Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Balor

Semmi nem kotelez ra, hogy elolvasd. De a kerdesedre valaszolva (konkretan neked) kevesebbszer, mint nekunk elozoleg sokadjara is ugyanazt.
Dátum: 2008.11.22. 21:28:59
Sajnalom, hogy abbahagyod. A legendak egyre csak fogynak...
Dátum: 2008.11.21. 14:22:51
Uj szovetsegi epulet info:

Epikus emlékmű
Az epikus emlékmű segítségével a bolygó leghatalmasabb, legendás szörnyeit csalogathatjátok elő és hívhatjátok párbajra, hogy megszerezzétek a birtokukban levő mesés relikviákat. Az emlékmű elkészültével használhatjátok a szövetségi lapról az epikus csata gombot.
Előfeltétel: Kincseskamra 1, A Pusztítás Citadellája 2
Lehet Neked ez Miklos kamu habbal, de akar hiszed, akar nem az volt a cel, amit irtam. De kiegesziteskent hozzateszem meg, hogy ha igaz lenne ez az allitasod, azt nem hiheted, hogy annyira hulyek vagyunk, hogy hirtelen 20K novekedes a LE differenciaban nem szur szemet.
En szemely szerint sokat adnek barmilyen apro informacioert, ami a jatek kesobbi szakaszaba enged nemi bepillantast, es szivesen osztom meg masokkal is. Akiknek privatban segitettem (vannak vagy szazan) tudjak mirol beszelek...

Edit: felre ertettem Miklost, nem ram celzott. Ezert utolag is elnezest kerek tole.
Abba hagyom az ezzel a temaval kapcsolatos velemenyezeseket, ujat mar nem tudok mondani. De kozellensegge valni sem akarok a kerdesekre valo valaszaim miatt. (En oriasi "gyerekes" oromom ellenere nem eltem vissza a helyzettel, mert pulloztam az italokat).
De hogy elegedett legyen mindenki, a buntetesen felul, eleg sok italunk ramnet erre az egeszre.
Befejeztem.
Barmennyire szepitem, vagy masok csunyitjak a szituaciot, akkor sem nevezem csalasnak a tortenteket, mert azonnal jelentettuk a hibat. Helyesen: a helyzettel valo durva visszaeles.
Szerintem.
Ebben igazad van. En szemely szerint orultem, mint majom a farkanak, hogy van valami ujdonsag a jatekban. Tudtam, hogy buntetes lesz belole...
Gyerekes viselkedes ez? Igen, baromi kivancsi voltam. Megerte? Ha gyakorlatiasan gondolkozok, akkor nem. Viszont senki jatekat nem allt szandekomban elrontani ezzel.
olvasd el figyelmesen megegyszer a hozzaszolasomat, es akkor talan radobbensz, hogy veletlenul sem all szandekomban martirnak feltuntetni magunkat. A felterkepezesrol is irtam par sort, azt hiszem...
Kertetek meseljem el hogyan tortent, megtettem. Ami tortent megtortent, a buntetest megkapta mindenki. Sirni emiatt nem fogok (semmi alapja sem lenne).
Ezt en is igy gondolom, de valoszinuleg ezzel nem mindenki van igy, es jobbnak lattam a megelozest.
Ha haboruban allnak szovetsegeitek, akkor orankent is tamadhat akar.
Az, hogy felterkepeztuk tulzas, probalkoztunk vele. Szep nagy random van benne, megnyugtatok mindenkit.
Reszleteknek nincs ertelme, mert kerdes milyen szakertelmek hatnak ra (ennek a figyelese a vegen jutott eszunkbe:( ). Kb. adtunk a sz@*nak egy pofont. Viszont batoritok mindenkit, hogy fejlesszetek, mert megeri (szerintem).
Ravenwood azonnal jelentette a hibat a vezetesnek, amikor eszrevette. EZUTAN bement kb. 60x a terkapuba. Amint megtudta szolt a tobbieknek is, hogy hajra lehet menni. Nem egy karakter kozulunk sokszor be is ment a terkapuba, de annyiszor nem, mint Ravenwood. Tettuk mindezt annak tudataban, hogy mar a vezetes tud a problemarol, ezert mindenfele bonusz el fog veszni. Celunk ezzel a szerezheto tp es LE felterkepezese volt, illetve a szerezheto targyak kozul a leheto legtobb megismerese. Az ezaltal szerzett plusz LE-t, tp-t es targyakat mindenkitol visszavette Miklos, van olyan akitol nagyobb mertekben is. Ravenwood pedig eltiltast kapott, leven o "visszaeso".
Mindezt tettuk ugy, hogy szamoltunk vele, hogy rosszabbul is jarhatunk, mint amennyi infot sikerul szereznunk. Igy is lett, leven nem keves ital kell ilyen merteku harcokhoz, mert nem 50-et sebeznek egy csataban ezek a lenyek. Nem szeretnek martirt csinalni senkibol sem, de most ezert nem kovezhetitek meg Ravenwoodot.
Arra, hogy ez igy tortent (szoltunk a vezetesnek mar a legelejen), azt hiszem garancia az, hogy Ravenwood egy nap eltiltast kapott osszesen, a tobbiek pedig minusz LE-t es tp-t a szerzettel aranyosan.
Az kimaradt, hogy Ravenwood volt az, aki jelentette a hibat. Az igaz, hogy jo sokszor bement addig, de celja az infogyujtes volt. Annyira nem naiv, hogy a csatak torlesevel akarta volna eltuntetni a bizonyitekot Miklos elol. De mivel visszaesonek szamit, kapott egy nap eltiltast. Diohejban...
Dátum: 2008.11.19. 13:49:46
Nekem eddig kb. 15x (legalabb) volt hasonlo tapasztalatom.
Dátum: 2008.11.19. 13:46:26
Kar, hogy Vlagyimir abbahagyta.
Joval szegenyebb a Vu nelkule.
Idézet: tramenes - 2008.11.08. 17:42:51
Nem lehet 1000 portyán keresztül 200as Le átlagot tartani; ezt képtelenségnek tartom. Ha 10-20 portya átlaga ennyi arra azt mondom hogy eszméletlenül jó szériát fogott ki, de ezer portyából...ugyan már.

Ez azt jelentené hogy átlagosan 1600 LE-ben kapja el MINDEN áldozatát. Semmilyen nyilvános adat változásának követésével nem lehet biztosan diagnosztizálni ekkora LE mennyiséget a karaktereknél.


(viszonylag) Alacsony szinten siman lehet ezt az atlagot tartani. Regebben nekem is boven megvolt a 200 LE/portya, csak en (es sokan masok) nem maradtam le szandekosan...
Idézet: Icedraco - 2008.11.06. 08:17:13
Engem az érdekelne, hogy nem feltűnő az adminoknak ez a sok ugyan abba a szövetségbe tartozó 50k feletti LE különbözettel rendelkező csaló? Tudom pénzből élünk és nagyon jó is a játék de nekem elment a kedvem tőle mivel semmi értelme nincs ha Miklósék engedik ezt.




Gondolom az en szovetsegemre gondoltal (Tokeletes Gyemant). Szanalmas a gyanusitgatasod, nalunk senki nem csal (most ne jojjon senki a Ravenwood tortenettel, mert az mar boven a multe). A szovetsegunk rament a LE kulonbozet leheto legoptimalisabb kihasznalasara (a tobbseg). Tudtommal a vezetes is igen aktivan, kiemelten figyeli a szovetsegemet. De csak hogy egy okot mondjak miert megy nekunk ennyire jol a LE szerzes: az ezzel kapcsolatos forumtopicunk kozel 2000 hozzaszolast tartalmaz. Sorolhatnek meg joparat...
Ertem en, de a kerdes attol meg nem rossz es nem is hibas. Halkan jegyzem meg azt is, hogy ennel durvabb kerdessel is talalkoztam mar, ami jatekismeretre epul. Raadasul tudtommal alacsony szintuek nem is ertekelhetnek kerdest.
Megmondana nekem valaki miert hibas, rossz kerdes ez (raadasul masikat sem tehetek fel helyette):

Melyik az a szövetségi épület, melynek építése nem lélekenergia felhasználásával történik?

Energiakristályosító (helyes válasz)
Lélekpajzs
Átokpiramis
Aurapajzs
Dátum: 2008.11.04. 19:21:16
Idézet: Goombi - 2008.11.04. 15:05:11
Láttam pár játékosnál hogy már több mint 800győzelmük van és még mindig csak 7-8 szintűek...ezt hogy csinálják??


Napi 30 portya, és a csp-ket hagyják veszni.