Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Antidote

Oldal: 123
Dátum: 2016.12.08. 16:01:06
Ez hirtelen felindulásból elkövetett tárgyi tévedés volt, elnézést érte Ettől függetlenül továbbra sem látom értelmét hogy 1000 kiégett kövem lógjon a levegőben.
Az igazi kérdés az, hogy ha az állandó veremmel kilőjük a vadászatot, akkor fogunk-e kapni a betolt csp-vel arányos mennyiségű asztrálkincset és szürkét. Ha ez megoldott, akkor elsőszámú várományosa leszek a veremnek.
Dátum: 2016.12.07. 14:24:13
Hogy tudjuk-e az erőforrásokat optimalizálni az eventekre? Már most megmondom, hogy nem. Ez így fejetlenség.
A felesleges kacat tárgyak listájára én javasolnám még a kézikönyvet és a kútgerjesztőt. Lényegében mindegy, hogy platinára vagy sárga mytóra váltható lesz, bár a legjobb az lenne ha mindkettőre lehetne, főleg ha állandósítani tervezitek a vermet ami zabálja a platinát.
Dátum: 2016.11.28. 00:21:26
Kezdj el vadul kalandozni, jobb módszert még szerintem senki nem talált
Dátum: 2016.11.13. 23:13:51
Véletlen nem arról van szó, hogy portyaminusszal mentél tölteni? Az elején én is csecsre szaladtam ezzel, hogy kihívásozás után -70%-on agyonvertek a drakónok.
Dátum: 2016.11.01. 19:40:19
Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy a Landinál, amikor csata után végrehajtódik a fiktív sajtolás, és ha szerencsésen találunk esszenciát, akkor barna mytokronit is fog járni?
Dátum: 2016.10.23. 12:51:36
Összesen 85 szb/portya/kihívás/vadászat eredményeképp ma sikerült találnom 1 azaz egy darab kalandot. Hiába van AF képességem és kalandgömböm. Nekem ne mondja senki hogy szerencsétlen nap, ez vegytiszta szivatás.
Dátum: 2016.05.07. 16:59:34
Nem tudom hogy mi a helyzet a narancs mitokronitokkal, de éjjel nappal gyakoroltatom az állataimat és még egy darabot sem kaptam, pedig nagyon kellene templomhoz is.
Jók az új fejlesztések, hálás köszönet értük. Egyetlen aprócska ötletem volna, ha már kaptunk saját jegyzettömböt. Nem lehetne megoldani hogy ilyen kis cetliként kint maradhasson (opcionális jelleggel) a pár soros jegyzetünk a karakterlapon pl. a tulajdonságaink mellett? A hozzám hasonló feledékeny félőrülteknek nagyon hasznos lehet, mert nem mindenki használ omni-t hogy az arcunkba vágja hogy épp aznap még nem néztünk rá a toplistára vagy az épületstatokra, vagy nem pihentünk még 25-öt, stb, stb, és sokszor elfelejtődik, aztán meg szívhatjuk a fogunkat ha emiatt kell dekrétumozni, vagy esetleg ugrik a templom.
Dátum: 2016.04.15. 19:20:38
Sziasztok! Remélem nem tucatkérdést teszek fel, megmondom őszintén nem kerestem vissza volt-e már ilyen. Az volna a kérdésem, hogy ha egyszerre vagyok a landragórban győztes hordában, és toplistán top10-ben, akkor a landi medál duplázódik, vagy felesleges törnöm magam? Előre is hálás köszönetem a válaszért
Dátum: 2015.09.19. 11:31:40
Tisztázzuk a dolgokat! Nem azért lettél kirúgva mert nem válaszoltál egy üzenetre, hanem azért mert kiskirály módon azonnal követelőzni kezdtél mikor beléptél hozzánk, azután pedig elkezdtél találomra csatázni a szövetségi bajnokságban, annak ellenére hogy a szövetség üzenőfalán világosan ki van írva, hogy kit kell megkeresni ha szeretnél részt venni a szövetségi bajnokságban, továbbá a szövetségi fórumon két kiemelt topic is ezzel a témával foglalkozik, illetve az szb. szervezője még külön üzenetben is megkeresett téged hogy üdvözöljön és megkérdezze szeretnél-e részt venni a dologban, de te mégis úgy döntöttél hogy okosabb vagy mindenkinél és azt csinálsz amit akarsz. Ezek után mikor finoman le lettél teremtve, még neked állt feljebb. Ha jól tudom a kirúgásod után egy igen "költői hangvételű" levéllel meg is találtad az szb illetékesét, és végül mit ád isten, gerinctelen módon idejössz a fórumra fröcsögni hogy mekkora g*ciládák vagyunk azért mert nem vagyunk hajlandóak ebben a formában együtt játszani veled. Remélem te is tudod hogy ezzel önmagad minősíted, és hogy ezt a stílust más értelmes szövetségnél sem fogják eltűrni.

Üdvözlettel Wardum a [B13]-ból.
Dátum: 2015.07.21. 12:52:36
Igazán nagyra értékelem hogy event utolsó két napján már másodjára nem tudok hozzáférni a karakteremhez. Tegnap kiírta hogy karbantartás van, most csak szimplán nem jön be semmi a fejlécen és a hátteren kívül.
Dátum: 2015.05.21. 11:20:47
Sajnos nekem a V2-n még mindig nincs kit támadni.
Dátum: 2015.05.20. 16:20:36
Az a baj hogy az szubplazmába kerül, és történetesen abból sem tudok előteremteni 400 darabot.
Dátum: 2015.05.20. 16:14:56
V2-re ellenfelet generálni én fogok? 45. szintű vagyok és a kufár csata menüben összesen 4 elérhető ellenfél van akik mind 50+ szintűek és minden megerőltetés nélkül feltörlik velem a padlót, pedig azért annyira nem gyenge a karakterem. Még ha netán el is bírnék velük, akkor sem lenne esélyem 4 ellenfél ellen összehozni a szükséges számú csatát kontinuumszűkítés híján.
Dátum: 2015.05.16. 14:30:58
Tűkön ülök, alig várom hogy megint egyedül nevezve a bajnokira lealázzon egy generált superman.
Dátum: 2015.05.02. 13:58:07
Elnézést a nem épp szépirodalmi fogalmazásért, de mi a jó isten kenderkócos fasza van ezzel a játékkal? Miért van az hogy ha egyedül is indulok egy versenyen akkor is lecsúszok a dobogóról? V2 bajnoki, 43. szintű 1-szeres bajnok, 45-52. szint közötti cuccokkal, 60-as és annál kisebb állatokkal rendelkezem, erre legenerál nekem a játék egy nyolcszoros bajnok ellenfelet 152-es titán karommal spékelt dögökkel, 52. szintű cuccokkal aki ugyan eltalálni sem tudna, de a rohadék dögei teljesen simán szétszednek.

Értem én hogy nem jár ingyen a bajnoki, de azért már felháborító hogy mindig generált ellenfél üt ki, miközben a másik ágon instant megnyeri valaki a bajnokit.
Dátum: 2015.02.21. 15:23:24
Én már azzal is beérném ha a szerver nem omlana össze naponta tízszer.
Dátum: 2014.12.19. 17:59:32
V6-on szövi bajnokság mikor lesz elindítva?
Oldal: 123