Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szurilo

Dátum: 2009.05.28. 00:58:05
Erőn azért spórolok, mert minek a sok Erő ha el sem találom az ellent vagy emiatt nem elég az IQ. Mellesleg életem első prémes hetét ülöm amit életem egyetlen 30 ősköves vásárlása biztosított, így persze nem lehetek ott az élen, és emiatt nem is engedhetem meg magamnak hogy az ingyenes 30 napos specializáció váltástól eltérjek ami miatt aztán nem tudom tartani a folyamatos egyensúlyt a tulajdonságok között és most épp az Erő van leginkább elmaradva. De végül is ez nem is lényeges, Én alapvetően 3 dolgot fogok kiemelten fejleszteni, Erő, Támadás, IQ. A smaragdok szintén hármat, Védekezés, IQ, Tau. Védekezésben valóban a cuccaik többet adnak, de nekem meg ott lesz az összes harci kör szemben az egyetlen varázs körrel. Én így próbálom most, de lehet hogy nektek van igazatok és 40. szint után nekem is fel kell nyomnom a Taut, csak akkor ugye még kevesebb LE jut Támadásra, IQ-ra, Erő-re, így sztem amit nyerek varázslatsebzéssel az el is úszik a fizikai harcban. Meglátjuk srácok, mindig van új a nap alatt
Dátum: 2009.05.28. 00:11:42
Nem azt bizonyítom, hogy "hűdemilyenjóvagy"-ok. A véleményem írtam le és mivel ti nem értettetek egyet kialakult ebben a témában egy vita. Szerintem ez egészséges dolog. Nem célom hogy ajnározzam magam. Ha neked az a véleményed hogy benéztem a varázslatok fontosságát ám legyen. Engem nem győztél meg egyelőre, ugyanis továbbra is állítom, hogy ha valakinek szignifikánsan nagyobb az IQ-ja akkor nem fog eltalálni vagy teljeset sebezni az ellenfél varázslata, ellenben én a Tau-n megtakarított LE-vel behozom rajta a fizikai körökben. Az meg hogy ki hogy fejleszti a karakterét V1-en nem bizonyítja a teóriám helytelenségét.
Dátum: 2009.05.27. 23:55:46
Ha elég nagy az IQ-m jó eséllyel el se fognak találni. Én erről beszélek. Támadásról, IQ-ról és Erő-ről. A Védekezést szinten kell tartani. Nekem ez a taktikám.

Teszem azt jön egy smaragdos. Van neki kritikus sebzése, jó varázslata meg 100-as Tauja és 110-es IQ-ja. Ez V2-n 38-as szint környékén egész általános. Ha nekem van 130-as IQ-m, akkor nem nagyon fog eltalálni a varázslatával, de még ha igen, akkor se sebez teljeset. Na?
Ezek után miért is fejlesszek Taut?
Dátum: 2009.05.27. 23:37:21
Amennyiben az IQ-t is tolom, már pedig bőven tolom úgy nem hiszem.
Dátum: 2009.05.27. 23:19:51
Ezzel nem értek egyet. Rubin hordásként nagyon jól megvagyok gagyi 10-15 szinttel alacsonyabb varázslattal is úgy, hogy az alap Támadásom 123, míg a Taumaturgiám csak 34. Nem muszáj a varázslat a játékban, meg lehet élni fizikai harcból is.
Dátum: 2009.05.27. 21:35:08
Nem játszom V1-en, már csak mutatóba vagyok ott, de V2-s tapasztalataimból kiindulva hozzá tudok tenni a dologhoz.
Rosszul induló, nem prémes, nem köves csapat voltunk, ami rá is nyomta a bélyegét a szövinkre. Most 2 gyémántos szövi, 2 smaragd és 1 zafír szövin kívül minden szövit verünk, de nem úgy ám hogy erősebbek vagyunk. Egész egyszerűen taktikázunk. Gondolom nem nektek kell magyarázni hogy hogyan lehet megnyerni egy háborút okosan, még akkor is, ha kevés a támadható felület ellenben nektek sok van. Lehet hogy a fél szövi láthatatlanságba vagy katakombába kényszerül, de a másik fele fel tudja venni a versenyt majd a kristályhordásokkal. Lehet nem 3 napig tart, de sztem a győzelem eléggé biztosnak tűnik még úgy is hogy 15% alatt is üthetőek akik kint maradnak, ha más nem, segítőkéz, védelem itala, etc. mehet egy alacsonyabb szintű, de erős arcnak és akkor már alacsonyabb ÉP-n se kap ki olyan könnyen. A lényeg hogy ha 5x győztök eltűnnek.
Mi itt árgus szemekkel, epekedve olvassuk a híreket és nézegetjük a Kristály szövi szövi oldalát, tagjait, úgy hogy nektek kéne örülni, hogy ilyen lehetőségetek van. Amondo vagyok használjátok ki, legyetek ti az elsők, akik legyőzik a Kristály hordát, mert azok nevét sosem felejtik el. Sok sikert!
Dátum: 2009.05.27. 07:50:14
LoWs V2-n is nagyon kevés a rubin, ellenben igencsak erősek és harcosak, regelj egy karit és nézd meg, valamint érdekesség de a legtöbb ember a rubin hordásoktól kap ki a legtöbbet(arányosan nézve). Jó horda ez, csak nem érdemes elmenni Taumaturgia irányába. Nem caster cast.
Biztos korábban léptek be amikor még kicsi volt a kút.
Dátum: 2009.05.25. 20:22:27
Ez most hogy van? Mindkét szörnyi 38-as alapszintű. A két vadászat között semmit nem módosítottam ami befolyásolhatná a kapott LE-t és mégis a nagyobb szörnyi kevesebb LE-t adott mint a normál. Bug vagy feature?

Ma, 20:19:34
Vihar közeledik, ezért igyekezned kell, ha még előtte zsákmányra akarsz bukkanni! Az egyre erősebb szél portölcséreket kavar, el kell takarnod a szemed. A szél köveket sodor, fákat tép ki. Fedezéket kell keresned! Ekkor valami nagy döndüléssel eléd csapódik a porba. Egy haldokló obszidiánsörényű pegazus! Megadod neki a kegyelemdöfést, és lélekenergiáját veszed (+763). +14 TP A szerzett lélekenergiából 69 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 20:14:54
Vihar közeledik, ezért igyekezned kell, ha még előtte zsákmányra akarsz bukkanni! Az egyre erősebb szél portölcséreket kavar, el kell takarnod a szemed. A szél köveket sodor, fákat tép ki. Fedezéket kell keresned! Ekkor valami nagy döndüléssel eléd csapódik a porba. Egy haldokló nagyobb orgling hős! Megadod neki a kegyelemdöfést, és lélekenergiáját veszed (+732). +14 TP A szerzett lélekenergiából 66 a helyes válaszért kapott LE.
vazz, ennyi hsz-t. legalább írjátok már meg mi a fenéről van szó, mi ez az exploit?
Dátum: 2009.05.21. 08:50:48
Pálinkást!
Lássuk csak, D4vid még sárga és msn-en sincs.
Dátum: 2009.05.21. 01:34:39
Nekem kevesebb mint 48 óra alatt sikerült a dolog. Sztem szerverrekordot döntöttem, és én sem értem a dolgot. Mindenesetre nagyon örültem a sikeremnek. Minden döntetlenem én kezdeményeztem. Talán ez segíthet.
Dátum: 2009.05.20. 00:16:42
Spam szűrőn please egy picit finomítsatok még, valamint ígértétek hogy nyilvánosságra hozzátok a rendszerét, ami nem történt meg. Ezt pótolhatnátok.
Dátum: 2009.05.19. 11:46:33
Azért remélem nem a szerver durran el...
Dátum: 2009.05.19. 01:33:09
Nem, ha beállítod hogy nem akarsz válaszolgatni akkor mondjuk 5%-ot kapsz pluszba, vagyis az átlagot. Ha meg mindenképpen hajtasz a 10%-ra akkor válaszolj. Bár hogy őszinte legyek amilyen maximalista vagyok én így bekapcsolva hagynám a dolgot akármennyire is van hogy nem szeretek kvízelni, és így most magam ellen dolgozok , de persze itt most nem az én kényem kedvemre alakítjuk a játékot, ezért ajánlom az 5%-ot.
Dátum: 2009.05.19. 01:03:10
Nos, a kvíz a játékban valóban sok javítanivalót kellene hogy megéljen. Nagyon nehéz olyan kérdést írni amit elfogadnak. Nem azért mert sok a buta vagy szándékosan rossz kérdést jelölő ember, hanem mert mi magunk is buták vagyunk. Rengeteg a jónak tűnő kérdés ahol látszik, hogy kitalálásával sokat foglalkozott az illető és mégis, rossz a kérdés, ilyen olyan okból. Én magam is bele futok néha ilyenbe pedig van hogy akár 20 percet is el google-zgatok mire elkészül a kérdésem és akkor még úgy érzem hogy 25 éves egyetemistaként jobban is tudok kérdést feltenni mint aki mondjuk általános iskolás.
Alapvetően két utat látok járhatónak. Szigorítani kellene a kvízek értékelését végző emberek statisztikáin ennél sokkal jobban, tehát aki nem jól értékel hamarabb tiltódjon el az értékeléstől, aki viszont jól értékel általában, annak értékelése nagyobb súllyal számítson az értékeléskor. A másik út pedig a kvíz eltörlése(de legalább is kikapcsolhatóvá tétele), ami szerintem legalább annyi jóval mint rosszal járna. Nyilván sokaknak hiányozna, de idővel mindenki beletörődne. Pláne magas szinten már sztem egyre több ember unja a kvízt. Ha úgy érzitek meg kell hagyni akkor legyen szinthez kötve. Mittudomén 20-as szint után lehessen kikapcsolni a kötelező válaszadást, vagy hasonló. Sok ember egyébként szerintem örülne ennek az eltörlésnek. Tetszik a kvíz ötlete, jó is végül is, de néha idegesítő tud lenni, ha 200 CSP-t kell elvadászni, vagy mások hülyeségén múlik a küldetésed vagy kérdés feltevésed. Nekem ez a véleményem.
Dátum: 2009.05.17. 23:34:36
Ja, elszámoltam na mindegy. Bocs
Dátum: 2009.05.17. 20:12:00
A kritikus ütés szakértelem hogyan számolódik? Vannak cuccok amik kritikus ütést adnak. Ezek összesen X % kritikus ütést adnak és ez látszik is a karakterlapon, de mennyivel növeli ezt a százalékos esélyt a kritikus ütés szakértelem 1 pontja? Egyáltalán lineáris a növekedés?
Dátum: 2009.05.17. 01:05:46
Hát így 30-as szívósságnál nekem is jobbnak tűnik csak zavaró hogy 5 szinttel alacsonyabb tárgy. Fura.
Dátum: 2009.05.17. 00:56:00
Üdv!

Szerintetek melyik a jobb egy rubin hordás (37. szintű) karakternek?:

minotaurusz nyaklánc
Szint: 15
Egészség: +1
Kritikus sebzés: +3%
Kábítás: +3%

vagy

a pók lánca
Szint: 20
Védekezés: +2
IQ: +2