Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2012.08.21. 22:43:24
V5-THORWALD - 109. szintű végzetúr
Dátum: 2012.08.20. 17:47:38
Amióta van relikviakupon, azóta már rég nem csak az event-töl és a csapatodtól függ mit szerzel. 5 templom = 5 kupon + 1-et nyertem a szerencse keréken. Vettem is egy rablás arany agyarát. Azok az általad említett "gyengített" fokozatok is nagyon sokat számítanak. Föleg amikor már az ember fiának további kedvezményt adó állandó hatású MEGA esszenciái vannak.
Sajna nekem még nincsenek, az eventes relikviákból egy kivételével minden megvan. A mega esszenciás dolog rengeteg gradulátumba van, hát ezen erösen el kell gondolkodnom. Jelentösen megnövelné a kiadásaimat, már így is kezdem megsokallni a szükséges minimumot amit heti szinten költeni kell, ha tartani akarom a lépést a többiekkel.
Dátum: 2012.08.20. 17:02:28
5 templomom van készen és én is a te általad leírt idö alatt megcsináltam...
Akartam is kezdeni a következöt...
Képzeld! Nem volt templomi pálcám és így ki kellett várnom a 28. nap lejártát... Errül ennyit...
A 2-3 hetes templomok elönyt jelentenek a kicsiknek, míg a nagyoknak a 28 napos "hátrányt". Hacsak nem zsákszámra áll valakinél a pálca, ( ez utóbbit kétlem ) akkor bizony kivárja a 28 napot.
Vagy te másként látod a dolgot?
Dátum: 2012.08.20. 10:48:46
Ez azért nem egészen így van, nem mindenki szerez egyforma erösségü relikviát. Elöbb utóbb persze megszerzi mindenki... valóban. Viszont azért idöben erösen eltéröen és még ott van a platina és a mithrill fokozat is. Ezeket is idö beszerezni, föleg a magasabb szintüeknek ahol nem 2 hét egy templom. ( relikvia kupon )
Dátum: 2012.08.20. 10:43:41
Nem támadhatod a karaktert, mert már támadtad az elmúlt 60 percben.

Háborúban vagyunk a kristály szövivel. A kontinuumszűkítés szakim 89-es, mégis ezt az üzit kapom ha támadni akarok 35 perc után. Olyannál is megjelenik akit ma még csak meg sem támadtam...
Dátum: 2012.08.16. 22:51:24
.
Dátum: 2012.08.16. 13:04:58
.
Dátum: 2012.08.15. 22:49:08
.
Dátum: 2012.08.15. 21:42:51
Nekem nem fizet senki, viszont ugyan az a véleményem mint Birkának.
Dátum: 2012.08.13. 13:31:13
Hünnye igazad van... már el is felejtettem hogy vagy pálcikám... De a többi amit írtam megállja a helyét.
Dátum: 2012.08.13. 12:24:46
Aki tolja a küldiket és nincs még BÉRLETE annak 4 kavics/darab a tp-s cucc. A 2 kavicsost minek vegyem meg? Semmi haszna.
Nekem az ösköves gyógylötyi 3 kavics per darab, a küldiben 5 darabot kell elhasználnom. Ha jól számoltam ez 15 db...
Dátum: 2012.08.10. 19:38:00
Kis ( vagy nagy ) öreg, nem ordibálok csak gondolok a gyengébben látó fórum olvasó kollégákra...
A hsz-ben amire választ írtál az is ott áll, hogy a dukátokon kívül még semmi érv nincsen a kivétel mellett.
Hogy engem érint e a dolog? A toplista 2. oldalának nem a végén állok ha érdekel esetleg... ( V5 )
5 hónap alatt 900 dukátot szereztem a V5-ön, ami tényleg nehéz... Ne oktass ki, nem ismersz! Én akinek válaszolgatok, annak minimum nagyjában tisztában vagyok a játékban való teljesítményével. ( Legalább is 2 világon tuti. )

Amúgy meg gondolkoztam...
Dátum: 2012.08.10. 10:46:58
Vagy nagyon sok a dukátja és nem jelent neki érvágást ha nem kavicsért veszi meg.
Dátum: 2012.08.10. 10:38:12
1. A dukátokon kívül még mindig semmit sem mondtatok hogy miért akkora katasztrófa a dolog.
2. Szerintem nem valami nagy durranás a relikvia, arra jó hogyha rámszáll valaki akkor a hordájába átlépek és nem cseszeget addig amíg ö is meg nem teszi ugyanezt. A nagy tiltakozást nem értem a részetekröl.
3. Nagyon jó hogy bekerült megvehetöként és eddig nem vették ki. Sokan megvették, a mi szövinkböl sem kevesen. Nem jelent valami horrorisztikus elönyt, max egy védekezési technikát a +10 szintröl jövökkel szemben akik napi többször is támadnak. Ahelyett hogy egyszer bekamráz és a kristályokon szedi meg magát. Föleg jól jön egyeseknek a lehetöség hogy szövetsége elhagyása nélkül hordát válthat, mivel a toplista elsö 2 oldala féket kapott és kezdünk belekerülni a sokkal erösebb karakterek hatósugarába.

Ha szerinted sületlenségeket írok, hát legyen neked. Nem tehetek róla, ha nem látsz az orrod hegyénél tovább.
Dátum: 2012.08.10. 06:54:04
Ezt nem hiszem el, 5-6 karakter rinyál mert bekerült a zálog. Az oroszra sem kellett volna ennyi erövel !!!
Váltsanak hordát és menjenek másik szövetségbe... Ha nincs csináljanak!
Sokkal többen megvették mint panaszkodnak. Nem volt véletlen hogy bekerült, ebben biztos vagyok. Már rég kivették volna ha nem így van. Az hogy pár karakter erösen tiltakozik, az hasonlít egy viharra a biliben.

MONDJÁTOK MÁR EL A DUKÁTOKON KÍVÜL MI KÁROTOK SZÁRMAZIK EBBÖL?????????????

Totál semmi, kb annyi hogy akit eddig szivattatok az hordát vált. Vegyetek kavicsot és váltsatok ti is ha tovább akarjátok öket fosztogatni.
***
mod: Eddig érvként csak a dukát lett felhozva. Kérjétek vissza!
Dátum: 2012.08.09. 20:35:22
Na ez igaz, piszkosul idegesítö tud lenni a vadászat. Föleg hogy a kis karimnak nincs EF szakija, kb 5 perc egy vadászat? ( normál világ )
Azért hogy levigyem az idöt nem cseszem el a karimat...
Még jó hogy a portyánál csak egy kattintás az egész.
Dátum: 2012.08.09. 19:56:42
Hát én azt a verziót támogatom a záloggal kapcsolatban, hogy mindenki kapja vissza a dukátját.
Most hogy már megvettem, eszem ágában sincs töle megválni. Hordát váltottam és bejön a dolog, szövit meg eszem ágában sincs váltani.
Ha esetleg mégis vissza lesz állítva akkor törlök, vagy átadom a karaktereimet a francba. Nem "fenyegetödzöm" ezzel, csak megteszem és kész.
Hosszú ideje ez volt az elsö értelmes dolog. Miklósék kivehették volna egyböl vagy nem, amikor észrevették?
Nem tették...
Vajon miért?
A felhasználási feltételekben* benne van hogy a szabályok változhatnak bármikor. Gondolom sokkal többen vannak akik örülnek ennek, mint akik nem. Kb mennyi ilyen relik kelt el az AH-ban?

*:
"6. Szabálymódosítások

Fenntartjuk a jogot, hogy a játék szabályait, a játékmechanizmusokat vezérlő képleteket szükség esetén megváltoztassuk."

Hát, gondolom szükség volt némi tökére. Én meg úgy gondoltam sokad magammal hogy segítek...
A váltogatás megint csak zsozsó, stb-stb... Elöbb kellett volna megtenniük.
Dátum: 2012.08.09. 12:23:32
Holnap reggel 10-kor jó lesz?
Dátum: 2012.08.08. 14:17:24
Újra lehet gyógyítani...
Dátum: 2012.08.08. 14:12:02
Én nagyon meg vagyok nyugodva amióta megvettem...
Vissza nem adom, talán csak 1000 kavicsért... ennyiért is csak talán.