Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azirafael

Oldal: 12345
Dátum: 2008.09.30. 19:58:13
Ne haragudj de ez tényleg rosz hibás kérdés (nem én minősítettelek, de egyetértek a minősítéssel). Számos olyan Feist regény van amelyikben egyikük sem szerepel (a birodalom sorozat). Talán ha megnevezted volna a regényt amelyikre gondolsz... mondjuk szerintem alapvető igényesség lenne, ha legalább a szereplők teljes nevét kiirnád...
Dátum: 2008.09.30. 19:47:50
Én csont nélkül rányomom, hogy rossz kérdés ha valami nem teljesen egyértelmű vagy olyan réteg hülyeséget kérdez valaki amit normális körülmények között nem tudhat az ember. DE így is átjut pár ilyen a szűrőn és már nem lehet értékelni csak szívni a fogunkat...
Dátum: 2008.09.30. 14:00:59
Nincs értelme a portyázás korlátozásának. Szerintem pont egészséges mértékben fogja széthúzni a csapatot a korlátlan portyázás. Ahogyan azt a fentebb is leírták már mások, a HC gamerek akik egész nap a gép előtt ülnek előbb utóbb úgy elhúznak az átlagos játékosoktól, hogy saját magukat szigetelik el. Akkor már csak egymást üthetik, az átlagos játékosok meg békében fejlődhetnek a saját tempójukban. Szerintem ez így van jól, ezzel semmi baj nincs. Én nem tartom egészséges dolognak a mezőny mesterségesen történő egy bolyban tartását, nem is igazán értem miért lenne erre szükség. Ráadásul ez nem egy olyan bug amit 1 hét játékidő után feltétlenül javítani kéne. Hiszen még csak 5. szintű a legmagasabb játékos!
Dátum: 2008.09.27. 18:23:11
Ez a küldetés nevetséges! Lebeszélem valakivel, hogy legyen elég LE-je, tudjon lopni tőlem, de hiába megyek neki valakinek még 1500 LE-vel is 140-nél többet nem visz el... pedig csak -10%al mentem. mostmár 2500 LE alatt nem is fogok próbálkozni...
Dátum: 2008.09.27. 08:27:58
A Kutasd fel Drakint nevű küldetésben mit kell csinálni? Jelenleg lvl 3 vagyok, lehet csak későbbi szinten fog a storyban szerepelni ezért ne görcsöljek rajta? Valaki megcsinálta már? Segítség?

Amúgy ez a veszíts 200 LE-t portyában úgy, hogy te támadsz nagy kibaszás! Már -60%-on verekszek de még így sem visznek el tőlem annyi LE-t hiába van 1500 raktáron..... miért nem adódik össze az elvesztett csaták LE-je? Már vagy 600-at buktam de soha nem egyszerre 200-at (legtöbb 131 volt). Így egyszerűen nem éri meg ez a küldetés.
Oldal: 12345