Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kornmirror

Oldal: 123456
Dátum: 2011.07.29. 23:04:54
Kaptam a kvízolimpián egy olyan kérdést, hogy "Mit lehet csinálni ezzel a programmal: C", vagy valami hasonló.
A válaszok közül 3x "Undefined" , egy pedig a "?" , akár mit jelöltem be nem engedett tovább, 28. kérdésnél, többször frissítettem az oldalt, kiléptem aztán vissza, mire lejárt az időm.

Köszönöm a kérdést, "kicsit" mérges vagyok, hogy ezzel elvettek egy lehetőséget a medál esélyéről.

Legalább tudtam volna meg, hogy mi a helyes válasz, s ma is tanultam volna valami marha fontos dolgot
Dátum: 2011.07.22. 12:47:31
V5ön a Shibusen szövetség tagfelvételt hirdet, kihasználva ezt a csatornát is

Kútméret nem kicsi, de ez ne szegje kedvét senkinek, mert nem is olyan nagy

Figyelem Mód.szerver, okosan fejlesztett karaktereket várunk.
Dátum: 2011.07.14. 18:17:21
Idézet: Kornmirror - 2011.07.14. 12:35:31
Engedtessék meg egy gyenge észrevétel.
Egyik világon jól jártam, a másik nem, de nem is ez a lényeg.

Egy példával élve x és y-on egyazon emberkéhez csatlakozik. x semmit nem költ magára, se kavics, se szaki, és így is simán összeszed 10 térképet. y-nak megvan előző térképről a szakija, bevesz egy pálcát.
x összeszed 10-et, y pl.50-et, a nagyszámok törvénye alapján az utolsó nap látható lesz, hogy y váltson, vagy ne váltson, x érdekében, ha vált hozzájuttatja x-et egy jobb cucchoz, ha nem kell váltani, akkor mind a ketten nyernek.
(elég összeesküvés-elmélet, de ......)

Ui.: Sokan csak most döbbennek rá, hogy mivel is járt a váltásuk, azt hitte a nagyobb térképpel bíróhoz vált akkor minden jó lesz, majd váltás után rájött, hogy valami nem kóser, de vissza már nem tudta csinálni.



Már egyszer leírtam és x = y ember??
Dátum: 2011.07.14. 12:35:31
Engedtessék meg egy gyenge észrevétel.
Egyik világon jól jártam, a másik nem, de nem is ez a lényeg.

Egy példával élve x és y-on egyazon emberkéhez csatlakozik. x semmit nem költ magára, se kavics, se szaki, és így is simán összeszed 10 térképet. y-nak megvan előző térképről a szakija, bevesz egy pálcát.
x összeszed 10-et, y pl.50-et, a nagyszámok törvénye alapján az utolsó nap látható lesz, hogy y váltson, vagy ne váltson, x érdekében, ha vált hozzájuttatja x-et egy jobb cucchoz, ha nem kell váltani, akkor mind a ketten nyernek.
(elég összeesküvés-elmélet, de ......)

Ui.: Sokan csak most döbbennek rá, hogy mivel is járt a váltásuk, azt hitte a nagyobb térképpel bíróhoz vált akkor minden jó lesz, majd váltás után rájött, hogy valami nem kóser, de vissza már nem tudta csinálni.
Dátum: 2011.06.28. 16:44:05
Lehet tudni, hogy mikor lesz a júliusi bajnoki?
Elseje péntek lenne, de "jelenleg nincs kiírva bajnoki viadal".
Hétközben?
Dátum: 2011.05.29. 15:15:04
A kvízolimpia jelenleg nem fut

Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és ma éjfélkor véget ér.

Van egy kis probléma
Dátum: 2011.05.18. 22:55:08
Idézet: Settlers - 2011.05.18. 08:13:40
Van egy előző eseményről egy, A hatalom bronz kürtje, ami ad + 1%-ot vadászatoknál.
Most a A kufárok csatája alkalmával választhatok egy, A hatalom arany kürtje-t, ami + 3% LE-t ad vadászatoknál.
Ha az arany kürtöt választom, akkor a két hatás összeadódik és + 4% lesz vadászatoknál vagy a kisebbik nem fog érvényesülni és + 3%-ot fogok kapni a két kürttel együtt?
És a +LE szintén nem fog megjelenni a vadászatoknál, mint a előző eseménynél?
Köszönöm.


Idézet: Craslorg - 2011.05.18. 08:20:53
A +3% fog érvényesülni és az LE nem lesz külön kiírva, a háttérben számolja hozzá és így jön rá a kvíz adta bónusz.


Idézet: Morzkod - 2011.05.18. 08:22:59
Sot a bronz kurtot el is veszted.


Ez azt jelenti, hogy a kürtből az "erősebb" marad csak ott mindenkinél??
Nem akarok kukacoskodni, de nem lehetne azt megcsinálni, hogy ha ez így van alku láncával kapcsolatban is, hogy tényleg el is tűnjön?
Galvánelem már leírta, nekem válaszban a kufár topicban, hogy nem adódik össze, meg itt is olvasom, de.... (nem vagyok meggyőzve, ha nem látnám elhinném )
Dátum: 2011.05.18. 06:22:46
Ez igaz amit leírtál Galván, de tudok olyat akinek volt egy ezüst kufár lánca, most az aranyat választotta, és a kettő összeadódik jelenleg. Szerintem bug.

Azt észrevettem, hogy akinek arany volt valamiből, az már meg sem jelent a lehetőségek között.
Dátum: 2011.05.17. 21:22:01
Bocs csak egy kérdés, korábban nem az lett leírva ebben a topicban, hogy ha két hasonló cumód van pl.: + keri, akkor az erősebb érvényesül?? Erre meglepetten tapasztalom, hogy korábban valaki azt írta, (http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,624.1000) hogy a különböző események cuccai összeadódnak , na ha ezt tudtam volna 16 óra körül akkor most +30 kerivel futkároznék, amennyiben ez bug akkor javítástok, pls, köszöntem
Mód.: Ha ez ugyanígy megy szakinál és tönél, akkor egyértelmű, hogy mit választok majd, és egyszer csak összeszedek 100%-ot, utána meg majd 50es szinten 100-as fegyverekkel hadonászom miközben el sem fogom bírni

Ja és kösz az eventet, nekem tetszett
Dátum: 2011.04.26. 21:41:02
Délelőtt már jeleztem, a problémát, SIMA portya esetén:

Nem támadhatod a karaktert, ugyanannál a kufárnál vagytok!
Dátum: 2011.04.26. 10:37:59
Sima portyában nem engedi támadni azt akivel egy kufárnál vagyok kéretik javítani
Dátum: 2011.04.05. 18:39:02
Szívesen!

De az előző verzió jobban tetszett
Dátum: 2011.04.05. 17:21:21
20 szint, 20+20 a speki turbóval, 1 csapda, 2es sajt, 100as kvíz, semmi más, -1et ütve = 1824
Dátum: 2011.04.05. 17:06:54
Craslorg ha 20 szintű vagyok, 40es a speki+tt, 100%os kvízelés, 2es sajt beállítások mellett a táblázatod "-x" összeget ad. Ha átváltom láthatatlanba abba a pillanatban pozitív és az adott x érték kétszerese lesz.

Inkább nyomjak dupla vadászatot láthatatlanban??

Kövezzetek meg, de nem értem

mód.: és a végén 1817 Le/tp (2 csp+1pp) Na ez nem rossz
Dátum: 2011.04.04. 22:30:33
Idézet: Miklós - 2011.04.04. 16:09:56
Ha a láthatatlan vadászatért 1 eseménypont járna, akkor annyi lenne a teendője egy EHsnak, hogy első 2 nap ledarálja a 400 vadászatot láthatatlanul, és sokkal jobb LE/TP-je lesz, mint bárki másnak - mindenféle hátrány nélkül. Aki nem hiszi, számoljon utána.


Ezt aláírom, de mi a szitu, ha alacsony szintemnek köszönhetően nincs EH, vagyis belsőkalkulátorom szerint rám nem érvényes a jobb le/tp arány

Idézet: NoFear - 2011.04.04. 17:48:19
Egy szó mint száz, a lényeg, hogy nem vágom kit érne olyan nagy hátrány azzal, ha láthatatlanba is meg lehetne kapni az 1 vadászat - 1 eseménypont arányt.


Egyetértek
Dátum: 2011.03.31. 20:33:52
Idézet: Craslorg - 2011.03.31. 12:29:32
Akkor tiltanak el, ha minimum 20 kvízkérdésedet értékelték látható eredménnyel (azaz nem helyesírási hiba és nem már szerepelt kategória), aminek minimum a fele rossz értékelés.



Ez végérvényes letiltást jelent, vagy bizonyos idő után "feloldozást" nyerek ??
Dátum: 2011.03.31. 10:47:27
Azt szeretném megkérdezni, ha esetleg letilt a rendszer, akkor meddig nem tehetek fel kérdést?

"Még 3 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!

Fontos: A játékosok által jónak minősített kérdésedet is törölheti utólag az adminisztrátor, vagy átminősítheti rossz kérdésre!"


Ui.: Sokszor kaptam vissza a lehetőséget, mert már szerepelt, és nem egyéb okok miatt.
Dátum: 2011.03.04. 21:58:19
Bocs, aki nem ért velem egyet de leírnék egy kis okfejtést.

Ha valaki maxos Vfel tol egy vadászatot -és erre nyer egy csatát nagyobb előnyt élvez mint pók kollégája, mert:
Levadászik 300 csp-t kap 300 eseménypontot, majd elfogyasztja térkifordítóját tol 300 csatát még + Le-t kap az Eh miatt, és utána visszavált Vf-re és megy az élet tovább sőt kapott egy tápot is.

Pl.:Alacsony szintű pók, nincs semmilye, max eh-ja, Le-szerzőre nem költött, ha ő vált, nem éri meg neki vadászni.


Ezek pl V5ön nem működnek, mert nincs Vf.


Vagy rosszul látom a dolgokat??
Dátum: 2011.03.02. 12:46:12
Nagy ínség lehet kvízkérdések terén, ha a tegnap este feltett kérdésemet ennyien válaszolták meg.
Gondolom ezzel is összefüggésben lehet a besorolás lehetősége. --> Tessék kérdéseket írni

"A kérdésre eddig 673 jó és 184 rossz válasz érkezett."
Dátum: 2011.02.27. 09:49:01
Lenne egy kérdésem, mi volt a hosszútávú értelme, hogy bekategorizálták a kollégák a kvízkérdéseket?? A rövidtávút értem 8 medál annak aki szánja rá az időt, de távolabbi értelmet nem látok.

Akinek nem jön össze az "event" (ha már így hívtátok ) alatt az miképp juthat el a 8-ig. Hátrányt szenvedek mert nem mindig tudtam besorolni, adott mennyiséget??
Oldal: 123456