Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Street05

Oldal: 12345678
Dátum: 2010.01.17. 21:15:10
Szerintem az első kettő fejlesztés egy picit bonyolultnak tűnik, hogy most az 5-ös világhoz tartozna, viszont a 3. az nagyon tetszik.
Pajzs helyett egy másik fegyver, szerintem egy nagyon pozitív fejlesztés lenne. A szakértelemhez kötés is tetszik, pl. kardforgatás néven lehetne hívni, és kizárólagossá tenni kardokhoz...mondjuk beállítani egy és kétkezes kardokat. Ez új kardokat is szükségessé tenne, pl szablyákat ilyenek..
Nem tudom ez mennyire lenne nehéz megoldás, mindenesetre pozitív az fix.
Dátum: 2010.01.17. 13:06:03
Lehet igazad van, mindenesetre köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2010.01.17. 12:50:23
Direkt a viccekhez írok, mert szerintem semmi értelme nem lenne a kötetlen csevejbe rengeteg "igen"-t, "aha"-t, "szerintem is"-t írogatni...
Tervem szerint majd a Story résznél fogom megnyitni a topicot, amit majd a kreatív, írni szerető játékosok fognak leginkább kedvelni.

A viccekhez pedig a jóindulatú emberek járnak, mert eddig főképp magas pontszámokat láttam.
Dátum: 2010.01.17. 12:22:44
Megtudja valaki mondani, hogy hány hsz kell ahhoz, hogy topic-ot tudjak nyitni?
Dátum: 2010.01.17. 11:41:43
Az orvos behívja a várószobában üldögélő férjet a rendelőbe:
- Nézze csak, uram - mondja - megpróbálok finoman, tapintatosan fogalmazni. Szóval van egy jó és egy rossz hírem a maga számára.
- Mi a rossz hír? - kérdezi idegesen a férfi.
- Úgy van, ahogyan sejtettük. A feleségének trippere van.
- Hát ez tényleg nagy baj. És mi a jó hír?
- Az, hogy nem magától kapta.
Dátum: 2010.01.14. 20:38:03
Szerintem ez egy igen kényes dolog.
Ugye sokan mondják, hogy nyáron kevesebb időt töltenek (nyaralás, kirándulás, bulizás stb. miatt) a VU-val. DE..
Meg kell nézni másik oldalról is. Vannak olyanok is, (nem is kevesen) akik ilyenkor tudnak több időt rászánni, mint iskolaidőben.
Másik részről, nem lehet olyan fejlesztést kitalálni egy játékban, ahol semmi hátrányt nem okozó hosszabb időtartamú szünetet lehet tartani. Főleg olyan játékban nem, ahol a versenyzés a fő mozgatóelem. Mert ugye ez, és az összes mmo game ilyen. Ha mégis lehetne ilyen pihit tartani, akkor minek játszanának minden nap az emberek, amikor 2 hetente is feljöhetnének? Egy hasonló példa: Ha az ember futóversenyre készül, de kihagy 2-3 hetet, akkor miért akar ugyan olyan esélyekkel az élen lenni, mint aki minden nap edz? Szóljatok, ha nem jogos, de én teljesen így látom a helyzetet.
Végül az sem elhanyagolható, hogy a Beho-nak igen nagy bevétel kiesés lenne, az ilyen szünet.
Dátum: 2010.01.14. 15:17:21
Üdv Mindenkinek!

Tudunk-e vmi újat a V5-ről??
Dátum: 2010.01.12. 20:30:22
A durva, hogy bizonyos idézeteket a férfi szótárból megcáfolni sem tudok


A rendőr leállítja az autóst az autópályán, és megkérdi tőle:
- Uram, megkérdezhetem, mióta megy hibás hátsó lámpákkal?
A sofőr kiszáll, megnézi a kocsi hátulját, majd térdre esik és elkezd zokogni.
- Ugyan már, annyira azért nem súlyos a helyzet! - nyugtatja a rendőr. - Pár kiégett izzó miatt még nem kell ennyire elkeseredni.
- Nem??? És az utánfutóm, rajta a motorcsónakom???
Dátum: 2010.01.10. 12:45:49
Az a helyzet, hogy mindenhol így van, hogy pénzért előnyöd van.
Igazából az az összeg, amit ebben a játékban "kell" fordítani az előnyhöz, igen csekély...
Dátum: 2010.01.10. 12:42:42
4 apáca egyszerre hal meg. Ott állnak a mennyország kapujában és Isten mondja nekik:
-Ha meggyóntok, bemehettek.
Elsö apáca:
-láttam egy férfi @át.
-Mosd meg a szemed a szenteltvízzel és mehetsz.
-Én megfogtam egy férfi @át.
-Ej lányom! Na moss kezet és mehetsz!
A negyedik apáca megelözi a harmadikat! Isten kérdi:
-Lányom te mért tolakodsz?
-Nehogy már olyan vízzel mossak szájat, amiben ö a seggét mossa meg!
Dátum: 2010.01.05. 23:16:29
Úgy gondolom, hogyha ez tényleg kvíz alapján dőlt el, akkor mért akadtok ki? Ha 40-50% mást szavazott volna, és csak kb 50 ember ezt, akkor ez lenne?
(nem tudom pontosan mi állt a kvízben, mert nem töltöttem ki, így ha ez a rész hiányzott belőle, akkor elnézést)
Dátum: 2010.01.05. 22:32:37
Megtörtént:D :

"A múltkor láttam egy embert a strandon. A hátán tetoválás a következő szöveggel:
Ne szóljanak ennek az embernek, hogy mi van a hátára tetoválva, mert ő azt hiszi, hogy egy hajó!"
Dátum: 2010.01.05. 21:58:52
Rafkós, az égvilágon senki nem kér pénzt a játékért. Ez egy plusz lehetőség, és önszántadból élhetsz vele. A másik pedig, hogy ez nem igazán béta játék, mert újítás/változtatás, az nem azt jelenti, hogy eddig csak tesztelés volt folyamatban. Egyszerűen az Adminjaink "buzgósága" hitetheti veled, hogy béta game, mert nem megszokott, hogy ennyire próbálnak odafigyelni majdnem minden kérésre..
Dátum: 2010.01.05. 21:43:47
Hát, hogy a sebzés nagysága nem a TP-től függne, hanem ha x szinten minimum y tapasztalatot nem ér el, akkor bizonyos %-ban csökkenne a sebzése, ezzel inspirálva a tp gyűjtögetését.
De ez egyébként tényleg furcsa lenne, meg nagyon sok szaki stb. értelmét vesztené, csak a Te hsz-edre írtam a más játékra való hivatkozásod gyanánt.
Dátum: 2010.01.05. 21:33:19
Erre lenne megoldás ami nem tudom, hogy hány embernek tetszene (beleértve magamat sem tudom)
Sok játék van, ahol szintlépésnél a TP nem 0-zódik, és a sebzést bizonyos TP korláthoz lehetne kötni
Nah ezzel aztán tényleg megkevernénk mindent nem?!
Dátum: 2010.01.05. 21:13:14
Coronita: Nem tudom a körülményeit, hogy miért nem kezdted el időben leküzdeni a fertőzést, de ezen már ne próbálj meg változtatni, mert lehetetlen. Az pedig, hogy "(Azert 70%-ra vidd le pls, ha mar szobahoztad!)" ez kicsit abszurd
Dátum: 2010.01.05. 20:17:19
Én pedig Miklóstól szeretnék választ a 232. hsz-re.
Dátum: 2010.01.05. 20:01:34
Vajon az új világ bevezetése csak számomra tűnik fejlesztésnek, vagy tényleg nincs tervben?
Dátum: 2010.01.05. 17:39:15
Nah ez érdekes
Mindenesetre poén.
Dátum: 2010.01.04. 20:19:14
Szia Amorea!

Ha tényleg nagyon kezdő vagy akkor azt ajánlom, hogy várj még egy picit, olvasgass fórumon, tanulgasd a játékot, mert hamarosan ha minden igaz megjelenik az új világ, és ott Te is egyenlő esélyekkel indulhatsz.

Üdv.:Street
Oldal: 12345678