Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tornado

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.14. 20:00:05
Sokfajta hozzászólást olvastam. Valóban ha egy játék ingyenes, akkor legyen teljesen ingyenes. Aki támogatni akarja az oldalt az ne a játékban kapjon plusz lehetőségeket, hogy egyenőtlenné váljanak az esélyek. Vagy csináljatok két külön világot az egyik legyen fizetős, a másik ingyenes. Persze megértem azt is, hogy sokba kerül az oldal fenntartása, a játék folyamatosan fejlesztésre kerül. De egyre jobban éleződik a helyzet az ősköveket vásárlók és nem vásárlók között. Én is jogtalan előnynek tartom, mert valaki megengedheti magának, hogy vásárolgasson. Nekem pl. a heti 6 db őskő is drága. Ezért nem is foglalkozom ezzel. Volt egy levezetés egyik hozzászólótől, hogy mennyibe kerül a diszkó, a mozi stb. Meg hogy akinek internete és gépe van már nem is lehet csóró. Na ezzel meg végképp nem értek egyet, mert lehet hogy suliból játszik valaki, barátnál időzik stb. Meg egyébként is manapság az internet alapvető követelmény a felsőfokú tanulmányokhoz. Összességében a játék tetszik, de nem szabad a fizetősöket előnyhöz juttatni azokkal szemben, akik élvezni szeretnék a játék örömét.
Dátum: 2009.01.14. 19:45:02
Nekem is tetszik a játék és itt olvasgatva bennem is felmerült néhány dolog, amiben jó lenne ha változtatnának. Először is kvíz-kérdés szürőt kellene beépíteni, mert sok kérdés ismétlődik a már aktív kérdéscsoportban. Azután pedig én úgy gondolom konkrétabban kellene meghatározni a hibák okát, amiért nem fogadunk el egy - egy kérdést és ne úgy véleményezzünk, hogy a hasunkra ütünk. Sokan egyszerű feltett kérdéseket rossz, hibás kérdésnek minősítenek csak azért, mert épp ők nincsenek vele tisztában. A kvíz lényege az, hogy tanuljunk belőle és lexikális tudásunkat esetleg gyarapítsuk. Nem az a szégyen, ha nem tudunk egy kérdésre helyest választ adni, hanem az, ha nem próbálkozunk meg vele és csak dirrektből lenyomjuk a másiktól a jutalmat, amit a jól feltett kérdéséért kaphat. Engem is zavar, hogy tőlem jóval erősebbek és esélyesebbek támadhatnak, valóban jó ötlet lenne ezt korlátozni. De egyébként a játék szerintem nagyszerű bár nekem jobban tetszene ha igazi csaták lennének amit mozgó karaktereken keresztül követni lehetne:)
Cirip amit írtál te is tudod butaság és csak igyekszel hibát találni, de nem tudsz. Évek óta a Zorro sorozat a TV2-ön megy. Nagyon egyszerű ha nem tudtok valamit be kell ütni a google-ba és kiadja nem kell hozzá egyetemi végzettség. A tévéadók nevének kisbetüvel vagy nagybetűvel való írásmódja nem lehet hiba, hisz indokként nem azt hozták fel, hogy helytelen írásmód, egyszerűen valaki szórakozott. Ennyi!
A Zorro című telenovella melyik csatornán látható?

tv2
tv1
rtl klub
viasat3

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Érdekelne az, hogy miért kapott ez a kérdés ilyen értékelést amikor a kérdés jól van feltéve, a válasz is helyes. Ha valaki nem tudja, hogy a ZORRO a tv2-ön megy, sőt most is azt nézem akkor az magába fordulhatna egy kicsit önértékelésre. Ettől könnyebb kérdést már szinte nem lehet feltenni. Szeretném, ha korrigálásra kerülne ez a dolog. Köszönöm.
Oldal: 1