Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Balor

Dátum: 2009.04.02. 22:21:07
Egy varazslat otlet. Elnyeles: sebzes: 0 hatas: csokkenti az ellenfel varazslatanak sebzeset, egyeb hatasat / gyogyitja a sebzeset, kompenzalja hatasat
Dátum: 2009.04.02. 21:50:19
Ez csak reszletkerdes. A teljesitett kuldetesek darabszamanak (vagy darabszama lehetosegenek) megvaltoztatasa miatt lenne gond. Igazsagtalan vagy sem, kivenni nem kellene. Alternativ megoldasi lehetoseget szeretnenek a jatekosok, javasoltam egyet, ami szerintem teljesen korrekt. A szamokat pedig lehet finomhangolni.
Dátum: 2009.04.02. 21:43:59
Egy idejet mult kerdes, ha lehet vegyetek ki a jatekbol, pls.

(nem biztos, hogy pontosan idezem)

Mikor lesz az elso Moto GP futam Magyarországon?

2009 *
2011
2020
nem lesz

Amikor a kerdes irodott, akkor meg bizonyara igy volt, de azota ez megvaltozott: elmarad (errol tudtam). A legfrissebb (?) hirek szerint jovore lehet legkozelebb.
En naivan azt hittem, hogy azota mar fixalodott, es 2011 az uj idopont...

Rengeteg ilyen idejet mult kerdes van meg az adatbazisban, csak sajnos nem mindig van idom ebbe a rovatba bejegyzest irnom.
Dátum: 2009.04.02. 21:37:23
Engem nem erint negativan, szamomra csak egy kattintas lesz. Ettol fuggetlenul lenne 2 javaslatom is. Az egyik, hogy ne legyen ilyen kuldetes, helyette visont - mint az mar valahol elhangzott ilyesmi - minden egyes szovetsegvaltasnal a lelekkut toltes LE igyenye emelkedjen negyzetesen a kovetkezokepp: 1. valtas: sima toltes, 2. valtas: 2x toltes, 3. valtas: 4x toltes, 4. valtas 8x toltes. A valtasilyen tekintetben legyen egyenlo visszateressel. Ezzel az eredeti cel meglenne, nincs ki-belepkedes haboru idejen (legalabb is tul surun). Ezzel az a baj, hogy a kuldetest utolag kivenni erdekes lenne, mert vannak akik mar teljesitettek.
A masik variacio a kuldetes alternativ teljesitese: 5 honap, vagy a, legyen az epitesed 2,5M LE az adott szovetsegben. b, legyen az osszes epitesed 5M LE.

Az elso variacio szerintem "csak ugy" is bekerulhetne, leven a ki-belepkedes gatolasa a cel, a masodik pedig mint a kuldetes alternativaja.

Ezeknel a variacioknal senkinek sem lehetne egy szava sem szerintem.
Roviden: idohiany, kieges, nagymerteku fuggoseg kialakulasanak elkerulese

Update: szemelyes tapasztalat alapjan az is szamit nalad mennyi LE van amikor tamadsz (marmint a rabolt szazalekban). De nyugodtan szamolhatsz nagyon-nagyon durva kivegzes szakertelemmel is (min. 80)
Klikkelj a kapitulacio fulre a szovetseg menupoton belul. Ne aggodj, a haboru(k) allasa)i) fog feljonni.
Gratulalok, sikerult lejaratnod magad itt a nagyforumon mindenki szeme lattara.
Sokan leirtak mar hogyan lehetseges extrem LE-t szerezni portyabol, inkabb tanulj belole, mint hogy ostoba vadakkal dobalozol.
Egy plusz tipp, talalj 34 olyan jatkost magad melle, akik onzetlenul segitenek egymasnak a sikeresseg erdekeben, valamint "az atlagnal tobb idot" szannak a jatekra, es kozuluk (is) kerulnek ki a top portyasok a jatek kezdete ota. Ha ez megvan, akkor tanuld meg alkalmazni az itt elhangzottakat, es akkor kezdhetsz Nephila nyomaba eredni.

Addig pedig vegyel orakat Crimson mestertol, mert bizony os is kokemeny profi a temaban.
Dátum: 2009.04.01. 18:55:08
Morti, csak nem jatszottal anno a diabloval te is?
Dátum: 2009.04.01. 16:09:01
Esetleg idomitas, kennel visszaszamlalo is lehetne.
Dátum: 2009.04.01. 15:59:38
Ne legy ennyire borulato. Annak ellenere, hogy a dontetlenes kuldetest gyuloltem a legjobban, mert egy idore kivette a hagyomanyos harcokat a jatekbol, az egyik "legszebb" emlek is, mert sok szervezkedest, jatekosok kozotti interakciot kivant. Egy tipikusan olyan kuldetes, amit az utobbiak nelkul szinte lehetetlen lett volna megoldani.
Dátum: 2009.04.01. 15:55:53
Legy ot honapja tagja egy szovetsegnek, vagy legyen az osszes epitesed 5-7.000.000
Ez jobban passzolna alternativanak egy ilyen kuldeteshez, mint hogy az egeszseg/magia legyen x.
Dátum: 2009.04.01. 15:29:51
Azt gondoltam. De ha az 5 honapos kivaltasa A 160-as egeszseg, a 7 honapose pedig a 150-es, akkor az komoly szivatas lenne. En mar csak ilyen gonosz vagyok.
Dátum: 2009.04.01. 15:28:08
Szerintem nem is az egeszseghez/magiahoz kellene nyulni, hanem - ha mar fejlesztes - inkabb mind a negy hordabol 5 szintenkent berakni egy-egy npc szovetseget. Persze ez sokkal tobb munkaval jaro upgrade azt lassuk be, de jelentosen szinesebbe is tenne a jatekot.
Dátum: 2009.04.01. 15:21:38
Ha lenne alternativaja biztos lehetsz benne, hogy 15-20 kuldetessel kesobb visszajonne ez a kuldetes egy apro modositassal: legy 7 honapja egy szovetseg tagja, vagy legyen az egeszseged 150.
Dátum: 2009.04.01. 11:59:14
Csatlakozom a sorhoz. En is toltam 1-2 hete 35-ot az egeszsegemen, es maris lett eleg ep-m mindenre. Elotte bizony a napi 15 inditott potryaval nagy gondban voltam. Mostanra mar mehetne napi 30 vagy tobb is siman.
Dátum: 2009.03.31. 20:20:06
130-as szerencse ellenere az utolso 3 vadaszatombol 2 apro lett. Atkuldom hozzad oket, neked most szuksegesebbek.
Dátum: 2009.03.31. 20:11:31
Pedig mar kezdtem remenykedni...
Nem baj, hatha ezuttal maskepp lesz, es legalabb a masodik korig eljutok.
Dátum: 2009.03.31. 19:59:12
A 64-es szerencse 33. szinten meg alacsonynak is szamit, tehat viszonylag "jo esellyel" palyazol az apro lenyekre. De aggodalomra semmi ok, random god majd megoldja a kuldetest.
Dátum: 2009.03.31. 19:56:14
Akkor ha egy kategoriaban vagyunk, es az elso korben osszekerulunk, akkor vegre megtorhet a jeg, es vegre nem egy csata utan bucsuzok a viadaltol.
Dátum: 2009.03.31. 17:26:31
Nem vagyok benne biztos, hogy barmelyikotok is erti-e a masikat, ezert kerdezek. Addig eljutottam, hogy TO-ben, SZO-ben jol allsz. De akkor most szoktal portyazni is, vagy pedig nem? Ez eleg kodos volt az ez elotti hsz-edben. Ha pedig a kerdesre a valasz nem, akkor bizony Endyr mondandojanak kemeny igazsagtartama van. Ha nem, akkor siman felre ertettetek egymast.

Egy ujabb kerdes. Mi tartott 12-tol 30. szintig a vadaszatos szakertelmek maxolasaban? Nem arcoskodni akarok, de nekem kb. 20-rol 28-30-ra meglett (mondjuk mar akkor sem a nullarol indultam, viszont megalltam TO-zni egyszer).