Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lilith13

Oldal: 1
Dátum: 2011.10.27. 08:36:55
Idézet: Dozer - 2011.10.26. 16:19:39
Idézet: Ezüstszél - 2011.10.26. 15:14:32

Ha most kapásból megtízszereztethetném a kút méretét, gondolkodás nélkül megtenném.


Nagy hibát követnél el! Van ugyanis egy olyan szövetségi küldetés hogy: "Növeld meg a lélekkút méretét 5%-kal" (Nem mindegy hogy egy 1.5 millás kutat kell, vagy egy 15 millás kutat 5%-kal emelni )
Morzkod is emiatt tart ettől az ötlettől...


Ha jól tudom, akkor a szövi küldiket nem egyedül kell teljesíteni, hanem a szövetségi tagoknak együtt. Ha összedolgoznak, akkor nem lehet olyan nehéz teljesíteni, akármekkora a kút. Mondom ezt úgy, hogy még nem tudok szövi küldizni.
Dátum: 2011.10.26. 13:03:48
Idézet: Morzkod - 2011.10.25. 09:17:53
Idézet: Dozer - 2011.10.24. 12:55:56
Idézet: Morzkod - 2011.10.24. 12:53:25
Idézet: Miklós - 2011.10.24. 12:33:48

- a csapdák töltése növeli a lélekkút maximumát úgy, mintha ezt egy szövi épületbe rakta volna bele.


A szovit miert kell szivatni azert, mert egy tagja reszt vesz az esemenyen? Ezt nem ertem.


miért lenne hátrányban a szövetség?


Kicsit furan idezed magad, de a lelekkut noveles mar vagy 2 honapja egyertelmuen a szivas kategoria. Elonye nincs, mivel nincs epitheto epulet, hatranya viszont annal inkabb.


Alacsonyabb szintű szövetségek esetén még lehet mit építeni. Nekik ez nem biztos, hogy rosszul jön. Vagy tévednék?
Dátum: 2011.10.26. 12:59:41
Idézet: Morzkod - 2011.10.24. 12:53:25
Idézet: Miklós - 2011.10.24. 12:33:48

- a csapdák töltése növeli a lélekkút maximumát úgy, mintha ezt egy szövi épületbe rakta volna bele.


A szovit miert kell szivatni azert, mert egy tagja reszt vesz az esemenyen? Ezt nem ertem.

Ezt nem értem. Miért lenne szívás az, ha nő a kút maximuma? Abból is lehet építeni. Vagyis, ha nagyobb a kút, akkor több "ingyen építőanyagot" termel, nem? Jó, az igaz, hogy az új belépőknek szívás. De akkor is nő, ha a szövi épületeket építed. És, ha jól értettem, a korábbiakat, akkor a szerencsét is növeli. Akkor mi a probléma?
"a kérdés filmek cselekményével kapcsolatos: megadja, hogy mi a közös a felsorolt filmek cselekményében, és arra kérdez rá, hogy melyik film nem tartozik a felsorolásba.
2 film szerintem elég ismert, de a lehetséges válaszok között szerepelne 2 filmcím is:
- Kegyetlen bánásmód *(a cím megtévesztő ugyan, ez egy amerikai romantikus film)
- Carandiru (ez tán kevésbé ismert filmdráma, legalábbis úgy gondolom, ti úgy gondoljátok, pedig sajnos megtörtént eseményeken alapuló, nagyon kemény film)"

Hát! Ezt így elég nehéz eldönteni (hogy nem írtál konkrétabban), de sztem spec.
Nagyon sajnálom, hogy a SLÁGER és a DANUBIUS rádió elvesztette az országos frekvenciát. Az, hogy az ortt elnöke a döntés után szinte azonnal lemondott, és a fennmaradó egy hónapban, amit a felmondási ideje alatt a helyén kell töltenie, sem akarta aláírni a szerződés a klassz és neo rádiókkal, az azért már jelent valamit, nem? Kár, hog semmit sem ért el vele, mert akármelyik - pártok által delegált - munkatársa aláírásával érvényes a szerződés. És a rádiók hiába indítanak pert, amíg az el nem dől a két nyertes szabadon használhatja a sávokat. És azt tudjuk, hogy a magyar igazságszolgáltatás malmai igen-igen lassan őrölnek.
Oldal: 1