Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.07.12. 21:54:06
Nem baj, nem is kell hogy értsd:)
Elméletileg rizikósabb zónába kerültem, gyakoraltilag nem, még mankonstrukciós cuccban sem vertek el, amikor az állataim jórészt pihentek, pedig a többség ilyenkor próbálkozott. Mindegy, nem bírtam a feszültséget, minden reggel remegő gyomorral ülni a gép elé, hogy éjjel vajon elkalapáltak-é... senkinek sem kívánom;-P

Módosítás:
Elárulok egy, sőt két titkot, bár nem is olyan nagy titkok:
1. Rohadtul nem érdekel a halhatatlanság, eszembe sem jutott volna, ha nem Meszy akarja elvinni:D
2. Többekkel tartom a kapcsolatot, megígértem hogy a fórumon továbbra is jelen leszek, ha nem is olyan intenzitással, mint eddig:)
Dátum: 2009.07.12. 21:42:18
Hát, felőlem oszt úgy értelmezed, ahogy akarod, de a te számításaid szerint már kábé 10 szinttel korábban el kellett volna kezdenem gyűjteni a vereségeket:-p

Ami tény: A legrizikósabb szint számomra a 47-48. volt, ahol már elérnek 6. szinttel magasabbról a nehézsúlyú srácok, de én még nem tudom megvenni a hóförgeteget. Ha elérem a 49. szintet, akkor egy ideig ugyanazzal a fegyverrel harcolhatok, amivel engem is támadnak.
Ehhez képest 47-48. szinten nem volt vereségem, pedig támadtak +6 szintről hóförgeteggel, és én is támadtam hasonló júzereket (és akkor még nem is használtam védelem italát, csupán az utolsó napon, amikor már nem volt mire költenem az ősköveimet).
Tény az is, hogy a napi 40 portya+x térkapu lement többnyire gyógyital elfogyasztása nélkül, kemény 3+3-as managyógyítással.
Meg az is, hogy a napi LE bevételem elérte, gyakran meghaladta a top játékosokét, ergo jobb ütemben fejlődtem náluk. Az utóbbi hetekben egyre jöttem felfelé a tulajdonság és szakértelem toplistán, az előbbiben top 15-ben, az utóbbiban már nem emlékszem, de valahol a második oldalon, tehát 25-50-ben voltam.
Nos, igen, befostam:)
Nem untam meg, nem sokalltam a ráköltött pénzt, nem fásultam bele, nem döntöttem úgy, hogy több időt fordítok a magánéletemre és a munkámra, egyszerűen hatalmába kerített a rettegés és megfutamodtam. Na, most már tudjátok, és én is sokkal nyugodtabban alszom:)
De azért lehet még néhány kört ezen nyammogni, csak nem nagyon látom értelmét. Egy játékos törölte magát, kész. Megtörtént máskor is, és nem ez lesz az utolsó. Semmivel sem jelentősebb esemény, mint ha józsika_14 júzer törölné magát az 5. szinten. Én hamar túlléptem rajta, javaslom tegyetek így ti is;-P

És akkor most nyaralok tovább:)
Dátum: 2009.07.09. 13:02:11
Turbót simán el lehet, még úgy is hogy közben a felejtést turbózod:)

Én 140-es tubót felejtettem, csak fel kellett tolni hozzá a felejtést 70-re, hogy meg lehessen turbózni, aztán kilőni alóla a turbót... remélem követhető:D

Transzplant, vezetőkészség, tanulás, ezeket nem lehet felejteni.
Dátum: 2009.07.09. 11:21:21
Nekem is feltűnt:)
Dátum: 2009.07.09. 10:34:50
Hja kérem, senki nem mondta, hogy nem kéne áldozatokat hozni:D
Dátum: 2009.07.09. 10:15:45
Szerintem kivitelezhető, csak előbb le kell bontani a földig ezt is, mint a gyakteret meg a védőfalat - és extra nehezítésként hullanának vele a járulékos épületek is. Lehetne egy szál lélekkútba öltözve újrakezdeni az építkezést;-P
Dátum: 2009.07.08. 22:46:12
Próbálgattam éppenséggel, de azt a marha nagy bizsergést nem éreztem:)
Dátum: 2009.07.08. 22:38:37
Megijedtem a 7 szinttel magasabbaktól:)
Ja, és meg is untam:)
Dátum: 2009.07.08. 22:32:13
Nem, a legutolsó vereségem zafírtól, meg úgy egyáltalán:)
Dátum: 2009.07.08. 22:26:48
A legutolsó:
Xing, Serpents of the Destiny, 2009.06.27. 08:20 körül. Én támadtam.
Dátum: 2009.07.06. 14:16:30
Kicsit elkéstem a kérdéssel ugyan, de... He?
Dátum: 2009.07.05. 14:20:08
Megfeledkezel a névtelen tömegekről, akiket winnie, mint a Beholder propagandagépezetének öntudatra ébredt mellékterméke képvisel:)
Dátum: 2009.07.05. 10:07:46
Napra pontosan:D
Dátum: 2009.07.05. 09:54:17
Én rá akartam tenni azt az egyet, amennyit megér nekem, de elszállt a rendszer, és mire visszajöttem már 70 volt rajta:)
Neked is van feketeöves valószínűségszámító ismerősöd?
Akkor jelezd a játékvezetésnek, vizsgálják ki, engem meg kímélj meg a hasonló levelektől.
Mellesleg a neved feltűnése után még kétszer frissítettem a portyalistát, mire leesett, hogy támadható vagy. Úgy tűnik, nekem belefért két kattintás.
Levél MaximuSS kollégától, egy méretesebb rablásom után. Tanulságos:

"Gratulálok...de azért remélem egyszer még látlak bannolva. (bár tudom, nem tettél semmi szabályellenest....)

Ja, és a kínzókamrából is kapsz majd 7589365 LE-t, remélem örülsz

Azt is tudom, hogy eme üzenetem csak még nagyobbá teszi örömöd, de nem érdekel...."


Nem, nem okoz örömet, viszont kifejezetten fáraszt. És igen, ide fogok tenni minden tahó hangvételű levelet, névvel együtt. Tanuljunk már meg viselkedni, ez egy játék lenne, vagy mi a tök...
Dátum: 2009.07.02. 16:41:34
Hát én meg arról beszélek, hogy a plusz lóerőt csak úgy kapja meg, ha gyakorlatilag nullára ver. Én ugyan nem támadok lefelé, de a szintemen ill. felfelé is arra megyek, hogy minél nagyobb sebzést vigyek be, mert úgy dől a léééé:)
Dátum: 2009.07.02. 16:31:51
De azért ugye szabad még úgy portyázni, hogy a kivégzés működésbe léphessen? Tudjátok, az az a szakértelem, ami a szerezhető lóerő mennyiségét befolyásolja:)
Dátum: 2009.07.02. 13:18:16
Árpi, Otoaak nem te vagy véletlenül? ;-P