Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - MinM

Oldal: 123456
Dátum: 2016.02.12. 12:58:52
Félreértés ne essék, megértettem a működését, csak nem értek vele egyet! Borzalmasan sok nyers LE-t kíván ez az aktív tagoktól; arról nem is beszélve, hogy bicskanyitogatóan nem előrelátó fejlesztés, hogy amikor több100 milliós kútméretű szövetségek vannak, egy 10 millás puffer a nagy segítség. Azért bosszantó jelenlegi formájában, mert ugyanennyi munkával jól is meg lehetett volna csinálni.

*Offs voltam, V1-es acc
Dátum: 2016.01.10. 12:58:25
Idézet: Alinka - 2016.01.10. 12:48:18

Sohasem értettem, miért... Talán olyan brutál magas a Kivégzés szakija?
Köszönöm a választ.

Így van, ennyivel magasabb a kivégzése. Fejlessz egészséget, támadd mikor teli ép-n vagy.
Dátum: 2015.09.02. 10:30:24
Nekem is kevesebb lett! De átvettem ki-be lépé előtt. Ezek szerint rábasztam?
Dátum: 2014.12.29. 21:22:16
Ha nekem is maxos lenne a tul fejlesztési bónuszom, én se költenék. De gyanítom ezzel még egyedül vagy egyelőre.

Szerk: Offs voltam.
Dátum: 2014.12.12. 08:25:34
Na hát ezt nem is tudomlányos zavaromban hova tegyem.
Kaland: ÍQ próba!
Dátum: 2014.12.02. 17:31:07
A nyári találkozó után a játékból is elérhető volt ~1 hétig (?) a találkozós szerencsekerék, és lehetett forgatni szintén 5x5 kőért. Most ezt nem tervezitek?
Dátum: 2014.11.18. 20:09:19
.
Dátum: 2011.06.01. 19:36:51
A kvízolimpia jelenleg nem fut
Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér.

Megint. Az én készülékemben van a hiba?
Dátum: 2011.05.26. 12:46:23
Melyik?
Dátum: 2011.05.25. 20:47:03
81. szintű embert 87. szintűként 45%-tól üthetnék. Lekémkedtem, nincs neki annyi ÉP-je. Addig rendben is lenne, hogy nem tudom ütni, de a portyalistában ennek ellenére folyamatosan hozza a nevét.
Volna rá érvem, hogy miért illik ide, de a nagy igazság az, hogy elcsesztem a postolást.
Megesik néha, mikor 8-10 lap is nyitva van.
David Gemmell melyik hősének volt a kedvenc fegyvere a kétélű csatabárd?
A válasz Legendás Druss.
Nos, Gemmelltől csak a legendát olvastam, tetszett, de amikor kvízolimpián egy ilyen kérdést kapok, háát...egy mit sem sejtő édesanyának vasárnap este sűrű csuklása lett.
Szégyellje magát a csemetéje.

Guglizható, kis olvasgatással, de akkor is elég sportszerűtlennek tartom, hogy pár ilyen kérdés véletlenül mindig PONT olimpiák idején esik be. Mondjuk még mindig jobb, mint régebben, mikor az ember fia kvízolimpián jónak megjelölt rossz válaszokra futhatott rá...

mod: félreértés ne essék, alap vadászatoknál a nem vagy nem közvetlenül guglizható kérdések nekem nagyon bejönnek, de olimpián azért mégse már. Ez kb. olyan, mintha olimpián az egyik rúdugrónak rövidebb rudat adnánk, aztán ráfognánk, hogy egyenlőek az esélyek, hiszen mindkettő ugyanonnan futhat neki.
Dátum: 2011.05.04. 22:11:47
Nah, az enyémek:

Trigun (Ez nem számít, Ninja már írta Vash the stampede néven, csak az a főszereplő neve)
Nálam tuti befutó. SZERETET ÉS BÉKE!

Cowboy Bebop
Bleach
Hellsing
Full Metal Panic
Kertvárosi gettó
Duck Dodgers (rezeg a léc, de felnőttként is élvezhető )
Fallen - Letaszítva
Egy rém rendes család
Futurama
Amerikai fater
Dátum: 2011.04.24. 19:10:18
Cras, ha ez az érvelés helyes lenne, akkor a 0 LE-s EH-s portyáknál sem lenne jelentősége.

András: Miklós azt írta, amire nem írták külön, hogy nem megy, az mind menni fog, elvileg akkor a kreaff is.
Dátum: 2011.03.05. 18:58:06
Magyarán, ha mindenki nevez, akkor a rendes portya kb. megszűnik, 1 hónapig senkitől sem lehet rabolni (kivéve, amit lészívással visznek el).
Dátum: 2011.02.26. 10:31:22
Nagyobb bukták lennének, az igaz, de nagyobb nyerők is, és nem csak a nagy rablóknak.
Ráadásul, ha csak annyit hozol, amennyit tőled visznek, már nyerőben vagy a kreaff miatt. Aki meg ki sem fejlesztette, nos, attól ne várjunk túl nagy taktikai érzéket, annak tökmindegy (tiszta vadász kari kivétel, de én nem nagyon ismerek ilyet)...
Dátum: 2011.02.13. 22:52:25
Ki volt az utolsó orosz cár?
I. Péter
I. Miklós
II. Péter
II. Miklós

http://www.mult-kor.hu/cikk.php?id=24792 idézet innen:

"Valójában (Romanov) Mihály volt az utolsó cár, mivel II. Miklós az ő javára mondott le, de 1917. március 2-ától mindössze 24 órán át uralkodott, s az ő sorsa máig a legtitokzatosabb a Romanov családban, mert 1918-ban nyomtalanul eltűnt."
Dátum: 2011.02.11. 10:04:03
Már ne is haragudj, de a játék eleje nem arra lett kitalálva, hogy az ötvenedszerre újrakezdő tápocsibéknek is folyamatosan új kihívásokat állítson.
Volt a szerver indulása környékén kezdőknek bármilyen plusz a játékban? Nem. Az első pár szint arra van, hogy ismerkedjenek a játékkal azok, akiknek fogalmuk sincs még semmiről. Ehhez képest most van egy plusz lehetőségük, amivel szerezhetnek némi előnyt, hangsúlyozom, HOSSZÚ TÁVON. Ha csak a +2% lélekszívást hozod össze, már az is jelentős előny a nullához képest. Ha sok időt töltesz alacsony szinten, az a te dolgod, de azért el kellene gondolkodni azon, hogy 10. szintre nem fog összejönni a 3000/3000 TÖ/SZÖ, bármennyire is szeretnéd.

Annak az oka, hogy magasabb szinteken könnyebb az event, nem az, hogy megint nekünk akartak kedvezni, hanem az, hogy feljebb a TÖ szórása a kategóriákban durván megnő. Itt is van jópár olyan karakter, aki nem bír 3-4 csatánál többet egyszerre, esetleg még annyit sem.

Bár neked címeztem a választ, de minden alacsonyszintű hőbörgő deszarazevent emberkének szól.
20. szint alatt LE-szívás? +X kereskedelem? Hol álmodhattunk mi anno ilyesmiről? Itt meg megy a sírás, hogy nem lesz 8%-om, csak 4. És? Az már szinte olyan, mintha nem is lenne, ugye?

Ha odelent ekkora optimalizátorok vannak, számolják már ki azt is, mennyi pluszt jelent akár 2% LE szívás is a nullához képest, mondjuk 15-20 szint távlatában...(kb. annyit, hogy bárkit takonyra ver, aki épp az event után regisztrál és utoléri a mezőnyt később).
Dátum: 2011.02.10. 15:02:52
Hogyan kezdődik a magyar szakácskönyv?
Végy 5 liter bort, hátha kell a kajába is.
Dátum: 2011.02.01. 20:26:30
Könnyűzene:
együttesek:
Dream Theater
Nickelback
Creed
Sonata Arctica
The Rasmus

előadók:
Carlos Santana
Mike Oldfield
Robbie Williams
Chris Rea
Enya

számok:
Poison (Alice Cooper- NEM az új feldolgozás...)
Into the night (Chad Croeger-Santana)
The Count of Tuscany (Dream Theater)
My sacrifice (Creed)
If Today Was Your Last Day (Nickelback)

Komolyzene:
előadók:
Grieg
Bartók


művek:
Peer Gynt-szvit (Grieg)
Újvilág-szimfónia (Dvorak)
Péter és a farkas (Prokofjev)
Oldal: 123456