Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kondor76

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2011.07.20. 20:26:55
Határozottan emlékszem, hogy nekem ez 4-es szinguval lett meg (természetesen turbózva kellett használni!). Igaz jóval kisebb szinten elértem már ezt a küldetést. A TP a már leírt okok miatt bizony változhatott, nekem is talán 3-4. próbálkozásra sikerült.
(Javaslom amint eléred a felejtős küldetést, ezt húzd fel előre 10-re és mehet a levesbe )
Dátum: 2011.07.20. 20:22:19
Használták ellened az Átokpiramis nevű épületet. Ez az épület a tőled rabolható LE mennyiségének növelésére való. Vagy meg akar támadni, vagy küldetést csinál az illető.
Dátum: 2011.07.11. 20:58:48
A lényeg lemaradt: milyen következtetést vonsz le az egészből? Vagy valami összegzés?
A szerver-összehasonlítós képen látszik mennyire kihalt a V2.
Dátum: 2011.07.09. 22:59:18
Küldetés: Tudd meg, hogy ki valójában a fehér lovag!

A fehér lovag kiléte a 49. szintre lépve a legenda oldalon világosodik meg. A küldetést bármikor teljesítheted a szint elérése után, ha a linkre kattintasz.
Dátum: 2011.06.23. 18:50:25
Sajnos erős a gyanúm, hogy sokan csak azt nézik, hogy ki vezet: és úgy vannak vele, hogy nyomás oda! Az hogy ez mivel jár? Nem tűnik úgy, hogy ezt mérlegelnék. A vezető csapatnak volt már 100 fölötti előnye a második helyezetthez képest; most nincs 50 se. És nagy mintám ugyan nincs, tehát lehet random is; de szerintem érezhetően romlott az esély.
A fentiek tükrében nem lehet senki sem nyugodt; az fog dönteni a végén, hogy ki tud ott lenni az utolsó lehetséges váltási időpontban a gép előtt. A befektetett idő, erőforrás stb. mit se számít. Tényleg ezt akarta a Beho?
Dátum: 2011.06.22. 21:59:25
Pálinkát!
Dátum: 2011.06.09. 11:36:33
Igaz! Közben váltottam vele üzenetet, az eredményt már láthatjátok.

Más: Fubojoci: a pontozással kapcsolatban sose értettem a hozzászólásokat; eddig. Ritkán írok, de úgy látszik a mai kicsapta pár embernél a biztosítékot. Igazából nem érdekel csak meghökkentem, mikor észrevettem mennyi az annyi (8,5 volt, nézd meg most)
Dátum: 2011.06.09. 10:36:43
Ennyi, elnézést?
Birka: igen igazad van, de ne is haragudj biztos ami biztos rákérdeztem! Hivatalosnak gondolt forrástól (Baraty) 14:00-s váltási időpont érkezett. Én hülye, miért hittem neki...
Arról nem beszélve, hogy az okés, hogy nő a napok számával a 'nevezési díj', de miért nem lehetett pár nappal korábban, hogy x-edikétől lehet regisztrálni. Hány olyan karakter lehet, aki nem tud/akar benézni minden nap, ők egyszerűen így jártak? Főleg a kis szintűek nevezését nehezíti ez tovább; segítsük őket persze így is!
Az előző relikviák negatív hatásának leírása szerepel-e már valahol? Vagy csak 'gyengítettünk rajta valamennyit'?
Nonszensz
Dátum: 2011.06.09. 10:19:45
Már ne is haragudj Baraty, kivártam, mert bíztam a szavadban! Erre tessék, már drágább a nevezés. Hát köszi
Dátum: 2011.06.08. 21:21:23
Figyelmetlen voltam, köszi.
Dátum: 2011.06.08. 21:12:26
Portyázás/kihívás során csak győztes kimenetelnél lehet térképet találni? Emlékszik-e rá valaki?
Dátum: 2011.06.08. 14:10:23
A vadászat már most is ad eseménypontot?
Illetve a nevezés díjának képlete szerint egészen pontosan meddig tart az első regisztrációs nap? Holnap ~14:00, vagy ma éjfél?
Dátum: 2011.06.07. 18:16:24
Szép, viszont itt nem volt kritikus a varázslat.
Dátum: 2011.05.21. 20:26:53
Köszönöm a gyors választ! Merjek rá mérget is venni?
Dátum: 2011.05.21. 20:18:32
Kihívásoknál az alapértékeket hasonlítja össze a szakértelmeknél, vagy esetleg számít a tudatturbó illetve a tárgyak hatása?
Dátum: 2011.03.13. 11:55:04
Nem lehet hogy maximális életponton van? Ilyenkor nem is jelenik meg a gyógyítás menüpont a 'pihenni küldöm' vagy a 'gyakorlatozni küldöm' között.
Dátum: 2011.03.13. 11:34:24
Ahogy itt olvasgattam a hozzászólásokat nekem az jött le belőle, hogy a többség nem igazán repes ezért az ötletért. Szerintem hagyjátok a fenébe, és tervezzetek valami mást.


Valamit nagyon elnéztél! Többség??? A pókok lázadoznak mivel vadászniuk kellene az eventhez és féltik a keményen megdolgozott előnyüket.
A legtöbb ismerősöm például epedve várja az eventet és gyűjti az erőforrásokat....


Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy az itt hozzászólók, vagy egyáltalán fórumot csak olvasók száma szerintem elenyésző töredéke a még aktívan játszóknak (és ez nagy baj!). Szinte mindenütt ugyanaz a mondjuk 20 ember szól hozzá az összes topikban - és az ő véleményük nem biztos (sőt!), hogy a többség véleményét tükrözi. Még ha igazuk is van. De ez alapján valamit többségi véleménynek kikiáltani - hát elég necces dolog
Dátum: 2011.02.20. 18:22:32
"nekem mondod?? egyik szövetségi társam csak azért szed be kb 1100 vereséget hogy tudja használni a bubit...
Próbáltam hatni rá, de összességében igaza van..."

Bizony igaza van, tudom kiről van szó! Már hetekkel ezelőtt feltűnt a támadási lista alapján, hogy az a bizonyos társad miért jár hozzánk veszíteni. Biztosra vettem, hogy erről van szó. Én is jó ideje gondolkodok a dolgon, de több dolog is visszatart: egyrészt jóval nagyobb pluszt kellene 'ledolgoznom'; másrészt magamnak raknék keresztbe - ugyanis a PP alapú ismételhető küldetéseket elfelejthetném. Sajnos nem látok kiutat - egyszerűen nem tudok versenyben maradni a környezetemben levő láthatatlanul bubival vadászókkal. Óriási kib.szás volt a bubi bevezetése
Dátum: 2011.02.06. 11:00:58
Ez igaz lehet a toplistákra, viszont a xeno-k életére biztosan nem.
Dátum: 2011.02.03. 19:23:10
Módosítanám a tegnapi álláspontomat: nyerhető a csaták többsége, viszont egy menetben 5 csatát bírok ki. Szépen lassan tudok már csak haladni, pedig nincs rossz karakterem (V3, kondor 46. szint).
Babuccka: kíváncsi lettem - mi a karakterneved?
Oldal: 1234567891011