Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kondor76

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2015.01.03. 13:56:10
Az előbb megkaptam az alábbi kérdést:

Hogy hangzik: "Hallgatni..."?
...platina
...ezüst
...arany
...gyémánt

Rohadjak meg, elsőre a kryxónium jutott eszembe. Ez már betegség?
Dátum: 2014.11.26. 18:24:38
Dehogynem. Nem is értem a dolgot. Miklós ekkora dolgot benézett volna? Ha meg nem, akkor még rosszabb
Dátum: 2014.11.26. 17:48:21
Szép magyarázat. Kissé sántít ugyan, mivel piszkosul nem mindegy hogy a +17 LE/TP-t mennyihez kapod. Csakis a százalékos arány a korrekt, ami pedig:
- VF-en ~12,14%-os LE/TP növekedést jelent, míg ugyanez
- EH esetén ~24,28-os LE/TP növekedés.
Dátum: 2014.10.23. 19:14:52
Jaj.
Dátum: 2014.10.23. 14:51:33
Ehhez már csak azt kellene tudni, hogy ki az új Mészáros?
Dátum: 2014.10.23. 14:50:57
De nem ám. 250-nél tartunk, ha minden igaz.
De még mindig a jelentős része az ami észrevétlen marad.


Ez a probléma. Sokszor sokunktól elhangzott már, hogy mekkora probléma az információáramlás; mind a játékosok - játékvezetők, mind maguk a játékvezetők között. Itt a friss példa: megint olyan 'jutalmak' érhetők el, ami gyakorlatilag pénzért tulajdonságot jelent. Az időzítésre is megint van reakció. Olyan érzésem van, hogy a reklamációk hatására Miklós hirtelen a hasára ütött, és elővette ezt a régi ajánlatcsomagot. Szerintem jogos az igény arra is, hogy - mivel tényleg nagyon közel van a mostani akció a találkozóhoz - tudjanak a játékosok dönteni/választani, a találkozón esedékes, illetve ezen akció között. Persze biztosan lesz, aki mindkettőt kihasználja, de elenyészőnek gondolom. Legalábbis a maximális 'jutalom' tekintetében.
Pontosan. Ennyit érnek a hozzászólások...
Pontosan ugyanígy jártam
Nem is tudom, hogy milyen jelzőt használjak. Tragikus, elképesztő, nevetséges? Hogy fordulhat ilyen elő? Hogy engedhet meg ilyet magának egy vállalkozás?
Dátum: 2014.10.10. 17:18:11
Nagyon sajnálom
Dátum: 2014.09.30. 16:01:59
Együttérzek veled, látszik hogy neked nagyon fontos.
De ez:
"VF-s karakternek minek annyi PP???"
Sosem elég! Állandó szűk keresztmetszet.
Dátum: 2014.09.26. 21:26:11
Nem azért, de a Napi ajánlatban megvásárolható Isteni ital alapára nem 2 őskő szokott lenni? 'Csomagban' meg drágább, még kedvezménnyel is?
Dátum: 2014.09.14. 19:15:08
19:12-kor az utolsó mocsok xeno is megdöglött V3-on.
Dátum: 2014.07.26. 20:29:29
Állatok menüpont, és valamelyik állatodnál a legördülő menüben láthatod; vagy a 'Felszerelés' felirat melleti kérdőjelre kattintva megnézheted.
Dátum: 2014.07.23. 19:47:51
Egy aprócska kis hozzászólás, ami szinte elveszik a többi között. Pedig igen nagy figyelmet érdemelne!
Amikor a találkozó(n, vagy) után(a) eldőlt, hogy megszűnik a kiégettek platinára váltási lehetősége, nagyokat pislogtam. Amikor tényleg életbe lépett, több alkalommal hosszú hozzászólásokat írtam - és töröltem posztolás előtt. Gyanús, hogy azonnali zárolás lett volna az eredménye.
Szigorúan a saját szempontomból nézve a történet, avagy ahogyan én látom:
Néhány karakter hozzászólása alapján már régóta probléma volt, hogy 'eltűntek' a játékból a kiégett őskövek. V3-on és V5-ön játszom, egyik karakteremnél sem probléma ez, sőt. Pl. V3-on több mint 6k kiégettem van, és folyamatosan nő a mennyiségük - úgy, hogy minden szirszart folyamatosan megvettem, amit kiégettért lehetett a Napi ajánlatban, valamint a befizetéseknél is csökkent a mennyiségük (eddig!).
Született erre a problémára (elfogadom, hogy valóban az, ha többen szóvá tették - de gyanús, hogy a csendes nagy többségnek NINCS ilyen problémája) egy megoldás. Megoldás? Talán, de hogy ezt miért kellett összekötni a platina-kiégett váltási lehetőséggel, az rejtély. Sok olyan apró, és nem is olyan apró dolog szerepel a Napi ajánlatok között, ami igen hasznos tud lenni. Ezekért boldogan adtam kiégettet, őskövet viszont egyértelműen NEM. És nem hiszem, hogy ez volt a cél. Ezzel talán nem vagyok egyedül.
Ez alapján a Napi ajánlat - ami a szememben az utóbbi idők messze messze legjobb fejlesztése volt, gyakorlatilag kritika nélkül (!), hiszen csak adott - teljesen tönkre lett verve. Nagy kár érte.
Mi akadálya van annak, hogy ugyanúgy működhessen tovább, a hozzáadott fejlesztésekkel együtt?
Dátum: 2014.07.22. 20:03:09
"Daltan d'Ynyy
Gyémánt 136. szint
Ma, 17:13:49
Kész.
Köszönöm mindenkinek a támogatást! "
Dátum: 2014.06.29. 09:31:03
Van bizony. Szubplazmás támadásnál az elszenvedett sebződés, és az állatsebződés sem valós!
Dátum: 2014.06.19. 20:41:47
Szöviváltásnál - amennyiben nagyobb kútméretűbe mész át - az addigi építésed 80%-át számolja be. A különbséget kell betöltened.
Lásd:
http://vegzetur.wikidot.com/szoevetseg (a 'Szövetség váltás'-nál találod a részletes leírást.)
Dátum: 2014.05.27. 18:01:06
Az 1-es pont oké, a 2-eshez viszont tennék egy kiegészítést.
Simán teljesíthető csak manakonstrukcióval, építés nélkül. Erősen javallott a mindennapos használata.

Maldini123: téged most korlátoz az időtényező, csináld meg építésből, az a legegyszerűbb.

-

Nekem is akad egy kérdésem, a fertőzéssel kapcsolatban. Korábban a fertőzés 5%-ig volt csökkenthető event jutalommal, onnan csakis a szintlépéseknél lehetett egyenként csökkenteni. Jelen pillanatban is ez az info szerepel a wikin.
Ellenben erőst úgy rémlik, hogy ez a határ lentebb került. Jól emlékszem? Ha igen mennyi lett a határ?
Dátum: 2014.05.26. 19:22:19
Május 17-ei kérdésemre kaptam válasz, 19-én. Most van egy függőben, de azt ma írtam.
Oldal: 1234567891011