Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2012.05.21. 22:55:15
Ha csak ennyi lenne a bajuk az enyémeknek még nem is lennék pipa.
A minap csak úgy két állatfelszerelésem eltünt a blökikröl, ma megint ugrott egy és gyakorlás közben 2 szintet visszaesett az egyik blöki.

Már írtam Barátynak kétszer is , még nem válaszolt. Lehet nem volt még a fórumon.
13 beidomított/harcoló blökim van. Piszkosul nem tetszik hogy amit pénzért veszek azt a program csak úgy eltünteti!!!
Már nem merek több felszerelést venni...

Dátum: 2012.05.21. 18:58:50
Akkor Mea Culpa Archibaldnak... Ha magasabb szintü mint te, akkor valóban hiba.

Cras:
Nekem is megjelennek olyanok akik elvileg üthetöek mert 15 % felett vannak. De mivel a portyalista nem számolja ki személyre szabottan a szintkülönbséges %-ot, ök akkor is ott lesznek ha én speciel nem támadhatom öket.
Dátum: 2012.05.19. 10:18:06
Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+38 Erő, +37 Támadás, +37 Védekezés, +37 Egészség, +37 IQ, +37 Mágia, +37 Taumaturgia
57 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)
(Ha nem veszed át most a jutalmat, a következő szintlépésedkor automatikusan beírásra kerül)


Mög vagyok ölégödve...
Bár az inspirációs bónuszos új karik ennél horrorisztikusan többet fognak kapni. Grat nekik is!!!
Dátum: 2012.05.19. 10:00:30
Lan, szerintem azért van ám valami abban, ha valaki rendszeresen tolja az eleje óta és "idejön sírni" ha nem kap értelmes pirosat.
Amióta bejött a pech pontosdi 3 piros cuccost kaptam.

Az elsö kb 67000 LE x tp - 100. szint környékén vicc kategóriának is rossz.
A második egy térkapu stimulátor volt - Erre mit mondjak, ez jön magától is a játékon belül (TKP) Örüljek a +1 küldinek amit HA kihozok belöle? Mellesleg ez is csak a sorsjegyekböl esett ki...
A harmadik, na ez mán valami. A napokban esett egy relikviakupon, amit majd hónapok múlva ha meglesz pár templom talán felhasználhatok.

Bocs ha sírunk néha... de ezek a nyeremények egy nagy rakás izék.
Dátum: 2012.05.19. 07:54:34
Az elsö esetnél még én is ezt gondoltam... De másodszorra 10 x is megnéztem melyiknek adom oda. Elhiheted hogy nem rontottam el!
Az elsöt sem... Annyit még látok szemüveg nélkül melyik blökin nincs felszerelés.
Dátum: 2012.05.19. 07:44:42
Beidomítottam 3 állatot a 4. folyamatban...
Amint kész lett a 3. állat idomítása, rá is megvettem a rubin agytompító nevü 4 kavicsos felszerelést.

Ráadtam és erre eltünt a 2. állatról a felszerelés csak úgy... Na erre ma reggel megvettem mégegyszer a felszerelést ráadtam a 2.-ra mégegyszer, erre most meg az elsöröl tünt el a felszerelés.
Az hogy a templomban 1-2 kaviccsal megszivat a küldi mert nem írja jóvá azt még lenyelem. De az állatfelszerelés dolgot azt már nem fogom, föleg hogy nekiállok küldizni a blökikkel mert olcsóbb lett a felszerelés ára.
Ha lehet kérném vissza a két "eltünt" felszerelésemet és ha lehet ne tünjön már csak úgy el a cuccos az állatokról. Nem ingyért kaptam öket.
Dátum: 2012.05.18. 09:46:28
Ha eddig nem foglalkoztál entitásokkal akkor felejtsed el a speckós gyürüt... egyenlöre. Ahhoz ugyanis ott kéne tartani az entitásokkal ahol már ki lehetne szedni.
Dátum: 2012.05.18. 09:11:40
Kafa... hát ez pech ha éppen nem tudja kiverni az entitásból.
Dátum: 2012.05.16. 21:38:51
Az adatlapomon a bónuszoknál kevesebb krit. sebzés van kiírva mint amit az aktuális felszereléseim adnak.

Kritikus sebzés 53% - Ebböl 39% amit kiír a bónuszoknál az adatlapon.
A 86%-os lélekszívásom is idönként csak 66%-nak van kiírva.
Dátum: 2012.05.15. 18:38:46
7.-re megadta az 5.-et... 2 kavics plusszért. Ha lehet adjátok mán vissza...
Dátum: 2012.05.15. 18:34:35
A Templomos küldinél a szimulációs küldinél nem számol be csak négyet a szükséges 5-böl! Pedig már 6-ot csináltam... Hiába lépek be utána a templomhoz, nem történik semmi változás!
Dátum: 2012.05.15. 16:52:24
Annyi választ kaptam hogy ha törlödnek is az eredményeim, akkor is mindent megkapok az összesített eredmény alapján.
A toplistás helyezésem az ugrik a medállal együtt.
Hát mit mondjak nem vagyok elégedett a válasszal.
NEM A MI HIBÁNK HOGY NEM VAGYUNK KELLÖKÉPPEN INFORMÁLVA A DOLGOKRÓL!!!
Ha jól tudom csp-s event és mindenki egyformán kapja a szaki hátterétöl függöen a LE-t.
Miért kell elbukni a betöltött LE-s top 10-es helyezést???
Ezt nem értem?!?!?!
Ezért melóztam rajta egy hónapig...
Dátum: 2012.05.15. 07:19:53
Ez volt z elsö dolgom. Ide csak azért írtam nehogy más is elkövesse ezt a hibát... Föleg hogy nincs róla infó ott ahol kéne.
Persze ezt a hibát nem a sajátomnak érzem, mégis én vok a szenvedö alany.
Dátum: 2012.05.15. 07:02:02
Pont a plecsniért ment a dolog. Max csp-röl indultam + memória szelence és a vadászat italokat is erre tartogattam. Piszkosul kellett tolnom hogy az inspirációs bónusszal rendelkezökkel tarthassam a lépést. Spóroltam a gyorsításoknál is, csak kavicsért toltam. Nagyon el vagyok keseredve...
Dátum: 2012.05.15. 05:51:38


A játékon belül miért nem szerepel az eventnél hogy ha hordát vált valaki ugranak az eredményei????!!!!
Nagy aktivitás van a hátam mögött és most kidobtam a top 10-es helyezésemet, mert nem szerepel a dolog ott ahol igen csak fontos lenne ez az infó!
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM EZT NEKTEK MIKLÓS!!!
Nehogy nekem a Wikivel gyertek mert eddig azt mondta a JV hogy ahhoz semmi közük, nem hivatalos.
Ki fogja ezt nekem kompenzálni?
Nagyon pipa vagyok most, a játékon belül ennyi olvasható semmi több:

"Landragór ezer sebből vérzik, szárnyait szétszaggatták a pylonok energiacsapásai, a mágikus börtön rabjaként dühöng. Apja öröksége azonban mérhetetlen erővel ruházta csak fel. A börtönt, Landragór elméjével dacolva, le kell zárnotok, különben csak idő kérdése, és Landragór sebei regenerálódnak, és kiszabadul - még egy lehetőségetek ezután nem lesz! A pylonok energiájának fókuszálásával a börtön falait összehegeszthetitek, és az egészet a sziklák alá temethetitek, ahol az óriássárkány raboskodhat az idők végezetéig, büntetésképp tetteiért. Fókuszálj annyi energiát, amennyit csak tudsz! A börtön lezárására tíz napotok van, ha ennyi idő alatt nem sikerül elég energiát fókuszálni, akkor végetek van... (a győztes horda tagjai közül azok kapnak jutalmat, akik legalább 30 alkalommal aktiválták a pilont)
Ez az esemény 26. napja.
Az aktiválás költsége minimum 5000 LE. A legközelebbi manapilon felkeresése 2 cselekvéspontba kerül.
Az esemény időtartama alatt Landragór minden éjjel támad (a legmagasabb Hatalom Tornya 1 helyett 3 szinttel rombolódik). Ha az elmúlt 24 órában nem aktiváltad a pilont, az állataid morálja dupla sebességel csökken, annyira rettegnek az óriássárkánytól.
Epikus kincsesládát csak akkor találhatsz a 3. fázisban, ha legkésőbb a 2. fázis végéig elhasználod a korábbit!"


Sehol sem látom a hordaváltós dolgot, vagy ti igen?

Betöltött lélekenergia szerint
Karakter neve Horda Szint Effektív töltés
(elköltött LE/szint) Győzelem
Hiperion 59 163.9k LE 476
Azimuth 121 144.4k LE 1019
SpiritCrusher 100 135.6k LE 1218
Dvid5891 72 134.5k LE 343
John Doe 98 132.4k LE 1018
SzaTYór 56 132.4k LE 148
Kiaphet 110 129.9k LE 771

THORWALD 100 125.8k LE 259

N3uTrIn0 96 119.4k LE 580
Raider 67 116.8k LE 174

Jelenleg:Felhasznált LE: 238
Effektív töltés: 350


Legyőzött sárkányfattyak:
fehér drakón 1 db
fekete drakón 1 db
Összesen 2 db

Minden amit csináltam eddig a levesbe ment?
Dátum: 2012.05.03. 21:27:15
Nem mindenhol megy ám ez ilyen egyszerüen... Attól is függ hol melózik az ember.
Egyszerüen bugos egy ideje...
A szövitársam is megnyerte az egyik licitet aztán úgy kellett kikönyörögnie az AF pontokat.
Sokszor jelezték már ezt, ennek ellenére mindig ez van.
Dátum: 2012.04.30. 06:33:15
A nyereményed: 49000 Lélekenergia, 122 TP

Az elsö piros "nyeremény"...
Dátum: 2012.04.21. 11:40:37
Az utcsó mondatod a lényeg, én erröl beszélek. Gondolom nem kell részletezni a "gyenge" fogalmat...
Dátum: 2012.04.21. 11:06:39
Bocsesz hogy most innen válaszolok Biri, de:
Ha a karihoz van generálva a sari, akkor mivel magyarázod hogy én egy csatát sem bukok?
Petya említette hogy a szövi társai sok vereséget szednek be.
Nem vágtam át itt senkit sem Biri... Ha túl gyenge egy kari azt bizony elporolják!