Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Légy

Oldal: 1
Dátum: 2010.03.25. 13:30:23
Szerintem ki lehetne találni valami spéci cuccot, ami tápot ad és szintenként néhány darab lenne belőle. Néhány random karakter kaphatna, a cél pedig, hogy megtartsák, illetve a többiek a bónuszok miatt vadásszanak rájuk, hogy megszerezhessék. Ha pedig szintlépéskor van a karakternél a cucc, újra random és kezdődik elölről. Az lenne ezzel a cél, hogy elrabolható tárgy is legyen a végzetúrban, feldobva ezzel egy kicsit a játékot. illetve mivel hordatársat asszem nem lehet támadni, kicsit kiegyenlítené a rendszert.
Dátum: 2009.03.25. 12:20:24
Köszi, így már értem
Dátum: 2009.03.25. 12:07:42
Köszi. Viszont ritkán olvasom a nagyfórumot, nem tudom, hogy az előzőt minek szántad, és komolyan gondoltad-e. Hiányzik némi előismeret, és nemhiszem, hogy ezért mostanában vissza fogok olvasni pár ezer oldal fórumot. De kösz.
Dátum: 2009.03.25. 11:55:56
"mi az magyarul áno?
igen
nem
se hogy
vala hogy"


Mi a kérdés? Honnan kéne tudnom? Milyen nyelvről kéne fordítani? + temérdek helyesírási hiba, kérem törölni.
Nagyon mellényúlt az is aki feltette, meg az is ,aki feltételezem véletlenül, átengedte. Bezzeg a jó kérdéseket visszadobják
Dátum: 2009.02.05. 13:11:40
Ebben egyetértek veled, de a Volt is SI mértékegység, ha származtatott is, így a kérdés hibás, és nem szabadott volna átengedni, nem szabadna a rendszerben lennie. Köszönöm szépen az extra infókat.
Dátum: 2009.02.05. 11:48:33
Ma kaptam egy olyan kérdést, hogy melyik nem SI mértékegység. Mérnöktan hallgató vagyok, de az agyam eldobom. A kérdésfeltevő szerint a Volt nem SI mértékegység (válaszlehetőségek voltak még: Amper, Méter, Másodperc), hát utánanéztem mert nem akartam hinni a szememnek, és a Volt egy származtatott SI mértékegység. Az ilyeneket miért engedik át?
Kedves fejlesztők, valahogyan légyszi szűrjétek ki az ilyen kérdéseket. Nem ez volt az első ilyen. Legközelebb talán én is felteszek egy hasonló kérdést: Mennyi 22-3 és a 4 válasz ez lesz: egy híján húsz, 19, 2*9+1, -(3-22)
Dátum: 2009.01.18. 12:46:01
Jólvan, lesarkítottam, de akkoris irreálisnak érzem a szintlépések gyorsaságát és ez nem azon az egy-két vadászaton áll vagy bukik, amiről most vitázunk...
Dátum: 2009.01.18. 12:02:59
A 10-10 csp arra vonatkozik, hogy levernek/ leveretem magam, akkor az orvosság egy ezres, az 4-5 csp, valamint hogy esetleg essen is valami, vagy meg tudjam nézni a térkaput még, ahhoz kell olyan 1000-1500 LE, hogy vinni is tudjak. Ezután ha portyázni megyek, az ilyen alkalmanként 2-3, akkor térkapuval együtt szerzek úgy 1000 LE-t (ebből kb 1000 LE térkapuból jön), meg 40-50 tp-t.
Dátum: 2009.01.17. 23:35:08
Sziasztok!
Ritkán olvasom a fórumot, nem tudom azt sem, hogy ezt felvetették-e már. A tapaszpont szerzéssel van problémám. 25-ös szintű a karakterem és azt vettem észre, hogy túlfejlődöm magam, a karakter gyorsabban lép szintet, mint az szerintem optimális lenne. Mivel itt már portyából alig jön valami LE, csak tapaszpont, de az irdatlansok; durván 30 cselekvéspont megy arra, hogy a fertőzés ellen küzdjek, aztán 10-10 csp alkalamanként, hogy egyáltalán csataképes állapotba hozzam magam, miután folyton levernek, és így néhány nap alatt szintet lép az ember, anélkül, hogy akármit fejleszthetne, a bevásárlásról és építkezésről nem is beszélve. A legelején azt gondoltam, hogy a szintlépéshez szükséges tapasztalati pont eddigre jócskán meg fog nőni, és egy-egy karaktert jobban ki lehet játszani, de így szinte ki van kényszerítve a sűrű szintlépés és arra kell figyelni, hogy meg lehessen fogni.
Dátum: 2008.10.19. 23:35:36
Köszi
Dátum: 2008.10.19. 12:02:31
Hello!
Problémám akadt az átutalással. K&H e-bankon keresztül próbáltam, de mikor beírtam a számlaszámot (OTP 11707024-20397441), akkor azt írta, hogy nem megfelelő a formátum, mert csak 8*3 db számként fogadná el... Mit tegyek?
Oldal: 1