Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Antidote

Oldal: 123
Dátum: 2014.12.19. 15:14:26
Ajándékküldésnél gyakran ez a kép ugrik be elküldés után:

http://kepfeltoltes.hu/view/141219/258417448N_vtelen1_www.kepfeltoltes.hu_.png
Dátum: 2014.12.19. 13:21:23
Ha már itt megy az össze-vissza vonogatás bennem felmerült egy másik kérdés. Esetlegesen nem lenne valahogy megoldható, hogy a doomlord-ból áthozhassa a karakterét aki szeretné?
Dátum: 2014.12.03. 14:54:34
Üdv. Valaki meg tudná mondani hogy a láthatatlanságnak hatással kellene lenni a hordák harca csatákra? Mert amennyire én tudom portyázni sem lehetne láthatatlanul, de a hordák harcát tudom nyomatni és a kapott le és tp sem módosult. V6-ról lévén szó, nem tudom hogy ez bug, vagy így van-e rendben minden. Előre is köszönöm a választ.
Dátum: 2014.12.01. 13:00:44
Jelentem feltámadt a többi világ
Dátum: 2014.11.27. 11:00:13
Játékvezetőség figyelmébe, egy apró, nem túl zavaró bug:
A hordák harca során történő portyák statisztikái furcsán kerülnek elkönyvelésre a karakterlapon. Az összesített számlálóba bekerülnek a győzelmek és a vereségek, de a hordákra lebontott arányoknál minden változatlan marad. Nem tudom, hogy más is tapasztalt-e hasonlót. Screenshotot mellékelek:

http://kepfeltoltes.hu/view/141127/1372230796N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dátum: 2014.11.18. 17:25:25
Itt szerintem nem sok kérdés van. Feltételezhetően úgyanúgy működik mint a rendes térkiforgató ital, de csak 1 lehet nálad egyszerre, nem nullázza az eseménypontokat éééés k*rvadrága
Dátum: 2014.11.18. 17:11:30
25 db Relikviakupon
80 db Vitalizátor relikvia (Az ősköves gyógyitalok dupla ÉP-t gyógyítanak, egészséged 10%-kal több max. ÉP-t ad.)
80 db Kalandkódex relikvia (Eggyel több kalandod lehet, a kalandok 10%-kkal több lélekgyémántot adnak.)
100 db Hordafétis (+14 TP győzelmenként, +1 kritikus varázslat minden 10. csatlós szint után)
Dátum: 2014.11.17. 18:16:49
A fókuszkristályos buggal kapcsolatban annyit hogy nem tudod kétszer felhasználni, ha megpróbálod más tárgyadra rátenni, átkerül arra és amin korábban volt arról eltűnik. Visszarakni sajnos nem lehet pedig nem feltétlen akartam átrakni a fegyverre
Dátum: 2014.11.17. 15:49:28
Nem olvastátok az apró betűs részt srácok? Biztos valahol a pozitív LE diff mellé volt írva hogy gyors világ lesz
Dátum: 2014.11.14. 12:59:18
Volna egy olyan problémám, hogy a végzet templomában az utolsó dekrétumot véletlenül rossz feladatra lőttem el. Írtam is az ügyfélszolgálatra, de nem tudom ez fog-e segíteni. A helyzet az, hogy van az a feladat hogy szerezz 15 esszenciát sajtolással. 27 nap alatt kiesett 10, pedig minden csp-t ellőttem és különös kegyetlenséggel sajtoltam minden befogott állatot. Ma reggel halál kómásan leültem a gép elé és gondoltam ellövöm rá az utolsó dekrétumot, ha már más nem segít. Véletlen rossz feladatot jelöltem ki, és most ha csak meg nem szán a játékvezetőség, cseszhetem az egész havi szenvedésemet.

Másik idegesítő dolog:
V2-n kb heti 1-2 alkalommal kijön a szerencsekeréken valami ritkább nyeremény. A V1-en a templom miatt lett volna ilyenre szükségem, számtalanszor pörgettem őskőért és a lehetséges összes sorsjegyet felhasználtam, és csodák csodájára 23 nap alatt kijött a nyeremény mire már kezdtem lemondani az egészről.

Én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy másnak sem kedvez a random?
Dátum: 2014.11.14. 12:48:51
Köszönöm szépen a segítséget, nem tudom mikor jöttem volna rá
Dátum: 2014.11.14. 12:40:47
Üdv, egy kis segítséget kérnék.
Valaki meg tudná nekem mondani hogy a szövetségi épületeknél a sárga kijelölést hogyan tudom áttenni másik épületre?
Dátum: 2014.10.27. 23:29:14
Igen, ezt valahol én is sejtettem. Anno én is a hármas szerveren kezdtem, bár engem a "békés" címszó vonzott első sorban, összességében mégis azt mondom hogy leginkább az első világon tanultam meg úgy játszani, hogy ne a béka segge alatt legyek a toplistán.
Dátum: 2014.10.27. 23:13:28
A korábban felvetett szavazás egyébként egy elég jó ötletnek tűnik számomra. Érdemes lenne megkérdezni az embereket hogy akar-e egyáltalán valaki az új világon játszani. Én speciel biztosan nem fogok regisztrálni élesben, nincs rá kapacitásom. Ez az egy hét tesztelgetés még épp belefér.

Egyébként ha már itt tartunk, kíváncsi lennék hogy az első 3 világon összesen mennyi aktív játékos van. Az én fejemben már megfordult hogy lehet inkább azokat kellene összevonni, bár aki több helyen is nyomja az emiatt pokolba kívánhat engem. (Ja, én is több helyen nyomom )
Dátum: 2014.10.27. 17:36:25
Harmadik szintre lépve a felugró ablakban az új tárgyak között a kufár csatás nemezisek is láthatóak voltak. A kufárnál szerencsére nem elérhetőek.
Dátum: 2014.10.27. 17:27:23
Újabb apró bug, a karakterem képe mellett megjelent a xenó event ikonja. Rákattintva visszaugrik a karakterlapra.
Dátum: 2014.10.27. 17:12:11
Mentor befejezése után, nálam a feladatok ikon mellett a nyíl folyamatosan villog, hiába lépek bele százszor.
Dátum: 2012.10.18. 14:19:28
Valamiért úgy érzem, de ne legyen igazam, hogy ebből az eventből, csakúgy mint a VT-ből ki lesznek zárva az őskövet nem használó játékosok...
A 2. világon a jézuska hozott nekem egy végtelenül kedves üzenetet, remélem az adminisztrátorok valamelyike orvosolni fogja az ügyet.

Küldő:
PAP dÁVID
Üzenet címe:
bazd meg
Dátum:
Tegnap, 20:28:22
bazd meg te gyökér
Dátum: 2010.04.09. 20:41:42
A 3. királyi szerveren a Juventus követői szövetség keresi vérszomjas harcosait és elszánt építőit!

Elvárásaink:
- Aktivitás mindenek felett!!! Fórum olvasása, írása stb
- Nincs szintmegkötés, a kút mérete úgyis megszűri a jelentkezőket
- Építési limit: szint*50LE/nap (Ezt minden vasárnap ellenőrizzük, nem lehet kibújni alóla. Persze kompromisszumukat lehet kötni)
- Építőktől a normál limit háromszorosát várjuk el legalább (de minél több annál jobb)
- Harcosoktól elvárjuk hogy merőben pozitív győzelem/vereség ráta illetve LE differencia mutassa hatalmas erejüket
- A személyre szabott utasítások betartása (Ilyenekkel többnyire csak háború esetén élünk. Pl: Ha azt mondjuk hogy menj le a katakombába akkor le kell menni, különben kívül tágasabb)
- Minden tagunktól elvárjuk hogy más játékosokkal szemben tisztességesen viselkedjen. Ne használjon trágár szavakat, ne sértegesse az a másikat, még akkor sem ha előtte őt sértegették.

Néhány információ amit nem árt tudni rólunk:
*A szövetség lélekkútja kb 150000 LE, tehát csak az jelentkezzen aki vállalja hogy hősiesen fel tudja tölteni azt.
*A szövetség élén 1 vezető/toborzó és egy vezetőhelyettes/építés nyílvántartó áll munkamegosztásban. Aki jelentkezni akar a szövetségbe az előzetesen mindenképp konzultáljon valamelyikkel. (Az adatlapon megtalálható kit kell keresni)
*Alapvetően nem vagyunk harc orientáltak, nagyon ritkán kezdeményezünk háborút. Inkább a békés fejlődést részesítjük előnyben. Azonban van egy hadvezérünk aki a való életben is hivatásos katona, tehát a technikai részleg remek. Csak a tagok néha kissé engedetlenek ezért vernek meg minket a bajnokgyűjtő "nagy és legyőzhetetlen" szövetségek...
*A tagokat először csak próbaidőre vesszük fel, leteszteljük az aktivitást, hozzáállást, elszántságot

Nagyjából ennyit rólunk, várunk szerettel.

Üdv:
Antidote
Juventus követői
Oldal: 123