Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ördög

Oldal: 1
Dátum: 2023.09.21. 22:25:48
Nekem 400. szinten valóban sok a relikvia kuponom, de alacsony szinten meg tolja a nyakadba a csp-t az inspirátor. Pár oldallal ezelőtt írtátok 120 cs / nap az arány. Mindenki más gondokkal küzd, de ettől jó a játék. Kevesebb matekkal is lehet ezt élvezni. És mindenki előtt ott a lehetőség hogy ne visszafogott fejlődéssel pók üzemmódban játsszon. talán nem lesz mindig alacsony szintű....
Dátum: 2023.09.14. 20:49:32
Bocsi, én azt gondolom 400. szinten is amatőr vagyok DE hogy kaphat valaki 120 csp-t egy nap ?? És 1 mp alatt vadászni ?? Mit lőtem mellé ??
És nekem a Nagyobb grifftojás kiköltése 32 órát vett igénybe, mínusz a 2 x 4 óra gyorsítás = halva született griff. ??? Akár a szörnyfog
Dátum: 2021.01.06. 22:47:18
Nem neked címeztem, mivel azt sem tudom ki vagy. De biztosan igazad van abban , hogy a "sátánnak" címzett fizető játékosok tartják életben a játékot.
A célom az volt , hogy a mértékletességre hívjam fel a figyelmet. Én tudom, hogy az viszi előre az embert, ha egy adott versenyhelyzetben kihozza a maximumot, de szerintem vannak olyan helyzetek, ahol ez vissza nyal. Azt gondolom ez lehet a kiégés.
Évek alatt sok ilyen "kiégett" top karakterrel találkoztam. Ha valami már nem feladat, akkor az nem is érdekes.
Dátum: 2021.01.06. 22:06:58
Az felmerült már kérdésként, hogy ki mint vet úgy arat ? Magatoknak kerestétek a bajt, hogy számotokra beszűkült a játék. Amikor évekkel ezelőtt belekezdtetek nem volt gyanús a "szerepjáték " kifejezés. Nem gondolom, hogy lehet sok pénzért és sok rááldozott óra árán hangulatot venni.
Én a magam részéről mindig megpróbáltam élvezni a játékot. Emlékszem amikor szabadságot vettem ki, mert a Szövetség háborúban állt egy másik szövetséggel. Volt olyan is akit ezért katakombába küldtünk. Aztán jött a Citadella használata. Komoly etikai és morális kérdés volt a használata. Vagy az első epikus lény leverése, amiben a szövetég minden tagja óránként beütött, aztán valamikor délután kimúlt a dög. A relikvia elosztása megint külön történet.
Szóval szerintem ti gigászok elszartátok az egész játék hangulatát. De remélem nem fertőzi meg nagyon a többi világot. Viszont javasolnám terápiaként a maximális versenyszellem szem előtt tartásával egy új karakter indítását, amit NEM támogatsz meg őskővel. Lehet hogy új élmény lenne egy új varázslat, vagy pár ezer le, amit el tudsz költeni anélkül, hogy a pókok meg ne dézsmálják
Dátum: 2020.02.12. 17:06:23
10 éve játszom a játékkal, és még sosem írtam semmit, de most elpattantam hogy a Kutatás Eventet ilyen lehúzósra csinálták. Az első négy sorban 176 őskő kell minimum, vagy megakadtál.
A sajtoló anomáliához granulátum kell 30 őskő
A 10 kék kristályitalhoz további 50 őskő, de ezekért még kapsz is valamit.
De a Bűvös állat eledel 15 darab aminek darabja 8 őskő ha egyáltalán kapható és ráadásul semmire való, hiszen ezért fejleszti az ember a meggyőzését , hiába nyomják ki a szemed 3 darabbal, még így is 12x8 = 96 őskő. Vérlázító.
Nem csodálom hogy a nem prémesek sorban hagyják abba a játékot, ha nem tudnak felzárkózni máshogy. Pl. nálam csak gyűlik a sok csatlós kristály és a kútgerjesztő. Nemhogy azt süthetném el valahogy.
Mac
Dátum: 2012.01.04. 15:06:43
Valami használhatóbb ötlet ??
Dátum: 2012.01.04. 14:55:11
Hali

Elszúrtam az átutalást, egy számjeggyel kisebb számot írt be a hölgy, hol tudok helyesbíteni ? Vagy hogy talál be a forintom a Beholder kasszába, és íródik nekem jóvá ??

MacVaren V2-ről


Vagy hogy találom meg Miklóst ??
Dátum: 2012.01.04. 14:53:41
Hali

Elszúrtam az átutalást, egy számjeggyel kisebb számot írt be a hölgy, hol tudok helyesbíteni ? Vagy hogy talál be a forintom a Beholder kasszába, és íródik nekem jóvá ??

MacVaren V2-ről
Dátum: 2012.01.04. 14:53:08
Hali

Elszúrtam az átutalást, egy számjeggyel kisebb számot írt be a hölgy, hol tudok helyesbíteni ? Vagy hogy talál be a forintom a Beholder kasszába, és íródik nekem jóvá ??

MacVaren V2-ről
Dátum: 2010.03.03. 11:57:41
Nekem is bejö meg a szövitársaknak is!
tegnap délután óta nem bírálják el a kvízkérdésemet, így hogyan csinálom a küldetéseket ??
Melyik közkedvelt könyvsorozat egyik főszereplője Tasslehoff Fúróláb ?
1.Sárkánydárda Krónikák
2.Káosz sorozat
3.Cherubion sorozat
4.Nincs ilyen nevű szereplő egyikben sem
Dátum: 2009.07.19. 17:25:50
O.K. igaz, és bocsi a kifakadásért
Dátum: 2009.07.19. 16:35:43
Ebből a 3 kérdésből (küldetést próbálok teljesíteni ) 2-re az tudja a választ, AKI JÁTSZIK a végzetúrban.Ők a speciális érdeklődésű réteg. De az nem speciális kérdés, hogy hányadik szintű a szöges buzogány, vagy mi van a tulajdonság rovat alatt kettővel. Vicc b..meg.Ha nem lenne küldetés, magasról..
Dátum: 2009.07.19. 16:30:22
Milyen típusu autót NEM gyártanak jelenleg Magyarországon ?

Opel
Suzuki
Renault
Audi

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Hány Végzetúr világ létezik jelen pillanatban (2009 07) ?

1
2
3
4

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Létezik a játékban olyan küldetés, amikor egy kvíz kérdést kell írnod amit a többiek jónak fogadnak el ?

Igen, még az elején
Nem
Küldetés nincs is a játékban
Kvíz nincs is a játékban

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Hát tele van a darabom, mert már élből nem írok kvízkérdést sem a v1, sem a v2-ben élő karakteremnek, mert besokaltam, de itt KÜLDETÉS EZ !!! A "speciális érdeklődésű réteg pedig azokból áll, akik játszanak a végzetúrban !!! Ugyan kinek írnék végzetúros kérdést ??
Dátum: 2009.03.28. 13:24:51
Egy szövetség mikor veszít több Lélekenergiát a kútból vesztes háború esetén, ha haggyuk magunkat, és azonnal kapitulálunk, vagy ha felvesszük a kesztyűt, és utolsó emberig verekedve veszítünk? Mi a célszerűbb egy jóval erősebb szövetséggel szemben?
Dátum: 2009.01.08. 20:09:22
Nem hiszem hogy itta helye, de csak itt tudom leírni, hogy igazságtalannak tartom,hogy az én kérdésemet, hogy milyen színű a közlekedési lámpán a tilos, (még a 2 éves lányom is tudja a piros az tilos) elutasítják, szemben az "5 faktoriálissal", amit ugye minden 12 éves TUD. A véleményem B-vel kezdődik. Lassan eljön az 2+3 ideje. Gratulálok
Oldal: 1