Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eviciusz

Oldal: 12345
Dátum: 2008.12.28. 13:48:32
Ezért is imádom ezt a játékot , mert újabb és újabb infókkal leszek gazdagabb
Dátum: 2008.12.28. 13:46:19
Jól van ? de akkor miért nő a metszőfoga szegény nyuszinak ? Az összes rágcsáló ezzel a problémával küzd, hogy nő a kicsi foga . azért rág állandóan, hogy némiképp, lekoptassa . A Mókus ? Az mi ? Az sem rágcsáló ?
Dátum: 2008.12.28. 13:42:12
Köszi keresd meg !
Dátum: 2008.12.28. 13:41:17
A nyúlalakúak (Lagomorpha) az emlősök osztályának (modern rendszertanokban az Euarchontoglires öregrend Glires rajának) egy rendje, amelybe két család és mintegy nyolcvan ma élő faj tartozik. A hagyományos rendszertan egészen a múlt század közepéig a rágcsálók (Rodentia) rendjének dupla metszőfogúak alrendjébe sorolta őket.
Dátum: 2008.12.28. 13:38:47
Minden ehető növényi részt elfogyaszt, legjobban a zsenge, nedves hajtásokat szereti. Tavasszal a fiatal vetésben tartózkodik és ezt eszi. Később lóherét és a lucernát keresi fel, aratás után a kukorica-, burgonya- és répaföldekre vonul, majd később a fiatal őszi vetéseket és káposztáskerteket látogatja. Télen, ha nagy a hó, behúzódik a kertek és a szérűk környékére és ilyenkor a gyümölcsösökben, faiskolákban, csemetekertekben rágásával hatalmas károkat tehet. Különösen az akácfa fiatal csemetéit rágja előszeretettel.
Dátum: 2008.12.28. 13:35:14
A nyúl nem rágcsáló? Akkor miért nőnek a metszőfogai ?
Dátum: 2008.12.28. 13:05:50
Vegyük ki ezt a kérdést lécci lécci lécci ! Már másodszor futok bele .


Mit jelent a triviális szó?
különböző
egyértelmű
felfoghatatlan
azonos

A valós jelentés nincs a felsorolás között.
Közönséges, útszéli, otromba. Triviális modor, triviális hang. Szellemi értelemben: primitív, igénytelen, silány, lapos, agyoncsépelt.
Vegyük ki ezt a kérdést lécci lécci lécci ! Már másodszor futok bele .


Mit jelent a triviális szó?
különböző
egyértelmű
felfoghatatlan
azonos

A valós jelentés nincs a felsorolás között.
Közönséges, útszéli, otromba. Triviális modor, triviális hang. Szellemi értelemben: primitív, igénytelen, silány, lapos, agyoncsépelt.
Bocsánat, bátorkodtam feltételezni a kvíz játékban résztvevőkről, hogy 3 festő mellett csak kiszúrják annak az egyetlen költő nevét. Vagy túl sokat vártam?
Köszönöm az elismerést. Mindamellett azért lepődtem meg, mert eddig még nem találkoztam visszautasítással. Többek között a kvíz miatt szeretem ezt a játékot és nagyon nagy gondot fordítok arra, hogy ne speciális, vagy "primitív" kérdéseket tegyek fel. De ez nem vette el a kedvem. Továbbra is igyekezni fogok. Viszont megköszönöm , hogy felhívtad a figyelmem, mert enm tudtam , hogy a kakukktojás a tabuk közé tartozik.
Sziasztok!
Ez ugyan nem egy érdekes kérdés, az érdekes kérdést én fogom most feltenni. Mi a gond ezzel a kérdéssel?

Melyikőjük nem illik a felsorolásba?

Mányoki Ádám
Madarász Viktor
Radnóti Miklós
Munkácsy Mihály

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.


Úgy nem engedte elküldeni a rendszer, hogy "A felsoroltak közül Ki a kakukktojás? "
Dátum: 2008.12.18. 09:44:22
A helyzet az , hogy ezt a kérdést "Ctrl c, Ctrl v" helyeztem ide, de köszönöm , hogy felhívtad a figyelmem a helyesírásra. Minekutána azt sem tudtam miről van szó, így fel sem tűnt , hogy helytelenül írta be a kérdező!
Dátum: 2008.12.18. 09:20:11
Az imént rossz topikot választottam a kérdésemhez. Bocsika. Megismétlem itt.


Sziasztok !
Kaptam egy ilyen kérdést:
Átlagosan hány perces egy epizód egy animében?
40-45
1 óra
5-10
20-25
Elnézést kérek a tájékozatlanságomért, de nem tudom mi az az animé!? Segítene valaki ? Blöfföltem a válasznál és bejött.
Sziasztok !
Kaptam egy ilyen kérdést:
Átlagosan hány perces egy epizód egy animében?
40-45
1 óra
5-10
20-25
Elnézést kérek a tájékozatlanságomért, de nem tudom mi az az animé!? Segítene valaki ? Blöfföltem a válasznál és bejött.
Dátum: 2008.12.09. 20:47:27
A " *" használata helyett mi lenne ha az x- vezetnénk be ? Sokkal egyértelműbb lenne !
mutatom: 2*2 = 4 , vagy 2x2 = 4 . Szerintem utóbbi egyértelműbb !
Dátum: 2008.12.06. 16:14:21
Tedd ezt úgy , hogy mérsékeled az indulataidat. Lehet , hogy nem tudod, ezért elmondom; többek között ez különbözteti meg az embert az állattól , hogy VISELKEDIK. Moderálja magát, és uralkodik az ösztönein. De ha esetleg nem értettél volna meg, szólj nyugodtan , semmi gond, átvesszük még egyszer!
Dátum: 2008.12.06. 16:06:49
Tisztelt Fekka !

Ez a játék azt gondolom nem neked való. Keress egy olyan - a szintednek megfelelő elfoglaltságot- ahol kitombolhatod magad. Szeretném felhívni a szíves figyelmedet arra, hogy ehhez a stílushoz , amit Te megengedsz magadnak, senki nincs hozzászokva. Hozzáteszem nem is akar hozzászokni senki. Tehát told vissza a szívatót ! Tedd meg ezt kérlek a saját érdekedben is .
Dátum: 2008.12.06. 14:36:39
Furcsa lett a topik külseje. Összekuszálódott. Lehet, hogy csak nálam ?
Dátum: 2008.12.06. 14:33:00
Ezért kapott törölni értékelést szerintem


Most viccen kívül! Tudhatunk róla valamit, vagy csak egy tréfás 13 éves, aki értelmesebb kérdést nem tudott feltenni? Komolyan kérdezem. Elképzelhetőnek tartom, hogy valamelyik magyar sorozatban szerepel.
Dátum: 2008.12.06. 14:21:21
Idézet: Texex - 2008.12.06. 13:07:13
Hány éves Szennyesi István?
13
19
25
5
Ezt a kérdést nemrég írta egy másik játékos. Értékeld!
Azonnal töröljétek!
Rossz, hibás kérdés
Jó kérdés
Ha egy kérdést "Rossz kérdésnek" értékeltél, megadhatod, hogy miért (nem kötelező):
Helyesírási hiba
Már szerepelt ez a kérdés
Érdektelen lexikális tudás
Túl speciális kérdés
A válaszok nem jók / nem egyértelműek
Rosszul feltett kérdés

A válasz 13 volt. Azonnal törölnit kapott tőlem, és remélem a kérdés feltevő még a kérdésfeltevés jogát is örökre eljátszotta.


Bocsánat, megkérdezhetem , hogy ki az a Szennyesi István ?
Oldal: 12345