Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tpe71

Dátum: 2010.12.21. 09:10:18
Ateistaként, nem is tudok elképzelni mást. És ennek ellenére boldogan élek. Egy csöppet sem hiányzik semmilyen hit az életemből.

Azon kívül, amit érzékelünk és látunk, még ezer dolog van a világon, de mind szépen fokozatosan megismerhető. Nincs benne semmi isteni, csak egyszerű törvényszerűségek, amiket még nem ismerünk.

Miért, ha lenne egy felsőbb irányító, az ő életének mi lenne az értelme? Ugyanazt kérdezhetné, mint tőlünk, mondjuk a kutyánk.

Az megint más, hogy hogy éled meg az életed, attól, hogy ateista valaki, még ugyanúgy lehet rossz vagy jó ember. Azért mert nem megyek el egyik egyházhoz sem megtenni valami kötelező szertartás, akkor már nem ér az életem semmit? Elég kicsinyes istenek lehetnek akik ilyeneket követelnek meg bárkitől is.

Nem akarok én senkit semmiről meggyőzni, csak én így látom a világot. Többféle egyházból vannak jó barátaim, és közös beszélgetéseinken arra jutottunk, hogy maradjon inkább a barátság, és ne kelljen egymást meggyőznünk semmiről.

Tisztelem azokat, akik tudnak hinni, de én nem ebbe a csoportba tartozom.
Dátum: 2010.12.21. 08:32:59
A feleség lágy tojást készít a konyhában reggelire. Belép a férje. A nő így szól:
- Szeretkezzünk, de most ebben a pillanatban!
A férjnek felvillan a tekintete, hogy végre jól indul a napja. Felkapja az asszonyt, és nyomban magáévá teszi a konyhaasztalon. Ezek után a feleség csak annyit mond, "Köszönöm", és visszamegy a tűzhelyhez. A férj kissé furcsállva megkérdi:
- Mi volt ez az előbb?
- Tudod, lágy tojást csinálok, de eltörött a homokóra...
Dátum: 2010.12.20. 00:20:32
Hit, vagy hiszékenység, esetleg nagyon ügyes átverés kérdése....
Dátum: 2010.12.20. 00:05:50
Miért nem nézed meg, ott ki van írva:

Idézet: Craslorg - 2010.12.16. 08:38:55
16. nap voksa:
6. forduló 1. szavazás ...


De, hogy ne kelljen klikkelni:

Ponyvaregény - 24 szavazat (56%)
Forrest Gump. - 19 szavazat (44%)

Dátum: 2010.12.19. 23:57:07
Csak ez az egy hozzászólása van, szerintem csak kérdezni akart, és nem jött össze.
Á! Akkor inkább majd a vadászatra megyek.
Dátum: 2010.12.17. 14:49:05
Dehogynem számottevő! Hosszú időn keresztül használva ez adja a folyamatos tápot azokhoz képest, akiknek nincs meg. Nem véletlenül hajtottak annyian a kvíz medálra, hogy csak csalással lehetett megszerezni, amíg át nem írták az olimpiát.
Dátum: 2010.12.17. 10:47:30
Nem mindenkinél.... alsóbb szinteken, még nincs ott.
Dátum: 2010.12.17. 10:26:21
A tárgy listámban már látom, de ha mások karakter lapját nézem, ott még nincs kint. És a térképkereső varázsvessző is megvan még annak aki megvette.
0 portyázáspont - 0 cselekvéspont
Te a verseny során 84 térképdarabot gyűjtöttél.

Én amit tudtam megtettem. Gratulálok mindenkinek!

Igen szoros volt a vége.
Tényleg! A döntetlenre én is kíváncsi lettem volna! Szerintem akkor bekapcsolták volna a "Miklós random"-ot és valamelyik csapat véletlenül talál +1-et.
Nekem: Te eddig 82 térképdarabot találtál.

Még egy utolsó 50-es roham, azt vége.....
Dátum: 2010.12.16. 06:47:00
Idézet: Péter001 - 2010.12.11. 18:51:35
Egyedül az ember képes szabad akaratából úgy szeretni, hogy még az életét is hajlandó feláldozni....


És a kutya, amelyik a gazdája után hal bánatában? És az elefántok, akik körbeállják sérült társukat, hogy védelmezzék? És a majmok, akik napokkal a kicsinyük halála után is próbálják azt felkelteni? És a delfinek akik önszántukból embereket mentenek a tengeren?

Ne legyünk már elszállva magunktól, nálunk sokkal jobb lények élnek a földön, csak mi lettünk a csúcsragadozók pont a megfelelő agresszivitásunk és kegyetlenségünk miatt.
Amilyen jól ment az elején, olyan pechesek vagyunk a végén....
200 CSP levadászása után: Te eddig 74 térképdarabot találtál. Összesen 2 db esett. Nincs mellettem a szerencse.

Na nem baj, majd ma!
Te eddig 74 térképdarabot találtál.

Jelenleg 11-el vezetünk, jó lenne megtartani.

Azt vettem észre, hogy egy előtt portya/kihívás sorozatból mindig esik 1-2 térképdarab, viszont van hogy 50 vadászatból 1 sem jön. Még az elején 50-ből biztosan jött 1-2 darab.
Dátum: 2010.12.14. 15:12:55
Köszi!

Fubujoci: Köszi a tanácsot, az alap próbálkozások megvoltak. Én is programozó vagyok, csak akkor írok, ha biztosan fennál a probléma.
Már csak 9-el vezetnek. Vadászok ezerrel, de alig esik térkép darab.

Te eddig 70 térképdarabot találtál.
Dátum: 2010.12.14. 13:13:32
V1-en nem megy az Átokpiramis. Az a furcsa, hogy minden más működik, egyedül ez írja ki az "Adatbázis hiba!"-t.
Dátum: 2010.12.14. 06:21:17
Elkísértem a feleségemet egy osztálytalálkozójára. Egyik volt osztálytársa egyik poharat a másik után ürítette ki, és alaposan berúgott. Megkérdeztem a feleségemet, hogy ismeri-e? "Persze" - felelte.
"Együtt jártunk, és mikor vége lett, elkezdett inni, és azóta nem tudta abbahagyni."
- Még mindig ünnepli?