Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ArkAngyal75

Dátum: 2008.11.18. 07:41:47
Javaslom, mielőtt kvízolimpia indulna, hogy nézzétek át a kérdéseket, mert rengeteg a hibás belőle. És könyörgöm, a HKK kérdéseket vegyétek már ki!!!!
Dátum: 2008.11.17. 17:35:45
No most erre is mit mondjak...

Melyik nem operációs rendszer?

Visa
Linux
Windows Vista
Winows XP

és ezt valaki átengedte
Dátum: 2008.11.16. 13:56:46
Miér nem volt 1916-ban megtartva az Olimpia ?

Nem jelentkezett annyi ország, hogy legyen értelme megtartani.
Nem tartották megfelelőnek az elkészült sport létesítményeket.
Az I. világháború miatt.
Nem jött össze a kellô mennyiségű pénz a megrendezéshez.

Miért...

Ki lett a 2008-as HKK nemzeti bajnok?

Magyar Attila
Csernus Dávid
Sass Tamás
Panyik Zoltán

Ki az az állat - már elnézést - aki beenged ilyen kérdést? És mi a francért nem lehet elfogadni a fejlesztők kérését, hogy NE LEGYEN HKK KÉRDÉS????
Dátum: 2008.11.16. 10:28:54
Ki nevéhez fűződik a C-vitamin felfedezése?

Szentgyörgyi Albert
Galambos Lajos
Teller Ede
Dessewfi Kálmán

Talán Szent-Györgyi Albert, ugye?

Mi osztályba tartozik a varangy?

Puhatestű
Emlős
Hüllő
Kétéltű

Ha a kérdés feltevésének módját nem is nézem, az osztályok mindig többes számban állnak... ráadásul a varangy nem taxonómiai kategória, nem fajnév. Itt a pontos besorolása pl. a barna varangynak: http://hu.wikipedia.org/wiki/Barna_varangy
Dátum: 2008.11.04. 16:59:12
Hány Gigabyte fér el egy normál DVD-r-en?
itt a helyes válasz 4,7
sajnos ez nem igaz, bár ennyi lenne, de kevesebb, mint 4,5 GB fér rá... aki írt már dvd-t az tudja
lehet, hogy rá van írva, de a ráférő adat nem ennyi.
Dátum: 2008.10.29. 12:48:55
Mi a szublimáció?
A kérdező szerint a válasz: fémek párolgása
A jód mióta fém? Ugyanis az a tipikus példa a szublimációra...
Szóval a szublimáció az a folyamat, aminek során szilárd anyag gáz halmazállapotúvá válik, a folyadák halmazállapot kihagyásával.
Minek ír be kérdést ilyen témában, aki nem ért hozzá? Legalább ő megnézhetné a gugliban, ha már a játékosok nem teszik...
Dátum: 2008.10.28. 06:27:55
Ja, és még valami azoknak, akik egy-egy kérdésre nem jól válaszolnak: google a barátod. vegyétek a fáradságot és pötyögjétek be, mondjuk kína pénzneme vagy az első magyar nobel-díjas kitalálása nem olyan nagyon megerőltető dolog szerintem.
Dátum: 2008.10.28. 06:22:35
"A csicsókának melyik része ehető" vagy hasonló kérdésre a helyes válasz a gyökérgumója a kérdés írója szerint. Az a baj, hogy az nem a gyökere, hanem a szára, és ez is szerepel a válaszok között. Aki nem hisz nekem: http://hu.wikipedia.org/wiki/Csics%C3%B3ka
Kérem módosítani. Köszönöm
Dátum: 2008.10.27. 09:34:25
Köszönöm az opoknak a segítséget, különösen Zolinak. Problémám megoldva.
Dátum: 2008.10.27. 08:19:54
Ezzel csak az a baj, hogy eleinte max 1 szinttel kisebbeket támadhatok, vagyis a sikerre az esélyem konvergál 0-hoz. (hopp egy kvízkérdés, mi az a konvergencia ) Így elég nehéz fejlődni, mert inkább beteszem a lémet az épületekbe, minthogy magamra költeném, mielőtt ellopják... na sebaj
Dátum: 2008.10.26. 23:00:26
Lehet, hogy túlzok, már sajnos nem tudom pontosan, csak azt, hogy iszonyatos mennyiséget vesznek el. Az átlagom nem veszélyes, mert sok olyan vesztésem volt, amikor nem volt egy vasam se, de amikor van valamennyi, akkor tuti, hogy abból sok elmegy, de figyelni fogom a 20%ot.
Kezdem megszokni, amire nagyon sokan panaszkodnak, hogy 1 szál lvl1 buzogánnyal 144 összeggel elvernek, nekem meg full cucc, varázslat (igaz nem uptodate) meg 160 pont...
De ami még mindig nem megoldott: hová lett démon hill? illetve... hová lett a szavazatom??? Erre jó lenne, ha valaki válaszolna, most már 3 post, 2 email ment és megpróbáltam a kapcsolatot a segítséggel is de nem sikerült, pedig volt bent op.
Dátum: 2008.10.26. 17:24:42
Nálam sosincs annyi, mert ellopják... 500ból is elvisznek 300at... erről ennyit.
Dátum: 2008.10.25. 23:59:08
Az még csak egy dolog, hogy sokkal gyengébbek, akiknek 1 szál lvl1 fegyverük van simán levernek, bár ez is botrány, de hogy ezek elvisznek 200-400lét én meg a legjobb vadászatomon is 100 körül, hát nézzétel meg a mérlegemet...

és ami nagyon bosszantó:
1
ELTŰNT EGY SZAVAZATOM!!!!!
KÉREM VISSZA!!!
vagyunk a szöviben 3an összesen 5 szavazattal, én alapítóként 1 (egy) szavazattal, pedig nem adtam soha senkinek!!!
egyszer volt bent operátor, bekérte a progi a nevemet meg az emilemet, beírtam és azonnal megszakadt a kapcsolat, közben írta, hogy várjak az operátorra. vártam sokat, hallóztam, minden.
goto 1
Dátum: 2008.10.24. 09:03:52
Kérdés: Mi az a cibere? Erre a válasz nem szerepel a lehetségesek között, mert ez egy leves, de a lekvárt fogadja el helyesnek.
Dátum: 2008.10.23. 10:31:23
Akkor ebben mi a nem megengedett: hol található a szinuszcsomó? 1. szemben 2. vesében 3. szívben 4. hasnyálmirigyben...
Dátum: 2008.10.22. 18:33:27
Helló. Eltűnt egy szavazatom. Ma még megvolt, aztán átadta nekem egyik tagunk, ami után jött az esemény, hogy átadta, de 2 maradt. Most visszavonta és 1 lett. Segítséééééég! Köszi