Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kondor76

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2016.06.06. 20:28:31
Remélem nem késő még hozzászólni a témához. Amiért ilyen sokáig kivártam, az az, hogy még mindig nem értem a problémát. Valaki le tudná nekem írni tömören, érthetően?
Addig is próbálom az eddigi infók alapján összefoglalni, és saját helyzetemre vetíteni elmondani a saját álláspontomat. Érintett vagyok, v3-on játszok. A nagy nevekhez képest sehol sem vagyok játéktudásban, sem szintben, de talán érdekes lehet még egy nézőpont.
Szóval: V3, Kondor, 116. szint, magas GY/V szorzó (~68-szoros), ráadásul VF-fel játszok.
Környezetemben (ütőtávon belül) erős karakternek számítok. Portyáim során több féle védekezéssel találkozok. Van nagyon profi, akitől tényleg csak véletlenül lehet rabolni, van aki gyűjtöget, és nem törődik a rablással, van aki hol odafigyel, hol nem. Van aki nagy projekciót fejleszt, van aki a vonatkozó AF képességet sem tolja ki; és ezek bármely kombinációja előfordul.
A gondom az, hogy tudomásom szerint a topikindító felvetés nem állja meg a helyét.
Miklós kezdő hozzászólásában az 1-es pont: ez egyértelmű hiba. Eddig még nem került szóba, de megemlíteném, hogy ez teljesen kinyírhatta a sztázisbuborékot használókat.
2-es pont: ez valószínűleg így van. Mégsincs tudomásom ilyenről, feltételezem ezt úgyis ki tudnátok szűrni.
Ezek alapján mi a probléma?

Néhány megjegyzés: a magas GY/V arány a karaktertől rabolható maximális LE-re van hatással. A LE szívásra nem. Ilyen arányt elérni nem kis munka, és adott esetben pont a karaktert szívatja. Egyre jobb aránya lesz, egyre többet lehet tőle rabolni.

A LE szívás növelése: sebzésnövelés (erő, tau, kritek, magasabb szintű tárgyak), +LE szívást adó cuccok, valamint templomozás (transzdestrukció!, ez valahogy kimaradt eddig)
Csökkentése: LE szívás védelem növelése (tárgyak, projekció, Le költés, AF fejlesztés)

Úgy látom, az egész topik kiindulási alapja Offsboy V3-ra költözése volt. Kimagaslóan jó karakterével nyilván felzavarta az állóvizet, meglepetésszerűen. Nyilván az áldozatai ennyi idő elteltével már tudnak védekezni, vagy hamarosan meg fogják tanulni. Persze a komfortzónájuk borulása miatti háborgást megértem, és sajnálom, de ez a játék erről is szól: alkalmazkodni kell. Nagyon remélem, hogy ez nem fog törléshez vezetni

Ezek tükrében hibásnak tartom az egész topik alap felvetését, az 1-es pontot kivéve (pedig az nekem jó, hiszen ezek szerint a gyengébb karaktereknek is nő a GY/V mutatója, így többet rabolhatok tőlük!)
Szerintem nincs szükség a kérdőívre sem így.
Ez a V3, speciális, ide vonatkozó szabályokkal, akik itt játszanak, ebben 'nőttek fel'. Alapvető szabályokba nem kellene belenyúlni.
Egy aprócska megjegyzés a kiégett őskövekkel kapcsolatban: a templomban rendszeresen előforduló feladat a lopás növelése. Talán hiba volt beletenni.
Mindettől függetlenül a szabad/korlátlan világváltást lehet, hogy újra kellene gondolni, pl. az AH turizmus fényében.
Dátum: 2016.04.27. 17:34:04
Sajnálom
Dátum: 2016.03.27. 19:37:58
Ha a 'Lépjen állatod szintet 12 alkalommal!' ismételhető küldetés aktív, akkor nem ajánlja fel, egyéb esetekben igen. Előfordulhat, hogy normál küldetésnél (pl. 34-es: Lépjen állatod szintet 5 alkalommal!) sem ajánlja fel, erről nem tudok nyilatkozni.
Dátum: 2016.02.25. 10:48:02
Ne legyen olyan érzésed. Már tegnap is volt itt róla szó; egyelőre nem olyan erős. Ellenben egy újabb fétis, lehet újabb csatlóst csinálni. Jó cucc lesz ez majd valamikor. Pl. egy 300-as csatlóssal 20% bónuszt fog adni mindegyik gyűjtőre, kivéve a sárgát. Persze addig még el kell jutni, mind a csatlóssal, mind a gyűjtők megszerzésével. Maaaajd egyszercsak.
Dátum: 2016.02.25. 10:22:48
Szürke és sárga kincsgyűjtőd van. Mást vártál?
Dátum: 2016.02.19. 21:05:56
Bizony. Offsboy nem vette figyelembe a rejtett kincseket. Persze ezek nem is kellenek a maximális ponthoz. Szerintem mindenkinek saját döntése, hogy végigjár-e minden mezőt (persze ez CSP pazarlás, de biztosan van, akinek nem gond ez).
Dátum: 2016.02.02. 20:18:14
Esetleg katában volt, amikor kitették a szövetségéből?
Akármelyik is, nem hinném, hogy ez normális működés.
Dátum: 2016.02.02. 20:16:54
Hö?
Dátum: 2016.02.02. 19:10:59
Erre szolgál a Mentális burok nevű relikvia; ezt csak élő aukción lehet szerezni.

Kérdés:
Hogyan lehet szövetség nélküli karakter katakombában?
Dátum: 2015.12.13. 13:30:23
Az bizony, köszi!
Azaz többet érne, mint a sima?
Dátum: 2015.11.27. 15:28:58
Remélem nem komoly! Aludj rá egyet.
Dátum: 2015.11.25. 12:02:00
V3 kész.
Ez ugye vicc?
Dátum: 2015.11.23. 12:44:37
Pók, mi?
Dátum: 2015.11.23. 11:47:45
Oké. Ha jól rémlik igencsak más közegben mozgunk (világ, szint stb.), így biztosan van olyan karakter, aki ebben látja a boldogulása útját (?). Számomra akkor is érthetetlen/értelmetlen.
Dátum: 2015.11.23. 11:16:42
Szerintem ez tipikusan az a 'fejlesztés', amit néhány karakter nem azért tol, hogy jobb legyen a karaktere, hanem hogy az ellenfeleinek legyen rosszabb. Ne már. Van akit visszatart ez a támadástól?
Egyébként az eredeti kérdés egyáltalán nem ez volt, arra sajnos nem tudok válaszolni.
Dátum: 2015.11.15. 15:01:03
Köszönet a munkádért!
Dehogyis, természetesen nem. Csakhogy majdnem két napja megy itt a maszatolás és félrebeszélés; ennek jó részét meg lehetett volna előzni.
Miért kellett erre ennyit várni? Már az előző hozzászólásod óta is több mint 4 óra telt el. Ezt a pár mondatot megfogalmazni tartott ennyi ideig?
Oldal: 1234567891011