázás itala- Detto
3 db Fehér kristályital- Ebböl bazi sokat kapok és általában mindig a kavicsos pörikért.
Apró térkapu stimulátor- Na ez volt az eddigi legjobb nyereményem. 3tkp

Továbbá kaptam ötször lgy csomagot, kétszer +1 kritikus szakit. Ezeken kívül sisakszilánk és kristály ital az jött/jön dögivel a nulla egész mittoménhányas AF-töl meg egyenesen kiráz a hideg. Mint alább az egyik hozzászóló irta is nem kevés kavics ment eddig a kerékbe. Ennek függvényében egy komoly reliket is lehetett már volna venni, ha így megy tovább lassan már 2 relik ára megy el tutyi-mutyi nyereményekre. A fent leírt dolgokat ingyen is meg lehet kapni más formában a játékon belül, kivétel nélkül!!!
EZZEL KÉNE ELÉGEDETTNEK LENNEM??? Szóval eddig nekem nem volt szerencsém?
Egy kis "extra" lóvét toltam egy "extrának tünö" szolgáltatásért és nem kaptam még eddig érte semmi érdemlegeset
Az elözö hsz-ben is említettem tudom hogy nem kötelezö.... Ezt egyböl be is fogom fejezni amint bejön ez a kudarcpontos valami és kiesik valami UR cucc. Ez után szívesen eladnám a bérletemet a kufárnál.
Napi 3 pöri a kezdet óta, a kereket meg szerintem úgy programozzák ahogy akarják.
Aki a legtöbbet rinyál annak tuti nem fog jutni már csak azért sem UR cucc.

Inkább veszek 100 kavicsért reliket mint hogy tovább rohanjak a mézes madzag után.
Dátum: 2012.04.10. 02:24:57
A mai 2 ösköves pörgetésem:

A nyereményed: Fehér kristályital
A nyereményed: Fehér kristályital

Ez az ital ad 5 kristálypontot, miközben 5 kavicsért 50-et tudok venni a Kufárnál.

Kék kristályital
Típus: egyéb
Szint: 40
Amikor megiszod, kapsz 50 Kristálypontot.
Ár: 5 Portyapont, 5 Őskő

Kezdek pipa lenni.... Ezt a sz@rságot igazán kivehetnétek már az ösköves nyeremények közül. Van egy ötletem hova dugjátok.
Nem is tudom hova gondoltatok Miklós amikor ezt betettétek mint "nyereményt".
Kezdetben örültem ennek, mármint a keréknek. De nagy lehúzás kecsegtetni az embereket hogy a kavicsos pöri "tuti nyereményt" biztosít, közben meg sorra esnek az értéktelen vackok!
Tudom hogy nem kötelezö de rendesen szivatva vagyunk az ilyen piti nyereményekkel. Nem azt mondom hogy reflexek könyve kell, de azért ekkora "bxdsirhchgd.ksdf" nyereményeket berakni... Oszt akkor még duplán kapom!!!
Dátum: 2012.04.06. 11:20:02
Visszakaptam a mágia tulajt...
Köszönöm!
Dátum: 2012.04.06. 09:11:01
Tudom hogy sokszor jelezték. Most az imént Miklós is online volt hátha tesz valamit.
Cseppet zavar a dolog, azért fejlesztem a mágiát hogy a szövetség épületeit építsem.
Dátum: 2012.04.06. 08:56:06
Segítö kezet adtam az egyik szövetségi társamnak. Van A jóság köpenye relikem.
Ezek a tulajok mentek át:

Erő Tám. Véd. IQ Tau.
83 80 80 90 85

A mágiámból is lement 43 pontnyi, ha ezeket nem kapja meg a társam , mire fel tünik el a mágia és az egészség tulajaim 10%-a...
Tudok olvasni mielött valaki lehurrog.

"Ekkor összes tulajdonságod 10%-kal (kerekítve) lecsökken, és a megsegített klántárs tulajdonságai ugyanennyivel megnőnek, ha őt támadják." ( Hol a mágia és az egészség?! )

Na szóval ha nem kapja meg az illetö, akkor én miért veszítem el ideiglenesen?
Így sem ö sem én nem tudom használni manakonstra az ideiglenesen egyikünk által sem használható 10%-ot.
Nem ajándékba kaptam a manapontjaimat, igen kemény összegért fejleszthetö.
Ezt egy kicsit elb@szott dolognak érzem. Csak azt vonjátok le Miklós amit valóban megkap a segített szövetségi társ!!!
Dátum: 2012.04.02. 17:23:02
Most a scriptelökröl megy a téma ebben a topicban, vagy nem?
Azt hiszem az olyan idömilliomosokat nem említettem a hsz-imben akik "napi 24-ben" lesik az áldozatokat.
De ha jól tudom a V4-en az ilyen scriptért is tiltás járt. Volt olyan ismerösöm is akit "csak" az erre való gyanú miatt is tiltottak, pedig csak kimásolta excellbe a toplistát és az alapján támadott.
Na mindegy, én csak arra akarok kilyukadni hogy aki túlzásba viszi az adat lekérést az le fog bukni.
Még egyszer elmondom: Heteken keresztül 2 ember sem tudja folyamatosan vinni 24 órában a karaktert állandó adatlekérések mellett script használat nélkül.
Ezt a "dumát" tartogassátok annak aki megeszi...
Végül is engem nem érint a dolog, csak röhejes ahogy meg akarjátok magyarázni hogy nem lehet kiszürni a scriptelöket.
Dátum: 2012.04.02. 16:46:49
Hogy miböl gondolja?
Hát szerintem abból hogy akár mikor jön ki 15% alól mindig ugyan azok találják meg érdekes módon másodperceken belül. Ezt hogyan magyarázzák meg a támadó karakterek?
Mindig szoktam variálni a 15% fölé kerülést, nem várom meg míg magától letellik... kortyolok egy lötyit hogy ne tudjanak kiszámolni. Erre fel 1-2 kari azonnal megtalált. Kicsit érdekes hogy mindig ugyan azok... vagy nem?
Kötve hiszem hogy napi 24-ben engem gömböznének.
Fut a script ott se kell legyen az illetö a gépnél, ezt a kismillió lekérdezést igenis ki tudják Miklósék is szúrni. Azzal a gyenge védekezéssel sem tudjátok megmagyarázni hogy ketten viszitek a karaktert. Napi 24 órában folyamatosan még 2 ember sem tud X másodpercenként kattintgatni. Egyértelmü hogy scriptel dolgozik az illetö és terheli a rendszert.

A V4-ken is kiszúrták ezeket és szívbaj nélkül zárolták a karikat. Nem tudom hogy itt miért vacilálnak annyit.
Dátum: 2012.03.30. 08:56:58
Grat nektek!


"A nyereményed: Fehér kristályital"

Most már nagyon tele van a "hócipöm" ezzel a sz@rsággal kavicsos pörikért! A kiégett kavicsról meg a sisakszilánkról ne is beszéljek. 10 ösköért visszadnám a szerencsekerék bérletemet. 1 normális cuccot sem kaptam eddig, a kudarc pontok sem fognak érdekelni. Tolom a kavicsot mint az állat aztán a legértékesebb cuccos amit kaptam, a vadászat itala. Csupa olyan dolgot kapok ami ingyen is megvan a játékon belül. Ezért nem fizetek...
Dátum: 2012.03.28. 13:02:51
Észre se vettem eddig. Kikapcsoltam öket amióta becsapkodnak 15% alá.
Dátum: 2012.03.28. 12:46:29
Mióta lett 70 fö a Kristály Szövetség taglétszáma?
Tök mindegy.... Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!! Végre van kit csapkodni!
Dátum: 2012.03.24. 11:10:33
http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=felhasznalasi_feltetelek

Hüüü de pipa valaki...
A topic elején még másképpen beszéltél. Tökre nem érdekel kit fognak tiltani, én nem használom SOHA ezeket mégis tudok játszani. Nem kapok "görcsöt" meg egyéb ilyeneket. Jó volt felcukkolni a társaságot, legalább páran nyilatkoztak mennyire vesznek részt a szerver lassításában a script tilalom ellenében.
Dátum: 2012.03.24. 09:55:56
Az idomítás/sebgyógyítás táp nélkül is megérte/megéri, csak azok akarnak többet e téren akik nagyüzemben nyomják a küldiket. Olyan erösek vagytok a szinteteken hogy csak na, költeni kéne erre is több száz szakipontot, nem csak a kritikusokra meg egyebekre. Azok "megérik"? Hagyjuk már a rizsát.
Nagyon is értem a dolgot...
Dátum: 2012.03.24. 09:44:39
Az kiabál akinek a háza ég...
Nem fáj nekem semmi, elég jó kis karit nevelgettem ki a játékban megengedett dolgok segítségével is.
Sok "kocka" dolgot megtanultam a "vén rókáktól", idöigényes és lassú a tempo. Kinek a pap, kinek a papné.
Abszolút nem érted miröl karattyolok, egész más irányban kapirgálsz.
Dátum: 2012.03.24. 09:16:54
Szerinted melyikböl használnak többet és kik? Miklósék nagyon is jól tudják, sajnos az elit-fizetös brigád a "tettes". Vakarják ott is ahol nem is viszket,nem tudják hogyan kéne ezt kezelni.
Na hagyom ezt inkább... falra hányt borsó,van jobb dolgom is.
Dátum: 2012.03.24. 09:03:17
Na akkor hogy értsed mit s miért "pofázok":

-Miklós finoman elövezette hogy nem kéne ezt csinálni mert terheli a szervert. Megjegyzem tényleg lassabb, egyre lassabb a betöltési idö.
-A scriptek leegyszerüsítik a játékot, viszont nem biztos hogy a szervernek jót tesz. Egy-egy ilyen "legyszerüsített" dolog egyszerre índítja el azokat a dolgokat amire külön-külön kéne kattintgatni.
Az ilyen dolgokért az ugyancsak népszerü magyar játékban (Klánháború) egy az egyben bann jár ha kiszúrják.
Ott viszont kiirják a JV részéröl mit türnek el és mit nem ilyen téren. Egy halom világot üzemeltetnek, gondolom jobbak a gépeik is. Vagy nem hagyja magát a JV, aki vét az repül... nem véletlenül tiltott dolog.
Nem véletlenül nyitódott ezen topic, a túlzott terhelés nagyon lelassítja a játékot. Vagy nincs pénz modernebb cuccokat venni, vagy pedig jó lenne ez ha a szabályzat szerint játszana mindenki.

Sok hsz van, de ne feledkezzetek meg a nyitó hsz-röl és próbáljátok azt helyesen értelmezni.
Dátum: 2012.03.24. 08:28:13
Nem mondok én egyet sem... olvasod te is eleget a fórumot Craslorg és többet is szólsz hozzá mint én. Ne csinálj úgy mintha nem tudnád mire utalok... Bár én nem szólok bele/hozzá mindenbe,nem itt melózom.
Csak az utóbbi pár fejlesztésnél a reakciókat kéne átolvasgatni megint. Neki állnak sokan "fenyegetözni"... mivel is?

De ha ennyire véditek a scriptelést és nem tudtok meglenni nélküle, akkor elkezdek gondolkodni az alkalmazásukon én is. A franc se prémezik "kényelemért" ha ingyért még jobb dolgokat is kapok.
Az "elit" ahogy olvasom egytöl egyig használja, ki így, ki úgy de céloz rá. Nem lesz ez szankcionálva... eléritek amit akartok. Majd Miklósék vesznek egy szuper szervert inkább, nehogy töröljetek a VU-ból.

Skacok ez az amit nem nagyon tennétek meg, sokat vagyok itt én is. De ti aztán itt éltek... mit csinálnátok a VU nélkül?
Dátum: 2012.03.23. 23:29:42
Elöre látom is a dolgot...
Majd az lesz mint a szerencsekerék nyereményei miatti "felháborodásnál".

-Höhööööö, mit gondoltok ti magatokról, mi nyomjuk ezerrel a küldiket...
-Tudjátok ti mennyi kavicsban van ez nekünk????
-Jó lesz ha összehúzza magát Miklós és csapata... mi adjuk a zsét kenyérre!


Akármi fejlesztés volt állandóan ez ment hogy a saját szátok íze szerint manipuláljátok a játék fejlesztéseket.
Nehogy már másoknak is jó legyen.
Most egy kis ejnye-bejnyét szeretnének veletek csinálni, ez sem tetszik pedig csak a szabályzat szerint járnának el. Ezt sem az szerint, hanem figyelmeztetésekkel megtüzdelve elötte.

Na hagyom itt az egészet a francba, megyek aludni ha tudok.
Bakker ki dirigál itt kinek?
Megértem ha elvártok valamit a lóvétokért, de azt hiszem nem ti sz@rtátok a spanyol viaszt... mint ahogy én sem.
Fura is ahogy évröl évre teljesen átveszitek az "irányítást" a játékban. A Fönökség már csak bólogat.
Remélem a gazdasági válság után már nem fognak ennyire "meghunyászkodni".

Dátum: 2012.03.23. 23:17:15
Hát Biri, te vagy az a karakter aki miatt nem hagytam abba ezt a játékot. Kötve hiszem hogy ez nélkül nem tudsz meglenni ebben a játékban.
"Nagy befolyásod" van Miklósék felé, ahogy a dolgok alakulását látom /olvasom ki lesz "sírva" itt a scriptek további "jogos" használata. Sokan nem vesznek prémiumot viszont a scripteket valóban egyre többen használják.
Akkor sem játszanál ha eleve nem is léteznének ezek az "illegális" scriptek?

Ne vadíts Biri, nem hiszek neked...
Dátum: 2012.03.23. 23:05:10
A reklámokat is elfogadtad amikor regisztráltál és ezek is a játék tulajának a bevételi forrásai.

"A játékot igénybevevő felhasználó elfogadja, hogy a játékban reklámanyagok jelennek meg."

Nem köpködök senkit, nem a stílusom. Lehet javaslatokat tenni de minden amit sciptekkel csináltok az tilos.
El kellett volna olvasni a játék szabályzatot és a jogi nyilatkozatot rendesen amikor beregisztráltatok.
Mindez ott szerepel. A topic arról szól hogy nem egyböl lesznek az ilyenek bannolva hanem elöször figyelmezteve lesznek.

Szerintem teljesen korrekt Miklósék részéröl hogy nem egyböl zárolják az ilyen karaktereket.
Lesz idötök átállni a rendes játékra és megvenni 50 kavicsért a kényelmi funkciókat.
Lehet javaslatokat is tenni mivel lehetne játszhatóbbá tenni a VU-t. Miklós erre is írt valamit. De az is kavicsért lesz és nem lesz szerver terhelö a dolog.
Dátum: 2012.03.23. 22:48:07
Úgy legyen Petya!
Közben majd próbálok erösödni én is,ha tudok.