Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Balor

Dátum: 2008.10.19. 22:16:08
Idézet: Cenau Dubhan - 2008.10.19. 18:20:58
Hi!

Nem lehetne bevezetni hogy egy végzeturat naponta csak 3-szor lehessen támadn?



Ugye most viccelsz?
Dátum: 2008.10.19. 22:14:08
Idézet: Necronis - 2008.10.19. 14:55:16
Ha felépíted, őskövet kapsz minden szintlépésedkor (és a szövetség többi tagja is, mindenki akkor, amikor szintet lép). Annyi őskövet kapsz mindig, amennyi az épület szintje, ami maximum 20.



Lehet én tudom/látom rosszul, de szerintem kiégett őskövet kapsz, nem rendes őskövet.
Dátum: 2008.10.19. 10:31:52
Eddigi tapasztalatokból inkább 55-45.
Dátum: 2008.10.19. 07:27:45
Nem egészen erre gondoltam.
Dátum: 2008.10.18. 19:32:48
Egy-két győztes csata nem egyenlő a teljes háború megnyersésével.
Dátum: 2008.10.18. 19:25:26
Próbálkozz bátran lehetőleg LE nélkül, így nagyot nem bukhatsz. Nyugodtan támadj -40/50 %-kal, azt is elfogadja, ha nyersz. Random bácsi úgyis elintézi.
Dátum: 2008.10.18. 19:22:26
Írok majd priv. üzenetet, amint időm engedi.
Dátum: 2008.10.18. 14:36:24
Ezek a legújabbak, amiket én tudok. Remélem segít valamennyire.

meggyőzőkészség: (tanulás 11)
Minél magasabb, annál lassabban csökken állataid morálja.

kereskedelem: (tanulás 12)
Minden 10 kereskedelem szakértelem után a lélekkufártól eggyel magasabb szintű tárgyat is megvehetsz, mint a szinted engedné.

transzcendális projekció: (tanulás 13)
Lélekenergiád egy részét elrejtheted ellenfeleidtől. Minden szakértelemszint után 100 LE-d érinthetetlenné válik, azaz ellenfeled nem tudja ellopni belőle a részét győzelem esetén. Ha pl. 4-es projekciód van, és van 2000 LE-d, akkor ellenfeled csak az 1600 LE arányos részét lopja el. FONTOS! A szakértelem nem működik, ha ellenfeled szövetségével háborúban álltok, illetve ha te vagy a támadó fél!

lopás: (tanulás 14)
Más végzeturakkal vívott csatákban esélyt kapsz, hogy kiégett őskövet is zsákmányolj. Győzelem esetén szakértelem szintnyi százalék esély van, hogy őskövet lopsz tőle. A maximális esély 30%, 30. szinttől már csak az egyszerre lopható kiégett őskövek száma növekszik.

kivégzés: (tanulás 15)
Ha a csata végén ellenfelednek kevesebb életpontja marad, mint a kivégzés szint x 5, akkor a csatát te nyered, az okozott sebzéstől függetlenül. Ha mindkét játékos tudná használni a kivégzés szakértelmét, az győz, amelyiknek magasabb.
Dátum: 2008.10.18. 14:25:59
Ügyesen taktikáznak, és stratégiájuk kifejezetten a minél több LE elszívásán alapszik. Bővebb infóért lépj velük kapcsolatba, ha akarják megosztják Veled trükkjeiket. De annyit elárulok, hogy a csp-t nem kötelező mindig azonnal elhasználni.
Dátum: 2008.10.18. 01:27:38
Most ugye szívatsz...

Vagy álmodozol?

Off: Miért nincsenek normális álmaid, mint nekem. Azt álmodom, hogy én vagyok Balor maharadzsa, és hárommellű nők szotyival etetnek.
Dátum: 2008.10.17. 16:33:02

Persze hogy "elites", Ő Vlagyimir.
Dátum: 2008.10.17. 16:32:05
30 naponta egyszer süthetd ki, és csak Te kapsz LE-t, a szövetségi társaid nem.
Dátum: 2008.10.17. 16:24:01
Pont ezért írtam én is, hogy a láthatalanság áldozat a szövetségért.
Dátum: 2008.10.17. 13:35:37
Azért köztetek is akad egy-két álcázott.
Nem más ez, mint áldozat a szövetségért.
Dátum: 2008.10.17. 12:46:37
Bárhogy is szépíted, hogy milyen dicső tettet hajtotok végre az akkor is tény, hogy ketten támadtok egyre. Ha annyira bátrak és lovagiasak lennétek, mint ahogy azt hangoztatod, akkor vártok a sorotokra. Ezalapján nincs jogotok szavakkal sem "megkövezni" a Kánságot, hiszen Ti ketten támadtok egyre, míg Szövetségesünk két csoportosulással harcolt egyszerre.
Ők két fronton is helyt álltak, míg Ti a szövetségesetekkek a hordával együtt sem boldogultok ellenük.
Az előttük való tisztelgésed teljesen jogos, de erkölcsileg sehol sem vagytok hozzájuk képest. Bárhogy is keresel mondvacsinált okot a közös támadásotokra nem fogsz találni. Amit mondasz nincs foganatja...

Wurgolx
Dátum: 2008.10.17. 12:25:43
A Kubla Kánságot kikiáltom civilizációnk megmentőinek, hősies tetteik nem maradnak, nem maradhatnak eredmények nélkül. Tisztességesen helyt állnak az élet minden területén, nem veszik fel a kesztyűt, melyet a horda vet eléjük. Nem mocskolják be magukat az ellenség fertőjével. Köpnek egyet és büszke tekintettel, egyenes tartással küzdenek az őket, és minden Végzeturat tévútra terelni akaró rontás, a horda és csatlósai ellen. Ők legtiszteletreméltóbbak közül valók, akikre mindenki felnézhet.

Wurgolx
Dátum: 2008.10.17. 12:18:00
Ebből is látszik, hogy Nektek eliteknek semmi sem szent. A valós problémát, a fertőtök jelentette veszélyt próbáljátok mindenfajta eszközzel - akár az igazság megkerülésével is - a szőnyeg alá seperni. A válaszadás elöl kitértek, és folyton újabb, alaptalan vádaskodásokkal próbáljátok másokra tapasztani az ellenség jelzőjét. Belülről próbálkoztok a látók szövetségének rothasztásával, munkásságának megfúrásával. De idejében észleltük fenyegetésetek. Vannak Végzeturak és Szövetségek, akik átlátnak illúzióitokon, és észreveszik az ellenség által eltorzított, valós arcotokat. Nem mindenki olyan naív, hogy adjon szavatokra. Minél tovább ármánykodtok, terelitek el a szót a valós, háttérben folyó eseményekről, annál többen veszik észre groteszk mivoltotokat. Vízióitok nem hatnak mindenkire, a vér köde nem homályosítja el mindnyájónk elméjét. A rubin vérfertőzést kapott, és folyamatosan szennyezi a többi drágakövet is. De a Szövetségünk keresztül lát rajtatok, felesleges minden igaz Gyémánt elleni próbálkozásotok. A gyémántról leperegnek a vércseppek. Akiket pedig sikeresen dominanciátok alá vontok csavaros szavaitokkal, hamis tekintetekkel rabszolgátokként végzik majd. De még nem késő, hogy levessékmagukról az igát! Rázzátok le magatokról a fertőzött vért, mint állatok az élősködőket! Vagy végezzétek agyatlan rabszolgaként, akik gazdájuk egyetlen csettintésére mindent feláldoznak, ami valaha fontos volt számukra...

Wurgolx
Dátum: 2008.10.17. 01:46:58
Ha biztosra akarsz menni támadd meg a karakterem (Wurgolx) 9. szinten.
Ő majd megsebzi.
Dátum: 2008.10.17. 01:41:02
Nézd, ha személyes reakciót írsz valamire, akkor ne a karaktered nevével írd alá. A "nem tetszik..." véleményemről pedig sikerült megalkotnod a lehetséges legnegatívabb aspektusú véleményt. Azt hittem a szövegkörnyezetből egyértelműen kiderül, hogy jószándékkal írom, amit írok. De nem, ezesetben másképp fogalmazok: Ha nem érdekel ugord át a hsz-einket, és megkímélheted magad tőlük. Amíg nem tudjuk máshol folytatni a csevegésünket, addig itt fogjuk. És mint Syck is írta ez nem help topic, a háborúnak pedig igenis szerves része a mi mutatványunk is. Az, hogy Neked nem jelent mást a számokon kívül a háború a Te dolgod. Nem véleményezem, mindenki úgy játszik ahogy akar. De ezzel a hozzászólásoddal pont saját magad állítottad be primitívnek (amit kétlek, hogy így lenne), lévén az értelmezés tekintetében magadból indultál ki. Mielőtt sértegetni kezdesz valakit gondold át, hogy vajon jogos-e. Vagy kicsit türtőztesd legalább magad, hogy ne primitívezz le valakit egy a Te szemléleted szerinti (téves) vélemény alapján, amit egy hsz-re alapozol. Köszönöm!

U.i.: "...brazil szappanopera..." -Ignore
Dátum: 2008.10.16. 23:04:54
Idézet: Axonise Flass - 2008.10.16. 22:51:16
Szócséplés mindaz, ami a szátokat elhagyja...Az igazán nagy dolgok sosem a nyílt szinen, hanem a színfalak mögött dőlnek el. Mindehhez viszont csak a smaragdok rendelkeznek elég bölcsességgel.

Próbáljátok megbecsülni a szövetségek erejét, és lepődjetek meg azon, hogy a legerősebbek többségénél a domináns szín - a zöld...



Off: Látom megy ez.