Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ADZSI76

Dátum: 2012.11.22. 15:02:36
Hogyne lenne igaza...
Egy nagy-nagy VT, sok-sok öskö költési lehetöséggel...
Ezt már ölég sokan elöre láttuk, amikor bejelentésre került a dolog!

Dátum: 2012.11.22. 12:23:17
"paraszt"
Biri ez idézöjelben is ugyanazt jelenti... Már ha olyas valakikre értelmezted akik nem olyan "szuperokos" emberek mint te.
Lehetett volna azt is írni hogy egyszerübb módon... Gondolom sok olyan dolog van amihez te sem értesz. Például olyasmikhez amiket a parasztok csinálnak, hogy legyen neked mit megvenni a boltban amikor éhes vagy...
Tiszteld az egyszerübb embereket is! Csúnya dolog ám az ilyen... Nem mondta neked ezt az óvónéni?

Vannak olyan mondások is hogy:
Ha a paraszt nem sz*r*k, a városi nem eszik! ( Valszeg mert csak a mirelitet ismeri... )

Ne hari ,dö most ögy köcsit b*nkó voltál! Nem is kicsit!
Dátum: 2012.11.22. 08:45:27
Köszi mindkettötöknek! Hát majd meglátjuk megéri e a részjutalom, nem füzök hozzá nagy reményeket... Az a szubplazmás izé kifejezetten nem tetszik.
Dátum: 2012.11.17. 08:08:31
Mi az hogy csak a V3-on lehet????????????


Amióta be lehetett vásárolni a vadász zsákmányból, bármelyik világon el lehet tolni egy halom LE-t az eventen okos taktikával. Velük mi lesz?
( Itt az LE felhalmozására utalok. Az erös portyakarik amúgy is fel tudják halmozni az LE-t tekintet nélkül arra melyik világon vannak! )


Már megint nem gondolod át mit írsz...
Dátum: 2012.11.14. 12:41:51
Az elozon pont az alacsony szint miatt nem vittem tulzasba. Most szaki szinten jol alltam kb 1000 gyozelem. Szerintem kar volt ezt csinalnod kesz szakik nelkul. De mindenesetre az aktivkodas dicseretes, de nem volt okos dolog.
Dátum: 2012.10.26. 16:17:36
Az elözön 30. szint alatt voltam, minden esett a ládát kivéve. A 30. szinten lehet elöször entitást verni, gondolom ekkortól eshet láda is. Így logikus.
Dátum: 2012.10.26. 16:09:51
Köszi! Akkor csak nincs szerencsém. Remélem azért kiszedem a maradék kettöt, még van tartalék csp-m böven az 567 gyözelem mellett.
Dátum: 2012.10.26. 16:04:53
Jön az rendesen.. Mindegyikböl kiszedtem a húsz darabot. Nekem a relikekkel van hasonló "gondom".
Dátum: 2012.10.26. 15:51:26
Már egy halom csp-t elcsatáztam a 2. fázisban de a bérlet nem nagyon akar kiesni. Remélem a 3. fázisban kiesik az epikus ládával együtt.
Vagy számít hogy az elözön kiesett, de eladtam hogy csizmát vegyek? Hogy számolja be ezt a progi? Több mint 300 gyözelmet csináltam csak a 2. fázisban úgy, hogy csak a Féléves bölcsesség kötet esett ki. No meg a 20 dukát lötyi.
Dátum: 2012.10.25. 21:20:04
Csak csalás/multi gyanúja áll fenn, ha kifosztotta öket és csak utána jelzi hogy szerinte ez több mint furcsa, akkor nem "bünrészes"... Csak mérges mert nem tudja öket már lehúzni.

Egyébként simán meg lehet oldani hogy több karit vigyen az ember. Vannak olyan háztartások ahol többfajta nethozzáférés van, a proxikat meg az egyéb okosságokat ne is említsem. Nekem egy karakter is sok, eszembe sincs többet vinni. Nem értem azokat akik 8-10-et is "fenntartanak".
Dátum: 2012.10.24. 07:17:40
" A VU legföbb szponzorai "

Dátum: 2012.10.23. 17:25:41
Ja... Gondolom 15% át visszacsepegtetik. Csak nem mindegy mekkora összegböl. FeketeS, a dekrétum szerintem itt is ki lesz váltható LE-val.
Hát igen az évek alatt annyit fejlödött a játék a közös munkával, hogy most már aránylag jó minöségü és sokoldalú lett. El lehet kezdeni a lóvé besöprését...
A törlések nem csak a változások miatt vannak, sok idö után sokan meg is unnak ezt-azt. Én is írtam hogy keresek másik játékot, találtam is párat... De amikor bónuszokat akartam venni... Na ott aztán sokkal jobban bele köll nyúlni a pénztárcába.
Így hát maradtam itt a seggemen, ez a legsokoldalúbb jaték amit ismerek. Ehhez viszonyítva itt lehet úgy alkalmazkodni hogy kissebb költségvetéssel is jó karaktert lehet kifejleszteni.
Az eventet kíváncsian várom, meglátom mik lesznek a reakciók és majd a következöbe talán belevágok. Nem szenvedek semmi hátrányt abból, ha az elsöböl kimaradok.
Dátum: 2012.10.23. 13:44:31
Nekem sem tetszik minden fizetös dolog amit bevezetnek. Elég sok dolog van ingyen a játékon belül, amivel a vékonyabb pénztárcás is jobb karaktert csinál a vastagabb bukszásnál.
El kell fogadni hogy a játékban az extra dolgokért némi pénzt is kell költeni. Ingyen nem fognak minket szórakoztatni...
Bár ez a dekrétumosdi X szinten keresztül egyre drágulva... Hát kicsit "lehúzás" szaga van, ez is attól függ kinek mi számít ennek.
Akarok- e a top X-ben lenni, stb-stb. Akinek kell a "extra" jutalom az fizet, bár csak 15-en kaphatnak. ( 1. hsz ) Na ezért lesz "verseny" és bazi nagy bevétel az újdonság miatt. Senkinek nem kötelezö a kútba ugrani ha mondják. Azt se várja el mindenki hogy mindenhez hozzá lehessen férni ingyenesen, vagy minimális összegért.
Még jó hogy az új karakterem alacsony szintü és nem tudja teljesíteni az összes feladatot. Had küzdjenek csak a nagyok az elsö X helyezésért.
Dátum: 2012.10.19. 09:01:01
Lenne egy jó FÖ jutalom ötletem:
Aki megnyeri az a következö ilyen eventig kapjon egy különleges relikviát, ami +50-et ad minden tulajdonságára bónuszként. Pl az ösi piramisban megtalálja a legfelsö szintet elsöként teljesítö az elrejtett relikviát. Na ezért még én is belenyúlnék a bukszába Miklós...
Dátum: 2012.10.18. 08:18:22
http://vegzetur.wikidot.com/portya
Dátum: 2012.10.18. 08:16:13
Köszönöm!
Dátum: 2012.10.17. 19:35:53
Az alap esszenciák növelnek maximum fölé? Úgy emlékszem igen, de már elég régen használtam és nem emlékszem pontosan. A wiki nem írja le ezt a dolgot.
Dátum: 2012.10.17. 19:32:48
Hány szint van köztetek? Minden szint rátesz +5 %-ot a 15-re.
Dátum: 2012.10.16. 08:37:31
Aki hordát vált az mit nyer Mc? Max egy medált, -1 mp vadászatonként.
Az adott hordában ha valaki már betöltött egy csomót, az hiába megy át. Az addig elért eredményei maradnak ott ahol volt. Nekem egyszer már ugrott így a top 10-es eredményem.
A nyertes horda tagjai kapnak valami külön jutalmat a medálon kívül? Nem értem miért ennyire izgalmas számodra? Nem találtam erröl semmit sem a wikidoton, sem pedig az event oldalán. Mi az amit nem tudok még?
Dátum: 2012.10.13. 13:08:44
10-es